User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
96 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Osmangazi Köprüsünden 10 katı cezalı geçti

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kopruyu kac kisi kullaniyor yahu.yolunu bilmeyen daha binlerce milyonlarca vatandas vardir.gecen forumdan saygi deger bir abimiz inst.video paylasti.koprude kendisi ve karsi yonden gelen bir arac.baska kimse yok.devlet ,vatandasina hizmeti ,kotayi tutturamadigi icin cezalarla mi cikaracak asgari ucretli vatandastan.bunda ki mantik ne ki. Emin ol abi o acilisina giden insanlarin 4 te 1 i bile kullanmiyordur.yazik gunah.hayatta isim olmaz.
    Bence de köprü ücreti yakın bir tarih de yapılandırılmalı tekrardan. Fiyatı yüksek buluyorum bende. Benim karşıolduğum şey her açılan topic de alakasızca eleştiri yapılması. Adam aravam kırıldı diye konu açsa 1 sayfa sonra hükümet eleştriliyor oluyor. Umarım kendimi ifade edebilmişimdir. Ben foruma otomobillerle ilgili olduğum için üyeyim.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    köprü bildiğim kadar anlaşma gereği 2017 de 40 dolar olucak şu anda 35 dolar farkı devlet ödüyor..
    bu fiyat konusu hükümetin siyasilerin elinde olan bir şey değil ticaret bu köprüyü yapmadan önce anlaşmalar sözleşmeler yapılıyor..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Osmangazi köprüsünde şöyle bir durum var, bizzat test ettim; HGS gişesine arka arkaya iki araba girerse gişe öndeki aracın HGS sini okuduktan sonra arkadaki aracın HGS sini görmüyor. Sanırım sensörler çok geride. Yapmanız gereken, aynı HGS cebine peş peşe girmemek. Önünüzdeki araç cebe girsin, siz cebin dışında bekleyin. Öndeki araca kapı açılsın hatta kapı kapansın. Siz ondan sonra cebe giriş yapın !!! umarım yazdığımı okur, dikkat edersiniz. Sistemi düzeltmezlerse şimdilik bu şekilde çalışıyor.

rekord2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Asgari ücretle çalışıyorsun madem, işin de hayat memat meselesi değil belli ki planlı çıkmışsın, yarım saat erken çık, köprü yerine feribot kullan. Kendi kasınmıs, sağolsun yönetim kasımıs
    bbm pin :2B244451

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sağolsun yönetim kaşımış ne demektir ki , bi insan buna nası sevinir akıl almıyo gerçekten ((:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küfür de gördüm hakarette be kardeşim. Ben genel olarak memnunum yönetimden.
    Aman simdi hakaretler yagar forumun sivri dillilerinden, yagmiyorsa da heralde dayak olayinizi duydular, klavye delikanliligi yapamiyorlar bazilari, got yemedi durumu kaba tabirle , sozum saygi duymayan her turlu hakaretleri klavyeden giydirenlere..

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    osmangaziden geçmenin neyi ekonomi onuda anlamış değilim.. 3.0 V6 ile hesap kitap yapdım yazın köprü dışı hepsi ekonomikdi körfezi dolanmak,topçular,bandırma .... kaldıki 1.6 hdi c4 de var bende onla hesap kitap yapmama bile gerek yok..

Ekonomisini cebini düşünen adam köprüyü kullanmaz..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aman simdi hakaretler yagar forumun sivri dillilerinden, yagmiyorsa da heralde dayak olayinizi duydular, klavye delikanliligi yapamiyorlar bazilari, got yemedi durumu kaba tabirle , sozum saygi duymayan her turlu hakaretleri klavyeden giydirenlere..
    Ertekinle yüzyüze defalarca görüşmüşlüğümüz var toplantılarda v.s. gördüğün gibi kimseninde korktuğu yok, o bir şeyi savunuyor biz yada başkaları başka şeyleri, yeri gelicek birbirimizi yericez, yeri gelicek buluşmalarda vay birader naber diyip sarılıcaz. Küfüre bende karşıyım, ancak senin yaptığında doğru değil, birilerini gaza getirmeye çalışıyorsun resmen g. yemedi v.s. kimleri kast ettiğini anlasamda, onların yaptığı ne kadar yanlışsa senin ortalığı kızıştırmaya çalışmanda bir o kadar yanlış.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ertekin abi kendini savunabilecek düzeyde,ki savunuyor çoğu konuda da, iyi kötü konuşuluyor bu konular.sonra unutuluyor belki de.sen tutup böyle bi tabir kullanırsan, karşı fikrindeki kişiye git bu lafı söyle o halde,saygı maygı kalmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertekinle yüzyüze defalarca görüşmüşlüğümüz var toplantılarda v.s. gördüğün gibi kimseninde korktuğu yok, o bir şeyi savunuyor biz yada başkaları başka şeyleri, yeri gelicek birbirimizi yericez, yeri gelicek buluşmalarda vay birader naber diyip sarılıcaz. Küfüre bende karşıyım, ancak senin yaptığında doğru değil, birilerini gaza getirmeye çalışıyorsun resmen g. yemedi v.s. kimleri kast ettiğini anlasamda, onların yaptığı ne kadar yanlışsa senin ortalığı kızıştırmaya çalışmanda bir o kadar yanlış.
    Eyvallah buyugumsunuzdur haklisinizdir , amacim gaza getirmek degil, keske herkes sizin gibi seviyesini korusa, alenen burda beyinsiz, yavsak diye giydiren provokatiflereydi lafim. Girmek zorunda zaten degiliz foruma da son zamanlar iyice tadi kacti..

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Erkek;

Karşımızda ki adam lafı kıvırmadan,dansözlük etmeden konuşuyor. Kendine ait bir düşüncesi var ,milletin lafından cımbızla farklı yerlere çekip yazıp çizmiyor neyse o kendine göre. Böyle adama da saygı duyulur,her zaman da konuşulur.

Lafları çarpıtıp ,sorulara cevap verecek kapasitesi olmayan ,burada ki insanların aklıyla dalga geçmeye çalışan da hakettiği muameleyi görür bu kadar basit.

Elin şeyiyle gerdeğe girmeyelim .
    imzasız..

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eyvallah buyugumsunuzdur haklisinizdir , amacim gaza getirmek degil, keske herkes sizin gibi seviyesini korusa, alenen burda beyinsiz, yavsak diye giydiren provokatiflereydi lafim. Girmek zorunda zaten degiliz foruma da son zamanlar iyice tadi kacti..
    tekrar söylüyorum, gerçekten yanlış, ben tayyip nefreti taşıyan biriyim resmen, hani şu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa kimse bana o adamı sevdiremez ama öz annem koyu tayyipçi ötesi var mı?
    o yüzden bende küfre varan konulara karşıyım, ancak malesef her tarafta var bunlar, solcudan da sağcıdanda küfürbaz seviyesiz çıkıyor. emin ol herkesin ailesinde de o sövdükleri tayfa gibi düşünen akrabaları var mutlaka, ama ülke olarak bu konuda adam edemedik kimseyi. o yüzden onlara laf söyliyim derken bizde ortalığı kızıştırmamalıyız.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrar söylüyorum, gerçekten yanlış, ben tayyip nefreti taşıyan biriyim resmen, hani şu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa kimse bana o adamı sevdiremez ama öz annem koyu tayyipçi ötesi var mı?
    o yüzden bende küfre varan konulara karşıyım, ancak malesef her tarafta var bunlar, solcudan da sağcıdanda küfürbaz seviyesiz çıkıyor. emin ol herkesin ailesinde de o sövdükleri tayfa gibi düşünen akrabaları var mutlaka, ama ülke olarak bu konuda adam edemedik kimseyi. o yüzden onlara laf söyliyim derken bizde ortalığı kızıştırmamalıyız.
    Bence de. Saygi herseyden once gelmeli, trafikte , forumda orada burada herkes herkese saygi duymali,zorunda degil duymazsa da kimse kimseye hakaret etmek zorunda degil. Bu da bize yaramaz. Yasca buyuk abim olarak yapici tutumun icin tesekkur ederim, eyvallah..

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    osmangaziden geçmenin neyi ekonomi onuda anlamış değilim.. 3.0 V6 ile hesap kitap yapdım yazın köprü dışı hepsi ekonomikdi körfezi dolanmak,topçular,bandırma .... kaldıki 1.6 hdi c4 de var bende onla hesap kitap yapmama bile gerek yok..

Ekonomisini cebini düşünen adam köprüyü kullanmaz..
    En büyük avantaj Zaman.. Zamanı kıymetli adam için efsane çözüm oldu..
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Slipshod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen hafta istanbul'a gittim geldim, gidiş dönüş alınırsa toplamı 100 liraya geliyor. köprü açıldıktan sonra gelen bir uygulama sanırım o da şu feribotun içerisindeki büfede menülerden bir tanesini bedava veriyorlar. gidiş dönüş 2 menü yani. önümüzdeki hafta tekrar gidiyorum 'feribot 4ever'
    Emniyet kemeri sizi koltuğa değil hayata bağlar!

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçtigimiz yaz izmire tatile gittim.evim maltepede hesabımı kitabımı yaptım.en uygun yol.hem yakıt hem km bazında pendik idodan yalova idi.

acil işim olsada gene pendik ido en karlısı ido olmasa feribota binerim,oda olmasa körfezi turlarım.buyuk konuşmak istemem ama o köprüden geçmem.

konuda adı geçen arkadaşa geçmiş olsun.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 saat erken çıkıyorum atlıyorum gemiye otomobil git gel 100 minibüs 120 tl aslan marka takılıyorum
    kim neden kullanır ki bu köprüyü bu fiyata?

Dün gelirken Gemlik sonrası baktım yeşil tabela var.Zamanımda vardı daldım yola 4 şeritli altınovaya kadar gittim son çıkıştan çıktım 8,39 TL ödedim
    işin ilginç kısmı hgs olmasına rağmen yani içinde para olmasına rağmen bilet alınız çıkışta nakit gişesine giriniz uyarısı çıktı
    çıkışta nakit olarak 8,40 ödedim 0,01 TL nerde bilmiyorum
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

8-9-3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küfür de gördüm hakarette be kardeşim. Ben genel olarak memnunum yönetimden.
    Aslında bende memnunum, patlayan bombalar, gelen şehitler, doların fırlaması, asgari ücret, emeklilerin içler acısı durumu, benzin fiyatları, tarım ülkesi iken samanı ithal etmemiz, evlerin arabaların fiyatları, ülke insanının değişen genel ahlaki yapısı bunlar çok mutluluk verici şeyler !!!!!

sinir eden olay benim fakir kalmam hakkım olan mal varlığımın başkalarında olması, yoksa 20.000 TL gelirli işim olsa benide bazıları gibi mevki sahibi yapsalar on numara yönetim aslında

ibozum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8-9-3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bende memnunum, patlayan bombalar, gelen şehitler, doların fırlaması, asgari ücret, emeklilerin içler acısı durumu, benzin fiyatları, tarım ülkesi iken samanı ithal etmemiz, evlerin arabaların fiyatları, ülke insanının değişen genel ahlaki yapısı bunlar çok mutluluk verici şeyler !!!!!

sinir eden olay benim fakir kalmam hakkım olan mal varlığımın başkalarında olması, yoksa 20.000 TL gelirli işim olsa benide bazıları gibi mevki sahibi yapsalar on numara yönetim aslında
    Yol yaptılar.. Köprü yaptılar.. Ankara'ya havaalanı getirdiler demeyin öyle..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler