User Tag List

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
168 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: 19. Dönem Pomem 10.000 Özel Harekat Polis alımı hakkında

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MightyIV Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle zar zor o ekrana geliyor işte. E-devlet şifreni giriyorsun. Bağlantı kurulamadı / Zaman aşımına uğradı vs. sayfadan atıyor.

Polis akademisinin sitesinde aktif 20bin kullanıcı vardı tüm gün boyunca, Kaldıramıyor sistem sanırım. Bugün yarın çözerler umarım...
    Anlıyorum hocam,başvurmaya gelince 20 bin kişi başvuru yapıyor mülakata gelince zaten 5 bini gelmiyor bile. İnşallah çözerler girebilen olursa yine buradan bilgilendirme yapsın
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

MightyIV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlıyorum hocam,başvurmaya gelince 20 bin kişi başvuru yapıyor mülakata gelince zaten 5 bini gelmiyor bile. İnşallah çözerler girebilen olursa yine buradan bilgilendirme yapsın
    900 bin talep olduğu söyleniliyor, 31 ekimde yayınlanan haber 1 milyon okunmuş pa.edu.tr sitesinde.

Önbaşvuru yapabilen açıldığında buradan bir güncel çekerse iyi olur.

Ayrıca şöyle bir haberde var;
    10 Bin kişilik Polis Ozel Harekat kadrosuna 900 bin kişi başvurdu

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bileğimde Atatürk imzasına benzer soyadım yazan dövme var , seçilmeye engel oluyor mu?

MightyIV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKaratay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bileğimde Atatürk imzasına benzer soyadım yazan dövme var , seçilmeye engel oluyor mu?
    Şartlarda dövme ile ilgili bir bilgi yok. Sorun olmaz herhalde emin değilim.

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşletme 1. sınıf okuyorum da ailemi ikna edebilirsem katılmak istiyorum , ama dövme sorun yaratır gibime geliyor net bilgisi olan biri yazarsa sevinirim

hanz10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben başvurumu ilk gün yaptım sabahtan akşama kadar f5 ile sayfayi yenilemekle geçti vaktim akşam üzeri saat 4 gibi gerçekleştirdim. Hayırlısı olsun arkadaşlar sizin içinde. Çok fena yoğunluk var siteyi açmiyordu bile.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dövme aşırı büyük değilse sıkıntı olacagını sanmam, dövmesi olmayan kalmadı artık Sanırım 15-20cmi falan geçmeyecek şekilde kabul oluyor

dn4859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dövme - faça kesinlikle kabul edilmiyor. Yazlık elbise giyilince gözüken yerlerinde dikiş izi, doğum lekesi, et beni gibi şeyler 5 metreden fark ediliyorsa onlar dahi kabul edilmiyor

Erukay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu takipteyım

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKaratay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşletme 1. sınıf okuyorum da ailemi ikna edebilirsem katılmak istiyorum , ama dövme sorun yaratır gibime geliyor net bilgisi olan biri yazarsa sevinirim
    dövme jilet izi doğum lekesi -sigara basığı- dikiş izi- büyük kesi yada yara izi gbi göze çarpan ne varsa 100de100 elenirsiniz. dömeyi sildir yada bi süre fondoten
    SWAT

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başvuru adresini bu yoruma alıntı yaparak yazarmısınız?
    SKODA SIMPLY CLEVER

Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kolumda iki tane dövmem var biri el ile dirseğimin arasında yazı biride kolumda omzuma yakın yerinde kuş tüyü
    şimdi kafadan elendim mi ben
    merak ettiğim 2.şey psikolojik tedavi alıp ilaç kullanmıştım 1.5 sene buda bir etken mi? aradım bulamadım herhangi bir açıklama
    hastanede benden kan aldılar almadan ertesi günü biraz joe içmiştim oda sıkıntı yaratır mı ?

ben en iyisi başvurmayım içeri falan alırlar asdsadas
    Never Back Down

dn4859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Bby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başvuru adresini bu yoruma alıntı yaparak yazarmısınız?
    ahmet kardeşim polis akademisinin başvuru resmi sitesinden

https://www.pa.edu.tr/

ama sistemsel sıkıntı olduğu için girmiyor olabilir elbet düzelecektir. ayın 14 u son başvuru tarihi zaten sistemsel sıkıntı bitmezse süre uzatılır.

pa edu tr den siteye girip 19. dönem özel harekatı seçeceksin ve seni e devlete yönlendircek. basvuruyu ordan tamamlıcaksın. daha sonra halk bankası vezneden 75 tl yatır. ( bankamatikten yatırırsan bazı okullar mülakatta bankamatik fişini kabul etmiyor.) para yatırdığın dekondu sakın kaybetme .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün gece başvurumu yaptım , şu vize haftası geçincede parkur çalışmalarına başlayacağız sınıf arkadaşlarımla . Allah gönlümüze göre versin hakkımızda hayırlısı ise olsun. Herkese başarılar , bol şans..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JusticeF0rALL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün gece başvurumu yaptım , şu vize haftası geçincede parkur çalışmalarına başlayacağız sınıf arkadaşlarımla . Allah gönlümüze göre versin hakkımızda hayırlısı ise olsun. Herkese başarılar , bol şans..
    Bgn biraz konuştuk bu konu ile alakalı da adamin vardir insallah aşırı bi basvuru var diyorlar .yine torpil flan olur belki. Allah hak edenlere nasip etsin insallah. Taze kanlari bekliyoruz nobete pereonel lazim nereye kadar 12.12

Alıntı Phenomenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kolumda iki tane dövmem var
    şimdi kafadan elendim mi ben
    Evet
    SWAT

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yukarida bi att arkadas yorum yapmisti, gonulden vatan sevgisi bayrak sevgisi yoksa hic denemesin bile cok pisman olur.

Goz derecesi normal polislik alimlarinda her bir goz 2.00 gecmeyecek ve her iki gozun toplami 4.00 gecmeyecek sekilde goz kusuru olanlar girebiliyordu. Pohte de bu sartlar gecerli olur sanirim. Orn: 2.5 1.5 giremez ama 1.75 ve 1.75 girebilir vs, yalniz taktik veriyim tum vucut raporu okulu kazandiktan sonra aliniyor, gozu bozuk olan lazerle cizdirebilir kazandigi aciklandiktan sonra.

Dovme kesinlikle kabul edilmiyor, yazlik melbusat giyildiginde yada yuzunun herhangi biryerinde belirgin faca yara dikis izi olmayacak

Maas konusuna simdiden takilan arkadaslar on basvuru bile yapmasin o kadar kesin konusuyorum. Yaptiginiz isin parayla degeri yok olcemessiniz.

Aile hayatina duskun olanlar anasini babasini gormeden yapamayanlar, ben evlenecem esim tek kalamaz diyenler, anamin babamin rizasi yok diyenler, starbucksta mocha yanina tiramisu ustune swarmda check in yapmayinca eli kolu titreyenler, ben cok sosyal bir insanim cumartesi gecesi kutsaldir once roll sonra alem icin hafta ici gun sayanlar GELMESİN. Verdigim ornekleri baz alarak kafanizda orneklendirmeleri cogaltabilirsiniz.

Operasyon zamani dis gorevle gelip 10 ay kalanlar oldu, operasyondayken cocugu olanlar ve "ulan cocugum babasini tanimiyor be" diyen abilerimiz oldu. Ulke gundemi suan cok hizli hangi gun ne olacagi belli degil. Onumuzde belki 3. Dunya savasi var, pöh suan kirsal kesinde operasyon yapmiyor ama bu demek degildir ki yarin johle birlikte cudi de gabarda temizlige katilmayacak, bir bakanlik yazisina bakiyor.

Devlet dogu gorevlerinde ucaginizi, ulasiminizi, kalacak yerinizi(bazen 5 yildizli otel olur bazen 15 kisilik yurt odasi olabilir), her ogun yemeginizi, dis gorev tazminatinizi verir, gorevin ne zaman bitecegi kismen bellidir ama hicbir zaman kesin degildir. Bu meslekte plan yapamassiniz arkadaslar. Polislik meslegindeyseniz hele hele ozel harekatsaniz plani izini unutun. Ben 4 senedir yazin tatile gidecem diyorum ama her sene ulke gundeminde ciddi etki yaratacak bi olay oluyor ve izinler surekli kapatiliyor. Bi sene bomba patladi bi sene secim oldu bi sene darbe oldu vs vs. Calisma sisteminiz klasik memur gibi degildir. Genellikle 12 saat calisip 12 saat dinlenirsiniz yada suan mesela istanbuldaki pöhler 24 -24 sistemiyle calisiyor. Erzurumdakiler 12 24 sistemiyle calisiyor, calisma sisteminiz ilden ili degisir, sirnak beytussebapta olup 24-0 calisiyoruz hep gorevdeyiz diyen arkadaslarimda oldu.

Emniyette pöh degeri her zaman farklidir yeri farklidir, abi kardeslik duygusu fazladir.

Son 5000 universite mezunu alimlarindan ornek veriyim, adam sinif ogretmenligi okumus, pöh'un goruntusune silahina aldanmis pöh olmus. Suan meslegi yapamiyor psikolojik durumu bitik, birakmak istiyor daha baslayali 3 ay oldu. Hayatinizin onemli yasinda onemli bir karar olabilir bu tercih iyi karar vermeniz lazim.

Konuyu takip edecem yine ara ara elimden geldigince sorularinizi da cevaplarim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı suk3b3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bgn biraz konuştuk bu konu ile alakalı da adamin vardir insallah aşırı bi basvuru var diyorlar .yine torpil flan olur belki. Allah hak edenlere nasip etsin insallah. Taze kanlari bekliyoruz nobete pereonel lazim nereye kadar 12.12

Evet
    Hayatımın hiç bir anında torpilim olmadı , bu saatten sonrada olmayacak. Taktiri ilahi eğer nasibimizde var ise sizlerin saflarınıza katılıcaz abi. Daha öncede torpilim olmadığı için gerekli şartları taşımama rağmen askeri liseye giremedim , pmyoya giremedim. Ama denemekden vazgeçemiyorum elene elene bi çare oldum ahaha

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaşım tutsa, evli olmasam 1 dakika durmaz giderdim

Başvuracak arkadaşlara hayırlısı olsun.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JusticeF0rALL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatımın hiç bir anında torpilim olmadı , bu saatten sonrada olmayacak. Taktiri ilahi eğer nasibimizde var ise sizlerin saflarınıza katılıcaz abi. Daha öncede torpilim olmadığı için gerekli şartları taşımama rağmen askeri liseye giremedim , pmyoya giremedim. Ama denemekden vazgeçemiyorum elene elene bi çare oldum ahaha
    Ben de yasadim senle ayni şeyleri inanir misin 4 kez ayni mulakattan elendim 5. De kazandm. Hayırlısı olsun hakkında. Hedefe gidilen yolda çekilen çile kutsaldır.
    SWAT

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler