User Tag List

Sayfa 20/36 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
679 sonuçtan 362 ile 380 arası

Konu: APP Plaka Hakkında-Yasa Değişikliği

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz polis misiniz peki?
    i8 fotoğrafına dayanarak bendeki plakalarla bir sorun yaşamayacağım sonucuna varabilirim galiba.. Çünkü aynı font. Ankara olayına takılıyordum, orada da sorun yok.. Benim orjinal plakalara baktım, mühürse problem asıl onlar mühürsüz gibi. Çooook belli belirsiz mühür var ama istanbulda verilen standart köşeli fontlu plakalardan..
    polis degilim doktorum.standart evo 9a ceza yazilan bir birey olarak ceza yemeyeceginizin garantisi yok. ancak uygun bir dille olayi anlattiginiz takdirde ve aracinizin herhangi bir modifiyesi yok ise ceza yemezsiniz cunku tekrar ediyorum plakayi istanbulda ve izmitte emniyet veriyor duzgunce belirtebilirsiniz ceza yediginiz takdirde iptalini saglayabilirsiniz

Ragness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mgunes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genc arkadasim anlasilan siz gencler bu konuyu daha kavrayamadiniz ben buradan kabak gibi goruyorum o araclarin orjinal sandigin plakalari yan sanayi baski plaka siz lutfen bence bu konuda polemik yapip bilgi kirliligi yaratmayin orjinal plakalarnizi takin efendi efendi surun iyi aksamlar
    Abi bu orjinal beşiktaş baskı app plakaları nerden edinebiliriz? Forumdaki tanınan appci sevdiğimiz abilerimizin plakaları bir problem yaratırmı?
    Alıntı streetracer_nos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.6 400 hp bide lpg uyumlu olursa tadından yenmez
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla pist sevmiyim caddede sevmiyim
    Ama otopannnnn o varya çok acayip birşey
    Fren bitmiyor araç şişmiyor

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mgunes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emniyet mudurlerine yakinim.aracinda trafige aykiri bir durum yoksa egsoz vb. plakan trafikten app muhurlu sekilde app ise ceza yemezsiniz cunku sube veriyor bunu.ama sunu unutmayin bjk app adi altinda sacmasapan muhurluler var onlar ceza yer orjinal bjk appyi ayirt edebilmek onemli foto ekliyorum

fotoda kı aracın app plaka basımı bızzat bıze aıttır...

Reklamları Dinlediniz...
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

kangomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adana baraj set çıkışında Beşiktaş baskı plakayı tornavida ile kanırtarak söktürüyordu polis. Onu görünce orjinale döndüm çift mühürlü hatta orjinal plakamın rakamları boya ile kalınlaştırılmıştı, bu da mı sorun olacak şimdi?

CLIORS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk çevirmede yakalanınca burada yazılanları denemek lazım

Hiç uğraşmayın derim, dönün stok plakalara. Burada bulunanların çoğunun araçlarındaki değişiklikleri amirler incelese plaka en sonlarda gelir. Egzoz, film, yay, jant derken makbuzlara dosya gömleği gerekmesin sonra

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kangomania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adana baraj set çıkışında Beşiktaş baskı plakayı tornavida ile kanırtarak söktürüyordu polis. Onu görünce orjinale döndüm çift mühürlü hatta orjinal plakamın rakamları boya ile kalınlaştırılmıştı, bu da mı sorun olacak şimdi?
    Benimkilerde çift mühür ve boya ile kalınlaştırılmış durumda, önümdeki arkamdaki beşiktaş baskı app'lileri aldılar beni almadılar.

Skyhawk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ckrc
    sahte mühür ile gerçek mühür arasındaki farklara değinirmisin ?

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kangomania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermancanda uçurdular folyolu olanları,umarım birşey olmaz kafalarına göre tamamen

kangomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mimarsertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimkilerde çift mühür ve boya ile kalınlaştırılmış durumda, önümdeki arkamdaki beşiktaş baskı app'lileri aldılar beni almadılar.
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermancanda uçurdular folyolu olanları,umarım birşey olmaz kafalarına göre tamamen
    Benimki durdurulan 33 plaka siyah pejo gibi. Ne kadar az okunaklı olursa o kadar iyi demekki. Tinerle silmeye çalışayım, laf anlatamazsın.

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    App konusundan haricen Adanada da yabancı plaka araç gördülermi hiç affetmiyorlar 01 olmayana gözünün üstünde kaş var diye ceza yazarlar

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Muharrem C.80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    App konusundan haricen Adanada da yabancı plaka araç gördülermi hiç affetmiyorlar 01 olmayana gözünün üstünde kaş var diye ceza yazarlar
    Aynen ben 50 plakayim app varken kacakci gibi geziyordum ara sokaklar falan.

Adananin cemiyet baskisi igrenc,bugun Nevsehir cimiyetten yenisini bastirdim.Totalde 15dakikami almadi yeni plakami elime almam
    1-Emniyete gidiyorsunuz,plaka yenilemek istediginizi soyluyorsunuz(ruhsat sahibi sart)
    2-Hazir dilekce var yenilemek istiyorum diye imza tarih plaka yazip veriyorsunuz size makbuz veriyor
    3-Cemiyet hemen yaninda zaten makbuzu verdim,2 adet plakaya 28tl ucretini odedim
    4- Yaklasik 1dk surmeden bam gum bastilar verdiler plakayi
    5-En son ordan verdikleri makbuzu geri emniyete goturdum biraktim.

Sonuc Once - Sonra

Saro-Ş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    8 Kasım Tarihinde Ataköyde Çevrildim App Plaka, Film,Egzoz Gibi Ceza Uygulamayı En Çok Seven Ekiplerin Olduğu Bölgelerden dir Ataköy Polis Cam Filmim İçin İşlem Yaptı Plakalarıma Herhangi Bir Uygulama Yapmadı Plakamın Evraklı Olarak Orjinal Cemiyetden Basıldığından da Emin Olduğum İçin Rahattım , Daha Çok Bu Pleksi Harf Kesenlerde Var Harflerin Üstüne Onlar ve Ankara İşi Plakalara Takılıyolar Bildiğim Kadarıyla Harflerin Üstüne Pleksi Kesince EDS de Flaş Çakınca Parlama Yapıyor Plaka Okunamıyor

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Terör vs hikaye bu işin aslı ciddi gelir getiren tedes eda gibi sistemlerin bazı plakaları okuyamaması, app değil ama sebep 20 liraya satılan spreyler var flaş çakınca plakayı aşırı parlatıp okunmamasını sağlıyor.

Dün yolda giden aracı durdurdu trafik polis otosu seyir halindeyken, pleksi harf rakamlar vardı plakanın üstüne yapıştırılmış

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her şey para için olduğu zaten belli ki. o kadar mevzu dert terörün kralı v.s var. Fıstık gibi okunan, çok rahat radara giren app leri bile almaya başlamışlar.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Faruk_Vtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fotoda kı aracın app plaka basımı bızzat bıze aıttır...

Reklamları Dinlediniz...
    Bizim Plakalarda sıkıntı var mı buradan aydınlat bizi plakayı senden alanlar olarak

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün Bostancı karakoluna gittim.

Polislerin söylediği, abuk sabuk karakterli plakalara ceza yazıyoruz. Normal standart basılan (yukarıdaki i8 deki gibi) App plakalara ceza yazmıyoruz. Eğer onlardan ceza yiyenler varsa ya araçta başka problemler de vardır ya da tavır vs den dolayı uğraştırmak için yazılmıştır.

Benim plakalarımın kenarı kesik, gerçekten standart dışı. Söktürüp yarın gidicem tekrar bildiğimiz normal app bastırıcam hemen karakolun karşısında. Kesinlikle sıkıntı yaşamayacağım söylediler. bakalım öyle mi olacak

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim Plakalarda sıkıntı var mı buradan aydınlat bizi plakayı senden alanlar olarak
    aynı yerden aldıgmız icin yazıyım

mühür de sorun yok yalan dolan değil ojinal hologramlı plaka sacı var kısacası olması gereken gibi herşey
    1881 - 193

Skyhawk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3. dünya ülkesinden kalma memurlar
    birbirlerinin söyledikleriyle bile çelişiyorlar

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    devletın ışlerıne akıl sır ermıyor...

1) plaka sacı; TR ve bayrak hologramlı + çıft dalgalanmalı ve ORJINAL

2) kalıplar; yonetmelığe uygun ve ORJINAL

3) muhur; ORJINAL

- plakadakı muhurde yer alan TSOF; Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu kısaltmasıdır

- mavı tr'sı olmayan plakaya & sıyah çerçevesı olmayan plakaya & motorsıkletlerın taktığı 12cmx18cm olan kuçuk bısıklet plakasına şoförler cemıyetı MUHUR VURAMAZ..

- fransız baskı yada sıfırları kesık olan alman baskı plakalar standart dışıdır MUHUR VURULAMAZ..

- yazı fontu beşıktaş baskı dıye tabır edılen beşıktaş şubede basılan plaka YONETMELIĞE UYGUNDUR..

ama gel gelelım subaruları evoları kanattan bağlayan sısteme ne desek boş, gene ceza yazıyorlar..

onde plakası olmayan araca 23. maddeden 'tescil plakalarını araç üzerinde bulundurmadan kullanma' dıye ceza yazıp bağlama yetkısı olan polısın plakanın ustune pleksı harf yapıştıranada(plaka orjınal bıle olsa) 23. maddeden ceza yazıp bağlama yetkısı vardır..

sokakta 4 kışı yan yana yurumenın bıle cezası var ama kurala uyan yok..

nasıl cam fılmı cezası ara ara denetlemeye gırıyordu şımdı aynı şey app plaka ıçın geçerlı ama kurunun yanında yaşta yanıyor ışte..

app plakalarda yasal olmayan hıç bırşey yok(en başta saydığım hususlar dahılınde olanlar ıçın konuşuyorum) ıtıraz edılıp mahkemeye gıdılırse %100 olumlu sonuçlanır..

şımdı banada polıs denk gelse bende derdımı efendı bır dılle anlatmaya çalışacam, genede ceza yazarsa yapacak bışey yok, Allah karşımıza anlayışlı polısler çıkarsın...
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler