User Tag List

Sayfa 10/19 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
354 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: 4 Kasım 2016 ݝnternetin Yavaşlatılması

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ulan hadi faceyi youtubeyi Twitter anladım watsap niye yaa kıskanmasın benim neyim eksik demesin diyemi. Sanki sms yok
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kürtlerin arasında 2 yıl kaldım nasıl bir millet olduğunu bilseydiniz internetin kapatılmasına hak verirdiniz.

Örn : adam Mehmetçiği kundakda ki bebekleri öldürdu diye biliyor. Veya Surdan sen bi fısıltı yay selo asilcakmis koşun kurban meclis basicaz de hiç sorgulamadan binlerce kişi gelir. İşin özeti biraz değişik millettir bir şeye inandı mi gözüyle görse vaz geçmez.
    Bu sebepten ötürü int yavaşlatılmasini doğru buluyorum.
    Her kürdü gördüğün ****** çocukları gibi genelleme kan alırlar lafına dikkat et

Jem89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen kimsin peki ? Nobel ödüllü memeleketimizin bir bilim adamı felanmısın ? Gündemi PKK'lı Cumhuriyet gazetesinden okuyor amcam dibine kadar da solcu ve kemalist, bu bağlamda onunda beyni terörist propaganda ile yıkanmış olmuyor mu ? Güzel ülkemin nutukları atmakla bu iş olmuyor sen insanları ötekileştirerek zaten kendin ayrışmışsın. Bak hocam yıllarca bu memleket solcuların ellerindeydi yani bizim. Ben, ailem, sülalem ve tüm köyüm Chp'den başka bir partiye şimdiye dek oy atmamıştır. Düşün ne kadar sosyalist olduğumuzu ama bu adamları başa getiren bizleriz, zamanında millete o kadar yukarıdan bakıyorduk ki şimdi başımıza çıktılar.

Türkiye'de söz sahibi olabilmek için illa nobel ödülüne mi ihtiyaç var ? ) Sıradan sade bir vatandaşım. Ve özgürce bu veya başka platformlarda istediğimi yazıyorum..

Ben başkalarını ötekileştirmedim.. Defalarca bu yandaş insanlara oturdum anlattım.. Kaç kere hemde.. Gerek internetten, gerekse yüzyüze.. Adam gelmiş karım reisimize helal olsun diyor.. Sende diyorsun ki bunu ötekileştirme, ayrıştırma..

Bu saatten sonra oturup insanlara Akp'nin ne kadar suçlu bir yapılanma olduğunu anlatamayız.. En azından inanmış bir kitle var.. O düşünceyi kırmak çok zor.. Ya adamın ne belgeleri çıktı fetoyla didişirken.. Kimi montaj dedi.. Kimi de gerçek olduğunu düşünüp çalıyo ama çalışıyo dedi.. Ben bu zihniyete ne anlatayım.. Ötekileştiririm de berikileştiririmde siktiri çekerim de..

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siyasi tartışmalardan sıyrılıp bi son dakika geçelim : İdris baluken tutuklanmış.. Darısı diğerlerine
    SKODA SIMPLY CLEVER

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen ne zaman solcu oldun la ? Yazılarından hatırladığım kadarıyla hep bizdendin ama . Döndün mü gardaş hemen ? 2023 hayallerimiz nolacak peki bizim ? Kemal'e yanaşıyorsaan eeey kesici ona da sıra gelecek bekle sen .
    Yok ben milleti kızdırıyordum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jem89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de söz sahibi olabilmek için illa nobel ödülüne mi ihtiyaç var ? ) Sıradan sade bir vatandaşım. Ve özgürce bu veya başka platformlarda istediğimi yazıyorum..

Ben başkalarını ötekileştirmedim.. Defalarca bu yandaş insanlara oturdum anlattım.. Kaç kere hemde.. Gerek internetten, gerekse yüzyüze.. Adam gelmiş karım reisimize helal olsun diyor.. Sende diyorsun ki bunu ötekileştirme, ayrıştırma..

Bu saatten sonra oturup insanlara Akp'nin ne kadar suçlu bir yapılanma olduğunu anlatamayız.. En azından inanmış bir kitle var.. O düşünceyi kırmak çok zor.. Ya adamın ne belgeleri çıktı fetoyla didişirken.. Kimi montaj dedi.. Kimi de gerçek olduğunu düşünüp çalıyo ama çalışıyo dedi.. Ben bu zihniyete ne anlatayım.. Ötekileştiririm de berikileştiririmde siktiri çekerim de..
    Hah işte o zamanında siktiri çektiklerimiz şimdi bizi yönetiyorlar nasıl olacak bu iş Biz hep böyle konuşuyoruz ama olay onları düşürüp kendimiz iktidar olalım dediğim zaman herkes susuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen kimsin peki ? Nobel ödüllü memeleketimizin bir bilim adamı felanmısın ? Gündemi PKK'lı Cumhuriyet gazetesinden okuyor amcam dibine kadar da solcu ve kemalist, bu bağlamda onunda beyni terörist propaganda ile yıkanmış olmuyor mu ? Güzel ülkemin nutukları atmakla bu iş olmuyor sen insanları ötekileştirerek zaten kendin ayrışmışsın. Bak hocam yıllarca bu memleket solcuların ellerindeydi yani bizim. Ben, ailem, sülalem ve tüm köyüm Chp'den başka bir partiye şimdiye dek oy atmamıştır. Düşün ne kadar sosyalist olduğumuzu ama bu adamları başa getiren bizleriz, zamanında millete o kadar yukarıdan bakıyorduk ki şimdi başımıza çıktılar.
    soru 1: sosyalizm dendiği zaman kafanda ne canlanıyor
    soru 2: chpnin sosyalizm adına herhangi bir hareketi var mıdır?
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    chpyi sol sosyalist zihniyetinde olduğunu zanneden ÇOMARLAR sizii........

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soru 1: sosyalizm dendiği zaman kafanda ne canlanıyor
    soru 2: chpnin sosyalizm adına herhangi bir hareketi var mıdır?
    CHP'nin hiç bir hareketi yoktur şu anda. Millet Bahçeli'ye kızıyor ya aslında asıl zemini sağlayan CHP

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hah işte o zamanında siktiri çektiklerimiz şimdi bizi yönetiyorlar nasıl olacak bu iş Biz hep böyle konuşuyoruz ama olay onları düşürüp kendimiz iktidar olalım dediğim zaman herkes susuyor.
    Çünkü Türkiye'yi öyle bir hale getirdiler ki.. Millet vazgeçmekten korkuyor.. Çok sevdiğim çiçekli bir esnaf abim var.. Hiç hazzetmez, ne akp'den ne tayyipten.. Ama gel gör ki belediyenin işlerini yapıyor diye oy atıyor.. Gerekçesi de şu.. Bana en çok işi bunlar veriyor.. Bunlar başımızdan giderse ben aç kalırım.. Yerine gelecek olan adam kendi çiçekçisiyle iş yapar..

Sistem kuruldu.. Bakma sen burda bu kadar böyle konuşuyoruz ama, burada akp'ye sövüp oy pusulasında evet diyen çok adam vardır..

HalilMacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk Seçim Zamanından Beri Ak Partiye Oy Veren Birisi Olarak Bu Tutumunuzu Anlamıyorum. Hüloğğğ - Koyun - *** Kılı Vs Yazarak Siz Zaten Ayrıştırıyorsunuz Milleti. Hele Ak Partiye Oy Attı Diye Küfür Yiyen İnsana Sahip Çıkmayan Bir Yönetim Var Şu Anda Bu mudur Sizle Aynı Görüşe Sahip Olmayana Küfür Etmek, Hakaret Etmek. Sizin Yanlış Gördüklerinizi Biz Görmüyor muyuz ? O Dağdan İndirilen Şerefsizleri Karşılamayı Biz Görmüyor muyuz ? Veya Açılım Sürecinde Doğuyu Nerdeyse Onlara Teslim Etme Sürecini Biz Bilmiyor muyuz ? Yanlışa Yanlış Demesini Biz de Biliyoruz. Ülke Ekonomisinin İyiye Gitmediğinin Bizde Farkındayız veya Bende Farkındayım Öyle Söyleyeyim.

Yanlışa Yanlış Demeyi Ben de Biliyorum Ama Karşımda Sürekli Hakaret Eden Birini Görünce Ortak Nokta Bulamıyorum.

Madem Bu Kadar Şeyi Görüyorsun Neden Hala Oy Atıyorsun Diye Soracak Olursanız. Sizin Bu Ayrıştırmanız dan Dolayı. 7 Haziran Seçiminde Oy Atmadım. Pkk lı Siyasiler İle Pilav Dağıtanları, Kutlama Yapanları Görünce İnsan Kendine Kendine Soruyor Lan Ben Ne Yaptım Diye. Meclise Ak Parti Soktu Diyorsunuz Evet Doğru. Peki Kılıçdaroğlu nun Seçim Barajını İndirin Dediğinde Bu Engellenmiş Olacak mı ?

Bu Ülkeyi Yönetenler Bu Kadar Yanlışa Rağmen Nasıl Bu Kadar Oy Topluyor Diye Sorarsanız Biraz Kendinizi Sorgulayın ?

Son Olarak Ak Parti den Öncede Durumumuz Çok Şükür Yerindeydi Şimdide Yerinde. Makarnaya Kömüre Oy Satmadık Çevremde de Görmedim Açıkcası.

Günün Konusuna Gelecek Olursak. Umarım Girdikleri Yerden Çıkmazlar.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Insanlar topraktan degil , analarının karnindan cıkarlar dunyaya @MK8800 bu yuzden irkciliga dayali milliyetcilik hos degil. Zararin neresinden donersen don kârdir.. Erdogan soyle yada boyle Atatürkten sonra bu ulkede en yuksek hakimiyet kuran bir Cumhurbaskani. Bagimlilik derecesinde seven insanlarin kiliyim demesini karsi gorustekilerin sanki herkesin kil oldugunu lanse etmeside yanlis.Fetoyu temizlediginiz gibi pkk yida temizleyin diyorlardi.. Ee simdi onu yapmaya calisiyorlar. Peki ne yapmalilar ? Yada siz olsaniz ne yapardiniz ?

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jem89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine bir kaos ortamı yapılacak.. Bu ilk adımı. Uzun zamandan beri hdp terörist algısı zaten bizde vardı.. Zamanında meclise sokuldu, konuşmalarına bilerek izin verildi..

Şimdi de başkanlık öncesinde hepsini içeri alıp akp yine oyları toplayacak. Yarın çıkıp liderler biz bu teröristleri içeri tıktık diyecek.. Hüloooğğcular alkışlayacak..

Sonra kendisi başkanlık seçiminden yüksek oy alacak. Ve böylece hayırlı olsun yeni başkanımız.. En çokta bahçelinin bu kadar yalayıp yalayıp başkanlıktan sonra açıkta kalışını gülerek izleyeceğim..

Yansın ülke.. Bıktım hakkaten.. Ne olacaksa olsun.. Çok sevdiğim vatanımdan soğuttular yeminle..
    Alıntı brv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açılım sürecini başlatan belli...
    Sınırdan davulla, zurnayla bu adamları karşılayıp, mitingler yaptırıp, askerleri içeri tıkanlar belli,
    Dünün çapulcusu Barzani'yi tezahuratlar eşliğinde mitinglere sokanlar belli,
    Dolmabahçe'de kapalı kapılar arkasında pazarlık yapıp tavizin dibine vuranlar belli,
    Bu adamları meclise sokanlar, buna imkan tanıyanlar belli,
    Gene kandırıldık, gene kandırıldık, tüh tüh tüh, vah vah vah,
    Günü kurtarmak için yapılan kısa vadeli planların ceremesini çeken, cebinden ne çıktığını ne kayvettiğini umursamayani yeri geldiğinde kahraman edalarında şakşakçılığını yapan bir halk...
    Hüloooo adamları tutuklamışlar,
    Mecliste terörist varmış iyi oldu,
    İyi güzelde ben mi bu adamlara bu imkanları tanıdım,
    Ben mi poh pohladım,
    Evet iyi oldu, çok çok iyi oldu,ama bu adamları verdiği zararın kat ve kat fazlasını verenlere yıllarca oy verdik, sıfır tepki göstererek,
    Bugün göz altına alırlar, yarın çıkarlar, ertesi gün isyan çağrısı yaparlar, sonra otur izle tezgahı,
    +1 bunlara ek söylencek cok bisey yok. Özeti bu
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CHP'nin hiç bir hareketi yoktur şu anda. Millet Bahçeli'ye kızıyor ya aslında asıl zemini sağlayan CHP
    chp ne sosyalist bir partidir ne de tarihi boyunca sosyalizmi savunur bir hareketi olmuştur. sosyalizmi ağzınıza pelesenk etmeyin
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her kürdü gördüğün ****** çocukları gibi genelleme kan alırlar lafına dikkat et
    Alcak olan buyursun gelsin adres yazıyor orada

Ben gördüklerimi yazdım tek başına hiçler bi grup oluştursunlar ondan kralları yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sosyalizm adına CHP nin hangi yıllarda bir hareketi vardı?
    Sosyalizm nedir sorusunu atlamışsın?

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adres,telefon vermeye başlarsak konu kilitlenir yapmayın arkadaşlar güzel güzel konuşuyoruz .
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Insanlar topraktan degil , analarının karnindan cıkarlar dunyaya @MK8800 bu yuzden irkciliga dayali milliyetcilik hos degil. Zararin neresinden donersen don kârdir.. Erdogan soyle yada boyle Atatürkten sonra bu ulkede en yuksek hakimiyet kuran bir Cumhurbaskani. Bagimlilik derecesinde seven insanlarin kiliyim demesini karsi gorustekilerin sanki herkesin kil oldugunu lanse etmeside yanlis.Fetoyu temizlediginiz gibi pkk yida temizleyin diyorlardi.. Ee simdi onu yapmaya calisiyorlar. Peki ne yapmalilar ? Yada siz olsaniz ne yapardiniz ?
    Fetoyu temizlemek mi Yıllardır beraber çalıştı bu insanlar.. Her açılışta ey hocaefendi gel bitsin artık bu hasret dendi.. Biz o zamanda fetoya oç diyoduk, bugünde.. Çıkarları çatıştığı için feto hain, tayyip kahraman oldu.. Ve koskoca cumhurbaşkanı ''kandırıldık xD'' dedi..

Dini kullanıp, Allah kitap diyip oyları toplayan bir adamı kusura bakma ama Atatürk ile aynı cümleye koyman bile hata..

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı HalilMacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk Seçim Zamanından Beri Ak Partiye Oy Veren Birisi Olarak Bu Tutumunuzu Anlamıyorum. Hüloğğğ - Koyun - *** Kılı Vs Yazarak Siz Zaten Ayrıştırıyorsunuz Milleti. Hele Ak Partiye Oy Attı Diye Küfür Yiyen İnsana Sahip Çıkmayan Bir Yönetim Var Şu Anda Bu mudur Sizle Aynı Görüşe Sahip Olmayana Küfür Etmek, Hakaret Etmek. Sizin Yanlış Gördüklerinizi Biz Görmüyor muyuz ? O Dağdan İndirilen Şerefsizleri Karşılamayı Biz Görmüyor muyuz ? Veya Açılım Sürecinde Doğuyu Nerdeyse Onlara Teslim Etme Sürecini Biz Bilmiyor muyuz ? Yanlışa Yanlış Demesini Biz de Biliyoruz. Ülke Ekonomisinin İyiye Gitmediğinin Bizde Farkındayız veya Bende Farkındayım Öyle Söyleyeyim.

Yanlışa Yanlış Demeyi Ben de Biliyorum Ama Karşımda Sürekli Hakaret Eden Birini Görünce Ortak Nokta Bulamıyorum.

Madem Bu Kadar Şeyi Görüyorsun Neden Hala Oy Atıyorsun Diye Soracak Olursanız. Sizin Bu Ayrıştırmanız dan Dolayı. 7 Haziran Seçiminde Oy Atmadım. Pkk lı Siyasiler İle Pilav Dağıtanları, Kutlama Yapanları Görünce İnsan Kendine Kendine Soruyor Lan Ben Ne Yaptım Diye. Meclise Ak Parti Soktu Diyorsunuz Evet Doğru. Peki Kılıçdaroğlu nun Seçim Barajını İndirin Dediğinde Bu Engellenmiş Olacak mı ?

Bu Ülkeyi Yönetenler Bu Kadar Yanlışa Rağmen Nasıl Bu Kadar Oy Topluyor Diye Sorarsanız Biraz Kendinizi Sorgulayın ?

Son Olarak Ak Parti den Öncede Durumumuz Çok Şükür Yerindeydi Şimdide Yerinde. Makarnaya Kömüre Oy Satmadık Çevremde de Görmedim Açıkcası.

Günün Konusuna Gelecek Olursak. Umarım Girdikleri Yerden Çıkmazlar.
    -bilmem neremin kılı diyen biz siz ocu bucu değil direk oyverenin kendisi oldunun farkıdasındır umarım

-bakmak görmek arasındaki farkıda biliyorsundur heralde

-mevzu girmek yada çıkmak, değil vpn kullanmak heyoo yasagı deldimde değil. madem bunları alıcan ne s.kime yalandın da soktun zamanında ,sayfalar once resimlerini koyudm dolmabahce gorusmeleri ıvırı zıvırını yaptın diye sorarlar ama

ne güzel memleket ya işinize gelince dömökrötök bör ölködöyöz işinize gelince yönötöm görmöyömö
    1881 - 193

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler