User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
48 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: İzmir Mustafa Kemal Sahil yolu kazalarının hesabını kim verecek ?

UĞUR YUMAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İzmir Mustafa Kemal Sahil yolu kazalarının hesabını kim verecek ?

Tek tek link eklemek istemiyorum ama bu yaz ve özellikle son 1 ay içerisinde yaralamalı ve ölümlü kazaların haberlerinin sayısı belli değil.

Bugün sabah saatlerinde de kuzenim bu iş bilmezlerin kurbanı oldu.

Dümdüz yol bir anda S oluyor ve bu noktada yerler mıcır, Audi kayıp karşı şeride geçmiş ve karşıdan gelen araçla kafa kafaya çarpışmışlar.
    Bununla da bitmiyor, bu kazada yola dökülen yağ yüzünden de bir motorcu kayıp düşüyor.

24 yaşında olan kuzenimın alnı parçalnıyor, karşı tarafın durumunu henüz öğrenemedi ve motorcuyuda.
    Daha gencececik bir kızın yüzünün parçalanması ve dikişler içinde kalmasının tranvasını hayatı boyunca taşıyacak.

Şimdi ben bu adamları nereye şikayet edeyim, hakkımı kanuni yollarla nasıl arayayım. Bana başına bu şekilde bir iş gelipte hukuki sürece taşıyan varsa lütfen yardımcı olsun.

*Tramvay projesi için yol ışıklandırması yok.
    *Yolda hangi şeridi takip edebileceğini anlayamıyorsun , şerit çizmekten her yer çizgi halinde.
    *Anlamsız ve uyarısız yarış pisti gibi bir anda ziviri karanlıkta önünüzdeki yol bitip şikan veya S virajı gibi oluyor.
    *En sol şeritte farketmezseniz çökmüş haldeki mazgala girdiğinizde tamponu veya altını çarpıyorsunuz. Bu mazgala motorla girenin vay haline .
    *Heryer mıcır ,
    *Şeritler o kadar daraltı ki, yan yana gittiğinizde, diğer şeritteki araba ile nerdeyse sıfır mesafe gidiyorsunuz ve o haldeyken şeritler bir anda değişiyor
    *Orta şeritteki ağaçları söktükten sonra , asvalt dökmemiş resmen asvaltı bırakıp kaçmışlar. Düzeltmek silindir vs söz konusu değil. Hoplaya zıplaya gidiyoruz ( Göztepe vapur iskelesinin olduğu alan )
    Boxer in side

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anca önemli birilerinin başı ağrıması gerekiyor yolun düzelmesi için. Normal vatandaşlar sadece sistemde 1 nanobitlik veri. Birşey ifade etmiyoruz yani.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ünlü birinin oğlu son model arabası ile ölür vey öldürüşe o zaman haber olur dediğin gibi .
    Boxer in side

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok geçmiş olsun. izmirin yolları çok berbat ne yazık ki. genel olarak asfalt kaliteside çok kötü. fren basarsın duramazsın, gaza basarsın sarmaktan gidemezsin nasıl bir asfalt dökmüşler ben anlamadım.

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok üzüldüm allah şifa versin...

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle çok geçmiş olsun.

Öncesinde de çokta sağlam olmayan yol şu anda bariz bir şekilde parkur gibi. heryer heryerde, nerden gideceğini kestiremiyorsun şeritler bir anda karışıyor yerdeki çizgiler saçma sapan bi anda yanyana 6 7 tane şerit hangisi senin şeridin belli değil ve bu şeritler tam dönüşlerde,
    şeritlerin yerleri devamlı değişiyor yolun ortasındayken bir bakmışsın soldasın. sol şerit orta şerit olmuş. şeridin tam ortasında yağmur giderleri 60 la 70 le gidiyorsun dan dun düşüyorsun..

Asfalt dandik sıfır lastikle çık sarmadan kaymadan ilerleyemezsin.. o yol cidden allaha emanet gidiyorsun. en son uraşmamak için sabit 50 ile en sağ şeritten devam ettim en güzeli.

Ama izmir yol konusunda cidden çok kötü sadece sahil değil genel olarak. ve kontrolu yok.

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle geçmiş olsun.

İzmir'in güncel durumu inanılmaz berbat bir durum. İşin içinden çıkılabilecek bir yanı da yok yani.

- Tramvay diye sıçtılar sahil şeridine komple. üçkuyulardan bostanlıya kadar her yer çukur, tümsek, şeritler karışık, yol rezalet..
    - Göztepe, Güzelyalı tüm ara sokaklarda bir kazı çalışması, kazmayı alan vuruyor sokağa, geri gelip kapatmak düzeltmek asla yok..

Coilover takmıştık araca, yolların güncel haliyle binmek işkence oldu 1 ayda geri söktüm..
    -Fırat

CRX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yol tam anlamıyla kim kime dum duma şeklinde akıyor. şerit çizgilerinin beton korkuluklara doğru gittiği başka bir yol yoktur. tam anlamıyla işin başındakilerin beyinsizliği. cahil insanları işçilerin başına sorumlu diye dikip iş yapmaya çabalıyorlar.
    CAN CEYLAN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu yolun anasını ağlatan belediyemi yoksa kara yollarımı onu araştırıyorum şimdi.
    Bunları yanlarına bırakmama taraftarıyım ama gücüm nereye kadar yeter bilmiyoruym.
    Boxer in side

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 hafta önce hayatını kaybeden 2 kişinin videosu
    ‘Konak katili’ aranıyor! – Sozcu Gazetesi
    yolun karanlığına bakarmısınız ....
    Boxer in side

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun umarım iz kalmaz yazık günah :S

Bimer'e şikayet kesin işe yarar, ***** belediye ana muhalefetpartisine ait.

Ya da yandaş kanallardan birinin wh ihbar hatlarına video atın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün yaşanan başka bir ölümlü kaza haberi daha
    İzmir'de trafik kazası: 1 olu, 5 yaralı - Son Dakika Haber
    Boxer in side

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle çok geçmiş olsun, bimer başta olmak üzere eski yeni tüm kaza haberlerini bir araya toplayıp haber kanallarına toplu halde sunarak şansınızı deneyebilirsiniz.Tekrardan geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

Eray35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Paramparça ettiler o yolu gerçekten motorla giderken 40 a 30 a düşüyorum korkudan nası bi saçmalık gerçekten çözemedim bi önlem alamadılar oraya bu kadar isyana rağmen

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun.
    Ben bu buzdolapçıya ne yazsam az buradan. Allah'ın vizyon yoksunu beyaz eşyacısı, Piriştina'nın vefatından beri musallat oldu hepimize.

Bir süredir bisikletle çıkamıyorum. Demek haftalardır değişiklik olmamış sahilde. Ulan 2 insan yok yere hayatını kaybetti, hiç mi akıllanmadınız bre aymazlar. Kimin sorumluluğu varsa Allah cezasını versin hepsinin.

Kubilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun umarım kazaya karışan herkes iyidir.

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmirdeki gerizekalı belediye altyapı çalışmalarını, kentsel dönüşümü v.s v.s hepsini geçtim, türkiyenin genelindeki vasat asfalt kalitesinde bile yol yapabiliyor mu ki de bu işleri becersin. Şehir koskocaman bir kaos çomağı halinde. Her yer ama her yer çarpık yapılaşmadan muzdarip. Okuldan çıkıp tınaztepeden heykele gelmem üst yoldan yoğun saatlerde 1 saati buluyor bazen, bahsettiğim yol 7 8km yok. Konak bornova hatay güzelyalı v.s v.s yoğun saatlerde hepsi kilit. Her yere boş beleş yatırımlarla milleti uyutmaya alışmışlar bunlar da, al birini vur ötekine. İğneyi başkasına çuvaldızı kendimize batıralım biraz ben bu şehrin böyle yöneten BECERİKSİZLERE bir daha oy moy vermem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.
    yarın alacağım kaza tutanığında yol durum raporu diye bir şey varmış. ona istinaden dava açacağım.
    fakaaattttttt,
    gelelim power of the money meselesine.
    aynı yerde kaza yapan bir arkadaşımla konuştum bugün.
    Işıklandırması sökülmüş yolda sağ şeride bırakılan iş makinasına çarpıp aracı pert oldu.
    Kaza raporunda ışıklı tabela, ikaz lambaları vs vs ne varsa yazmışlar.
    ben şimdi ne göreceğimi merak ediyorum raporda.

can bu yaaa, bu kadar ölen ve kaza yapan insanın sesininin duyulması için illa meşhur birinin mi kaza yapması lazım.
    Boxer in side

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UĞUR YUMAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.
    yarın alacağım kaza tutanığında yol durum raporu diye bir şey varmış. ona istinaden dava açacağım.
    fakaaattttttt,
    gelelim power of the money meselesine.
    aynı yerde kaza yapan bir arkadaşımla konuştum bugün.
    Işıklandırması sökülmüş yolda sağ şeride bırakılan iş makinasına çarpıp aracı pert oldu.
    Kaza raporunda ışıklı tabela, ikaz lambaları vs vs ne varsa yazmışlar.
    ben şimdi ne göreceğimi merak ediyorum raporda.

can bu yaaa, bu kadar ölen ve kaza yapan insanın sesininin duyulması için illa meşhur birinin mi kaza yapması lazım.
    fotoğrafları vardır illaki o tabelaların oldugunu olmadıgını ordan tespit edebilirler.

gerçi rapor çıktıktan sonrada poliside dava ediyorsun eğer rapora itirazın varsa.

Belediye otobüsü kırmızı ışıkta geçip bizim araca çarptığında ben 8/8 suçlu oldum geçiş hakkı ihlalinde bulunduğum için raporu gördüğümde başımdan aşağı kaynar sular döküldü...

babama çok söyledim ben uğraşıcam davasıyla diye yok uraşılmaz değişmez dedi.. öyle kaldı hala aklıma geldikçe o şöföre de polisede en içten temennilerimi yolluyorum.

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler