User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
64 sonuçtan 58 ile 64 arası

Konu: Kime gidelim beyler?

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğim yazışma için link ;

http://www.techturkey.com/forum/dize...elemesi-4.html
    konuyu çok iyi hatırlıyorum.

abimiz için en iyisi box bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Usta boşver ne yaptıracaksın sen makul bir insansın. Sound And low takıl gerisi hikaye kime saplayacaksın aklını takmaktan başka birşey yaşamayacaksın sen ses sisteminde iyisin orayı geliştir eşşekten at olmaz boşver ben haftalarca araştırdım herkes bir marka söyler ve her markada illaki sorunlar olmuştur o yüzden ya düşünmeden yaptır ya da boşver hiç düşünme.
    YamahA Xmax 250 ABS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka bir konuda yazılımla alakalı detaylı bilgi sahibi olduğunuzu düşündüğüm bir yazı paylaşmıştınız. Yazıyı bulamadım dizel ver mazotu dumanı atsın gitsin tarzı bişeydi.

Ayrıca aynı konuda Dr. Ecu firması sahibi tarafından davet edilmiştiniz. Bilgi verilmesi açısından.

Bütün geçen konuları ve bilgi birikiminizi hiçe sayarak böyle bir konu açmanıza şaşırdım açıkçası.

Yanlış anlamayın sizi sorgulamıyorum. Kanada yaşantınız ve otomobil bilginizden postlarınızda devamlı bahsediyorsunuz.

Sorunuza gelecek olursak şirket aracına böyle bir müdahele yapmak sizi zor durumda bırakabilir zaten şanzıman narinliğinden bahsetmişsiniz.

hocam bende zaten yazılım bilmiyorum vs demedimki , burada sizlere hangi firmayı tavsiye edersiniz dedim hemde gayet açık bir dil ile bunuda Adana'ya has filtrelenmesinide rica ettim.

bunun neresi kafa karıştırıcı anlamak güç?

her yazılım yapıyorum diyen firma emin olun yazılımcı değil, her kral ilan edilmiş firmanında X veya Y bayiiside merkez ile aynı performansı samimiyeti göstermiyor bunu defalarca bu sitede gördük ki sebebidir sorgulamamın.

açıkcası dükkanı olan, bildiklerine saygı duyan, özel arzu ve isteklerine saygı duyan ve gerek diksiyonuyla gerek oturması kalkmasıyla rengini belli eden seni zorla yönlendirmeyen, ben bilirim edasıyla seni ezip yaptığı işi roket bilimi gibi anlatmayan vede en önemlisi öyle yada böyle neredeyse 1 tane olumsuz yorumunu göremediğim birini buldum beyler.

konuya çok devam etmeye gerek yok firma ile bu sabah anlaştık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada yazdığımında yanlış anlaşılmasını istemiyroum burada şu bu firma böyle yaptı bana demiyor sadece bu firma yukarıda saydığım olumsuzlukları yapmadı vede saydığım olumlu niteliklere sahipti diyorum.aman yani

Işık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dynotune mü yapılacak araç?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ağa sıkma canını burada bi taraf olan çok o yüzden selam versen küfür sanıp dalarlar ve cips kola muhabbeti başlat o yüzden konun dışında cevap verene takılma seni bilen biliyor
    YamahA Xmax 250 ABS

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Silindir kapak saplamasına tork vurmayan,bizdeki bilek diyen usta! lar oldukça haklı olarak kılı kırk yaran müşteriler olacaktır
    Not:kimseye destek ya da karşı olarak yazmadım,kendi düşüncemi belirtiyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler