User Tag List

Sonuçlar: Türkiye de ekonomik kriz varmı ?

Katılımcı sayısı
594. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Tabi ki var kura piyasaya bak

491 82.66%
  • 50 TL lik yakıt ve döviz alabiliyorum

103 17.34%
Sayfa 6/39 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
737 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Anket: Türkiye ekonomik krizde mi?

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    FETÖ'NUN OYUNU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @eldorado nickli tahminimce mesleği koyunlarla ilgili olan üyemiz rica etsem yukardaki fotorafları ve hdp ile olan fotorafları açıklaya bilir mi? yada 5-10 sene bekle daha mı dicek.

emirarslan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Pkk ile atamızın bayragı yanyana getirdiniz, halaylar çekip şarkılar söylediniz, PKK ile birlikte iyi salladık dediniz, yoksa KANDIRILDINIZMI?
    Alcatraz RC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @eldorado nickli tahminimce mesleği koyunlarla ilgili olan üyemiz rica etsem yukardaki fotorafları ve hdp ile olan fotorafları açıklaya bilir mi? yada 5-10 sene bekle daha mı dicek.
    Koyunlar, dediniz, yobaz dediniz, kyş beyinli vs vs bir dünya hakaret ettiniz sonra bu adamlar bizi iyi yönetemiyor dediniz. Anlamadımki kim koyun kim kuzu yahu.
    Alcatraz RC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emirarslan34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koyunlar, dediniz, yobaz dediniz, kyş beyinli vs vs bir dünya hakaret ettiniz sonra bu adamlar bizi iyi yönetemiyor dediniz. Anlamadımki kim koyun kim kuzu yahu.
    Ben Chp'yi savunuyorum zaten bütün yorumlarımda (mhpliyim)

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Kullanıcı bak çocuk sen benimle sidik yarıştıracak yaşta olgunlukta değilsin burada saçma sapan yorumlar atıp meşgul etme beni ve konuyu sen gelipte bacak kadar boyunla benim mesleğime koyunlarla ilgili diyemezsin saygısızlık etme kafanı o ekranla bütünleştiririm bir daha benimle muhattap olma okulunu oku belli bi yaşına geldiğinde işine gücüne bak senin için siyaset daha erken kendi kendine konuşup siyaset yaptığını düşünme 1 saattir kendi kendine konuşuyorsun bir daha yazma tek tek koyunlara sevdiririm seni mutlaka bu dediklerimi aklının bir köşesine yaz

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burda tartışmak yerine herkes kendi fikrini beyan edip çekilse daha doğru olur. Çünkü tecrübeyle sabittirki bu tip tartışmalarla hiç kimse karşısındakini kendi doğrularına inandıramaz.
    Herkesin inandığı kendine.
    Kullanıcı kardeşim 21 yaşında genç ve inşaAllah istigballi bir kardeşimiz. Mesut Yılmazı Ecevit i Tansu Çiller i Erbakanı Süleyman Demirel i yönetici olarak değerlendirebilemez. Ben bu sebeple bu tutumuna kızmıyorum. Gerçi bilse ve bu tutumda olsa gene kızmazdım. Her lider in seveni ve sevmeyeni, her yönetim biçiminin beğeneni beğenmeyeni olur. Çok da doğaldır. Ben şahsen şükrediyorum şikayet etmiyorum. Her açıdan ülkenden, devletimden ve halimden memnunum. Hamd olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ok abi tartışmasın kimse ama hakaretler diz boyu, hergün bir konu açıyor adamlar devlet aleyhinde.

Ne yani bizdemi açalım devamlı chpkk kartalda miting yaptı, ne diyorsunuz diye. Napalım?
    Alcatraz RC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eldorado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Kullanıcı bak çocuk sen benimle sidik yarıştıracak yaşta olgunlukta değilsin burada saçma sapan yorumlar atıp meşgul etme beni ve konuyu sen gelipte bacak kadar boyunla benim mesleğime koyunlarla ilgili diyemezsin saygısızlık etme kafanı o ekranla bütünleştiririm bir daha benimle muhattap olma okulunu oku belli bi yaşına geldiğinde işine gücüne bak senin için siyaset daha erken kendi kendine konuşup siyaset yaptığını düşünme 1 saattir kendi kendine konuşuyorsun bir daha yazma tek tek koyunlara sevdiririm seni mutlaka bu dediklerimi aklının bir köşesine yaz
    Meslek sadece bir tahmindir aşağılamak yoktur eğer aşagılamak ise sizin şuan kullandığız sözler ve 5-10 daha bekle sözleriniz kesin aşagılamak o zaman neyse anlatsamda bişey değişmez kafa yapınız çok güzel hülogg
    @Ertekin abi 2002 öncesi hükümetleri veya parti savunma derdim asla olmamıştır(kendi tuttuğum partide dahil) Akp hükümetide sadece *** atmaya çalışmıyorum yol,hastane,köprü yaptı helal olsun aferin dedim.

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emirarslan34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ok abi tartışmasın kimse ama hakaretler diz boyu, hergün bir konu açıyor adamlar devlet aleyhinde.

Ne yani bizdemi açalım devamlı chpkk kartalda miting yaptı, ne diyorsunuz diye. Napalım?
    Herkes kendine yakışanı yapar.

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim bu konudan cıkardığım şuanda başımızdakilerin hic birinden bi ... olmaz . Hergün şehit haberlerimi dersin . Pkk ile açılış yapıp kurdele kesmeler diğer yanda miting yapıp üç beş oy toplarmıyım diyen . Tutuklanan pkk lıyı ziyarete gitmeler. Yazık, Atam cıkıp gelse bunların alayını denize döker . Biz vizyonumuzdan şaşmayalım .

Bknz: Gençliğe hitabe .

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam tamam kriz yok herşey güllük gülüstanlık.
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tek seÇİm yapmadan 49 yil kÜba'ya baŞkanlik yapan,ayakta duracak halİ kalmayinca yerİne 85 yaŞindakİ kardeŞİnİ getİren fİdel amcanin demokratliĞini Öve Öve bİtİremeyen chp ve hdp 15 yildir gİrdİĞİ her seÇİmİ kazanan adama dİktatÖr demek !!!! KeŞkek beyİnlİ olmak lazim !!
    bide demezlermi kuzu, inek, koyun, at. Sonrada çıkıp demezlermi bizi 15 senedir iyi yönetemiyorlar. Kendi kendini bu kadar çabuk *** edenlere raslayamazsınız.
    Alcatraz RC

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne işaretlesem bilemedim. Yani şu anki duruma kriz dersek 2017 deki olacakları ne olarak adlandıracağız. Kriz derinleşti mi diyeceğiz?

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence kriz yok, varsada kandırılmışızdır diye tahmin ediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tek seÇİm yapmadan 49 yil kÜba'ya baŞkanlik yapan,ayakta duracak halİ kalmayinca yerİne 85 yaŞindakİ kardeŞİnİ getİren fİdel amcanin demokratliĞini Öve Öve bİtİremeyen chp ve hdp 15 yildir gİrdİĞİ her seÇİmİ kazanan adama dİktatÖr demek !!!! KeŞkek beyİnlİ olmak lazim !!
    O konuda fidele ben de çok kırgınım.
    Zira daha genç yaşta oğlunu yetiştirmeli, onun kafası basmıyorsa damadını bakan falan yapmalıydı..

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rahmetli Erbakanın '' Kağıt paranın anatomisi '' diye youtube da anlattığı bir videosu var feyz alınması gerekir.. Kriz var yok demek inkar etmektir. Bana ilginç gelen zamanında kriz varken ortalığı yıkan halkımızın aşırı sessiz kalması.. Valla üreticiden çok tüketici olduk ( olmamız sağlandı vs .. ) Üreticiye hala ve neden destek yok hala nedentüccarın insafındayız ben ona takıldım.. FINDIK hala 10 lira Satış 76 lira aradaki 60 lira kimin cebinde ?? ( nutella.. bingo ) LAN PAzarın yarısını en güçlü olduğun tarımsal üründe neden SATIŞA izin verıyorsun ?? ( Oltan gıdanın satışı )

Fabrıkalar ara elaman dıye bagırıyor ... Endustrı meslek lıselılerı hayata donmeli .. Tarım ve hayvancılıkta teşvik değil ürettiği maldan kazanmasını sağlamalı .. Kredi ile ev almak evet guzel ve kolay .. 150 bin krediyi 289 bin ödemek ise enayilik bu kadar da öpülmemeliyiz..

Çevremde çoğu kişi geçinemediğini söylüyor ancak dışardan bakınca hiç öle görünmüyor ... ALLAH yardımcımız olsun..
    Beyin bedava...

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Faizleri düşürün derken , kriz geldiğini anlamamışmıydınız?Adamda ki mantık şu dolar ne kadar artarsa artsın zengin daha zenginleşir , fakir daha fakirleşir alım gücü düşer.Ama faizleri düşürürsek herkes 1000 liraya çalışıp kredi çekip ev araba alır 10 20 sene öder robot gibi olur bize bulaşmaz kriz var demez.Şu ülkede şuan bi ailenin geçim maliyeti asgari 4 5 bin lira.Herşeyin fiyatıda avrupadan pahalı ozaman maaşlarıda dolar euro almalıyız.Asgari ücret 1300euro olsun al sana kampanya.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Öyle mesajlar var ki valla beyin ölümü gerçekleşmiş

Benim parayla pulla dersim yok bunlar geldi daha çok zengin oldum

Ben niye bunlara sövüyorum biri açıklasın

Mesele para pul değil basmıyor kafa arkadaş

Mesele memleketin kendisi anasını bellediler adam hikaye anlatıyor hala
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler