User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
46 sonuçtan 39 ile 46 arası

Konu: Max 50.000 TL'ye kadar araç önerileri

erdalss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ettim. FR'ı kaça almıştınız?
    ben 2014 Şubat ayında 44 bin liraya orj 10bin km de aldım.
    2016 Temmuz ayında coil,egzoz,yazılımlı hali ile 42bin kmde, 53 bin tl ye 1 gün içerisinde verdim, acelem olmasaydı istediğim fiyata alıcısınıda kısa sürede bulurdum.
    masalla masalla

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Toyota Urban Cruiser fiyat-donanım-km oldukça iyi bir bak istersen Cactus yerine bence daha mantıklı. Bir tek ekran alırsın extra donanım olarak.
    Loading site please wait...
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilanla alakam yok, kuzenim bu aracı ilk çıktığında aldı hala sıkıntısız kullanıyor gayet güzel ve dikkat çekici bir araç herkes markasını soruyor tüketimi 10 lt civarlarında geziyor lpgde durum nedir bilmiyorum benim çok hoşuma gidiyor şahsen
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

kadioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erdalss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 2014 Şubat ayında 44 bin liraya orj 10bin km de aldım.
    2016 Temmuz ayında coil,egzoz,yazılımlı hali ile 42bin kmde, 53 bin tl ye 1 gün içerisinde verdim, acelem olmasaydı istediğim fiyata alıcısınıda kısa sürede bulurdum.
    2014 te 33.000 e alınmış bir bravo da 2016 temmuz ayında 42.000 yazsa 1 gün içerisinde giderdi. Bunda amanın da amanın bir şey yok ki. Hangi temiz araba cazip fiyatla satışa sunulsa bir kaç saate satılıyor.
    Eğer beklesen kaça giderdi merak ettim yine.
    Nadide şeyler değerlidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben zaten fiyatın noral olduğundan bahsettim, yukarıdakı yorumlarda 54.500 olan kırmızı fr ı alacak adama yapılan muamele göz önünde ve satılamayacağı kanaatinde insanlar , tabi haketmediğini düşündükleri için. Ben vaktim olsaydı en az 54 bine verirdim yazın aracımı, altı olmaz üstü olurdu. Yani siz niçin böyle bir açıklamada bulundunuz onu anlamadım ben ?
    masalla masalla

kadioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erdalss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben zaten fiyatın noral olduğundan bahsettim, yukarıdakı yorumlarda 54.500 olan kırmızı fr ı alacak adama yapılan muamele göz önünde ve satılamayacağı kanaatinde insanlar , tabi haketmediğini düşündükleri için. Ben vaktim olsaydı en az 54 bine verirdim yazın aracımı, altı olmaz üstü olurdu. Yani siz niçin böyle bir açıklamada bulundunuz onu anlamadım ben ?
    Olay şöyle gelişiyor. Siz bir fr tavsiye ediyorsunuz. İlan sahibi o paraya audi alırım diyor. Bir kaç kişi o paraya o fr mantıksız diyor. Sonra ben o sınıfta parasına göre en alınası arabanın bravo olduğunu söylüyorum. Peşinden siz (alıntı yapmadan) fr'ı ne kadar kolay sattığınızı anlatıyorsunuz. Ben de bu yorumdan bravonun zor satılacağını söylediğinizi düşünüyorum. Ve temiz ve fiyatı uygun her aracın kolay satılacağını iddia ediyorum. Keşke alıntı yapsaymışsınız
    Nadide şeyler değerlidir.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tavsiyede bulunan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

FR kasa olarak gerçekten çok güzel ama o parayı asla etmez benim gözümde. Bravo' ların Sport&Style donanımlıları gerçekten çok güzel ve ikinci eli yok diye bişey yok, Aydın' da satılık vardı favorilerimde 2 gün durmadı

Sıkıntılardan dolayı düşük peşinat verip üzerine kredi çekeceğim araçlara yöneldim. Büyük ihtimalle kiralama çıkması Rio alacağım. Tekrardan teşekkür ederim herkese.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olay şöyle gelişiyor. Siz bir fr tavsiye ediyorsunuz. İlan sahibi o paraya audi alırım diyor. Bir kaç kişi o paraya o fr mantıksız diyor. Sonra ben o sınıfta parasına göre en alınası arabanın bravo olduğunu söylüyorum. Peşinden siz (alıntı yapmadan) fr'ı ne kadar kolay sattığınızı anlatıyorsunuz. Ben de bu yorumdan bravonun zor satılacağını söylediğinizi düşünüyorum. Ve temiz ve fiyatı uygun her aracın kolay satılacağını iddia ediyorum. Keşke alıntı yapsaymışsınız

Evet kusura bakmayın iletişim kopukluğu sebebi olmuşum
    masalla masalla

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler