User Tag List

Sayfa 5/19 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
354 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: 4 Kasım 2016 ݝnternetin Yavaşlatılması

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hakda veriyorum aslında evo nickli sen ve senin gibi çomar ordusuna niye çünkü çobanlarınız bile kandırıldık dedi iş bitti gitti, bitanesi arabayla cicekciyi biçti orucluydum dedi salındı, diğer yalama s.çetinin oglu kemer takmadılar cart curt dedi parasıyla ve kankalarıyla çözdü, minibuste tekme atan gavat 2-3 kere yakalandı 3-4kere salındı şeytane uydum cünüptüm akıl saglıgım yerinde değil dedi enson serbest kaldı ülkenin işleyiş şekline bakda delirme amk, bahane *** gibir herkeste var maşallah.

herneyse hayırlı cumalar kardeşlerim abi ablalarım...
    1881 - 193

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakda veriyorum aslında evo nickli sen ve senin gibi çomar ordusuna niye çünkü çobanlarınız bile kandırıldık dedi iş bitti gitti, bitanesi arabayla cicekciyi biçti orucluydum dedi salındı, diğer yalama s.çetinin oglu kemer takmadılar cart curt dedi parasıyla ve kankalarıyla çözdü, minibuste tekme atan gavat 2-3 kere yakalandı 3-4kere salındı şeytane uydum cünüptüm akıl saglıgım yerinde değil dedi enson serbest kaldı ülkenin işleyiş şekline bakda delirme amk, bahane *** gibir herkeste var maşallah.

herneyse hayırlı cumalar kardeşlerim abi ablalarım...
    Berkan bey özellikle sana yakıştıramıyorum kelimelerini özellikle seçer misin lütfen ? Eee napsaydı minibüsteki adam canım, şort giyeceği yeri seçebilirdi ev mi orası bildiğin minibüs burası müslüman bir ülke bunu hatırlarsın umarım .!!!!
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tek bir şey var canımı sıkan ;

Neden şimdi???

Bu adamların terör örgütünün siyasi kanadı olduğunu parti açıldığından beri bilmeyen yok.

E bu adamları açılım adı altında bu kadar güçlenmelerine müsaade edende ben değilim..

Milletvekili dokunulmazlıklarıda dün kaldırılmadı..

Ülkenin en hassas sinir noktalarına müdahale etme sebebinin sasece başkanlık olmasını hazmedemiyorum..

Dokunulmazlıklar kalktığı gün hepsini evlerinden toplamaları lazımdı.. ama dert hdp nin terör örgütüyle olan ilişkisi değilki.. dert hazıe başkanlık mevzuu sıcakken olası referandumu sağlama almak..

Hdp liler için hiçbişey söylemeye gerek yok asılsalar kahvemi içer keyifle izlerim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaş sanarsın ki interneti kapatarak adamların bilgiye ulaşmasını engelliyorsun. Gizli mi yapıyorsun hayır. Bütün gazete ve haberlerde zaten manşette var. Ee internet neden kapalı aman haberleşmesinler. Zannedersin ki tek iletişim kanalı internet. Lan adamlarda bütün hrkesin telefon numarası var zebille sms atıolardır. Milleti gerizekalı yerine koymayı herkesin kafasının kendilerinin ki kadar çalıştığını sanmaları cahilliklerinden. B planları hiç bir zaman olmadı zaten. Acizler ve bu acizlikle ülkeyi yönettiklerini sanıyorlar. Ondan sonra da kandırıldık yalanını atıyorlar. Ha PKK ha FETÖ ikisinde kıçının dibine kadar sokan sensin pandik yedikten sonra kandırıldık demeyeceksin. Bu adamlar meclise girsin diye götünüzü yırttınız yaptığınız politikalarla. Neden aman bunlara oy bölünsün CHP MHP mecliste ses çıkaramasın diye. Şimdi de silmeye çalışıyorsunuz.
    Bu herifleri isterse assınlar helal olsun demem. Bunlara konuşma hakkını kendileri verdi. Seçilme hakkını verdi. Kendisi hani diyordu ya ben seçimle geldim demokrasi ile geldim diye. Ee bu adamlar zembille inmedi heralde meclise. Demokrasi sadece kendi kurallarına göre uygulayabileceğin bir şey değildir. Herkes için geçerlidir. Boğaziçi üniversitesinde seçimi kazanan rektörü atamamak için OHAL i kullanıp yasa çıkarıp rektörü kendin atamak demokrasinin neresinde var. Demokrasi ve Laikliğin ne olduğunu bilmeyen cahilin bunların tanımını biz değiştirdik demesi komikliktir. Muz cumhuriyetidir. Arabanın tanımını nasıl değiştiremiyorsan bu terimlerinde tanımını değiştiremezsin dersin ki bende arabaya karşılık düttürü buldum araba yerine düttürü kullanıcam. Demokrasiyi kaldırdım yerine tayyiplosiyi buldum onu kullanıcam laikliği kaldırıp yerine bademlik i buldum bademlik terimini kullanıcam. Ama götleri yemediği için bunları demeye kendilerine göre terimin tanımını değiştiriyorlar.

Heriflerin bu ülkeye verdikleri zararı yeni gelenler allahbilir kaç senede düzeltebilecekler. 14 senede verdikleri zarar ülkeyi cumhuriyet öncesine geri götürdü.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @jeffy çünkü

kırk yılda bir acaip gollerle falan galibiyet alıyoruz lan onuda gölgeleyecek bişey buluyorlar gündemi değişiyorlar hemen lanet olsun ( neiçtiği belirsiz comarspor kafası )
    1881 - 193

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arz,talep
    kendine düşman yarat buyut,besle,ne isterse ver,totosunu kaldır.sonra kafasını kes kahraman ol

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet bayram gibi bir gün yine bizi kıskanıyorlar biz büyüğüz hedef 2023 bilin bakalım ben kimim p

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi ekmek arası bor yicez borrrrrrr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bayram gibi bir gün yine bizi kıskanıyorlar biz büyüğüz hedef 2023 bilin bakalım ben kimim p
    yeni hedef var buarada değişti galiba

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Artık evlatlarınıza çocuklarınıza ninni okurken 'uyusun da büyüsün' demeyeceksiniz. 'Oğlum uyu büyü hedef 2071, büyük Türkiye'nin ayak seslerini sen meydana getireceksin' diyeceksin. Ninnileri artık değiştirin lütfen" dedi.
    1881 - 193

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben öyle kitap kurdu falan değilim. Lakin mevcut ortamı analiz edebilmek adına 1984'ü okumanızı tavsiye ederim. Pek yakın bir zamanda kitaptaki karakterlerden biri olmamız işten bile değil.

Bir yandan piyasayı takip etmeye çalışıyorum. Bir yandan da iş yapmaya çalışıyorum. Tuzu kuru olanlar savaş çığırtkanlığı yapmaya devam ediyor. Öyle bir duruma gelirsek ne para kurtarır ne de kale gibi evleriniz. Örnekleri aynıyla vaki sınır komşularımızda.

Nameless34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hapisteki adamları seçime sokup milletvekili seçtirip hapisten çıkartıp dokunulmazlık veren AKP kahraman olmuştu çünkü kürt açılımı yapmıştı sözde herkesi dinleyecek çözüm bulacaktı, bugün nerdreyse internetin fişini dahi çekerek bu (bir şekilde de olsa) seçilmiş adamları yaka paça alıp hapse sokan yine AKP ve yine kahraman olan AKP yine tü kaka bölücü ve düşman olan bizleriz. Tayyip M.Ö doğmuş olsaydı muhtemelen kendini peygamber ilan eder dünyanın %90 ınıda kendine mensup ederdi zira adam ne yaparsa yapsın haklı ulan Allah a isyan eden adamlar bu adama isyan edemiyor ya. Bomba patlar "Allah verdi Allah aldı" işsizlik olur "Kısmet nasip demek rızkımız bu kadar" askerler hiç uğruna ölür "Şehit oldu" her olayda bir şekilde Allah ı sorumlu (suçlu) buluyorlar da bir bu olayların hepsinde bir şekilde parmağı olan hükümeti ve Tayyip hazretlerini suçlu bulamıyorlar. Sonra da yok şöyle müslümanız,yok böyle şeyler istemeyiz, yav he hee.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse Kürtler ayaklanır mı gibi durumlardan kaygılanmasın.
    Asıl Kürtler'dir yıllardır bunların zulmü, sömürüsü sebebiyle geri kalan, hizmet alamayan, eğitim göremeyen, evini barkını terkeden.
    Artık onlar da herşeyin farkında, içten içten Doğu ve Güneyde de bayram havası başlayacaktır.

Allah Devletimizin yar ve yardımcısı olsun. Bugünleri gösterdiği için de şükürler olsun.
    yav hadi sıktır amuğa koyduğumun yerinde taşak geçiyo bizlee gelmiş
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evi arabayi satıp dolar mi alsak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Soda şişesine oturtsunlar amk selosunu

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beni niye eksiliyorsunuz ne yazdım da beğenmediniz la
    imzasız..

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni niye eksiliyorsunuz ne yazdım da beğenmediniz la
    gerçek düşüncelerin sandılar herhal

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Demek ki baktılar "açılım" olmadı komple kapatalım dediler. Hedef kaçtı ? 23 mü ?

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende sabah kalktım, internete sövüyordum. Yine s... dedim ya kablo çıktı ya da koptu hay falan fişman derken bir öğrendik ki yasak getirilmiş
    hay böyle netin falan derken.. Neyse, vpn i bulanlardan Allah razı olsun.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu şerefsizlerin daha önce bu kadar bi yerleri kalkmadan yapılması gereken olaydı,Bunda neredeyse hepimiz hemfikiriz.Şuan geç kalındığı da ortada ama dahada geç kalınmasından iyidir diye düşünüyorum.Bizim millet (çoğunluk) olarak anlamadığımız olay şu.Sanki tek Müslümanlık AKP'lilere,Atatürkçülük Chp'lilere,Milliyetçilik Mhp'lilere ait gibi görüyor olmak.Bunlar zaten genelimizde olması gereken milli duygularımız.Bunu bi idrak edip hareket etsek olay çözüme zamanla zaten gelecek. Fetoculara yapılanların aynısı pkk ya destek veren sempati duyanlara da yapılmasını bekliyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler