User Tag List

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 20 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaputa Vur !

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Video kurgu değil. Aynı kedi bir arabadan çıkıp diğerine giriyor sürekli Haberlere de çıkmıştı...
    yazık ya korkmustur o

dısarıda ve kapalı garajda duran araçlara dıkkat etmelı
    Team Pasaoglu / Ankara

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gectigimiz kis basima geldi. Kurtkoy giselerde yavas yavas ilerlerken yolda yavru kedi gordum saskin sekilde arabalarin arasindan kacmaya calisiyordu. Milleti ezmesin diye uyarirken kedi yon degistirdi ve benim arabanin altina geldi. 4lu yaktim durdum egildim baktim gitmis. En sag seritte oldugum icin gecti alttan caliliklara kacti diye yordum yola ciktim. Bilecige gidiyordum aksam muzik vs acik arabada. Sakarya tarakli tarafinda bos dag yoluna girdigimizde esim tabela resmini arkadasina atmak icin durmami istedi. Resmi cekerken kedi sesi duyduk baktik saga sola goremdik zaten zifiri karanlik devam ettik. Belli bi km sonra ses tekrar duyduk benim kulak agir isitir ama esim sesi surekli duydugunu soledi. Muzigi kstik cami actik dinliyoruz gercekten ses var. Yol zifiri karanlik dagin basi o an kaputu acmak istemedm kacar hayvan ortada kalir diye. Dedim yeri rahat demekki ordan beri geldi dursun gittigimiz yerde cikartiriz. Gidecegimiz evin bahcesinde de en az 30kedi var esimin ananaesi kedi besliyor. Onlarla arkadaslik yapar diye dusundum. Neyse vardik bilecige actim kaputu emmenin uzerine oturmus bizim yoldaki kedi. Alana kadar kacti diplere yakalayamadim. Neyse gece cikar deyip araba altina su ve konserve et kedi mamasi koydum. Sabah hala ayni yerdeydi. Cikarttik kacti yan arabaya girdi o arabadan cikartik geri bizimkine girdi. Tekrar cikarttik bu sefer korku kacti bahceye gitti iyi cikti dedik. Ertesi gun yola cikicaz twkrar kontrol etmek istedim actim gene emme uzerine oturmus. Yine 2 araba arasi 4 defa ciakrma isleminden sonra bildigin kediden kactik. Motordan cikar cikmaz diger arabaya gitti ordan cikartmadan hemen yola ciktim. Simdi diger kedilerle takikiyor. Buda bizim kurtkoyden izinsiz olarak misafirimiz olup bilecige kadar bizimle seyahat eden cesur gezgincik

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Duyarlılığınız ve paylaşım için teşekkürler Kaput altı ayrıca özellikle aracın altına eğilip bakmakta lazım tekerlerin hepsine ne olur ne olmaz.Geçenlerde kaput üstüne yatmış ne yaparsam yapayım kaldıramadım bakıştık kaldık en sonunda tekrar kapıyı açıp kapayınca atladı aşağıya inatçı olabiliyorlar

Bu arada:
    dasestar

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen kış scirocco varken 3 yavru arabanın etrafına dolanıyordu sabah kalktığım zaman merak ettim neredeler diye baya uğraştım bulamadım gitmişlerdir herhalde dedim korna bastım kaputlara tamponlara baktım bulamadım gideceğim mesafe 4-5km vardı arabayı çalıştırdım ses geldi gibi oldu psikolojim bozuldu indim durdurdum arabayı tekrar heryerıne vurdum sesi dinledim kedi sesi yok tekrar arabayı çalıştırdım yola koyuldum bi ses daha tekrar durdum bulamadım galiba dedimki kendi kendime sesler duyuyorum ki hayvanın çıkmamasının imkanı yok diyorum kendi kendime araçta komple eksoz dp forge herşey mevcut ses çıkaran kendi kendime araba giderken kuruyorum ya gerçekten varsa ezildiyse attıysa kendini araç giderken kayış boğduysa herşeyi düşünüyorum artık lanet olsun dedım kedi varsa dua edıcem yoksa kafayı yemek üzereyim volkswagen doğuş oto aradım çekici çağırdım aracı götürdük doğuşa ses gelmedi servis yerine girdik ses gelmeye başladı oh be dedim gerçekten varmış arac askıya aldılar kaldırdık zar zor oradaki 3 tane minik yavru bildiğin o kadar saçma bi yere girmişlerki yanlarında hafif bi kafayı uzatsalar v kayışının zinciri var hepsini öldürür kedileri çıkarttık aldım arabaya zar zor çıldırıyolar miyavlamaktan annelerı evin orada biliyorum arabaya aldım bastım klimayı sıcak ön koltukda mayıştılar evin oraya gittiğimde bıraktım hepsi fırladı annelerini bulmaya ve diğer gün kalktığımda 1 eski yorganla yastık götürmüştüm hepsi beraber orada kalıyolardı benim 1 günümü bu minik yavrular yemişlerdi sizde lütfen duyarlı olun çok dikkat edin sadece korna basmakla tamponlara vurmakla olmuyor korkup çıkmıyolar

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün benim de başıma geldi.
    Gündüz okuldan çıkıp Beşiktaş'a teyzemlere gittim.Okul Kayışdağı'nda, pek kedi köpek olmaz sert havası ondan sanırım.Arabayı çalıştırmadan kaputa falan tıklatırım, çantamı yolcu tarafı kapısını açıp koyarım, sesten titreşimden uzaklaşsınlar diye.
    Neyse yine bu şekilde bindim arabaya geldim, teyzemlerin otoparkta bir mırıldanma sesi duydum.
    Kendi kendime inanmadım önce ama kaputu açıp baktığımda taşırma kabının üstüne yatmış bir kedi yavrusu gördüm.Halinden gayet rahat, gözler kısık uyukluyor.Mecbur yukarı çıkardım, dönüşte evden erken çıkıp gecenin bir yarısı güvenliklerle ailesini aradık, adamlara da makara konusu olduk.
    Neyse ki kayışa tekere sıkışmamış, gerçekten de tıklatmak, korna vs iş görmüyor fakat her seferinde de kaputu açıp bakmak, insan bazen unutuyor veya acelesi oluyor, mümkün olmayabiliyor...

BaDCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bu soguk karli gunde lutfen onlarida unutmayin, motorun altında soğuktan korunmaya çalışıyorlar. Ayrıca karınları aç yiyecekleri yok..

mhuratboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz Uzun Olucak Ama
    1 Sene Önce E-5 De Cevizlibağ Yan Yolda İlerlerken Yolun Ortasında Yavru Kedi Vardı.Hemen 2 Araba Aynı Anda Durduk Kenara Yükseğe Koyduk. Havyan'daki Cesaret Nerden Baksanız 2 Metrelik Duvardan Atladı.Chevrolet Jeep'in Altına Girdi Hayda Dedik.Yolun Ortasında Kaldık Öyle.Neyse Arabayı Krikoya Kaldırdık.Baya Uğraştırdı Bizi,Dedim Abi Koymayalım Ben Onu Alim.Belediyede Aşısını Yaptırdım,Elimden Bir Daha Kaçtı Bir Daha Yakaladım. Niyetim Eve Götürmekti,Hayvan Belliki Çok Korkmuş Dışarda.3 Aylık Birşeydi.Sonunda Geldik Eve Hemen Yemek Su Mama Aldım.Kum Aldım.Şansıma Birde Cins Kedi Çıktı Mavi Rus Diye.Bunu Bide Çiftleştirdik.4 Tanede Yavrusu Oldu.3 Tanesinin
    Kulakları Kırık Doğdu.Bir Tanesi Annesine Benzedi Sadece Oda İlk Doğan Ve En Akıllı Olanı Diyebilirim.Her Sabah Yatağa Gelir Yüzünü Yüzümüze Sürerek Uyandırır.
    Şimdi Bebeğimiz Olucak. Çok Şükür Doktor'lada Konuştuk.İlk 2 Ay Bebeğin Odasına Girmesin Hiç Bir Sorun Olmaz Dedi.
    Bu Eve Geldiği İlk Günü Böylece Uyumuştu

Buda Yavruları

Buda Bizde Kalan Son Yavru Vermeyede Hiç Niyetimiz Yok Böyle Bi Macera Bendekide.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Benim hikaye pcx girdi

Çıkarmak için alt drenajları çıkardık

Valla kedi yerini sevdimi çok zor onu uzak tutmak
    Fatal error: Call to a member function allow_icons() on a non-object in /home/techturk/public_html/forum/vb/legacy/thread.php on line 225

Denizyaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel paylaşım

Otomobilkurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğlenceli mekan

mtay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam, yeni kedi beslemeye başlamış bir kullanıcıyım, hiç beklemediğim kadar sevdim kedimi ve bu konulara daha da duyarlı olmaya çalışıyorum. Farkındalık olması açısından konu çok yerinde. Ben düşünemiyorum yani böyle bişey başıma gelir de benim yüzümden bir kedi canından olursa ne yaparım diye... Basit önlemler vicdan azabı çekmemizin inanın ki önüne geçer...

mtay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu da benim maykıl paylaşmadan edemedim

Garip uyumada 1 numara

Kayaozden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçende benim arabanın altına lastiğin köşesine yatmış. Son anda gördüm.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İletişim: 0532 453 96 70 Yer: Beylikdüzü/İstanbul Arazi bebeleri yuva ariyorlar. 3 Aylıklar.. Doğduklarından beri yuva arıyorlar fakat cins olmadıkları için kimse tercih etmiyor.. Hatta dikkat ediyoruz ilan paylaşılmıyor bile...İstanbul ici, kopek bakmis veya kopegi olan aileler tercih edilecektir.İyice dusunup ortalama 13 sene birlikte olacaksaniz ulasin.

HaySev Derneği - Hayvan Severler - Photos | Facebook

Dünya tatlısı bunlar
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..
    ROTTWEILER BESLEMEK BİR AYRICALIKTIR.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İletişim: 0532 453 96 70 Yer: Beylikdüzü/İstanbul Arazi bebeleri yuva ariyorlar. 3 Aylıklar.. Doğduklarından beri yuva arıyorlar fakat cins olmadıkları için kimse tercih etmiyor.. Hatta dikkat ediyoruz ilan paylaşılmıyor bile...İstanbul ici, kopek bakmis veya kopegi olan aileler tercih edilecektir.İyice dusunup ortalama 13 sene birlikte olacaksaniz ulasin.

HaySev Derneği - Hayvan Severler - Photos | Facebook

Dünya tatlısı bunlar
    kimse ilgilenmedi hepsi ölmüş ne yazikki....
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..
    ROTTWEILER BESLEMEK BİR AYRICALIKTIR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler