User Tag List

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
168 sonuçtan 153 ile 168 arası

Konu: 19. Dönem Pomem 10.000 Özel Harekat Polis alımı hakkında

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 53 saniye ile kazanamadım... Zemin çok kaygan ayakkabılarınızı ona göre giyin.. Basketbol ayakkabıları kaymıyor, veya çıplak ayakla parkuru tamamlamaya çalışın... Polis okulundaki tüm polisler gayet kibar ve cana yakındı, bir kaç kişi hariç )
    SKODA SIMPLY CLEVER

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son durum nedir arkadaşlar kimler girdi kimler kazandı biraderim girdi Aydın'da 45 saniye ile kazanmış bundan sonraki evrede sözlü mülakatmı var ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @mmtrıza abi zölü mülakat var bu evreden sonra polis akademisi sitesinden takip edin. Ayın 15inden sonra bitiyor galiba spor mülakatı o tarihten sonra kontrol edin dediler.
    Ben 9 ocakta aydında girdim. İçeri aldılar evrak kontrolü sağlık vs. derken parkura geldik. Grup gelince komisyondan yetkili bir kişi parkuru anlattı dosyayı verdi tribünde beklememizi söyledi. 80 kişi kadar vardık bekleyen. Giren kaldı giren kaldı sıra bana yaklaştı korku sardı beni. Sıra geldi parkura indim. Fotosel bozuldu sıra bendeyken beklemeye başladım. O sırada komisyonda bekleyen bir pöh abimiz geldi. 190 boylarında 90 kilo civarı kamuflajlarla. Biraz muhabbet ettik. O an bu mesleği yapmam gerektiğini anladım.
    PArkura çıktım paralel barı geçtim hatasız diye bağırdı hoca. Koşuyorum sürekli bi motivasyon geliyor.
    Ağırlıkları aldım dubadan dolaştım tekrar bıraktım. Orada ağırlıkları düzenleyen bir polis abimiz vardı. 'Koş lan koş' diye bağırdı. barfikse geldim 4.de zorlandım o an 5i çekmemem gerektiğine karar verip bıraktım. Koşmaya devam bitirdiğimde 47.9 sürem vardı +2ceza diye bagırdı o an elimi mindere vurdum. komisyondaki bir polis 'geçtin zaten ablam neden vuruyorsun?' dedi. hiç bir şey diyemedim zaten soluk solugayım. Sevinçle çıktım. 70-80 kişilik grupta geçen tek kişiydim. Mutlu oldum sevindim. Umarım sözlüde amca,dayı girmez işin içine de bu göreve layık olurum. Anlatmak istedim nedense

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edit: zölü mülakat nedir ya sözlü mülakat olacak

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cihan9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    edit: zölü mülakat nedir ya sözlü mülakat olacak
    Allah yardımcın olsun. Amca dayı torpil işlerinin olacağına hiç ihtimal vermiyorum. Kamuya alım vs olsa neyse de vatan için kelle koltukta gezen özel hareketa hangi amcanın dayının yeğeni başvurur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=fthdrn;8265035]Allah yardımcın olsun. Amca dayı torpil işlerinin olacağına hiç ihtimal vermiyorum. Kamuya alım vs olsa neyse de vatan için kelle koltukta gezen özel hareketa hangi amcanın dayının yeğeni başvurur

Sende haklısın abi dediğin doğru. Bakalım inşallah nasip olur çok istiyorum ama hayırlısı diyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elmadağ Pomem(yenimahalle polis akademisi) sabah saat 08:00 giriş yaptık , sakala saça baktılar sakalı olanlara kestirdiler. Telefonları olanların telefonları topladılar. Sonra hep beraber içeri girdik üstümüz arandı. Oturduk içeride ki polisler çook iyi davrandılar komiserler memurlar falan. Evrak kontrolü vb yapıldı. Sonra liste liste isim okudular. İmza atıp beklemeye devam ettik. Sonra polis abilerden bi tanesi isimlerimizi okudu ön sağlığa geçtik. Üstümüzü çıkardık çorap dahil. Sadece eşofman vardı onuda sıyırdık. Boy kilo ölçüldü. Sonra bayan bi doktor elimize ayağımıza dişlerimize baktı. Ufak bi iz vardı bu ne diye sordu bende küçükken düştüm dedim tamam geç dedi , yan tarafa geçtik yan tarafda renk körlüğüne baktılar elenenler oldu üzüldük onlara parkuru göremediler. Renk körlüğünüde geçtim. Üstümü giyip spora geçtim. Kimliğimizi verdik başladık beklemeye. O sırada çok dar bi koridordayız ısınmak cok zor ve kalabalığızda. Bekledik ordada sonra benim elenmemde katkısı olan 50 yaşlarında ki antnör iceri cağırdı. Aletlere baktık geçtik. Önümde bi çocuk 2. Sırada ben varım. Çocuk başladı fotosel erken saniye alınca çocuk başa döndü. Saniyeyi sıfırladılar. Çocuk 65 saniy üstünede 10 saniye ceza falan yedi. Ben çıktım adımı memleketimi söyledim. Hoca normalde paralel bara çık dedikden sonra başla komutunu vermeden başlattırdı bizi. Bende başladım videoyu ceken memur abi dur diye bağırdı. Sıfırdan saniyeyi durdurdu ve baştan başladım ama hem ısınamadım hemde bu olaylar konsantrasyonumu bozdu. Neyse devam ettim paralel 5 atlama lastik , ağırlık kaldırmaya geldim ağırlık cok hafif ama kocamandı bitanesi iki bacak kalınlığındaydı. Alır almaz döndüm ama duba devrildi. Moral düştü zaten. Devam ettim takla attım . denge tahtası inanılmaz uzundu. Düşmedim ama düşenlerede ceza vermeyeceklerini söylediler uzunluğundan ötürü. Barfiks 5 çektim. Slalomda baya yavaşladım gücüm kesildi. Son istasyonuda tamamladım fotoseli geçtim bi baktım 50,7 küsüratlı bir saniye sevindim geçtim diye ama devirdiğim dubadan ötürü +1 yemiş ve elenmiştim. Evet bu şekilde geçti olaylar. O antrenör ben ve benim gibi bi sürü insanın daha hakkına girdi. Antremanlarda 46 saniye nizami yaparken burada o performansı gösteremedim heyecan ve konsantrasyon eksikliğinden ötürü. Sağlık olsun nasip değilmiş. Sorusu olan arkadaşların sorularını cevaplayabilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de cumartesi giricem Allah izin verirse Samsun'da. Dualarınızı bekliyorum...
    BMW E90 320d LCI

efef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısmetinde varsa geçersin kardeşim hiç sıkıntı yapma,ama kesinlikle çalışarak git ben sporcuyum diye hiç hazırlanmadan gitfim parkura 50 saniyede zor tamamladim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sözlü tarihleri açıklanmış. Girip bakan kazanan kimler var? Ben nasip olursa 17 martta bucada gireceğim

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonuçlar açıklanmış.Forumda başvuran üyeler vardı.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tandığım kişiler sıralamaya bile girememişler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biraderim spor etabını geçmişti sözlü mülakata girmedi isabet olmuş

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beden kitle endeksi çok önemli birebir tutmasumı gerekiyor?

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beden kitle endeksi çok önemli birebir tutmasumı gerekiyor?
    Eğer ütopik bir fark yoksa o birazda komisyon doktorunun sana olan bakış açısındaki insiyatife ve senin gözlerindeki inanca kalmış bir şey. Çok bir fark yoksa zaten onu eğitimde veriyorsun merak etme, çünkü böyle olanlar oldu. Ama endeks farkı çok fazla büyükse maalesef uzayamayacağına göre kilo vermek zorundasın.
    İlk zamanlar yeteneğe bakmazlar bu aşamada fiziğe bakarlar. Zaten hiç silah tutmayı bilmeyen adam bile total eğitimde 3000-4000 mermi attıktan sonra daha 12-11'in dışına çıkmıyor kolay kolay, o yüzden fizik önemli
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok iyi geçmişti mülakat. Sporda 47 saniye yaptım. Ama sıralamaya bile giremedim. Ne diyelim hayırlısı olsun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler