User Tag List

Sayfa 14/19 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
354 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: 4 Kasım 2016 ݝnternetin Yavaşlatılması

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka Türkiye yok ,ya sev ya terk et bu kadar basit ! Ben bu toprakları bırakıp gitmem kime bırakalım ermenilere mi ?

yhaa ztn bu %50 lfndn rhtsz olmya bşldm nptı sze bu %50 .s.s.s
    Ağır tahrikten müebbet'e doğru gidiyorsun Gelir birazdan eksiciler

Yalnız adam seri eksici çıktı rıza baba bana da gömmüş 1 tane

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dayıcım senin bu grup mülakatın olumsuz sonuçlandı sanırım beyin contayı yakmış üst blok reflektiye istiyor :d

dünyadan haberin yok la . Grup mülakatı olumlu sonuçlandı bire bir mülakata kaldım. 5 kişiydik 2 bayan,3 erkek.. Bayan almayacaklardı zaten biliyordum,3 erkekden beni elediler diğer ikisini aldılar la . Birisi çalışanın kardeşi ordan torpilli diğeri de bölge müdürlerine çaycılık yapan ..

Buyur yine hatırlattın
    imzasız..

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünyadan haberin yok la . Grup mülakatı olumlu sonuçlandı bire bir mülakata kaldım. 5 kişiydik 2 bayan,3 erkek.. Bayan almayacaklardı zaten biliyordum,3 erkekden beni elediler diğer ikisini aldılar la . Birisi çalışanın kardeşi ordan torpilli diğeri de bölge müdürlerine çaycılık yapan ..

Buyur yine hatırlattın

O zaman sana Azer bülbülden kurşun yedim sol yanımdan parçasını armağan ediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koyun gibi güdülme diyoruzya, herşeye olağanüstü tepki veren harlayan gürleyen insanların pek farkı yok bence.
    Beyin görmek istediğini görür...

Ortadan bakıp, sonuçların kime yaradığına bakın diyicemde ön yargılar sıkıntı..

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    artık şu açık açık görünüyor ki çoğumuzda 'VATAN' kavramı kaybolmuş... Doğu güneydoğu da Türkiye Cumhuriyeti kimse kusura bakmasın, 2003 de D.bakır'a gittim, AB fonları ile bir sürü proje yapılıyordu, daha zamanlar konuşuluyordu yakında TeCe (onların ifadesi)ye bağımlılığımız bitecek diye... yahu AB AB diye diye yıllarca oyalandık, AB nedir ??? AB bizim ülkemizi bölmeye çalışan demokratik görünen ama demokratlığı sadece kendi 'beyaz' halkına olan bir milletler topluluğu, bu milletler Afrika'Yı, G.Amerika'yı, Asya'yı yıllarca perişan etmişler, katliamlar soykırımlar yapmışlar, neden? sırf kendi halkları refah içinde yaşasın diye... İspanya, İtalya, Almanya, Britanya, Fransa vs vs hepssinin kara bir tarih geçmişi var ve de biz bunlarla AB olacağız öyle mi? herkes turistik gezdiği Avrupa''yı çok demokrat özgürlükçü görüyor ama kimse devletlerarası durumları bilmiyor...

PKK Paris'te cirit atar, Apo İtalya'ya kaçar, FETÖ Almanya'da örgütlenir, sol terör Atina'yı vatan beller... Çekiç güç dedik, Irak'In kuzeyini Kürdistan yaptık, müteahhitlerimiz elinde tuzlukla koşturdu oradan ihale alacağız diye, havaalanı yaptık, sosyal tesisler yaptık, hükümet binaları yaptık sonra ne oldu? adamlar kovaladı bizi oradan dedik ki 'adamlar Kürdistan kurdu kabul etmeyiz'.. ulan biz kurduk orayı biz! ceplerimiz şişerken, bu adamların ileride bizi şişireceğini hiç mi tahmin edemedik?

sonuç itibariyle biz ne ettiysek kendimiz ettik! batılıların maşası olduk, dün hayır dediğimize bu gün evet dedik, dün küfür ettiğimizi sonradan dost en sonunda yine düşman belledik...

parti lider oluşum ismi geçirmeden de gündem eleştirisi yapılabiliyormuş değil mi? siz şimdi bu yazdıklarımın içine ister iktidar ister muhalefetten istediğinizin ismini koyun, hiç farketmez!
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

mehmetRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olan bitene nereden bakıldığı çok önemli, bakın bir haber sitesinden direk kopyalıyorum içeriği..

"HDP Genel Merkezi'ne ve HDP'li milletvekillerinin evlerine yapılan operasyon kapsamında gözaltına alınan HDP Milletvekili Ziya Pir ve İmam Taşçıer adli kontrolle serbest bırakıldığı açıklandı.

HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, gözaltına alınan HDP'li vekil Ziya Pir'in adli kontrolle serbest bırakıldığını sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan duyurdu: "Diyarbakır vekilimiz Ziya Pir adli kontrol le serbest."

​HDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder hakimlik sorgusunun ardından adli kontrol şartı konularak serbest bırakıldı."

Sonrası? Geri kalanları içeride mi kalacak? Tutuklanıp hapise mi tıkılacak acaba? Veya ne gibi bir yaptırım uygulanacak?

Böyle durumlarda birbirini ısıran halkın sadece kendisi oluyor.
    Ne güzel söylemişti rahmetli ; it, iti ısırmaz.
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mk interneti çözün artık sabahtan beri 7.bölüm içerde izliycem izleyemiyorum
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık şu açık açık görünüyor ki çoğumuzda 'VATAN' kavramı kaybolmuş... Doğu güneydoğu da Türkiye Cumhuriyeti kimse kusura bakmasın, 2003 de D.bakır'a gittim, AB fonları ile bir sürü proje yapılıyordu, daha zamanlar konuşuluyordu yakında TeCe (onların ifadesi)ye bağımlılığımız bitecek diye... yahu AB AB diye diye yıllarca oyalandık, AB nedir ??? AB bizim ülkemizi bölmeye çalışan demokratik görünen ama demokratlığı sadece kendi 'beyaz' halkına olan bir milletler topluluğu, bu milletler Afrika'Yı, G.Amerika'yı, Asya'yı yıllarca perişan etmişler, katliamlar soykırımlar yapmışlar, neden? sırf kendi halkları refah içinde yaşasın diye... İspanya, İtalya, Almanya, Britanya, Fransa vs vs hepssinin kara bir tarih geçmişi var ve de biz bunlarla AB olacağız öyle mi? herkes turistik gezdiği Avrupa''yı çok demokrat özgürlükçü görüyor ama kimse devletlerarası durumları bilmiyor...

PKK Paris'te cirit atar, Apo İtalya'ya kaçar, FETÖ Almanya'da örgütlenir, sol terör Atina'yı vatan beller... Çekiç güç dedik, Irak'In kuzeyini Kürdistan yaptık, müteahhitlerimiz elinde tuzlukla koşturdu oradan ihale alacağız diye, havaalanı yaptık, sosyal tesisler yaptık, hükümet binaları yaptık sonra ne oldu? adamlar kovaladı bizi oradan dedik ki 'adamlar Kürdistan kurdu kabul etmeyiz'.. ulan biz kurduk orayı biz! ceplerimiz şişerken, bu adamların ileride bizi şişireceğini hiç mi tahmin edemedik?

sonuç itibariyle biz ne ettiysek kendimiz ettik! batılıların maşası olduk, dün hayır dediğimize bu gün evet dedik, dün küfür ettiğimizi sonradan dost en sonunda yine düşman belledik...

parti lider oluşum ismi geçirmeden de gündem eleştirisi yapılabiliyormuş değil mi? siz şimdi bu yazdıklarımın içine ister iktidar ister muhalefetten istediğinizin ismini koyun, hiç farketmez!

bİZ şöylesin böylesin diye diye yıllarımızı yedik bitirdik, ama okumayan medyanın/toplumun etrafında kalan düşünmeyen insanlar birilerini her zaman düşman belledi.Milliyetçilik kavramı bitti,kendi kültüründen tarihinden nefret eden nesiller yetişti..
    Sonuç ortada... Hep diyorum modernizm ile medeniyet kavramını karıştırmayın, batının koyduğu referanslarla karar vermeyin.

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahahhahaha

akpli belediyelere mülakatami gideceksiniz beyler, yapmayin söyle seyler

Anil abi forumdan gizlice paranin gözüne vurdu heralde.

2016 yilinda hala oymu veriyorsunuz sfsfgddhdh.
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ozgürluk sınırında başkasının ozgurlugune karıştığı anda biter falan tarzı cümle kullanıyorlardı siyasetciler.

Benim şimdi özgür internet hakkımı elimden aliyolar 1 gün veya 2 farketmez ben dava acabiliyormuyum çok merak ettim
    Livestrong

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı S.Özeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ozgürluk sınırında başkasının ozgurlugune karıştığı anda biter falan tarzı cümle kullanıyorlardı siyasetciler.

Benim şimdi özgür internet hakkımı elimden aliyolar 1 gün veya 2 farketmez ben dava acabiliyormuyum çok merak ettim
    Sallamis olmiyim ama ohalden dolayi kisitlayabiliriz vari bisey vardir, koyunu saglam kazığa baglamislardir muhtemelen
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Özeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cumle dogru olsada daha dogrusu su, bireyden daha onemli olan millettir.Benden cok biz onemlidir kisaca.

Ortam musaitken 2 kelam daha edelim. Insanlari hulo diye kucumseyenler yok 50 liralik aliyorum 15 yas esprileri yapanlar, hayata dair bilgi birikimi nedir acaba geride arkadas nasa ornegi mi vermis insanlar sosyolojik psikolojik kararlar nasil alinir yada beyin nasil calisir ?bu insanlar neden boyle diye analiz yaptilarmi,yoksa kalabaliga uyup kararmi veriyorlar, dunyada neden bu kadar kotuluk var diye soylenip dururuz, einstein bu konuda derki iyiler yeterince birsey yapmadigi icin kotuluk yayginlasir. Biz ne yapiyoruz sövmekten baska kac kisi egitiyoruz, gariban doyuruyoruz yada ornek ahlakli yardimsever mutevazi olmuyoruz... dine insanlarin yasayislarina bakarak karar veriyoruz,sonra otomatikman karsi tarafta yer aliyoruz, her konuyu arastiriyor muyuz,yoksa tek derdimiz para karizma gosteris filanmi?
    Onemli olan insanin kendi benligini degistirmesidir, sonra toplumda zincirleme reaksiyon olarak degisir cunku insanlarin cok buyuk cogunlugu hatta yapilan arastirmada %95i mantiklariyla karar vermiyor..
    "Bir insan kendini degistirmedikce Allah o toplumun durumunu degistirmez" Rad 11
    Anlamak isteyene, az düşünene...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye tarafını seçmiş ; Rusya
    Arkasını amerika'ya değil de rusya'ya dönmüş olsaydı, bugünki operasyon olmazdı.
    Patlama yine olurdu da bu kez pkk değil işid yapardı.
    Kucağın sahibi değişiyor da kucakta oturan değişmiyor ; türkiye

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kilicdaroglu secimle gelen secimle gider diyor. Saka gibi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ironi yapıyordur belki. zira 15 temmuz sonrası en çok sarfedilen söz buydu

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkaç sorum olacak yanıtlarsan sevinirim.

Dün siyasete yırtık ayakkabı ile başladım diyerek bu gün milyarlık servete sahip olma konusunda ne düşünüyorsun ?

17/25 çıkan ses kayıtlarını kendi tabanını montaj diye reddederken başka bir parti başkanının belli belirsiz kasedine "özel değil bu genel genel" diye meydanlarda yuhalatmasını nasıl değerlendiriyorsun ?

E.Bağış'ın dini sömüren "bakara,makara" ses kaydını dinlediğinde ne hissettin ? Sonra aynı Zat'ın mecliste "ak" lanırken pis pis sırıtıp zarf'ı atışında ne düşündün ?

Şuan tutuklu olan bir arkadaş var sarraf hani, onun önüne yatan bakanlar vardı hiç garip gelmedi mi neden böyle bir şey yapıldı diye.

Miiletvekilinin 40 maaşı ile alabileceği bir saati hediye edilmesi sence karşı tarafın salt sevgisinden mi çıkarından mı ?

Laiklik bir tren istediğim yerde biner istediğim yerde inerim demek ne demektir.

T.C ifadelerini ve ATATÜRK Fotoğraflarını kitaplardan, kurumlardan kaldırırken sorun yoktu da 15 temmuzda mı bu bayrak bu millet denildi cumhuriyet düşkünü olundu bir anda demokrasiyi savunmak için meydanlara indirildi millet?

Sonradan suçu günahı olmadığı anlaşılan 100 lerce subay onlarca gazeteci suçsuz yere içeri atılırken yandaş gazeteler çarşaf çarşaf bağırırken (Baransu vb.) hiç mi için sızlamadı ?

Milletin orasına koyan müt. lere ihaleler dağıtılırken birileri git gide zengileşirken zengin fakir makası her gün açılırken hiç mi rahatsız olunmadı ?

Devralındığı dönemdeki terör hareketli va zayiatları istatistiki olarak mevcut gelinen nokta belli iken hala neyine oy veriyorsunuz ?

Millet kIcını yırtıp kpss çalışırken x ler y ler 120 netler yapıp yerleştirilirken "adalet" lafını ağzından düşürmeyenlerin adaleti neredeydi.

Bi taraf olan bertaaf olurken mevcut durumu korumak için mi güçlü ama haksızdan yana taraf olunmalı ?

Ne isteyip te vermediğinizde ortaya çıkan durumu "kandırıldık" diyerek AK lanmaya çalışırken neden sadece bazılarının kandırılması meşru ve kabul gördü de diğerleri görmedi.

Daha yazarım ama gerek yok. Şu yazdıklarımın 10 da 1 ini herhangi muhalefet partisi yapsa şimdiye tarihin tozlu sayfasında yerini alırdı.

Bu biat kültürü , sorgulamamak bu akıl tutulması bu aymazlık bu körlük nasıl bir şey ben anlayamadım. Anlatırsan aydınlanırız belki.
    Ağzına sağlık abicim

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu kılıçdaroğlu demedi

Reis dedi 15 temmuz gecesi

Kılıçdaroğlu da diyorki sen bunu demedin mi

Valla komedi hergün

Dolar be euro türk tarihinde rekor imzası attı bugün

Bugün iktidar akp

Konuşan akp

Sınırda karşılayan akp

Boğazda dolmabahçede müzakere imzalayan akp

Ülkenin içine eden chp mi

Haaaassstırrrrr yaaaaaa

Şimdi gevşeyin ve cumhuriyetin yıkılışını izleyin

Hdp yi göklere çıkaranda akp idi

Bunların oyları 300.000 di son 14 yılda nerdeydin eyyy akp

Kandırıldıyaaaa hamınaaaaa
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    s&p türkiyenin ekonomik durumunu durağana çıkarmış.. şimdi merak ediyorum kim parayı basarsa bunlar onlara hizmet edip puan düşürüyor deniyordu şimdi puan yükseltince ne diycekler..
    tabii gördüler ekonominin gücünü büyük Türkiyeyi yükselttiler puanımızı bu kuruluşlar bize lazım falan derlerse hiç şaşırmıycam ...
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özümüze dönelim .

Bayılıyorum bu insanların her sonucundan ardından chp'ye laf atmalarına. Mhp'ye atılmıyor çünkü ağzından çıkan lafa bakıyor tamam eyvallah demesi. "Evet-Hayır" Referandumun da yine muhalefetin yenilmesinde tek sebep sayın bahçeli sağolsun. Milliyetçi,Atatürkçü,Cumhuriyetçi,Vatansever bir aileden gelmiş biri olarak şu an en radikal chp'li bile Rahmetli Türkeş'in kemikleri sızlıyor diyorsa işin boyutunu siz düşünün. Evet Türkeş'in o yüce ülkücü ve milliyetçi partisinden eser yok kimin yüzünden sayın bahçeli yüzünden. Her seçimde kaybetmesine rağmen,partisinin içine aldığı Atatürk Chp'sinden alakası olmayan adamları dolduran Sayın Kemal beyin hataları yüzünden muhalefet çökmüş durumda.

İsimler gelip geçici makama saygı duyalım diyoruz ikisi de koltuk sevdasından vazgeçmiyor. Aslında bunun altında başka şeyler aramak lazım bence ikisinin gönderilmemesinin bir sürü mide bulandırıcı sebebi olabilir.

İkisini de sevip desteklemem ama her ikisi de o yüce partilerin içine ettiler. Olan bizlere oldu.

Sonuca varacak olursak,şimdi sosyal medyada da görüyorum insanımız neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum yani bazı maddeler kullanmak lazım ki o muhabbetleri yapabilesin. Geçmişini ne çabuk unutuyor insan unutmuyor da işine gelmiyor onun da bi dansöz yolunu bulmuş kelime kıvırması yapıyor. Söz konusu hdp olduğu için sadece bu konuya değiniyorum. Bu adamlar için kapalı kapılar ardında yapılan süreçten kimsenin haberi yoktu mhp ve chp desteklemiyordu unuttunuz mu ? Konserleri ne mhp düzenledi ne de davul zurna ekibini chp tuttu . Kafayı mı yediniz ?
    Şehit askere ne laflar edildi devletin üst yetkili insanlarından. Ne vatansever subaylar ergenekon dalgasına çürüdüler içeride . Umrunuzda olur mu hiç ? Varsa yoksa her işin sonunda suçlu chp. Onun da algı operasyonuyla başarıya ulaşmasında ki yegane sebep sayın kemal bey. Sayın bahçeliyi söylemeye gerek duymuyorum.

En kötü yönetim darbeden iyidir. Bu sözü tüm vatansever ve demokratik adamlar kullanır. Biz bir tarafımızı yırttık bu ve önceki partiler kurulduğunda Atatürk'ün kurduğu mecliste bu adamların ne işi var dedik . Umrunuzda mı oldu ? Bu adamlar pkk ile beraber tüm türkiye biliyor dedik ,üstüne yetmedi kürsüye çıkıp posta koydular sinirden kudurduk kimse bir şey yapmadı . Akil adam saçmalığı oluşturuldu sivas'a geldiler gece tren garında sabahladık gelmesinler diye. Polis onlara tepki gösteriyoruz diye bir güzel bizi biberledi jopladı. O joplanan,biberi mis gibi yiyen adamların içinde sağlam chp li ve ülkücü mhp li insanlarda vardı .
    Bombalar patladı,ankara'da peş peşe 3 kere canımızı yaktılar hepsi unutuldu biz yine delirdik kafayı yedik. Devletin yetkilisi bunlara alışmamız lazım dedi nasıl alışalım diye yine delirdik ama bir şekilde onu da başardılar günlerce şehitler verildi gazetede bile adam gibi yayınlanmadı . Neyin uğruna ama kimsenin bilgisi yok.

Şimdi tek suçlu chp ve türkeş mhp'sine bağlı olan adamlar mı ? Siz ciddi misiniz ?

Biz olabilecek sonuçları çok önceden söyledik inanmadınız bir sürü yakıştırma yaptınız,ama hepsi oldu şimdi hak veriyorsunuz. Yine söylüyoruz olacakları yine inanmıyorsunuz .

İlerleyen ay ve yıllarda başımıza gelebilecekleri bu forumda çoğu kişi tahmin ediyor biz yazmaktan ve mücadele etmekten bıktık artık izlemeyi size bırakıyoruz tahmini yapmaya başlarsınız .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler