User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
45 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Bursa inegöl kaliteli mobilya firmaları hakkında

aqustic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bursa inegöl kaliteli mobilya firmaları hakkında

Arkadaşlar Konya'dan mobilya bakıyorum.Fakat internette bursa inegöldeki bazı ünitelerin firmaların fiyatlarına baktıgımda fiyatlar nerdeyse yarı yarıya?
    3-4 günümü ayırıp inegöle gidip komple bütün mobilyaları inegölden almayı düşünüyoruz.Sizce gidip ordan gezip almaya deger mi?

Gry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyatlar piyasaya göre uygun ve seçenek çok , kargo konusunu net bilmiyorum yalnız oraya gidip çok seçenek bulacağınız kesin. Rakam konusunda da dediğim gibi diğer illere nazaran daha uygun
    Jackson Racing Supercharger Setup / Nardo Fn2 TypeR

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aqustic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Konya'dan mobilya bakıyorum.Fakat internette bursa inegöldeki bazı ünitelerin firmaların fiyatlarına baktıgımda fiyatlar nerdeyse yarı yarıya?
    3-4 günümü ayırıp inegöle gidip komple bütün mobilyaları inegölden almayı düşünüyoruz.Sizce gidip ordan gezip almaya deger mi?
    konya fiyatlarını bilmem ama Adana'dan da bakın fiyatlara kafanıza yatan olursa yardımcı olurum

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kayinpederler bulgar gocmeni, inegollu.
    mobilyalarimizi komple oradan yaptirmistik 6 sene kullandik ve tik demedi hicbiri.
    disarida isim yapmis cogu firmadan saglam ve ucuza geliyor.cesit ve firma olarak da oldukca zengin hanim zor begeniyorsa 1gun yetmez yalniz
    izmir foça ya teslim ettirmistik, kargoda ve montajda da sorun yasanmamisti.

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üreticiden toptan fiyatına bir perakendeci olarak alma ıhtımalını % 1 dıyebılırım. Ancak mahalle arası mobılyacılardan bu soyledıgınız mumkun olucaktır, onlardada pek fazla kalıte aramayın.
    Fıyat olarak degılde cesıt ve kalıte odaklı gıdersenız daha mantıklı olur.
    Mobılya uzerın Saka mob. uretıcı ve perakendecı olarak bakmanızı tavsıye ederım. Urunlerı oldukca kalıtelı fıyat performans olarak başarılıdır.

delta0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tr'de inegöl mobilyası birincidir.mobilya sanayisi vardır.Gezmekten yorulursun mobilya bakarken
    TeKS@S

tolgaaydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnegöl'de muhabbet ortamında biriyle tanıştım. X firmanın tüm mallarını ben yapıyorum onlar sadece etiketini yapıştırıyor sonrada Mobiliyum gibi yerlerde x2 satılıyor demişti.
    Taşeron çalışan firmaları bulursanız ki bu çok zor değil. Aynı kaliteyi daha ucuza satınalmanız mümkün. İnegöl'de böyle çalışan çok fazla firma var çünkü.
    Eğer burada durup daha ileri gitmeyeceksek, niçin bu noktaya kadar geldik?

R.S.C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tavsiye: sakın paranın hepsini verme Çok iyi pazarlık yap. bi çok firma 3 aşağı 5 yukarı aynı ürünlerin benzerlerini yapıyor. Biraz zevke ve bütçeye kalmış. 15 binede ev toplarsın 35 binede hatta masif mobilya üstüne kadife kumaş kullanırsan fiyat araba paralarına kadar çıkar

bence önce bi kaç gün gez gerekirse 1 gece kal heryerden fiyat al pazarlık yap sonra tekrar pazarlığa otur. O ara kafanda model renk oturur.

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı delta0o Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tr'de inegöl mobilyası birincidir.mobilya sanayisi vardır.Gezmekten yorulursun mobilya bakarken
    Aynen öyle. Hatta sanayinin kapladığı alan oalrak düşünürsek bazı illerimizden daha büyük olduğunu söyleyebilirim

İnegöl'de herkese ve her keseye uygun mobilyayı rahatlıkla bulabilirsiniz. En büyük avantajları gezip görüp kendiniz seçiyorsunuz, zevkinize göre istediğiniz ekleme ve çıkarmayı yapabiliyorsunuz ve en önemlisi anlaştığınız fiyata nakliye ve montaj da dahil oluyor. Yani şehrinize uzak diye nakliye masraflarından korkmanıza gerek kalmıyor. Bi gidip gezmenizde fayda var @aqustic
    M50b30 - Bumblebee...

R.S.C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilave: kesinlikle geldiğine değecek o konuda şüphen olmasın. Hatta bursa içi mağazalarada bak izmir yolu Beşevler metro istasyonun yanında sıralı dükkanlar var

N0M4dh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı delta0o Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış bir açıklama olmuş, Türkiye'nin mobilyası Kayseri'de üretilir, Boytaş Grubunun cirosu bile tek başına İnegöl mobilyasının cirosundan büyüktür.

Cümlenin doğrusu İnegöl kaliteli, şık, özel mobilya üretir olacaktı Fabrikasyon ise Kayseri'de Kısacası Mercedes istiyorsanız İnegöl, Honda bakıyorsanız Kayseri.

Dipnot: Kayseri OSB Türkiye'de 3. Büyük organize sanayidir, içerisindeki serbest bölge şehrin diğer ucundaki Mimarsinan Organize Sanayi ve terminalin arkasındaki (bizim bulunduğumuz yeni ) Erciyes Küçük Sanayi Sitesinin Toplamı ile bence birinciliğe oynar

Kayseri'den sevgiler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnegöl Osmangazi caddesi olarak not al, hemen hemen tamamı ımalatcı ve mobılyacıdır. Mobılıum avm dekı showroomlarda bellı baslı buyuk fırmaların perakende mobılya sattıgı showroomlarıdır yanı uretıcılere aıt.
    Osmangazı cad. daha ufak uretıcıler yer aldıgı ıcın yuksek ıhtımalle ıstedıgın tarz ve fıyatta urunu bulabılmen daha kolay olur.
    Buyuk fırmaların hıcbırı perakende musterıye toptan fıyat vermez.

CKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben mobilyacıyım, inegölden sipariş verdiğimde her defasında eksik parça geliyo ve elli defa aramamla en az 1 ayda eksik parçayı gönderiyorlar. İnegöl esnafına güvenme kardeşim. Adamla fuar da bağlantı yapıyorum 2.000 lira koltuk, 3 gun sonra sipariş geciyorum 2.200 işine gelirse diyo. Yani bunların hepsi böyle g.t

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnegölde ufak yenı esnaflar ıle tıcaret yaparsanız, esnaf olmayanlara denk gelırsenız öyle...
    Ama köklü kuruluşlar kurumsallaşmış şırketlerle alışverış yapıldıgında, hersey profesyonel olması gerektıgı sekılde ıslıyor bu konuda sıze katılmıyorum. Bende mobılyacıyım.

aqustic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar ilave ediyim.Yorumlar icin tesekkurler.1800 liraya Konyadan buldugum inegol mali dedigi tv unitesinin aynisini internette 1000 liraya inegolde nette buldum.O nedenle gidecegim.Cunku gercekten yari yariya fiyat farki var.Ha bi de bu tv unitesine 2450 lira yaziyo.Sonrada zorla 1800 liraya birakiyor.Ben parayi kolay kazanmiyorum.O nedenle gozumu karartip inegole gidecegim

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aqustic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ilave ediyim.Yorumlar icin tesekkurler.1800 liraya Konyadan buldugum inegol mali dedigi tv unitesinin aynisini internette 1000 liraya inegolde nette buldum.O nedenle gidecegim.Cunku gercekten yari yariya fiyat farki var.Ha bi de bu tv unitesine 2450 lira yaziyo.Sonrada zorla 1800 liraya birakiyor.Ben parayi kolay kazanmiyorum.O nedenle gozumu karartip inegole gidecegim
    Hayırlısı olsun. Yeşil-Beyaz giyinmeyi unutmayın. Logosuz konya forması da olabilir. Texaslıya denk gelirseniz faydasını görürsünüz
    M50b30 - Bumblebee...

delta0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı N0M4dh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış bir açıklama olmuş, Türkiye'nin mobilyası Kayseri'de üretilir, Boytaş Grubunun cirosu bile tek başına İnegöl mobilyasının cirosundan büyüktür.

Cümlenin doğrusu İnegöl kaliteli, şık, özel mobilya üretir olacaktı Fabrikasyon ise Kayseri'de Kısacası Mercedes istiyorsanız İnegöl, Honda bakıyorsanız Kayseri.

Dipnot: Kayseri OSB Türkiye'de 3. Büyük organize sanayidir, içerisindeki serbest bölge şehrin diğer ucundaki Mimarsinan Organize Sanayi ve terminalin arkasındaki (bizim bulunduğumuz yeni ) Erciyes Küçük Sanayi Sitesinin Toplamı ile bence birinciliğe oynar

Kayseri'den sevgiler.
    Bursa'danda saygılar hocam
    Biraz alınmış gördüm seni ama benim bahsettiğimi sende belırtmıssın zaten mercedes honda örneğiyle.İnegölde kaliteli ürünü hesaplı bulmak sansınız da vardır.
    TeKS@S

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nakliye olayını çözerseniz kesinlikle fiyatlar daha uygun.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende inegolden almistim mobilyalari. Nakliye sorun degil. Heryere mobilya gonderdikleri icin bi hafta beklemeniz durumunda kapiniza kadar geliyo mobilyalar. Ben istanbula getirtmistim 3 gunde geldi. Kesinlikle gidin pisman olmazsiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler