User Tag List

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
168 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 19. Dönem Pomem 10.000 Özel Harekat Polis alımı hakkında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @bordeaux abi ismini bilmiyorumda sen yetkili biri yada bilgili birisin galiba. Bende başvuru sürecinde başvuracağım ama tek korktuğum nokta var gözlük kullanıyorum. Miyop 1.25 1.50 göz numaralarım asıl mesleğim acil tıp teknisyenim. Ama polislik askeri mesleklere büyük aşkım var. Şu an tek korktuğum gözlük olayı. Gözlük kullanmakla ilgili sorun oluyor mu? Açıklanınca illaki bilgi olur ama çizdirmeyi de düşündüm bi kaç doktor ile görüştüm çizdirme işini de halledeceğiz. gözlük yok ama çizdirmiş olsak bunda her hangi bir sorun olur mu? Şimdiden teşekkür ederim.

PuT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısmet olursa başvurucam ve inşallah hayırlısıysada herkesın gonlune göre versın yaradan.
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

bordeaux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cihan9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @bordeaux abi ismini bilmiyorumda sen yetkili biri yada bilgili birisin galiba. Bende başvuru sürecinde başvuracağım ama tek korktuğum nokta var gözlük kullanıyorum. Miyop 1.25 1.50 göz numaralarım asıl mesleğim acil tıp teknisyenim. Ama polislik askeri mesleklere büyük aşkım var. Şu an tek korktuğum gözlük olayı. Gözlük kullanmakla ilgili sorun oluyor mu? Açıklanınca illaki bilgi olur ama çizdirmeyi de düşündüm bi kaç doktor ile görüştüm çizdirme işini de halledeceğiz. gözlük yok ama çizdirmiş olsak bunda her hangi bir sorun olur mu? Şimdiden teşekkür ederim.
    Merhabalar. yetkili değil ilgiliyim diyelim. öncelikle polisliğe girişte yapılan mülakatta gözlükle elenirsiniz. göz bozukluğu 1 üzerinde ise sorun oluyor sanırım. lazerle çizdirilmiş gözün görme gücü tek gözde 7/10 iki gözde 16/20 de olması gerek. bu testi basit olarak sağlık ocakları bile yapıyor sanırım. yani gözlükle alınmazsınız. lazerle tedavi olursanız görme testinde başarılı olduğunuz takdirde sorun olmaz. Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yonetmeliği | PolisNoktasi.com bu adresi inceleyebilirsiniz.

bordeaux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bordeaux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. yetkili değil ilgiliyim diyelim. öncelikle polisliğe girişte yapılan mülakatta gözlükle elenirsiniz. göz bozukluğu 1 üzerinde ise sorun oluyor sanırım. lazerle çizdirilmiş gözün görme gücü tek gözde 7/10 iki gözde 16/20 de olması gerek. bu testi basit olarak sağlık ocakları bile yapıyor sanırım. yani gözlükle alınmazsınız. lazerle tedavi olursanız görme testinde başarılı olduğunuz takdirde sorun olmaz. Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yonetmeliği | PolisNoktasi.com bu adresi inceleyebilirsiniz.
    edit: lens kullanımıda yasak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 kasımda başvurular ve gerekli belgeler açıklanacak. Emniyetin açıklaması 447 bin kere görüntülenmiş 2 gün içinde. Polis bi arkadaşımla görüştüm minumum 300.000 başvuru olur diyor. %1 içine girmek çok zor olacak. Çok ince eleyip sık dokuyacaklar. Allah herkesin gönlüne göre versin

mannerboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peki sözleşme vs varmı 5 sene yapıp istifa falan edebiliyomusun
    Powered By Demir Garaj Fast N' Loud

instagram brkdiinc-facebook burakdiinc

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @bordeaux abi isim neydi? Teşekkür ederim ayrıca. mülakat zamanına göre çizdirme yaptırmalıyım o zaman. Ama 20 kasımdan önce zor olacak 20 kasımda kpss sınavım var sanırım hayaller başka bahara kaldı

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lisans ile birlikte yapılır mı acaba ? Diyelim ki kabul edildik eğitime mi tabi tutulucaz ?

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lisans ile birlikte yapılır mı acaba ? Diyelim ki kabul edildik eğitime mi tabi tutulucaz ?
    hem okul hem iş çok zor yarım zamanlı bir iş değil eğitim süresince orda yatıp kalkacaksın..

benim 2 hala oğluda doğuda sözleşmeli maaşları 4800 civarı bişey..evini yaptı 1 senede seneye temmuzda görevi bitiyor maaşı da 4 lere düşecekmiş öyle hatırlıyorum.
    2000 A3 8L

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özel Kuvvetler'e de alım olacakmış. Düşünenler baksın bence.

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dachosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maaşı ne kadar merak ettim
    3900 evli eşi calismayan ciplak maas + çalışılan ilin teror tazminati (hkkari srnak mardin vs yerler 750tl) + 1300 poh tazminati 6000 net aliyoruz. Üstüne 1 ay dış gorevli gidersen günlüğü 34tl den 1000tl yapiyor. Sen hesapla

Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda pöh bir abimiz var kardeşim ona ulaşman lazım nickini unuttum hatırlarsam ö.m atarım ondan daha detaylı öğrenirsin. İmkanlar el verse bende başvururum ama okul işi tutmuyor benimde. Askerlik filan tamam...
    Bilmiyorum benden mi bahsediyorsun asagi aciklama yazacagm

Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem okul hem iş çok zor yarım zamanlı bir iş değil eğitim süresince orda yatıp kalkacaksın..

benim 2 hala oğluda doğuda sözleşmeli maaşları 4800 civarı bişey..evini yaptı 1 senede seneye temmuzda görevi bitiyor maaşı da 4 lere düşecekmiş öyle hatırlıyorum.
    Askerleri bilmiyorum tam.
    Arkadaslar harekatta calismak önce iman sonra itikat sonra itaat ister. Ben acaba yapabilir miyim diyen yapamaz. Uzerimde sürekli dolu 10 şarjör ,cift plaka celik yelek, kisa durbunlu sig sauver uzun namlu çalışıyoruz. Net 25 kilo yapar. Yorucu ,mesailer uzun , aile hayati yok , hayati risk yüksek vs.. Beyler hayatinizi bu ise adayacaksaniz gelin. Ama ben kendi hayatmdan taviz veremem diyosaniz üzülür sünüz.
    Arti yönleri türkiyenin her noktasında cay icecek kalacak sohbet edecek dertlesecek yardimlasacak yeriniz olur. Her yerde arkadasnz olur. Ben özel harekatciyim deyince açılmayacak kapi yoktur.
    Poh her zaman emniyet in gözbebeği dir. 10binlerce dolarlik kulaklıklar girtlak telsizleri mesafe ölçerli gece görüş durbunleri gibi kiymetli melbusatlarinz olur. Polis land a biner poh ejder yalçına biner. Poh kamuflaj giyer. En iyi botu giyer 1 öğün de 4000 kalori kumanya yer. Çalıştığı zamanlarda yemek devlet verir. Egm nin en iyileri hep poh dedir yani. Kiymetiniz bilinir. Kısacası ben hayatimi devletime vatanima adarim derseniz devlet sizi korur kollar bakar ilgilenir. Ama ben kendimi düşüneceğim yarin yunus polisi olacam yok karakolda caliscam derseniz o iş olmaz. Önce kafada bitecek iş. Ayrica ölüm nefes kadar yakın. Yaşadm sahit oldum . ses geldiğinde hangi silaha ait oldugunu anlayacak kadar cok yasayacaksiniz bunu.
    SAKA DEGIL BEYLER POH OLMAK MEMUR OLMAK DEGILDIR. PARA ICIN ASLA YAPILMAZ .
    VATAN UZAKTAN BAKIP BENIM DIYENLERIN DEGIL ,YAR KOYNUNA BAS KOYMADAN SEHIT DUSENLERINDIR
    SWAT

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Varolsun özel harekat. Şartları müsait bir çok arkadaşım dört gözle başvuru sürecini bekliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Para için gelecek arkadaş, gelmezse kendisi için daha hayırlı olur. Adınız kadar emin olun.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nasıl başvuruluyor ?

Bad-Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    daha önce girmiş ve mülakata kadar gelmiş biri olarak şöyle söylüyorum arkadaşlar para için hiç o işe girilmez ama gelen 100 kişinin 95 i daha ilk sağlık kontrolünde maaş hesabı yapıyor , hiç gerek yok eğer maaş düşünüyorsanız , kendi tecrübelerim doğrultusunda tek çocuk , kısa boy veya yaş 22-24 arası değilse ve spor geçmişiniz yoksa eleniyorsunuz , güzel tecrübe oldu bana sabah 7 de 150 kişiye yakın girdik son 15-20 kişi kaldık gruptan , saat akşam 6 gibi mülakata gelebilen sonra sonuçlarda kısmet olmadı bana , herkes için hayırlısı olsun
    Bir Okumuş Cahile Birde Yaşayan Ölü'ye Ne Dersen De Anlatamazsın...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ölüme bu kadar yakın harekatçılara devlet ne kadar veriyor diye merak ettim o yüzden sordum. Ben 10 bin tl bekliyordum açıkcası.

gkhn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    31 aralık 1989 ve sonrası doğanlar ibaresi nedir?1989 doğumlular henüz 28 yaşında gün almadıki.?

SerkanKurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gkhn55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    31 aralık 1989 ve sonrası doğanlar ibaresi nedir?1989 doğumlular henüz 28 yaşında gün almadıki.?
    bende 24 mayıs doğumluyum giremiyorum 1 ocak 1990 lardan itibaren başlıyo başvurular

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emekli Pöh bir babanın evladıyım, yaşananlar 4 duvar arasında kalıyor. Bir allah bilir bir yaşayan.

Her yerde söylediğim gibi ömrünüzü koyamayacaksanız girmeyin. Eğitim felan onlar manevi tarafından bakıldığında basit kalır.

55 yaşına geldi babam hala bozuk para vurur, 100 şınav 100 mekik çeker koşar. Herkesden uzak gider, her fırsatta köye gider dağ yürüyüşleri yapar.

Hala gönlü cudi de gabar da dır. pek konuşmaz ama biliriz aklı orda..

uzatmayım iyi düşünün

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler