User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: Citroen C2 Alınır mı ? (Vtr Değil)

Burak E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Faruk_Vtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış bılgı olmasın, 1.4 tdcı da da ıntercooler yok..

C2 yazılım ıntercooler dp ve egr ıptalı ıle max 105 oluyor, 110 / 120'ler turbosuz ımkansız gıbı bışey..
    dyno verisi yok ama denen o şekilde daha yazılım yapmadım ama 110-120 ler veriyor dediler bi kaç yazılım sitesinde yazılımla 105 bg yazmışlar

bide fiestada cogunda güryorum yeni kasa olanlarında eski kasalarda bir bilgim yok intercooler durumu hakkında
    Alıntı s2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bas bas platin meme yapmış olabilir, bizim mahmut abinin başına gelmişti bi yarım saat 1-2-3 kesicide gittik düzeldi.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

Burak E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazılımla 90 bg oldugu telefonla ile görüşmemde kat egr gibi şeylerin iptal edilip 105 110 bg alındıgını söylediler bana
    Alıntı s2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bas bas platin meme yapmış olabilir, bizim mahmut abinin başına gelmişti bi yarım saat 1-2-3 kesicide gittik düzeldi.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Forumdan @M.A.D ın eski aracı. Bu aracı gördükten sonra alınır diye düşünüyorum c2 için. Tabi bu kadar emek te vermek lazım bu kadar yakışıklı olması için
    '14 Seat Leon TDI

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumda onur kozanoğlunda var. Hatta forumda bir yıkamacıdaydı o araç. Herneyse onu kullanma fırsatı buldum. Gidişi 1.4 için fena değildi hatta güzeldi. içi beklentime göre genişti. 3 kişi rahat gezilir gibi. Ses alıyor biraz içeri.

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Burak E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dyno verisi yok ama denen o şekilde daha yazılım yapmadım ama 110-120 ler veriyor dediler bi kaç yazılım sitesinde yazılımla 105 bg yazmışlar

bide fiestada cogunda güryorum yeni kasa olanlarında eski kasalarda bir bilgim yok intercooler durumu hakkında
    Alıntı Burak E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazılımla 90 bg oldugu telefonla ile görüşmemde kat egr gibi şeylerin iptal edilip 105 110 bg alındıgını söylediler bana
    hard yazılımla 90 hp oluyor dp ıntercooler ıle desteklenırsede max 100/105 hp'lere çıkıyor..

C2'yle aynı model olan fıestalarda ıntercooler yok..

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda onur kozanoğlunda var. Hatta forumda bir yıkamacıdaydı o araç. Herneyse onu kullanma fırsatı buldum. Gidişi 1.4 için fena değildi hatta güzeldi. içi beklentime göre genişti. 3 kişi rahat gezilir gibi. Ses alıyor biraz içeri.
    Onurun aracı benım eskı aracım, doğru hatırlıyorsunuz..

1.4 ıntercoolersız dızele ılk ıntercooler uygulaması yapanlardan bırı benım bırı 207 sı olan sercan arkadaşımız bırıde fıestası olan koray arkadaşımızdır..

benım aracımda komple savaş usta yapımı krom dp + krom duz boru + krom ıntercooler boruları vardı, orjınal valeo marka ıntercooler takmıştım, dr ecu yazılım + egr ıptalı mevcuttu..

arkasının çok ferah olduğunu soyleyemem, zaten arac bendeyken arka koltuklarını sokup muzık sıstemı yapmıştım + zırıltı olmasın dıe aracın tavanına 3 kat gerı kalan kapı ve çamurluk ıçlerıne 2 kat ızolasyon yapmıştım dığer C2'lere nazaran net %50 daha az yol sesı alıyordu aracım, aslında yol sesının buyuk bır çoğunluğu bagajı açar açmaz ıç tarafta kalan hava kapakcıklarının ordan gelıyor, yağmurlu havada muzığın sesını kapatıp soyledığım yere odaklanırsanız dedığımı doğrulayabılırsınız..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler