User Tag List

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
136 sonuçtan 134 ile 136 arası

Konu: Gün geçmiyor bir saçmalık daha yaşanmasın. (Bilg. amaçlı okumanızı tavs. olnunur)

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı furkane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kiralama firmalari da vermis avukata vekaleti , avukatlar 300 - 500 dosya masrafi adi altinda kendilerine is cikartiyorlar. 1 - 2 lira kopartiyorlar kanundada yeri var Bunlarin hepsi sebeke kusura bakmasin ama gercekten guzel avukatlarimiz var bu tarz zihniyetteki insanlar evine anasina babasina cocuguna karisina nasil ekmek goturuyor anlamiyorum
    kolay para tatlı geliyor artık insanlara nasıl kazanıldığı önemli değil
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

cbrracingteam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2019 da Antalya / Alanya avis ten clio kiraladım mobil den gittim clio yok aynı paraya megane vericez dediler tşk ettik aldık neyse avm otoparkında öküzün biri arka tampona sürtmüş gitmiş aradım dedim tutanak vs tutturalımmı kaskolu sonuçta siz cebinizden karşılayacaksınız foto atın dediler o zaman 600 tl masraf çıkardılar aracı 130 tl kiraladık herneyse biz sanki bilmiyoruz tampon komple boyansa 200 tl 300 tl ki boyalık bişey yok pasta ve rütuşla gidecek dedim vermem para kasko yokmu kasko 50 bin mi ne üstü hasar olursa öder dedim o zaman kapatın karşı duvara patlatıyorum arabayı gelin alın avm de arabanız dedim şaşırdı arkadaş 1 sn bekleyin dedi müşteri hizmetleri vs aradı dedim 1 tl vermem vereni öpsnler sinir oldum dedi bayan 300 tl kapatalım 1 tl dedim vereni öpsünler vuruyorum aracı dedi gelin alın dedim ki harbi patlatacaktım öyle sinir oldum dedim rutuşş vs hallolur ben buna para vermem neyse siz yaptırın o zaman dediler dedim tamam FORD bayisi vardı girdim boyahaneye adam sağolsun tiner sürdü rütuş yaptı arabayı teslim ettim bakmadılar bile ver yeter arabayı dediler evrakları hatasız teslim etti diye imzalattım aldım çıktım
    - 34 YEY 34 -

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cbrracingteam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2019 da Antalya / Alanya avis ten clio kiraladım mobil den gittim clio yok aynı paraya megane vericez dediler tşk ettik aldık neyse avm otoparkında öküzün biri arka tampona sürtmüş gitmiş aradım dedim tutanak vs tutturalımmı kaskolu sonuçta siz cebinizden karşılayacaksınız foto atın dediler o zaman 600 tl masraf çıkardılar aracı 130 tl kiraladık herneyse biz sanki bilmiyoruz tampon komple boyansa 200 tl 300 tl ki boyalık bişey yok pasta ve rütuşla gidecek dedim vermem para kasko yokmu kasko 50 bin mi ne üstü hasar olursa öder dedim o zaman kapatın karşı duvara patlatıyorum arabayı gelin alın avm de arabanız dedim şaşırdı arkadaş 1 sn bekleyin dedi müşteri hizmetleri vs aradı dedim 1 tl vermem vereni öpsnler sinir oldum dedi bayan 300 tl kapatalım 1 tl dedim vereni öpsünler vuruyorum aracı dedi gelin alın dedim ki harbi patlatacaktım öyle sinir oldum dedim rutuşş vs hallolur ben buna para vermem neyse siz yaptırın o zaman dediler dedim tamam FORD bayisi vardı girdim boyahaneye adam sağolsun tiner sürdü rütuş yaptı arabayı teslim ettim bakmadılar bile ver yeter arabayı dediler evrakları hatasız teslim etti diye imzalattım aldım çıktım
    arada böyle gözü kara olacaksın ondan anlıyorlar ürküp çekinip tedirgin olunca kanını emiyorlar hemen 600'ü kabul etseniz 100 liraya işi halledip 500'ü cep yapacaklardı kesin
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler