User Tag List

Sonuçlar: Türkiye de ekonomik kriz varmı ?

Katılımcı sayısı
594. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Tabi ki var kura piyasaya bak

491 82.66%
  • 50 TL lik yakıt ve döviz alabiliyorum

103 17.34%
Sayfa 29/39 İlkİlk ... 192728293031 ... SonSon
737 sonuçtan 533 ile 551 arası

Konu: Anket: Türkiye ekonomik krizde mi?

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi geceler beyler yaşıyor muyuz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 tane manita ne zaman alabilecez ondan haber var mı

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 tane manita ne zaman alabilecez ondan haber var mı
    24 Nisan :" Eskiden insanlarımız 1 tane manita bulamazdı,şimdi herkesin önünde 3-4 tane var daha ne olsun."

26 Kasım:" Ee şimdi bakıyorum insanlarımıza 1 tane manita neyinize yetmiyor,3-4 tane manita israftır. "

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şalvara ne kadar kaldı peki
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şalvara ne kadar kaldı peki
    Başkanım 2023'te 4 köprü ile birlikte oda geliyor merak etmeyin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkanım 2023'te 4 köprü ile birlikte oda geliyor merak etmeyin
    Çok kalmadı yumurtalar rahatlayacakk desene
    Dr.ECU

CanBasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kriz olmaması için hep beraber çalışacağız. Türk ve Müslümanım diyen herkes bu şekilde davranmalı. Bu vatan hepimizin, kriz şakşakçılarına fırsat vermemek lazım. Ekonomik krizi sadece kura bağlamak yanlış olur öyle olur ise 1988-1997 arası dolar tl grafiklerini inceleyebilirsiniz Google dan bakıp. Zevk için hepimiz arabamıza benzin alıp gazlayacak durumda isek kriz var diye bağırmak en son bize düşer bence. Halep'te ve dünyanın çeşitli yerlerinde Türk ve Müslüman olan insanlar zor durumdalar bu kişilere yardımcı olmak hepimizin borcu ahiret inancı olan bir insan benim sorumluluğum yok diyemez hesap gününde sorulacak yetim ve mazlumlar. Vatanını seven herkes elinden geleni en iyi şekilde yapsın...
    Can BAŞEL Elek-Elektronik Müh.
    0 rh +

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @CanBasel uzun uzun yazmaya gerek yok sadece 1 cümle Sen yap yap sonra halkım yardım et doları bozalım (ufak mebla dolar aldım yardım da bulundum)

Tabiki de kimse kriz çıksın istemez fakat sen herşeyi bize yıkıyon para yok vergi ver, darbe var engelle, döviz sıkıntısı var döviz boz, ekonomik kriz var para bul harca o zaman sen niye orda 1000 odalı saraylarda maybach'larda gezip bide yetmezmiş gibi kendisinin ve yardakçılarının cebini dolduruyor. Gitti din kardeşlerimiz diye süriyeleri aldı geçen gün salarım mültecileri diyor hani din hani kardeşlik fıss

Neyse sonumuz hayrola

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CanBasel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kriz olmaması için hep beraber çalışacağız. Türk ve Müslümanım diyen herkes bu şekilde davranmalı. Bu vatan hepimizin, kriz şakşakçılarına fırsat vermemek lazım. Ekonomik krizi sadece kura bağlamak yanlış olur öyle olur ise 1988-1997 arası dolar tl grafiklerini inceleyebilirsiniz Google dan bakıp. Zevk için hepimiz arabamıza benzin alıp gazlayacak durumda isek kriz var diye bağırmak en son bize düşer bence. Halep'te ve dünyanın çeşitli yerlerinde Türk ve Müslüman olan insanlar zor durumdalar bu kişilere yardımcı olmak hepimizin borcu ahiret inancı olan bir insan benim sorumluluğum yok diyemez hesap gününde sorulacak yetim ve mazlumlar. Vatanını seven herkes elinden geleni en iyi şekilde yapsın...
    Son 3 yılda evimi , işyerimi , arabalarımı kısacası maddi her şeyimi kaybettim. Bütün bunlar hemde yılda 6-8 Milyon TL ciro yaparken oldu.
    Çünkü klasik , Müteahit ödemelerinin zamanında tahsil edilememsi , kur farkı peşinden banka kredisi , factoring ve sonuç ortada. Aslında ciro ile krediler arttı.
    Bütün her şey satılınca bile borçlar kapanmadı.

Hem Türk hemde elhamdürüllah Müslümanım , sanırım yukarıdaki bilgiler ışığında tanımınıza da uyuyorum. Afganistan da durumu düzeltmeye çalışıyorum.

Tüm dünyadaki Müslüman ve Türklere yardımcı olmak için ***** adamı başkan yapmamak ile başlayabilirsiniz. Dolar felan bordurmanız gerek yok.

oabayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ozgur Demirtaş - Dış Mihraklar (Tarafsız Bolge, 01.12.2016, CNN TURK) - YouTube Israrla izlemenizi tavsiye ederim. 14 yıllık argümanın 4 dakikada yok olması...
    leyleğiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kriz şakşakçısı? Faiz lobisi gibi birşeymi buda?

Kusura bakma hocam bu ülkeyi yönetenler önce elinden gelenin en iyisini yapsın.. Onlarında elinden en iyi gelen şey Paraya sıkıştıkça , ekonomi dara düştükçe yandaşlarından alamadığı , bir kalemde sildiği vergilerin kat kat fazlasını vatandaş olarak bana yüklemek.....

Halep ve Müslümanlarla ilgili yazdığına gelince.. Bu ülke bu vatan Türk ve Müslüman kimliği altında Kurtuluş savaşı ve Pkk gördü deki bana dünyada şu müslüman ülke bize yardım etti ,ediyor.. He yardım etmeyelimmi? Edelim.. Önce kendi g.tümüzü kurtaralım.. 2 gün önce 3 şehit daha verdik doğuda pkk terörüne mesela. ne oldu? Bırak birşey yapmayı doğuda şehit düşen askerlerimiz artık manşet bile olmuyor.. Kendi ülkemizde kendi şehidimiz bile değersizleştirilmişken kimse bana Halep demesin.. Başımızdakilerde Halep e veya operasyonlara eminimki Müslümanları , Türkmenleri korumak amacıyla girişmiyor.. Gazze için kendince atar yapıp 2 gün sonra 'Tepkim moderatöreydi' melodisi hala gözümün önünde...

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benzine yine zam var diyolaaa

CanBasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BahadırALTUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 3 yılda evimi , işyerimi , arabalarımı kısacası maddi her şeyimi kaybettim. Bütün bunlar hemde yılda 6-8 Milyon TL ciro yaparken oldu.
    Çünkü klasik , Müteahit ödemelerinin zamanında tahsil edilememsi , kur farkı peşinden banka kredisi , factoring ve sonuç ortada. Aslında ciro ile krediler arttı.
    Bütün her şey satılınca bile borçlar kapanmadı.

Hem Türk hemde elhamdürüllah Müslümanım , sanırım yukarıdaki bilgiler ışığında tanımınıza da uyuyorum. Afganistan da durumu düzeltmeye çalışıyorum.

Tüm dünyadaki Müslüman ve Türklere yardımcı olmak için ***** adamı başkan yapmamak ile başlayabilirsiniz. Dolar felan bordurmanız gerek yok.
    Yaşadığınız iflastan dolayı bende çok üzüldüm, geçmiş olsun ve inşallah kısa sürede daha iyi hale gelirsiniz. Benim çevremde de iflas eden yakın akrabalarım oldu bunun yanı sıra varlıklarını daha da artıranlarda oldu. Zaten iflas edenlerin en büyük nedeni alacaklarını tahsil edememiş olması piyasada bulunan tokatçılar ve bunlara gerekli caydırıcı cezaların bulunmaması, özetle ahlaksız ticaret anlayışı! muhtemelen sizin de durumunuz bu tür kişi ve kurumlar tarafından oluşmuştur. (Bu kişilere ve çetelere de gerekli cezanın uygulandığını düşünmüyorum ve sorumlusu elbette ki hükümet) benim demek istediğim sadece yandık bittik kül olduk anlayışından çok sizin gibi kaldığımız yerden ya Allah bismillah deyip tekrar başlamak. 3 günlük dünyada namus ve şeref ile yaşamak zor durumdakilere elimizden geldiğince yardımcı olup yaşadığımız hayata hem şükretmek hemde daha iyi hale getirmek için daha çok çalışıp dua etmek. Nasip ve rızk Allah'tan... Kimseyi kırmak istemem söylediklerim tamamen kendi fikirlerimdir.
    Can BAŞEL Elek-Elektronik Müh.
    0 rh +

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reis'ten RR'lardan bir tane

TEQUILA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buna en güzel cevabı Putin verdi;
    "Erdoğan önce konuşuyor sonra düşünüyor" dedi.

Rezil etti bizi rezillll...
    '05 Honda CBF 600 SA
    '16 Qashqai

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TEQUILA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

keşke öyle olsada en azından adam antrapoza girmiş derler oda konuştuğunu düşündükten sonra hani özür mözür yapıp çözümler fln diyecem.

daha gerçekcisi o önce mıçıyor sonra sıvıyor, 2 aylık bebeğimde bukadar mıçmıyor adamı her tvde gördüğümde bir arızaya sebeb olmuş oluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben kriz şakşakçısı değilim de

Sen hangi okulu müh bitirdin onu yazda

Kimseye tavsiye etmiyeyim hele
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok kalmadı yumurtalar rahatlayacakk desene
    ahahhahahahhahahahahahahahaha allahım yaa sabah sabah

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TEQUILA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Son dönemde Putin tenezzül etmiyor, yerine sarışın abla ayar veriyor... Düştüğümüz durum bu maalesef... Hamaset Politikası içte sınırlı olsa da tutar ama Dış Politika'da sürdürülemez bir tutumdur...

Arap Sokağında parlatılan söyleme dayalı ütopik siyaset "Yıkılmış Arap sokaklarında" bitiyor... Ama bizim yanlışımız olmaz, siyonizm, yahudiler, ermeniler, abede.... onlarda olmazsa içimizdeki düşmanlardır büyümemizi engelleyen...

Siyaset bilimi dersi sınavında kağıdına en alakasız şeyleri yazan öğrencilerim, partilerin gençlik kollarından selfie paylaşıyorlar... Tezat ki ne tezat! Kitap okumaktan siyonizm alıkoyuyor gencecik beyinlerimizi!

Baskın Hoca'nın Cumhuriyet'e verdiği röportaj... Vakti olan okuyabilir... Güzel tespitler var...

Prof. Baskın Oran: Erdoğan cıkmaz sokağa girdi, manevra yapamıyor; duvara carpacak - Politika - T24
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler