User Tag List

Sonuçlar: Türkiye de ekonomik kriz varmı ?

Katılımcı sayısı
594. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Tabi ki var kura piyasaya bak

491 82.66%
  • 50 TL lik yakıt ve döviz alabiliyorum

103 17.34%
Sayfa 19/39 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
737 sonuçtan 343 ile 361 arası

Konu: Anket: Türkiye ekonomik krizde mi?

Evo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerek yok raporun 16. sf sında yazıyor zaten, keşke bir açıp bakma zahmetinde bulunsaydın
    http://www2.diyanet.gov.tr/StratejiG...t%20Raporu.pdf

Ayrıca ekran görüntüsünde yukarıdaki rakam'ın yanında ekstradan harcanan da vardı 2 Milyon 130 Bin TL kadar

Aynı yerden bakmadığımız için anlaşamıyoruz. Diyanet elbette önemli ama güvenlik /sağlık / bilim daha da gelişmeli.

Sadece gençlik ve spor bakanlığına bak kaçıncı sırada. Sonra da ağlıyoruz olimpiyatlarda başarısız olduğumuza.

Pencereler farklı.
    E-posta at derken cevap olarak gelecek yakınmayı gör, anlamında demek istemiştim.
    Çünkü hangi kuruma sorsan eksik kapasite ile çalışılıyor, yeni çalışana ihtiyaç var anlamında demek istedim.
    (Ekran görüntüsünü göremiyorum).
    Ben seninle aynı penceredeyim, bunu kabul etmekten çekinme, varsın burada seni de hor görsünler

Bilim ve sanayi konusunda yetersisiz, geliştirmeliyiz, katılıyorum. Ama bütçesini arttırmak yerine önce sağlam politikalar alt yapılar oluşturulmalı.
    Aksi halde sadece bütçe verirseniz orada hortum ve yağma olur...

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erzurum'da kayak pisti çökmüştü ya da rampamıydı neydi o çökmüştü. Hadi bir araştıralım bakalım hangi ihale rekortmeni bıyıklı bu işi yapmıştı. İnşööötö çök böşörölöyöz.
    Yoruldum araştırmaktan sabah beri rapor okuyorum alıntı yapıyorum veri bakıyorum. Gençlere bırakıyorum o işleri artık.

Daha soft alanlara kayacağım jant/lastik film yay falan huzur spec Gerildim sabah beri yaz yaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerek yok raporun 16. sf sında yazıyor zaten, keşke bir açıp bakma zahmetinde bulunsaydın
    http://www2.diyanet.gov.tr/StratejiG...t%20Raporu.pdf

Ayrıca ekran görüntüsünde yukarıdaki rakam'ın yanında ekstradan harcanan da vardı 2 Milyon 130 Bin TL kadar

Aynı yerden bakmadığımız için anlaşamıyoruz. Diyanet elbette önemli ama güvenlik /sağlık / bilim daha da gelişmeli.

Sadece gençlik ve spor bakanlığına bak kaçıncı sırada. Sonra da ağlıyoruz olimpiyatlarda başarısız olduğumuza.

Pencereler farklı.
    E-posta at derken cevap olarak gelecek yakınmayı gör, anlamında demek istemiştim.
    Çünkü hangi kuruma sorsan eksik kapasite ile çalışılıyor, yeni çalışana ihtiyaç var anlamında demek istedim.
    Ben seninle aynı penceredeyim, bunu kabul etmekten çekinme, varsın burada seni de hor görsünler

Bilim ve sanayi konusunda yetersisiz, geliştirmeliyiz, katılıyorum. Ama bütçesini arttırmak yerine önce sağlam politikalar alt yapılar oluşturulmalı.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yemin ediyorum kahkaha attım Çok yaşa. (Evren bu yüzden kovacak beni en son)

Rakamlar ortada, link'e tıklayıp pdf i açıp yazdığım sayfaya bakmak yeterli.

Bu rakamlar içerisinde yağma/hortum olmadığını düşünüyorsan ya sen çok iyi niyetlisin ya da ben art niyetli.

Çok kısa bir örnek vereyim. 90 lı kapalı bir bayanla tanıştık ankarada belediyede çalışıyormuş.

Ağababalarıyla tanışıklığım var dedi, ee dedim ne iş yapıyorsun (lise mezunu) günde toplam 1 saat falan çalışıyorum kalanı nette geziyorum dedi.

Aldığı maaş 2,5 asgari ücrete eşdeğer Hangi yağma dan hangi hortumdan bahsediyorsun evo allah aşkına.

Son cümlene göre diyanette süper politika ve alt yapı yapılmış ki bütçesi bu kadar fazla.

Artık gülüyorum inan ki, geçmiş postları çok ciddiye alarak katkım olur diye yazıyordum ama nafileymiş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle söyleyeyim hiçbir partinin üyesi destekcisi veya şakşakçısı değilim. Futbol takımı tutar gibi bir partiyi desteklemek yanlışlarını savunmak altında iki sebep vardır biri cahillik ikincisi bu işten fayda, çıkar sağlamak. Kim bu ülke için iyi bir şey yaparsa alkışlar, aksi takdirde eleştiririm. Amam emin olun ki bu toplumu bekleyen en büyük tehlike ekonomik değildir. Bu topraklarda yaşayan insanlar çok krizler çok yokluklar gördü, görüyor ve görecek. Asıl tehlike şu an bu parti bu ülkenin dibine pimi çekilmiş el bombası koyuyor insanları ötekileştiriyor ve bunları aleni olarak meydanlarda dile getiriyor. Arkasına aldığı basın gücü ile de bunu meşrulaştırıyor. Kendisini eleştiren kim olursa olsun onu fetöcü, terorist diye etiketliyor ve %50'im dediği grubun önüne yem olarak atıyor. Körü körüne savunan arkadaşa soruyorum zerre eleştriyi kabul etmeyen bu kibir, bu bencillik, bu ayrımcılık hangi müslümanlıkta geçiyor. Bu durumdan memnun musun yada gelecekten ne kadar ümitlisin ? Yada hiç düşünmüyor musun gün gelip senin aleyhine bir yasa kanun engel çıktığında eleştiri dahi yapamayacağının, yaparsan da işte bu cehape zihniyeti bunlar hep parelellll diye seni ötekileştireceğinin farkındasın değil mi ?
    @Evo34 soru sana farkındasın değil mi ? Begenmedime basacagina dürüstce cevap verebilirsin. Korkuyor musun cevap vermekten yorum yapmaktan ?
    Güzel kardeşim,
    Sana cevap verdiğim an otomatik olarak yukarıda ki ikisinden biri haline geliyorum. Ya cahil olacağım, yada çıkar sağlayacağım.
    Sana beğenmedim'i konuya giriş tarzın için verdim, beni iki seçenekten birine mahkum ettiğim için verdim. Görüşlerine karşı olduğum için vermedim.

Yoruldum araştırmaktan sabah beri rapor okuyorum alıntı yapıyorum veri bakıyorum. Gençlere bırakıyorum o işleri artık.

Daha soft alanlara kayacağım jant/lastik film yay falan huzur spec Gerildim sabah beri yaz yaz.
    Yaaaaaaa, hemen yoruldun değil mi
    Ben yıllarıdır yapıyorum bunu, empati yap biraz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır trajikomik olan karşıt görüşü çılgınca eleştirenler kendi tarafları eleştirilince ses etmemesi yada normal karşılanması gibi durumlar var İşte ortadan bakmak ondan zor ön yargılar insanlık için büyük problem, gelişmiş insan sürekli yeni fikirlere açık olmalı kendini geliştirmeli, 15 temmuzda ortak kanı vardı olayların arkasında abd vardı noldu şimdi, babama o zaman demiştim 4 ay sonra unutulur bunlar abd antipatisi normale döner diye, öyle balık hafızalı bir toplumuz.

Dini yaşayanları eleştiriyoruz haklıyızda yanlış şeyler yapıldığı için ama herkesin kendini kendince Müslüman demeside ayrı bir ironi, gerçek mümin yada ideal insan mütevazi, yumuşak huylu, sözü dinler,gelişime açıktır,düşünür,çalışır,insanları küçümsemez,sabırlıdır.Dünyevi menfaatleri ne az önemser ne çok, dengeli yaşar. Kafamdan uydurmuyorum bu arada bunları sayısız ayetle destekleyebilirim.
    Yanlış anlama söylediklerin çok doğru bende katılıyorum... Takıldığım nokta 7 milyarda 1 olarak nasıl 7 milyarın olması gereken, ideal insan betimlemesini yapabiliyorsun onu anlamadım... Tibette 7 yıl geçirmiş biri gibi yazmışsın. Ellerine sağlık... Bu tip konularda ne yazacaksın diye hep girip bakarım mesajlarına, takıldığım noktalar olsada pek cevap yazmayı tercih etmem... Bu sefer biraz aşırıya kaçmışsın bence... Yazdığın şey zaten dinin ya da müminliğin getireceği bir şey değil... Bütün dinlerde, inanışlarda bunlar var... Ortak insan, ortak lisan, ortak din olsun bitsin bu iş kasmayalım fazla bence...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bütçeyi İmam Eriğine vererek kim kimi hortumluyor. Bak bakalım Tübitak'ın kimlere ödenek verdiğine .

İmam eriği ne ya birisi bana açıklasın ?

TUBİTAK'tan proje: Papaz eriğini imam eriğine cevirme

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel kardeşim,
    Sana cevap verdiğim an otomatik olarak yukarıda ki ikisinden biri haline geliyorum. Ya cahil olacağım, yada çıkar sağlayacağım.
    Sana beğenmedim'i konuya giriş tarzın için verdim, beni iki seçenekten birine mahkum ettiğim için verdim. Görüşlerine karşı olduğum için vermedim.

.
    O söylediğin bir soru değil benim yorumum. Senin işine gelmeyebilir yada diğer seçeneği açıklayıp bizleri bilgilendirebilirsin. Yazımın sonundaki kısım gözünden kaçmış heralde esas soru kısmı oradaydı. Bunu ben yazımın için laf seçerek kaçman olarak kesinlikle algılamıyorum o tip kasarlik yapacak bir mümin değilsindir zaten değil mi ? @Evo34
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilmediğim emin olmadığım konularda çok yorum yapmayı sevmesemde kamudaki genel, ve cami yapımındaki yada imam hatip bu tarz harcamaları gereğinden fazla. Uydurulan dinden kurtulmaya başladığı zaman ülkece birşeyler değişecek bence.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı bason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlama söylediklerin çok doğru bende katılıyorum... Takıldığım nokta 7 milyarda 1 olarak nasıl 7 milyarın olması gereken, ideal insan betimlemesini yapabiliyorsun onu anlamadım... Tibette 7 yıl geçirmiş biri gibi yazmışsın. Ellerine sağlık... Bu tip konularda ne yazacaksın diye hep girip bakarım mesajlarına, takıldığım noktalar olsada pek cevap yazmayı tercih etmem... Bu sefer biraz aşırıya kaçmışsın bence... Yazdığın şey zaten dinin ya da müminliğin getireceği bir şey değil... Bütün dinlerde, inanışlarda bunlar var... Ortak insan, ortak lisan, ortak din olsun bitsin bu iş kasmayalım fazla bence...
    Öyle deme, ahlaklı olabilmek, mütevazi olabilmek, düzgün iş yapabilmek...vs için kesin müslüman olman, dini bütün olman lazım(mış). Şu son faciada da gördüğümüz üzere, aşırı din, aşırı müslümanlık ...vs ile adam gibi iş yapılamıyor. PVC'den yangın kapısı mı yapılır ya, birader hiç mi araştırmadın, hiç mi biri seni uyarmadı.

Yabancı birinin yazdığı bir yazıdan aklımda kaldığınca yazayım," nerede adım başı kilise varsa orada ahlak, namus...vs hepten ayaklar altına inmiştir". Herşeyin fazlası zarar. Şu yaşıma kadar nerede şu cümleyi duyduysam hep altından ahlaksızlık çıktı. "Yukarıda Allah var, biz namazında niyazındayız, bizde öyle şeyler olmaz" dedi ve her türlü ahlaksızlık da bu lafı diyenden çıktı. Banane senin hangi levelda müslüman veya dindar olduğundan, sen işini düzgün yap, ahlaklı ol bana bunlarla gel.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Evo34

Aşağıda yazdıklarıma cevaplarını merak ediyorum.

1) Çocuklara tecavüz edildi 1 kere ile o kurum zedelenmez dediler.
    2) Çocuklar yurtta yandı, yayın yasağı getirildi. Aynı gün 6 Milyon TL'ye müftülük binasının açılışı yapılmış.
    3) 18 yaşında ki kıza tecavüz edildi 'o saatte ne işi var dışarda denildi, zaten kız değil kadın denildi'
    4) Tecavüz yasası ile çocuğun rızası varsa tecavüzcü hapis yatmayacak denildi.
    5) Asker de şehit düşenler için yan gelip yatma yeri değil denildi, 15 temmuz da ölenler için köprülere isim verildi, ölenlerin ailesinden olanlar askerden muaf tutuldu, ev verildi, devlette iş verildi ama askerde pkk ile çatışmaya girip şehit olan asker için yan gelip yatma yeri değil denildi.

O kadar çok şey denildi ki, onlar unuttu ama biz unutmadık.

Şimdi bunlardan bir tanesinin senin evladının başına gelse, Almanya bizi beğenmiyor mu diyeceksin yoksa ortalığı mı birbirine katıcaksın?

Her hükümet ülkeyi kötü yönetibilir eyvallah ama çocuk istismarının bu kadar olduğu, tecavüz edilen kadının bakireliğine bakılan bir hükümet olamaz! Senin eşine tecavüz edilse zaten kız değil kadınmış diyecekler ulan!
    Allah kimseye yaşatmasın bu acıları ama kendi o çocuk babalarının yerine koy, açık giyindi diye etme atılan Ayşegül'ün kocasının veya sevgilisinin yerine koy kendini.

Siktiret ekonomiyi hastahaneyi her gelen bi öncekine göre bişey yapar veya yapmaz ama adeletin olmadığı, kadına sadece bacak arasından bakan bir hükümet, yönetim olur mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O söylediğin bir soru değil benim yorumum. Senin işine gelmeyebilir yada diğer seçeneği açıklayıp bizleri bilgilendirebilirsin. Yazımın sonundaki kısım gözünden kaçmış heralde esas soru kısmı oradaydı. Bunu ben yazımın için laf seçerek kaçman olarak kesinlikle algılamıyorum o tip kasarlik yapacak bir mümin değilsindir zaten değil mi ? @Evo34
    Neden olmayayım? Ben de insanım benimde zaaflarım var ben de hata yapabilirim...

Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütçeyi İmam Eriğine vererek kim kimi hortumluyor. Bak bakalım Tübitak'ın kimlere ödenek verdiğine .

İmam eriği ne ya birisi bana açıklasın ?

TUBİTAK'tan proje: Papaz eriğini imam eriğine cevirme
    Böyle bir saçmalağın gerçek olmadığını açıkladı Tübitak...
    Her duyduğunuza, her okuduğunuza koşulsuz hemen inanmayın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmediğim emin olmadığım konularda çok yorum yapmayı sevmesemde kamudaki genel, ve cami yapımındaki yada imam hatip bu tarz harcamaları gereğinden fazla. Uydurulan dinden kurtulmaya başladığı zaman ülkece birşeyler değişecek bence.
    Herşeyin aşırısı fazla, sen o ayırdığın bütçeler ile her köşe başına cami, imam hatip, kuran kursu ..vs yaptıracağına kütüphaneler, bilim laboratuarları, müzeler, sanat galerileri...vs yapsan biz kalkar Dünya'nın bir tarafına parmakda atarız ama istemiyorlar.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @B16

Konyadaki kaçak kuran kursu ve bu yangındaki kuran kursu aynı cemaate süleymancılara aittir. Orada da 17 çocuk ölmüştü. Ancak ne hikmetse kimse dokunmadı.

8 senedir dava devam edip şuan hapiste olan sorumlu yok hiç... yani sorumlular hesap vermiş demekki, hep aynı şeyi söylüyorlar sorumlular cezasını çekicek.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden olmayayım? Ben de insanım benimde zaaflarım var ben de hata yapabilirim...

Böyle bir saçmalağın gerçek olmadığını açıkladı Tübitak...
    Her duyduğunuza, her okuduğunuza koşulsuz hemen inanmayın
    Haaa evet açıkladı Tübitak, bu konulara uzak olsam inanacağım dediğine ama kime ödenek çıkıp kime ödenek çıkmadığını çok iyi biliyorum, bu işin içerisindeyim.

Elle tutulur projeleri neredeyse siktirle kovacak Tübitak. Bu kurumun ödenek vermediği projeleri milyon eurolar verip sahipleniyor gavurlar.

Her duyduğunuza inanmayın diyorsun ama bir açıklamaya hemen fit oluyorsun, yok öyle şeyler gerçek değil.

ulas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O değilde milyarlarca yıllık dünya tarihinin nasıl bir dönemine denk geldik arkadaş.
    TAM 35
    UK986 6R GTI
    UK987 w204 C250 Coupe AMG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Tübitak veritabanında gözüme şu çarptı,
    Ulusal Veri Tabanları - Veri Tabanı Seçimi
    Belediyelerin Kamuyu Bilgilendirme Amaçlı SMS Kullanımına Muhtarların Bakışı Üzerine Bir Araştırma

Troll malzemesi olarak nitelendirilebilecek diğer projeleri bulamadım. Elimizdeki tek elle tutulur veri, hayvanat bahçesi müdürünün Tübitak'a uzanan hikayesi.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu adamı gerçekten niye kaale alıyorsunuz ? En son bir konu da verdiği cevaplardan ötürü görmezlikten gelmeye başladım. Yazık, günah insan hayatı ülkemizde ne kadar değersiz olsa da sizi sevenler için değerli Boşu boşuna strese girip , sinir kat sayınızı test etmeyin. Adamı bayadır takip ediyorum , işine gelene cevap veriyor , işine gelmeyene cevap vermiyor çünkü verecek cevabı yok Sizde boşuna gerilmeyin , çünkü ben okurken gerildim birde muhattab olsam vay halime

Bunlar ne zaman anlayacak biliyor musunuz , bu alıntıdaki olaylar kendi başlarına gelince ;

Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evo34

Aşağıda yazdıklarıma cevaplarını merak ediyorum.

1) Çocuklara tecavüz edildi 1 kere ile o kurum zedelenmez dediler.
    2) Çocuklar yurtta yandı, yayın yasağı getirildi. Aynı gün 6 Milyon TL'ye müftülük binasının açılışı yapılmış.
    3) 18 yaşında ki kıza tecavüz edildi 'o saatte ne işi var dışarda denildi, zaten kız değil kadın denildi'
    4) Tecavüz yasası ile çocuğun rızası varsa tecavüzcü hapis yatmayacak denildi.
    5) Asker de şehit düşenler için yan gelip yatma yeri değil denildi, 15 temmuz da ölenler için köprülere isim verildi, ölenlerin ailesinden olanlar askerden muaf tutuldu, ev verildi, devlette iş verildi ama askerde pkk ile çatışmaya girip şehit olan asker için yan gelip yatma yeri değil denildi.

O kadar çok şey denildi ki, onlar unuttu ama biz unutmadık.

Şimdi bunlardan bir tanesinin senin evladının başına gelse, Almanya bizi beğenmiyor mu diyeceksin yoksa ortalığı mı birbirine katıcaksın?

Her hükümet ülkeyi kötü yönetibilir eyvallah ama çocuk istismarının bu kadar olduğu, tecavüz edilen kadının bakireliğine bakılan bir hükümet olamaz! Senin eşine tecavüz edilse zaten kız değil kadınmış diyecekler ulan!
    Allah kimseye yaşatmasın bu acıları ama kendi o çocuk babalarının yerine koy, açık giyindi diye etme atılan Ayşegül'ün kocasının veya sevgilisinin yerine koy kendini.

Siktiret ekonomiyi hastahaneyi her gelen bi öncekine göre bişey yapar veya yapmaz ama adeletin olmadığı, kadına sadece bacak arasından bakan bir hükümet, yönetim olur mu?
    ABO TRADING
    STR

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haaa evet açıkladı Tübitak, bu konulara uzak olsam inanacağım dediğine ama kime ödenek çıkıp kime ödenek çıkmadığını çok iyi biliyorum, bu işin içerisindeyim.

Elle tutulur projeleri neredeyse siktirle kovacak Tübitak. Bu kurumun ödenek vermediği projeleri milyon eurolar verip sahipleniyor gavurlar.

Her duyduğunuza inanmayın diyorsun ama bir açıklamaya hemen fit oluyorsun, yok öyle şeyler gerçek değil.
    Belediye başkanı ne dedi? Yangın merdiveni kilitliymiş çocuklar yangın merdivenin önünde rehin kalıp ölmüşler maalesef.
    Bakan çıkıp ne dedi? Yangın merdiveni kilitli değilmiş, çocuklar panik yapıp ölmüşler v.s v.s kapı sıkışmış o olmuş.
    Diğer yetkili çıktı ne dedi? Kapının kolu yokmuş yangın merdiveninde dedi.

Evo dostumuz tabi ki aradan en az ihmal sayılan hangisiyse onu seçicek doğru olarak, çünkü sevdiği partinin ihmalkarlık yapabileceğin inanmak istemeyecek ve haklı da adam. Kim benim oğlum serseri der ki? Hep arkadaş çevresi yapmıştır.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler