User Tag List

Sonuçlar: Türkiye de ekonomik kriz varmı ?

Katılımcı sayısı
594. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Tabi ki var kura piyasaya bak

491 82.66%
  • 50 TL lik yakıt ve döviz alabiliyorum

103 17.34%
Sayfa 34/39 İlkİlk ... 243233343536 ... SonSon
737 sonuçtan 628 ile 646 arası

Konu: Anket: Türkiye ekonomik krizde mi?

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.80 e merhaba deyin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağlık bedava beyler gerçekten yaw yapmayın allah aşkına. Annem emekli. Gözünde sarı nokta var. 2 senedir de aktif olarak yaş tipe döndü. Ara ara kontrollerle gözüne iğne oluyor eğer kanama varsa. Her iğne 1300 TL çünkü ameliyat olur gibi yapılıyor Emekli sandığı ile 380 lira ödüyoruz ama her iğneden sonra devlet maaşından 400 lira düşüyor. Devlet hastanesine götürdük OCT için 2 hafta dediler. Çekili vardı onları verdik iğne için 2 ay sonraya gün verdiler ama iğneyi anında olmak zorundasın yoksa kanın içindeki demir bütün görme dokularını öldürüyor ve o noktalarda görme kaybı yaşıyorsun bir daha düzelmeyecek şekilde. Tamam dedik çıktık normal her zamanki doktora gittik yakın arkadaşım olan. Abi neden gittiniz ki ben size dedim zaten devlet hastanesinde olsa bile 1500 lira ödeyeceksiniz dedi. Neyse iğneyi olduk 2 ay sonra ya yürü gidelim bakalım kaç para isteyecekler dedim. İğneyi dışarıdan sana aldırıyor gene emekli sandığı ile para ödemiyorsun iğne 887TL. Ama emekli maaşından 448TL kesiliyor. Hastane de senden 300 Tl nakit istiyor geri kalanını da emekli sandığı emekli maaşından keserim diyor Ne kadar kesilir diye soruyorsun 300 TL diyorlar. Evet gerçekten sağlığa para vermiyorsun o zaten senin emekli maaşından kesiyor. Kredi kartı kullanmana gerek kalmıyor. Lan kadının maaşı zaten 2700 TL. Her ay rutin kontrol olmak zorunda. İlk 15 ay her ay iğne olduk. Allahtan şu anda son 7 aydır aktif değil. Ödeyecek durumumuz olmasa bitti kadın. Gözü kaybedecek. Acil müdehale edilmesi gereken hastaya 2 ay süre ne demek. Lan her ay zaten kontrol edilmesi gereken vaka. İğnenin etkisi 30 gün. Şimdi bu sağlık hizmeti evet bedelsiz gerçekten.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CanBasel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşadığınız iflastan dolayı bende çok üzüldüm, geçmiş olsun ve inşallah kısa sürede daha iyi hale gelirsiniz. Benim çevremde de iflas eden yakın akrabalarım oldu bunun yanı sıra varlıklarını daha da artıranlarda oldu. Zaten iflas edenlerin en büyük nedeni alacaklarını tahsil edememiş olması piyasada bulunan tokatçılar ve bunlara gerekli caydırıcı cezaların bulunmaması, özetle ahlaksız ticaret anlayışı! muhtemelen sizin de durumunuz bu tür kişi ve kurumlar tarafından oluşmuştur. (Bu kişilere ve çetelere de gerekli cezanın uygulandığını düşünmüyorum ve sorumlusu elbette ki hükümet) benim demek istediğim sadece yandık bittik kül olduk anlayışından çok sizin gibi kaldığımız yerden ya Allah bismillah deyip tekrar başlamak. 3 günlük dünyada namus ve şeref ile yaşamak zor durumdakilere elimizden geldiğince yardımcı olup yaşadığımız hayata hem şükretmek hemde daha iyi hale getirmek için daha çok çalışıp dua etmek. Nasip ve rızk Allah'tan... Kimseyi kırmak istemem söylediklerim tamamen kendi fikirlerimdir.
    Fikirlerinize katılmasam da nazik üslubumuz icin cevap vereyim. Malesef iflas etmedim . Belki öyle olsa sıfırdan başlamak daha kolay olurdu. Mücadeleye devam. Halimize şükür diyip çalışmaya devam etmekten başka bir şey yapacak yok. Sonuçta önce kızıma bir gelecek borçluyum. Bu gelecek te Türkiye'de olacak. Bu heriflerin hepsi savrulur gider bir yana . Heleki baştaki hayattayken gücü elinden kaybederse ipini en yakindakiler çeker. Hemde birbirleriyle yarışarak .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar şu vatan için canım feda ama böyle gidecekse bizleri de istemiyorlarsa Hadi bölüyorum ülkeyi izmir ve Güney Egeyi size veriyorum s. gidin ne yaparsanız yapın desin yarın giderim. Arkama bile bakmam. Yeter şu beyinsizlerden çektiklerimiz gerçekten yeter. Cinnahtan aşağı freni patlamış hafriyat kamyonu gibi gidiyoruz ve hala bu ülkenin bittiğini anlayamıyorlar. Arkadaş sen eğer kendi milli paranın değerini kontrol edemiyorsan koruyamıyorsan senin merkez bankan buna müdehale edemiyorsa devletin başını işgal eden bunu halka seslenerek saçma sapan çözümlere iterek yapmaya çalışıyorsa o ülke bitmiştir arkadaş. Bunu anlayın artık. Uzatma dakikalarını falan geçtik penaltıları atacak süremiz bile yok.
    IN BOOST WE TRUST

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aralar çok fazla söylenti var bu konu ile ilgili. Ufak miktar yatırımım var hesabı kapatmayı düşünüyorum
    KAhin değilim, biryerlerden duyumda almıyorum, şahsi fikrim ve görüşümdür. Gör bak, bu hafta bile yapabilirler.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Türkiyede eğitimli insanlar bile körleşmiş durumda.. adam bir konuşuyor sanırsın ünv değil ömrü boyu okul okumamış cahil cühela bir adam.. ülke nin algılama durumu çok kötü durumda.. ve en kötüsü ne yazık ki herkesi kendimiz gibi sanıyoruz dünya gerçekleri görürken biz kendimiz hayal aleminde yaşıyoruz..

olmayan şeylere inanmış kendimizi kandırıyoruz.. kendi kandırılmamızı alkışlayıp kendimizi yalan dünyasında avutuyoruz.. Allah yardımcımız olsun en kötüsü bu çünkü..

bir insan algılarını kapatmışsa ona hiç bir şey anlatamassın kör sağır ve dilsiz olmuşdur artık sadece bakmak için bakıyordur sadece duymak istediğini duyuyodur yalanda olsa ve sadece ona söylenen şeyleri papağan gibi tekrarlıyodur kendi fikri düşüncesi yoktur....
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @kelalper

Abi yok emekli insan hastane için ne kesildiğini naptığını görmüyor..Bankadan aldığını bilip maaşını o zannediyor.. Haliyle hastanede ücretsiz sanıyor.. Gözümün önünde beyin mr'ı için adama 65 gün sonraya randevu verdiler.. Bu adam ölecek mi,kanaması mı var,damarlarda sıkıntı mı var 65 gün nedir yaaa.. Manyak mısınız siz !!
    Bazı konularda kimseyle münakaşaya girmem tartışma yazma gereği görmem bile..Geçen sayfalarda biri boş hastane koridoru falan paylaştı. Keşke hastanede sabahki rezilliği çekseydim görseydiniz.. Persembe tomografi randevum var unutmazsam o rezilliği fotoğraflar buraya yüklerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1,5-2 yil sonrasina bile sira veriyorlar. Bakmiyorum desin daha iyi.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekonomik kriz yok bence. Olsaydi 78milyona kelepir ucak almazdik.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekonomik kriz yok bence. Olsaydi 78milyona kelepir ucak almazdik.
    aynı zamanda yedek uçak
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak etmeyin dostlar tedavi de bulunmuş memlekette, derdi olan başvursun

Hastane actılar, 400 liraya buyu bozup, cin cıkarıyorlar – Sozcu Gazetesi

Bunlar öpülmeyi çok uzun zamandır mutluluk sayıyorlar.
    Hastaneyi kapatmışlar Bu zamana kadar akılları nerdeydi acaba

Evo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.80 e merhaba deyin
    “OHAL’i kaldırın, FETÖ operasyonlarını durdurun, HDP’lileri ve tutuklu gazetecileri salıverin, doların düştüğünü göreceksiniz.”

E bunları da yapmayacağımıza göre, varsın fezaya çıksın. Görelim elmi yaman bey mi yaman...

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu adam tam dayaklık ya .
    imzasız..

erdalss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tarafsız Bolge 1 Aralık 2016 - YouTube

vakti olan 46.30 dk dan sonra izleyebilir. üstteki posta az bi ucundan bi tık anlayabilirse cevap var.
    masalla masalla

oabayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erdalss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarafsız Bolge 1 Aralık 2016 - YouTube

vakti olan 46.30 dk dan sonra izleyebilir. üstteki posta az bi ucundan bi tık anlayabilirse cevap var.
    Bence vakti olan tamamını izlesen gerçekten insana bir şeyler katan bir bölüm olmuş.
    leyleğiz

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Evo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    “OHAL’i kaldırın, FETÖ operasyonlarını durdurun, HDP’lileri ve tutuklu gazetecileri salıverin, doların düştüğünü göreceksiniz.”

E bunları da yapmayacağımıza göre, varsın fezaya çıksın. Görelim elmi yaman bey mi yaman...
    Doların, Euro'nun parmağına ip bağlada bulutların arasına girip gözden kaybolduğunda yüreğine fazla inmesin. Kimse sana Ohal'den sonra yazdıklarını yapsınlar dolar düşer dememiş ki, kalkıp bu kadar bir taraflara rahat rahat çekilecek şekilde yazıyorsun, üstleik bu kadar sığ olduğunu da bilmiyordum.

Sana meydanlara çıkıp ne diyorlar, dolarları TL'ye çevirin, kapının önünde 3 araba var bu israftır diyorlar sonra devletin uçağını başbakana bile kullandırtmıyor, gidip bir başka uçağı DOLARLA alıyorlar.

Benim uydum dediğin uyduyunun parçalarını Fransızlar topladı, İtalyanlar yaptı, Fransız Guanasından fırlatıldı, bilgiler Norveç'ten bize gelecek, sen sonra el mi Yaman bey mi Yaman diyorsun, valla artık sana neremle gülsem bilemiyorum. Senin yapabildiğin şey bina yıkıp yerine bina yapmak başka birşey değil.

Sen az sabret, sana Yaman'ları gösterecekler.

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı kafadan istiyorum tertemiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    OHAL lan hala neyin OHAL i. Kaç ay geçti üzerinden. OHAL den önce zaten istediklerini yapamıyor muydu zaten yapıyordu. Bana Fetodan bahsetme yavşak yavşak. Kendi koyduğunuz kendinizin beslediği adam Sizi siz yapan adam. Sizlerde onun karbon kağıdından çıkar kopyasısınız. O yüzden zaten dayanamıyorsunuz. Bildiğiniz her türlü pisliği size bu adam öğretti ondan sonra da Terörist ilan ettiniz terör örgütü PKK ile yandaş dediniz. Sizler iktidara gelmeden önce zaten PKK bitmişti. Şimdi bi anda yaw bunlar yandaşmış yaw diosunuz. O yandaşlığın içinde sizde olduğunuz için zaten hortladı ve bunu bildiğiniz içinde şimdi beraber suçluyorsunuz. O hapiste yatan adamlar veya peşinde koştuklarınız ne kadar suçluysa sizlerde onlar kadar suçlusunuz. O kadar yüzsüzsünüz ki günde 5 vakit namaz kılıp hiç bir *** yapmamış gibi Allahın adıyla dua ediyorsunuz. Cehenneme gittiğiniz zaman Şeytan ve zebaniler bile acımayacak bi taraflarınıza mızrakları sokarken. Ama söyliim böyle gitmeye devam ederse maçın ikinci yarısına gerek kalmayacak. O pezevenkler küplerini doldurup kaçarken arkalarında bıraktıkları siz zavallılara bakmayacaklar. Siz yavşaklarda istediğiniz kadar kıçınızı yırtın kandırıldık diye bi boka yaramayacak.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan memleketi kurtaracak da vatanına sahip çıkacak siyasi parti hangisi merakımdan soruyorum ? Vekilleri biliyoruz da hepsi aynı b*kun laciverti çünkü

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler