User Tag List

Sayfa 16/19 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
354 sonuçtan 286 ile 304 arası

Konu: 4 Kasım 2016 ݝnternetin Yavaşlatılması

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jem89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternetin yavaşlatılması nedir ya.. Hangi yılda yaşıyoruz anasını satayım.. İnterneti yavaşlat,twitter'ı,whatsapp'ı engelle.. Facebook'a sansür koy.. Sonra yaşasın demokrasi.. Alın size demokrasi..

Dip not : Ben hep 50 liralık demokrasi alıyorum.
    Yazacak çok şeyim vardıda neyse. Anlaşılan duruma bozuldunuz, Dün yapılan operasyonlar gereği kapatıldı siz hala yok haklarımız derdindesiniz operasyonlar bitince düzelir. K*rtleri ayaklandırmaya gerek yok. Sonra bu bombalar neden patladı olmasın diye gizli kalsın diye yapıldı.

Şu PKK illetine bi el atsınlarda ben internete yavaş girmeye razıyım.

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jRMix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazacak çok şeyim vardıda neyse. Anlaşılan duruma bozuldunuz, Dün yapılan operasyonlar gereği kapatıldı siz hala yok haklarımız derdindesiniz operasyonlar bitince düzelir. K*rtleri ayaklandırmaya gerek yok. Sonra bu bombalar neden patladı olmasın diye gizli kalsın diye yapıldı.

Tek çözüm başkanlık sistemi dimi Ulvi insan? Sanki internet yavaşlatılınca başka türlü haberleşilemiyor

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Sosyal medyayı kapatınca gizli mi kalıyor?
    Aç herhangi bir haber sitesini, çarşaf çarşaf yazıyor zaten... SMS servisleri gayet normal çalışıyor. Mailler normal çalışıyor...
    Onu bırak, böyle bir durumda haber kulaktan kulağa whats app'tan daha hızlı yayılır. Bunu akıl edebilmek yüksek bir IQ istemiyor

ayrıca 16 sayfa boyunca operasyona bozulduğunu yazan kimseyi de görmedim. Provakasyon yapma

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

O konuda seni bir düzeltiyim interneti yavaşlatmak yada belli programların kullandığı portları kapatmak bir çözüm değil store da milyon tane messenger programı var onlardan birini kullanırlar gene haberleşen haberleşir..

interneti komple full kapatsan sms denilen bir şey var ordan grup falan oluşturabiliyorsun messenger gibi kullanan programlarda var sms i.. ordanda yazışan yazışır..

hadi onları geçdim vpn denen bir şey var yasaklı her türlü yere girmek isteyen girer..

Kısaca bu tip engeller konulursa çok sık olucağı insanların alternatif yolları alışması olucakdır.. en basiti tweetera facebooka konulan yasaklar yada ağırlaştırmalar nedeni ile 60 yaşındaki amca bile vpn nedir dns nedir adamlar öğrendi..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O konuda seni bir düzeltiyim interneti yavaşlatmak yada belli programların kullandığı portları kapatmak bir çözüm değil store da milyon tane messenger programı var onlardan birini kullanırlar gene haberleşen haberleşir..

interneti komple full kapatsan sms denilen bir şey var ordan grup falan oluşturabiliyorsun messenger gibi kullanan programlarda var sms i.. ordanda yazışan yazışır..

hadi onları geçdim vpn denen bir şey var yasaklı her türlü yere girmek isteyen girer..

Kısaca bu tip engeller konulursa çok sık olucağı insanların alternatif yolları alışması olucakdır.. en basiti tweetera facebooka konulan yasaklar yada ağırlaştırmalar nedeni ile 60 yaşındaki amca bile vpn nedir dns nedir adamlar öğrendi..
    Abi eksik bildiğin bazı şeyler var. VPN'ler istenirse onlar da kapatılır hatta kapatılacak, BTK VPN kullanıcılarının listesini istedi haberleri var nette.

BTK, VPN servislerini engellemeye başladı - Cumhuriyet Turkiye Haberleri

İstenirse tüm iletişim cihazları da kapatılabilir. Olay zaten Sms ile ilgili değil, sosyal medya ile ilgili

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Ne güzel kafa yaa internet dün gece operasyondan önce 12 de kapatıldı senin mantığına göre gündüz bomba patlamamış insanlar ölmemiş doğda polis taşlanmamış olması lazımdı internet kapalıyken istanbul ve ankarada hdp binası önünde çıkan gerginlikleri saymıyorum...
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha internet cok yavaş.Youtube videoları 3GP formatında açıyor.... ***** site dediğimiz yer bile yarım yamalak açılıyor
    SKODA SIMPLY CLEVER

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1300 Tl maaş alıp altında 2015 model araba, cebinde iphone 7 olanlar var. Nasıl yapıyorlar merak ediyorum diye bi arkadaşımla takılıyorum 1 haftadır. O da asgari ücret ile geçiniyor akşam cafeye yanımıza geliyor 1 haftadır akşamları 1 çay 1 tane de su içiyor 3-4 saat boyunca. Arada nargilemizden otlanıyor ve selfi çekim swarmda çekin yapıyor 'anasonlu nargile' diye. Bi garip eleman, arabasının benzin işığı da hep yanık, geçen akşam hem benzini hem tüpü bitti adamın şaşırdı hangisini doldurayım diye.
    bak kardeşim yanlış diyosun kısmen yanlış en azından toplumun geneline baktığın zaman %90 dan fazlası böyle nedenini de sana söylim ;

Türkiye Arabistan gibi oldu uçlarda yaşıyoruz örneğin ; adamın kredi kartı var ihaleye kredi kartıyla giriyor , adamın kredi kartı var 30 lira verdiği ürüne 8 taksit yaptırıyor...

Hatta sana şöyle de bir örnek vereyim ; Burası otomobil forumu kaç kişinin aferdesiniz bütçesi yetiyor nissan gtr yada porsche 911 turbo falan yapmaya , yanlış bilmiyosam e92 m3 e headers yapmak isteyen birisi 30 bin tl gibi bir rakamı gözden çıkarıcak , ama napıyoruz büyük bir çoğumuz daha düşük bütçeli araçlar alıp onlarla oynayıp nissan gtr porsche ferrari ile boy ölçmeye kalkışıyoruz

Evet hata var ama hatayı altlar yerine bence üstlerde arıyalım , neden ötv bu kadar yüksek neden benzin bu kadar pahalı ? bugün 1.4 araç 40 lira iken aynı araç 1.8 olunca ötv zırtı pırtı 90 liraya fiyatı çıkıyor...

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi eksik bildiğin bazı şeyler var. VPN'ler istenirse onlar da kapatılır hatta kapatılacak, BTK VPN kullanıcılarının listesini istedi haberleri var nette.

BTK, VPN servislerini engellemeye başladı - Cumhuriyet Turkiye Haberleri

İstenirse tüm iletişim cihazları da kapatılabilir. Olay zaten Sms ile ilgili değil, sosyal medya ile ilgili
    vpn bitse proxy var milyar tane proxy server var hangisini kapatabilirler.. günde milyon tane yeni proxy listesi çıkıyor milyon tanesi ölüyor.. yani bu işin önüne bu tip engelleme kapatma gibi yöntemlerle geçemezler..

tam aksine yeni sektörler oluştururlar bu sefer bu engellemeler üstünden yeni siteler açılır o işdende ekmek yiyen yep yeni bir kesim oluşur.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tam bir provakatör . Yaşının göz önünde bulundurarak sana mantıklı şeyler yazmayacağım.

Clan kur counter 1.5 oyna.
    imzasız..

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi bu kısıtlamanın bir tarafını desteklediğimi söyleyemem ama , bir yandan mantıklı açıklama istiyor insan.

Şahsi fikrim iyi de olmuyor mu?Bir düşünün ; facebookta milyonlarca insan uçan tank resmi paylaşıp AKP yaptı diye inanıp paylaşıyor mu ? Evet.
    Peki başka milyonlarca insan "bunu paylaşmassan şöyle olur böyle olur" , "paylaşırsan facebook 1 guetamala dinarı yardım ediyor" diye paylaşım yapıyor mu ? Evet.

Yani örneklerin hepsini versem kitap olur ama demek istediğim şey şu ; düşünün bir paylaşım yapılıyor savaş çıktı,peygamberimize sövdüler vs. şeklinde ve hadiyin sokaklara iniyoruz savaşıyoruz deseler, yukarıdaki örneklerde belirtilen topluluk ne yapar ?15 Temmuzda başı kesilen mehmetçikleri gördük...Bu insanlar içimizde yaşıyor.

Öte yandan facebook düşünüldüğünde artık haberleşme olanağı değil.İnanılmaz bir viral ve kitle kontrol ağı oldu.Yüksek takipçi sayfalardan bir paylaşım yapın ve olanları izleyin.Bence bu çok ciddi durum günümüzde.

Yine konuya dönersek bence ne yaptıklarının farkında olmasalar bile bir yandan istemeden büyük bir olaya engel oluyorlar diyebilirim.Zira bir anda APO asıldı görselinin milyonlar tarafından paylaşıldığını düşünelim.Veya diğer tarafı sokağa dökecek başka bir şey.Sonucu çok ağır olabilir.

Dediğim gibi bu sadece benim uydurduğum bir teori.Onların öyle yaptığını kesinlikle söyleyemem.Sadece kabullenebilmek adına bardağa dolu tarafından bakmaya çalıştım.
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

işte 19 yaşında(onuda doğru yaza bildiyse) pırıl pırıl bir Türkiye genci!
    akepe iktidara geldiğinde ilk okula başlamış ne yazık!
    boşuna dememişler ağaç yaşken eğilir diye, eğmişler bükmüşler! çok yazık.
    senin suçun yok seni bu eğitim sisteminde okutmak zorunda bırakan milli eğitime yazıklar olsun!
    milli eğitimin başına imam koyan bakanlar kuruluna yazıklar olsun!
    O bakanlar kurulunu meclise taşıyanlara yazıklar olsun!
    sen ve senin gibi gençlerin pırıl pırıl beyinlerini, inkılap tarihinden bir haber, yaşayan bir diktatöre sempati uyandıracak şekilde yüklediler ya, sana değil seni yetiştirenlere kızıyorum!!
    Fiat's Are Faster Than You Think!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya 3 tane salak yalan habere inanıyor diye benim erişim özgürlüğümü engelleyemezsin arkadaşım banane kimin neye inandığından bana refahı ve huzuru sağlamak devletin görevi bir olay çıkacaksa bastırsın afrika ülkelerinden beter olduk kuzey kore gibiyiz ve bunu savunuyorsunuz neymiş o şuna inanırmış bu buna inanırmış
    dünkü patlamayı pkk yaptı diye biliyorsunuz hepiniz ama ışid üstlendi bu haberi yayan tv kanallarını da kapatacak mıyız?
    ya da diyarbakır valisini kapatalım isterseniz o da pkk yaptı dedi akşama ışid biz yaptık dedi ztn içeride bir sürü hdp yöneticisi varmış tutuklu 1 dbp yöneticisi de ölmüş patlamada
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keşke anlayarak okusaydın
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

Vtec_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ulkede duzen yok. Adamlari iceri alacaksan e peki neden 5 yil once almadin. Ne degistide simdi bu karar cikti. Darbe dediler ki bana gore %50 akp nin isi. Bu milletin gozunu boyamak icin. 2.si dun olan olaylar. 3.de idam gelir ve sonunda tam olarak baskanlik secimlerinde kendini garantiye alir.
    O degilde simdi interneti kullanamiyoruz. Faturaya ne yansiyacak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vtec_2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ulkede duzen yok. Adamlari iceri alacaksan e peki neden 5 yil once almadin. Ne degistide simdi bu karar cikti. Darbe dediler ki bana gore %50 akp nin isi. Bu milletin gozunu boyamak icin. 2.si dun olan olaylar. 3.de idam gelir ve sonunda tam olarak baskanlik secimlerinde kendini garantiye alir.
    O degilde simdi interneti kullanamiyoruz. Faturaya ne yansiyacak

Ohal vergilendirme .
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @fthdrn

vpn servisi mi kuralım ?
    imzasız..

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @fthdrn

vpn servisi mi kuralım ?
    Kurmadan şunu iyi bi okuyun

http://www.techturkey.com/forum/sohb...tml?highlight=

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Amaan abi biliyorum her şeyi zaten b.k çukuruna batmış durumdayız . Amma batar amma çıkar .

‘Acılımı kime sorduysanız sacılımı da ona sorun’ – Sozcu Gazetesi

Yılmaz diyor ki açılımı kiboş'a sordunuz bunu da balık ayhan'a sorun
    imzasız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler