User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: 2010-11 RANGE ROVER SPORT 3.0 TDV6 alınır mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıllardır 3.0sport kullanıyorum 4-5 araç değiştirdim.Son aracımı iki hafta önce sattım 110000deydi.düşük km bakımlı araç alırım genelde,bugüne kadar da bakım harici ufak tefek şeyleri saymıyorum servise hiç gitmedim.Düşük km temiz araca herzaman binilir.

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tunacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @coolvtec mercedes ml ya da gl baksan??
    @Tunacan Mercedes suv lar hakkında çok az bilgim var. Etrafta sadece glk görüyorum. GL yi yakından bile görme fırsatım olmadı. Ama bildiğim bir şey var, merdeces 3000 dizel motorun performansının çok çok iyi olduğu ve aynı zamanda ekonomikve sorunsuz. (3000cc dizel glk 0.100 7.5sn.) GLK, GL ve ML de hangisi en çok tutuluyor acaba?
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada RR Sport arazi ve asvalt kabiletiyeni, özellikle de görünümünü çok ama çok beğeniyorum. Bu aracı alsam gözüm başka hiç bir suv da kalmaz o derece. limitim 200k. Alabileceğim araçlar da aşağıdakiler gibi olacak sanırım. Favori listem :

Loading site please wait...
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Tunacan Mercedes suv lar hakkında çok az bilgim var. Etrafta sadece glk görüyorum. GL yi yakından bile görme fırsatım olmadı. Ama bildiğim bir şey var, merdeces 3000 dizel motorun performansının çok çok iyi olduğu ve aynı zamanda ekonomikve sorunsuz. (3000cc dizel glk 0.100 7.5sn.) GLK, GL ve ML de hangisi en çok tutuluyor acaba?
    Kardesim ben range problem cikarmasada masraf derken saka yaparak soylemistim kafa karismasin

Ama sakayla karisik cidden az buz masraf degil luks suv sahibi olmak bahsi gecen aracin sahibi ile su an su mesaji yazarken yan yanayim sadece 40bin km 2 basit parca boya eskimeye sebeb olmus 1 yilda.

o 1 yilda kasko, pul sigorta, lastik, bakim servis, boya korumasi deri korumasi ve en onemlisi deger kaybi adama bedeli 40bin tl. Bence gercekren ciddi bir rakam.

Alinacaksa akkilica secmek ulan ben su kadar sure kullansam su surecte yeni kasasi cikarmk ciksa degeri dusermi eskiyince genelde bu modelde deger kaybi ne oluyor iyi bakmak tartmak lazim.

Eger bu denli zararlara razi acik biriseniz bencede acik ara Mercedez ML serisi q7dende x5dende RR dende oldukca daha az mimlenmis ve cok cok basarili bir arac konfor anlaminda zaten bence hepsindede ustun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer bütçem GL 350CDI ya yetiyorsa iönceliği ona veridim. Sonra ML 350 CDI sonra da GLK ya bakardım... Tamamen bütçe ve zevk meselesi.. Ama GLK ML ve GL ye göre biraz daha hafif kalır sanki..

Bu arada Jeep Commander bakabilirsiniz. Fazla bilinmez ama memnun eder. Şahsen ben aracımdan inanılmaz memnunum...

mtay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.el range kapalı kutu.Sağlamken vezir eder sanayi ye düşünce rezil eder
    Hocam kesinlikle katılıyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düşünürseniz abimin eski aracı servis bakımlı : Loading site please wait...

Özel ithalat olanlar da ötv durumuna baktırmakta fayda var .

cenkr1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada RR Sport arazi ve asvalt kabiletiyeni, özellikle de görünümünü çok ama çok beğeniyorum. Bu aracı alsam gözüm başka hiç bir suv da kalmaz o derece. limitim 200k. Alabileceğim araçlar da aşağıdakiler gibi olacak sanırım. Favori listem :

Ben bir ara merak salmıştım 3.6 almamı tavsiye etti bütün kullananlar daha verimli ve sorunsuz motor ben baktığımda 140 civarı idi 150 den yukarı verilmez satarken 130 lira teklif ederler bilgi olsun vogue da düşün daha yumuşak daha kullanışlı olduğunu net söyleyebilirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler