User Tag List

Sonuçlar: Türkiye de ekonomik kriz varmı ?

Katılımcı sayısı
594. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Tabi ki var kura piyasaya bak

491 82.66%
  • 50 TL lik yakıt ve döviz alabiliyorum

103 17.34%
Sayfa 20/39 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
737 sonuçtan 362 ile 380 arası

Konu: Anket: Türkiye ekonomik krizde mi?

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden olmayayım? Ben de insanım benimde zaaflarım var ben de hata yapabilirim...
    Kaşarsın yani ?

Muhattap alınacak adam değilsin vesselam boşuna cevap verip sinir katsayımı arttıramam..

Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlama söylediklerin çok doğru bende katılıyorum... Takıldığım nokta 7 milyarda 1 olarak nasıl 7 milyarın olması gereken, ideal insan betimlemesini yapabiliyorsun onu anlamadım... Tibette 7 yıl geçirmiş biri gibi yazmışsın. Ellerine sağlık... Bu tip konularda ne yazacaksın diye hep girip bakarım mesajlarına, takıldığım noktalar olsada pek cevap yazmayı tercih etmem... Bu sefer biraz aşırıya kaçmışsın bence... Yazdığın şey zaten dinin ya da müminliğin getireceği bir şey değil... Bütün dinlerde, inanışlarda bunlar var... Ortak insan, ortak lisan, ortak din olsun bitsin bu iş kasmayalım fazla bence...
    Güzel soru ve cevap
    Genel Müslüman tabiri yapılıyorya ondan öyle yazdım ben, yoksa zaten dinin amacı iyi insan yaratmak,insan inanç tarafı zayıf yada hiç olmayabilir burada problem yok 30 yaşındada iman edebilir 50 dede ölmeden önce olması yeterli , yaptığın ameller tartılacak sonuçta ,bahsettiğim şartlara uyuyorsa sıkıntı yok, ama orada problem şurada başlıyor, din olmazsa yada inançta problem, dünyada bu insan sıkıntılar çekiyor temel sonsuz mutluluğu burada arıyor ve kalıcı mutluluğu burada bulamıyorsun.(he Sıkıntı çekmek istersen çekebilirsin problem yok )Hayatında bi sıkıntı olduğunda afallıyorsun,herşeyi ben yapabilirim diyorsun ama yapamıyorsun yada temel varoluşsal sorunlara cevap arıyorsun Kuran bu konuda sana yol gösteriyor, he akıl yoluylada bulabiliyorsun çoğu şeyi Kuran Bilmeyen milyonlarca insan vardır ama ayetlere bakıldığında insanlar için bir rahmet müjdedir deniyor.

Dünya sistematiği diyaelektik şeklinde zıtlıklar içinde ilerler sürekli mutluluk yada mutsuzluk yok, mevsimlerin yada gecenin gündüzün ard arda gelişine bakıldığında zıtlıklar içinde ilerlenildiği görülür.
    Çünkü sıcağın varlığını anlamak için soğuğa ihtiyaç vardır, kolaylığı yada güzelliği anlamak içinde zorluğa ve çirkinliğe. Bi açız bir tokuz,hep ard arda gelir.Referans noktası belirlemek gerekir.
    Sonuç olarak dünya sistematiği bu şekilde yaratılmıştır, herşey dengededir, dünya ile güneş mesefesi ne yakındır ne uzak tam ayarındadır gibi gibi.

@Boxerdiesel pederin eski e90ı kaldırdım kalmış orada golfle başbaşayızDinlerin mantığındada eşitlik yok yalnız oradada denge var daha çok çalışan ve üreten daha iyi şeyler alabilir.Zenginle fakirin aradaki farkın bu kadar olması doğru değil sadece, bu genel toplumda düzenin bozulmasınada yol açıyor. Nerde bizim eski sosyalistler ya herkes kapitalist oldu anasını satıyım

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evo34

Aşağıda yazdıklarıma cevaplarını merak ediyorum.

1) Çocuklara tecavüz edildi 1 kere ile o kurum zedelenmez dediler.
    2) Çocuklar yurtta yandı, yayın yasağı getirildi. Aynı gün 6 Milyon TL'ye müftülük binasının açılışı yapılmış.
    3) 18 yaşında ki kıza tecavüz edildi 'o saatte ne işi var dışarda denildi, zaten kız değil kadın denildi'
    4) Tecavüz yasası ile çocuğun rızası varsa tecavüzcü hapis yatmayacak denildi.
    5) Asker de şehit düşenler için yan gelip yatma yeri değil denildi, 15 temmuz da ölenler için köprülere isim verildi, ölenlerin ailesinden olanlar askerden muaf tutuldu, ev verildi, devlette iş verildi ama askerde pkk ile çatışmaya girip şehit olan asker için yan gelip yatma yeri değil denildi.

O kadar çok şey denildi ki, onlar unuttu ama biz unutmadık.

Şimdi bunlardan bir tanesinin senin evladının başına gelse, Almanya bizi beğenmiyor mu diyeceksin yoksa ortalığı mı birbirine katıcaksın?

Her hükümet ülkeyi kötü yönetibilir eyvallah ama çocuk istismarının bu kadar olduğu, tecavüz edilen kadının bakireliğine bakılan bir hükümet olamaz! Senin eşine tecavüz edilse zaten kız değil kadınmış diyecekler ulan!
    Allah kimseye yaşatmasın bu acıları ama kendi o çocuk babalarının yerine koy, açık giyindi diye etme atılan Ayşegül'ün kocasının veya sevgilisinin yerine koy kendini.

Siktiret ekonomiyi hastahaneyi her gelen bi öncekine göre bişey yapar veya yapmaz ama adeletin olmadığı, kadına sadece bacak arasından bakan bir hükümet, yönetim olur mu?
    Laf anlatmaya çalıştığın kişi zamanında silinen bir konuda ensar vakfındaki tecavüzcüyü savunuyordu. Adamın görüşü zaten belli.

Dünyanın sorusu soruldu hangi birine cevap verdi ki şimdi senin soruna cevap verecek?

Sana birazdan köprü yapıldı, yol yapıldı, cumhuriyet tarihinin en güvenli ve istikrarlı zamanlarında olduğumuzu anlatacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Laf anlatmaya çalıştığın kişi zamanında silinen bir konuda ensar vakfındaki tecavüzcüyü savunuyordu. Adamın görüşü zaten belli.

Dünyanın sorusu soruldu hangi birine cevap verdi ki şimdi senin soruna cevap verecek?

Sana birazdan köprü yapıldı, yol yapıldı, cumhuriyet tarihinin en güvenli ve istikrarlı zamanlarında olduğumuzu anlatacak.
    O konuyu kaçırmışım çok ağır söverdim deşarj olurdum. Bu arada eklemeden geçemicem, AVM kiraları TL olarak ödensin diyip köprü ücretini yüklenici firmaya dolar olarak ödemeyi taahhüt eden CB burada mı?

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O konuyu kaçırmışım çok ağır söverdim deşarj olurdum. Bu arada eklemeden geçemicem, AVM kiraları TL olarak ödensin diyip köprü ücretini yüklenici firmaya dolar olarak ödemeyi taahhüt eden CB burada mı?
    şuan telefonda bağlayamıyoruz, oğluna dolarları sıfırlatmakla meşgul
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sene altın cımbız ödülüne aday mısın? @Evo34
    Bence bu yetenek boşa gitmesin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahahahaha

10 krakter

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "cahil ile etme sohbet, her sözü bir baş incitir.
    sarraf olmayan ne bilsin, zanneder her taş incidir."

aşık dûçari
    Tango-1 never dies.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kriz mi? inanma! ne krizi yaa??

Fiat's Are Faster Than You Think!

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Tubitak demişken bunu koymadan edemedim hatırlarsanız kaza önleyici sistem adı altında destek alan projedir bu

1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yemin ederim aklıma gelmişti. Adam sinyali bulmuş.

Dean's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kriz mi? Hayır katiyen inanma onlara. Devlet dolarları falan çok güzel muhafaza müdafaa ediyor. Resmi gazete falan hayır inanma onlara.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Auhahahahhahahaha Ne cahil adamışız komşu arabanın etrafını ledle döndüğü zaman apaçi diyorduk adam meğer kaza önleyici sistemi kullanıyormuş bak günahını almışız.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Gün geçmiyorki bir R daha gelmesin,

Erdoğan daha önce, "Biz sabır, sabır, sabır dedik en sonunda dayanamadık ve Suriye'ye Özgür Suriye Ordusu ile beraber girmek zorunda kaldık. Niçin girdik? Bizim Suriye'nin topraklarında gözümüz yok. Mesele toprağın gerçek sahipleri topraklarına sahip olsunlar, bunu sağlamak için. Yani orada bir adaletin tesisi için varız. Devlet terörü estiren zalim Esed'in (Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad) hükümranlığına son vermek için biz oraya girdik, başka bir şey için değil" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya ve İran'ın açıklamalarından sonra "Fırat Kalkanı'nın amacı herhangi bir ülke ya da kişi değil terördür" dedi.
    1881 - 193

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    O değilde

DOLAR 3,50 Atıyorrrrrrr
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değilde

DOLAR 3,50 Atıyorrrrrrr
    ne sırıtıyon len. fetöcü derler bak. bizi paramız türk lirası olm. doların üç buçuk atmasından sanane ajanmısın la sen itiraf et.

o değil artık düğünlerde 1 dolar saçmakta tehlikeli fetöcü diye alırlar vallahi.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha geçen gün Rabia'nın sırrını söylemiştim hala anlamayanlar var...

Dünya 5'ten büyüktür ne demek? = Mazot 5 tl demek...

Dolar alan yaya kalır ne demek peki? Dolar alan yaya ayakta kalır demek... Almayan ayakta kalamaz

Hala reisi anlamıyorsunuz, Musluminati hakkında hiç bilginiz yok..
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu gün ayın 1'i maaş aldım kirayı vericem vesselam elime bakıyorum herşey çıktıktan sonra yarına cebimde 130 tl kalıcak nasıl ? Ben işçiyim gelin varın işçinin halini bu açıdan düşünün
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler