User Tag List

Sayfa 17/19 İlkİlk ... 71516171819 SonSon
354 sonuçtan 305 ile 323 arası

Konu: 4 Kasım 2016 ݝnternetin Yavaşlatılması

Jem89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jRMix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazacak çok şeyim vardıda neyse. Anlaşılan duruma bozuldunuz, Dün yapılan operasyonlar gereği kapatıldı siz hala yok haklarımız derdindesiniz operasyonlar bitince düzelir. K*rtleri ayaklandırmaya gerek yok. Sonra bu bombalar neden patladı olmasın diye gizli kalsın diye yapıldı.

Şu PKK illetine bi el atsınlarda ben internete yavaş girmeye razıyım.
    Güzel kardeşim, öncelikle yazacak çok şeyin varsa yazabilirsin.. Vaktim var, okurum.

Benim anlatmak istediğim şey internetin yavaşlatılması değil, bu tavır yanlış. Türkiye'de ne zaman bi bokluk çıksa hemen internet yavaşlatılıyor.. Sosyal medyaya erişim kısıtlanıyor. Amaç ne ? İnsanların örgütleşmemesini sağlamak. Bilgi alışverişlerinde bulunulmasının istenmemesi. Ki bu sırada yapacaklarını yapıp, olayı örtbas etmek..

15 temmuz demokrasi günü ilan edildiyse, 4 kasımda da vpn'leri engellemek ileri demokrasi günü ilan edilmeli yazmış biri ekşi'de.. Çok beğendim..

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @fthdrn

vpn servisi mi kuralım ?
    Abi ben anlamam öyle heckır işlerinden

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende whatsapp yok yine.. turk telekom(avea)
    - Bize Her Yer TRABZON

dahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    millet internete para verip alıyo cb milletin satın aldıgı internetin ırzına geciyo neden vpn dns vb aracı programlar kullanarak internete girelimki ne gerek var yani.hayır internete sansür koyunca noluyo türkiyede şiddetmi cinsel suçlarmı azalıyo tam tersi şiddet cinsel suçlar artıyo

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şaka maka dün telefonumun bataryası 16 saat gidiyormuş onu öğrendim. bende bozuk sanıyordum tşk Türkiye..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada site düzelmiş,youtube çok yavaş akıyo whatsapp çalışıyo superonline

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    whatsapp kendine geldi
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dİrenwhatsappdİren

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şaka maka dün telefonumun bataryası 16 saat gidiyormuş onu öğrendim. bende bozuk sanıyordum tşk Türkiye..
    16 saatmi

normalde nekadar dayanıyordu ki

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tinder dan ne istedimiz Allahsiz kitapsiz munafiklar!!, Cidden yapcaklari ise sokiyim ne snapchat ne insta ne whatsapp dogru duzgun calisio Telegram bile pert ulke ayik cekilmiyor torbaciya bile ulasamioruz kanser olun insallah OHALde!
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Snapchat kalsaydı bari Sabah snap geldi hala izleyemedim merak ediyorum

Whatsapp ta arada bir gidip geliyor.

Ne yapmamız lazım erişim için ?

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne hallere düştük be

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    16 saatmi

normalde nekadar dayanıyordu ki
    4 saat falan öp başına koy. 3 tane 10.000mah lık powerbankla dolaşıyorum ben.

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.2 mbps camdan şimdi Aauuvvv diye bağracam .. Beni bu hıza düşüren Btk başkanında(cahil adam kota kalksın dendi yok küçük firmalar rekabet edemez batar dedi)

Ona emir veren Sıvacı şirininde TAA ..... neyse Başkanlık için referandum olursa kazanır millet helal olsun tayyip'e diye söyleniyor

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek çözüm başkanlık sistemi dimi Ulvi insan? Sanki internet yavaşlatılınca başka türlü haberleşilemiyor
    Başkanlık Sistemi için Türkiye gerekli şartları maalesef sağlamıyor hocam, bu yaşımda bunun bilincindeyim. Genel olarak particilik yapıyormuşum gibi geldi ancak ne ne iktidar ne muhalefet partileri zerre ilgilendirmiyor beni. Birileri kendince bir şeyler yapar olan millete olur.
    Yavaşlatılmasından yana tabikii değilim. Ancak günümüz şartlarında buna gerek olduğunu düşünüyorum.

Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosyal medyayı kapatınca gizli mi kalıyor?
    Aç herhangi bir haber sitesini, çarşaf çarşaf yazıyor zaten... SMS servisleri gayet normal çalışıyor. Mailler normal çalışıyor...
    Onu bırak, böyle bir durumda haber kulaktan kulağa whats app'tan daha hızlı yayılır. Bunu akıl edebilmek yüksek bir IQ istemiyor

ayrıca 16 sayfa boyunca operasyona bozulduğunu yazan kimseyi de görmedim. Provakasyon yapma
    Ne provakasyonu hocam ? HDP'ye yapılan operasyon karşısında neyin provakasyonu bu ? Tabii ki duyalacak internet dediğimiz olay sadece sosyal medya ile kısıtlı değil. K*rtlerin canı cehenneme ağzımızın tadı kaçmasın yeter.

Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O konuda seni bir düzeltiyim interneti yavaşlatmak yada belli programların kullandığı portları kapatmak bir çözüm değil store da milyon tane messenger programı var onlardan birini kullanırlar gene haberleşen haberleşir..

interneti komple full kapatsan sms denilen bir şey var ordan grup falan oluşturabiliyorsun messenger gibi kullanan programlarda var sms i.. ordanda yazışan yazışır..

hadi onları geçdim vpn denen bir şey var yasaklı her türlü yere girmek isteyen girer..

Kısaca bu tip engeller konulursa çok sık olucağı insanların alternatif yolları alışması olucakdır.. en basiti tweetera facebooka konulan yasaklar yada ağırlaştırmalar nedeni ile 60 yaşındaki amca bile vpn nedir dns nedir adamlar öğrendi..
    Öncelikle diğer arkadaşlar gibi direk eleştiri yerine konuşmayı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Burada benim demek istedğim internet kapansın yapılsın demek değil. Ama bu k*rt olayları olurken neden benim internetim yavaş diyemem hocam. Bazı keyfi durumlar (çıkan video vs.) tabii ki kapatılmasına veya yavaşlatılmasına bende çok karşıyım. Yapılan yanlış ama bu yanlış ilk defa doğru bir iş için kullanıldı.

Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne güzel kafa yaa internet dün gece operasyondan önce 12 de kapatıldı senin mantığına göre gündüz bomba patlamamış insanlar ölmemiş doğda polis taşlanmamış olması lazımdı internet kapalıyken istanbul ve ankarada hdp binası önünde çıkan gerginlikleri saymıyorum...
    Yahu güzel kardeşim ben öyle mi dedim ? Yapılsın edilsin mi dedim ? Sadece madem yapıldı şu durumda hani benim özgürlüğüm demenin bir faydası yok. Bırakın k*rtler giremesin, bırakın k*rtler haberleşemesin. Şimdiye kadar hep ya kaygıdan yada keyfi durumlardan internetlerimiz yavaşlatıldı bazı servislere yasaklandı. İlk defa doğru bir iş çin kullanıldı neden şikayet ediyoruz ?

Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam bir provakatör . Yaşının göz önünde bulundurarak sana mantıklı şeyler yazmayacağım.

Clan kur counter 1.5 oyna.
    Tam isabet olur. Zaten 1.5'de kalmış bir insanın bana mantıklı şeyler yazması beklenemezdi. İşte bu yüzden konuşamıyoruz biz direk eleştiri oluyor.

Alıntı K0213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte 19 yaşında(onuda doğru yaza bildiyse) pırıl pırıl bir Türkiye genci!
    akepe iktidara geldiğinde ilk okula başlamış ne yazık!
    boşuna dememişler ağaç yaşken eğilir diye, eğmişler bükmüşler! çok yazık.
    senin suçun yok seni bu eğitim sisteminde okutmak zorunda bırakan milli eğitime yazıklar olsun!
    milli eğitimin başına imam koyan bakanlar kuruluna yazıklar olsun!
    O bakanlar kurulunu meclise taşıyanlara yazıklar olsun!
    sen ve senin gibi gençlerin pırıl pırıl beyinlerini, inkılap tarihinden bir haber, yaşayan bir diktatöre sempati uyandıracak şekilde yüklediler ya, sana değil seni yetiştirenlere kızıyorum!!
    Kusura bakmayın ama beni yetiştirenleri eleştirmek ne sizin haddinize nede bu forumun. Keşke dediğin gibi eğitim sistemimiz düzgün olsaydıda şurda iki kelam edebilseydik. Direk yargılamadan, eleştirmeden konuşabilseydik. Ama dediğiniz gibi seçilen yöneticilerin sayesinde bu durumdayız.

Alıntı Jem89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim, öncelikle yazacak çok şeyin varsa yazabilirsin.. Vaktim var, okurum.

Benim anlatmak istediğim şey internetin yavaşlatılması değil, bu tavır yanlış. Türkiye'de ne zaman bi bokluk çıksa hemen internet yavaşlatılıyor.. Sosyal medyaya erişim kısıtlanıyor. Amaç ne ? İnsanların örgütleşmemesini sağlamak. Bilgi alışverişlerinde bulunulmasının istenmemesi. Ki bu sırada yapacaklarını yapıp, olayı örtbas etmek..

15 temmuz demokrasi günü ilan edildiyse, 4 kasımda da vpn'leri engellemek ileri demokrasi günü ilan edilmeli yazmış biri ekşi'de.. Çok beğendim..
    Öncelikle size yazdığım yoruma başka arkadaşların direk çatışma çıkarıcı söylemlerine karşın olgunca cevap verdiniz, çok teşekkür ederim.
    Aynen öyle özellikle bazı kaygıları olsa veya keyfi durumlarda dahi bunu yöntem olarak kullanmaya çalışıyorlar. İnternet o kadar büyük bir yapılanma ki sadece tümden kesilirse bu olabilir. Diğer türlü birçok servis üzerinden (vpn,proxy) bağlanılabiliyor ki bende de olayların olduğundan beri VPN açık. Benim sadece bu durum için söylemim şu durumda şikayet etmek yerine güvenlik önlemi yerine alınmış bir karara saygı duyma.

Hayatımda şu k*rtlerden başka hiçbir ırka bu kadar nefretim olmamıştır. Bu güzel ülkemiz hakkında kim kötü düşünüyorsa,kim hainlik yapıyorsa Allah belasını versin.

Kırıcı olmak yerine yapıcı olduğunuz için tekrar teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne provakasyonu hocam ? HDP'ye yapılan operasyon karşısında neyin provakasyonu bu ? Tabii ki duyalacak internet dediğimiz olay sadece sosyal medya ile kısıtlı değil. K*rtlerin canı cehenneme ağzımızın tadı kaçmasın yeter.

Öncelikle diğer arkadaşlar gibi direk eleştiri yerine konuşmayı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Burada benim demek istedğim internet kapansın yapılsın demek değil. Ama bu k*rt olayları olurken neden benim internetim yavaş diyemem hocam. Bazı keyfi durumlar (çıkan video vs.) tabii ki kapatılmasına veya yavaşlatılmasına bende çok karşıyım. Yapılan yanlış ama bu yanlış ilk defa doğru bir iş için kullanıldı.

Yahu güzel kardeşim ben öyle mi dedim ? Yapılsın edilsin mi dedim ? Sadece madem yapıldı şu durumda hani benim özgürlüğüm demenin bir faydası yok. Bırakın k*rtler giremesin, bırakın k*rtler haberleşemesin. Şimdiye kadar hep ya kaygıdan yada keyfi durumlardan internetlerimiz yavaşlatıldı bazı servislere yasaklandı. İlk defa doğru bir iş çin kullanıldı neden şikayet ediyoruz ?

Hayatımda şu k*rtlerden başka hiçbir ırka bu kadar nefretim olmamıştır. Bu güzel ülkemiz hakkında kim kötü düşünüyorsa,kim hainlik yapıyorsa Allah belasını versin.

Olan vatan hainlikleri niye bütün kürt ırkına yüklüyorsun? Kürt olup senden benden daha çok milliyetçi daha çok Atatürk'çü arkadaşlarım var kürt asıllı vatandaşıları Pkk(hdp) ile bir tutma..

Böyle konuşursan bir gün başına güzel şeyler gelmeye bilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .

BÜTÜN SÖZLERİM @jRMix nick'li arkadaşa

Not: yavaş internet yüzünden site'de birşeyleri düzgün yapamıyorum

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genel olarak öyle düşünüyorum. Şu zamana kadar yaptıkları tek bir yararlı şey yok. Üstüne dertleri hiç bitmiyor.

Sizin Tunceli, Bingöle veya Mardine giderken içiniz rahat olmuyorsa bunun sebebi Türk milleti değildir. Madem k*rt demem hoş olmuyor o zaman biraz daha hafifleteyim. Siz doğulu bir arkadaşın İstanbula veya Ankaraya gelirken içinde herhangi bir korku olduğunu düşünüyor musunuz ? Ya yolda durdururlarsa ya şöyle ya böyle diye düşünüyor mudur ?

Tamam belki küçük bir kısmı terörü desteklemiyor ama bu tüm durumu toparlamak için yeterli gelmiyor demek ki ben böyle düşünüyorum.

HalilMacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jRMix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kürt
    Kardeşim Kürtlerle Ne Alıp Veremediğin Var ? Bizim Kürtler İle Sorunumuz Yok, pkk ya Destek Veren Hayvanlarla Sorunumuz Var. Bunlar Sadece Kürt Diye Sınırlandırırsan Yanılırsın. Kürdüde Var Türküde Var Suriyeliside Var İranlısıda Var Bu Şerefsizlere Destek Veren. İnsanları Ayrıştırmayın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler