User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
48 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: İzmir Mustafa Kemal Sahil yolu kazalarının hesabını kim verecek ?

erdemköksal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun bence güzel bir video yolun durumunu gösteren ve birkaç foto ile güzel bir sunum ile tv kanallarının WhatsApp ihbar hatlarına bir kaç haber yollayın bildiğim kadarı ile medya böyle şeylerde yani beleş haberde hemen araştırıp yayınlıyor tekrardan geçmiş olsun
    Kızdırma Pilotu Yırtar kilotu
    #206 XS -- #RENAULT SPORT 1.6 -- #CLİO RS 172 -- # PEUGEOT 207 1.4 HDİ-- CORSA 1.7 DTI --

UĞUR YUMAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erdemköksal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun bence güzel bir video yolun durumunu gösteren ve birkaç foto ile güzel bir sunum ile tv kanallarının WhatsApp ihbar hatlarına bir kaç haber yollayın bildiğim kadarı ile medya böyle şeylerde yani beleş haberde hemen araştırıp yayınlıyor tekrardan geçmiş olsun
    Erdem bende bunu düşündüm, arabanın ön camına bağlayım kamerayı ve yolu boydan boya çekeyim diye.
    Bir facebook sayfası açıp, her gün yeni bir foto ekleyeyim.
    günde 2 kez geçiyorum bu yoldan.
    Boxer in side

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin umarım en kısa sürede yol problemini çözerler.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

kaykayovera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi öncelikle Allah acil şifalar versin geçmiş olsun.
    Kanalların whatsapp ihbar hatlarına gönderilebilir denildiği gibi. Onun dışında da işin peşini gücünüz yettiğince bırakmayın derim uzaktan yardımcı olabileceğimiz bir şey var ise elimizden geleni yaparız bizde. Ben İstanbul'da yaşıyorum tatil için kendi aracımla İzmir'e gittim bu yaz. İstanbul'a söverdim yol konusunda fakat İzmir gerçekten tam bir arap saçı ben böyle bir yol sistemi görmedim kimin nereye gideceği cidden belli değil. Sürücü profili de İstanbul'daki gibi olsa her gün trafikte yaralanmalı ölümlü kavgalar çıkar. Dediğiniz gibi bir içerik çıkartırsanız sosyal medyada da yaymaya çalışırız. Tekrar tekrar geçmiş olsun.

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende Atakent Mavişehir tarfında ray döşenen zamanlarda bikaç defa geçmiştim.

Çok çok yavaş çalışıyorlardı ve alınan güvenlik tedbirlerinin yetersizliği bi İstanbullu olarak beni şaşırtmıştı. İstanbulda olsa hergün onlarca araba düşer buralara demiştim.

Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin

Büyük sorumsuzluk var ortada ama muhatab yok
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmir'de belediyenin hatasını söylerseniz akp yanlısı diye linç edilirsiniz o yüzden hata ve yanlış yapmaları serbesttir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gündüz gözüyle çeşmeye giderken bile aşırı tehlikeli. sol şerit hele tangur tungur, arabaya değer vermeyen bir adamım. içim acıyor valla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hafta sonu bu video işini halletmeye çalışacağım.
    Eper ki becerebilirsem de video da bahsi geçen kazılı - hatalı yolları virajları vurgulayacak bir şekilde bir facebook sayfası açıp yayınlayacağım.
    Sonuç ta bu yol her gün değiştiriliyor ve insanları cambaza çeviriyorlar.
    Her yeni kasaplıklarını ekleyeceğim.
    Boxer in side

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UĞUR YUMAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu bu video işini halletmeye çalışacağım.
    Eper ki becerebilirsem de video da bahsi geçen kazılı - hatalı yolları virajları vurgulayacak bir şekilde bir facebook sayfası açıp yayınlayacağım.
    Sonuç ta bu yol her gün değiştiriliyor ve insanları cambaza çeviriyorlar.
    Her yeni kasaplıklarını ekleyeceğim.
    İlgili sayfaya daha önce yaşanan kazaların haber linklerini de ekleyin. Ayrıca bimer- karayolları - belediyenin sf sına mutlaka yazın.

Hatta Change.org * Starten Sie Ihre Kampagne! dan bir kampanya başlatabilirsiniz. Bayağı ilgileniyorlar.

ibozum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sakin araç kullanırım.. O yolda en sağ şeritte yavaş yavaş ilerlerken S olan kısma geliyorum bi bakıyorum en sol şeritte ilerliyorum. Dediğiniz gibi ne bir yol ayıran çizgi var ne de düzgün geçişler.. Bu yüzden olabildiğince kullanmamaya çalışıyorum.

Size de geçmiş olsun..

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orası gerçekten çok berbat oldu, sürekli kaza oluyor pazar günü bi motor kazası daha oldu bir arkadaş daha hayatını kaybetti malesef.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yol ş. içindeyse belediyeye dava açacaksınız.
    Ş. dışında ise bu işi üstlenen firmaya dava açacaksınız.(Ki belediye ile uğraşmaktan kat kat daha kolaydır.)
    elinizde ki en iyi delil sadece kaza tutanağı değil yol durumu böyle iken gidip foto almanız veya video kaydı çekmeniz dava yönünde olumlu etkiler.

Ae86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uğur çok geçmiş olsun yapabileceğim bir şey var mı? Sen facebook sayfasını aç bende Karşıyakadan bir çok fotoğraf yüklerim.Nergizden demir köprüye giden mevcut yağmur oluklarını tekrar kazıyorlar aynı hacimde beton döküp kapatacaklar sanırım yollar kilit oldu.Tramway zaten işin içine etti Mavişehir tarafı yollar köstebek çukuru.Girne caddesini zamanında mehter takımı yürüyecek kadar geniş kaldırım yapıldı ama şuan araç sayısı o kadar arttı ki özellikle eski lunapark önü yol tek şeride düşüp tıkanıyor. Bu kadar plansız düzensiz özensiz iş görmedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.
    Kaza ile ilgili BİMER e yazdığım yazıya verilen SAÇMA + ANLAMSIZ 2 adet cevap şu şekildedir.
    Muhtemelen herkese gönderilen yazı aynı, çünkü 2 farklı yazı arasındaki göndrilme zaman farkı sadece 2 dk

1. Cevap: İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI > BANLİYÖ SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (24.11.2016 14:37)
    Konak ve Karşıyaka tramvayları yapım işi kapsamında devam eden Konak tramvayı hat imalatları Mustafa Sahil Bulvarı'nın deniz tarafında devam etmektedir. Söz konusu bölgede eş zamanlı olarak kıyı düzenlemesi çalışmaları ile taşıt altgeçidi işi devam etmektedir. Bahsi geçen çalışmalar belediyemizin diğer birimleri ile koordineli olarak yürütülmektedir.

2. Cevap: İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI > BANLİYÖ SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (24.11.2016 14:39)
    07.11.2016 tarihinde şikayet başvurusu ile ilgili yüklenici Gülermak Ağır Sanayi A.Ş. 'ye yazılmıştır. Yazılan yazıda şöyle denilmektedir: ''Konak ve Karşıyaka Tramvayları Yapım İşi kapsamında inşaat alanlarında yapılan çalışmalar ile ilgili Başbakanlık İletişim Merkezine iletilen şikayet dilekçesi ektedir. Yazımız eki dilekçedeki şikayet konusu ile ilgili gerekli önlemlerinin alınması, çevre ve iş sağlığı ile iş güvenliği konularında azami özenin gösterilmesi hususlarında gereğini bilgilerinize arz ederim''
    Boxer in side

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanki ben bu çalışmayı neden yapıyorsunuz ve kim yapıyor diye sormuşum, onlarda bana bununla ilgili cevap yazmışlar.
    Boxer in side

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir'de belediyenin hatasını söylerseniz akp yanlısı diye linç edilirsiniz o yüzden hata ve yanlış yapmaları serbesttir.
    maalesef hatalar türkiye genelinde chp akp ayırt etmeden yüzlerce belediyelerde tavan seviyelerde, herkesin kendince savunması var ama alayı da komiktir. söylemekten korkmayın. ben chpli olarak kılıçtarı en çok eleştiren insanlardanım. hatta izmir belediyesinide.

Oy kaygısı yüzünden chp malesef izmire daha düzgün bir adam getiremedi. halbuki artık değiştirmeli neyden korkuyor bilmiyorum. çoluk çocuk koysa seçime gene kazanır ama bulamadı şöyle izmiri adam edecek biri.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bimer'e yeni yazım. bakalım bu sefer nasıl saçma bir cevap alıcam .
    Konak ve Karşıyaka tramvayları yapım işi kapsamında devam eden Konak tramvayı hat imalatları Mustafa Sahil Bulvarı'nın deniz tarafında devam eden, söz konusu bölgede eş zamanlı olarak kıyı düzenlemesi çalışmaları ile taşıt altgeçidi işi devam eden, bahsi geçen çalışmalar ile ilgili sorumlu İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYSİ - YOL ÜSTYAPI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ, BANLİYÖ SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ, ilgili yüklenici Gülermak Ağır Sanayi A.Ş. tarafından yürütülen proje kapsamında yol zemin şartlarının ( asvalt stabilitesi ) kabul edilemeyecek şekilde bozuk olması, logar – kanalizasyon kapaklarının taşıt trafiği üzerindeki sürücüye direksiyon hakimiyetini kaybetmeye yönelik olumsuz ve güvenlik dışı şartların, ani ve taşıt trafiğine uygun olmayacak şekilde inşa edilmiş virajlara bağlı olan şerit değişimleri, yol ve şerit çizgilerinin birden fazla olup karanlıkta sürücüyü yanıltması, gece saatlerinde yeteri kadar aydınlatma olmaması, inşaat sürecine bağlı olarak yol üzerinde mıcır – kum vs malzemelerin bulunması söz konusudur.
    Yukarıda bahsi geçen olumsuz şartlar, güvenli sürüşe aykırı ve bozucu etkenler oluşturmaktadır.
    Konu ile ilgili daha önce başvurduğum 17.10.2016 tarihli 1600310809 numaralı şikayet yazıma verilen cevap yetersiz ve amaçsızdır. Tarih ve numarasını bildirdiğim yazı da yer alan ve bahsetmiş olduğum olumsuz yol standartları sebebi ile yaşanan trafik kazamız ile ilgili bilir kişi çalışması ve ilgili yolun hatalı olup olmadığının yazılı olarak ispatını talep etmekteyim.
    Bu durumu hukuki mecralara taşımadan önce tarafınızca yapılacak olan bilirkişi çalışması konusunda gereğinin yapılmasını arz ederim.
    Boxer in side

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aymazlıkta çığır açmışlar. Hiç utanma arlanma yok bunlarda.

Kazayı y.asır'ın whatsapp numarasına da aktarın en iyisi. Onlar haber yapıyor, üstüne giderler bir şekilde.
    0537 2763581

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aymazlıkta çığır açmışlar. Hiç utanma arlanma yok bunlarda.

Kazayı y.asır'ın whatsapp numarasına da aktarın en iyisi. Onlar haber yapıyor, üstüne giderler bir şekilde.
    0537 2763581
    teşekkürler Arda ileticem
    Boxer in side

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler