User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
53 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: polis çakarlı araçlar hakkında

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

polis çakarlı araçlar hakkında

son zamanlarda aşırı fazla bu tür araçlar görmeye başladım. şimdide yeni temden geldim.. kardeşim hiç görmediysem gelirken onlarca çakarlı minübüs araç van bir sürü garip garip araçlarda çakarlar var..

her yeni kasa 10 jetta passattan 4-5 tanesinde kesin diyorum artık o kadar çok görüyorumki çakar var.. geliyorlar arkana sellek atıyorlar sen trafikde beklerken saatlerce emniyet şeridinden kaçıyorlar.. seni sıkıştırıyorlar yol istiyorlar ..

artık ciddi ciddi çok rahatsız olmaya başladım şikayet edilebilicek bir merci yokmudur bunları eskiden polisin whatsapp hattı vardı resim çekip yolluyordun en azından bakarlar gerçek polis ise amenna sorun yok ama ben eminimki çoğu çakma ..

garip garip araçlarda çakarlar var eski mazdada gördüm minibüslerde gördüm artık o kadar çok araçda görür oldum ki gerçek polis olmadıklarını bilsende insan acaba diyor gene yol veriyor.. gerçi avukat bir arkadaşımın demesi polis bile olsa şayet göreve gitmiyorsa onun bile açması yasakmış çakarları..

memleket bu konuda iyicene teksas olmuş.. bu kadar rahat polis taklidi yapılırmı gelişmiş ülke diyoruz hangi gelişmiş ülkede normal sade vatandaş devletin kolluk güçlerinin taklidini yapabiliyor..

bu güvenik içinde tehlikeli hadi bunu bazı kendini zeki sananlar trafikden yırtmak için yapıyor bu yöntemi yarın öbürgün teröristler illegal gruplarda kullanırsa ne olucak.. bu kadar kolay olmamalı polis taklidi yapmak ve rahat rahat yapabilmek..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Loading site please wait...

Loading site please wait...

bu ve bunlar gibi 100lerce ilan gösterebiliyorum. Seviyoruz gayrimeşruluğu ülkece

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir ara haberlerede çıktı polisler defalarca özel olarak uygulama yaptı, hatta milletvekili aracına bile izin olmadan çakar takılmış diye ceza bile kestiler.

Yani yok naptılarsa olmuyor, çakarın cezası düşük kalıyor. Ben artık polislere bu konuda kızmıyorum, cezalar düşük olunca adam ne yapsın? zaten bu trafik işkencesine tahsis edilen polis sayısını terörle mücadeleye aktarsalar terör biterdi.

Hep diyorum trafik cezaları çok düşük tr de. Esnafa soktukları vergi cezaları gibi ağır cezalar olsa trafik bence biraz daha düzene girer.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    100 lira nedir be arkadaş bunu bu paraya alıp arabasına takanın aklına tüküriim
    git çoluğuna çocuğuna harca mal oğlu mal
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    192 tl ceza ve men cezası aktıf edıldı. uzerınde durulacakmıs .gazetede yayınladılar dun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    192 tl ceza ve men cezası aktıf edıldı. uzerınde durulacakmıs .gazetede yayınladılar dun
    bence birkaç bin tl den az olan cezalar caydırıcı olmayacaktır. özellikle durumu iyi tayfa, trafikten kurtulmak için takıyor ve ayda yılda bir yakalansam öder geçerim diyor.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence birkaç bin tl den az olan cezalar caydırıcı olmayacaktır. özellikle durumu iyi tayfa, trafikten kurtulmak için takıyor ve ayda yılda bir yakalansam öder geçerim diyor.
    aynen oyle yapıstırcaksın 1299 tl ceza 50 ceza puanı ve 30 gun men. olması gereken budur

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün akşam haberlerde verdi, artık kim kime çakar göreceğiz hep beraber

oabayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3-5 kuruştan biraz fazla para kazanan şehir magandalarının, polatcılık oynayanların, küçük reislerin vs. kişilerin sevdiği yegane durumdur. Bu şahısların bir çoğu adliye, bakanlık vs. stickerlarını da kopyalayıp camlara yapıştırıyorlar.
    leyleğiz

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    192tl ceza nedir ya. adam kendini polis diye emniyet gücü diye tanıtarak suç işliyor resmen?. en az 3-5 bin para cezası ve para cezasına çevrilemeyen türden 1 ay hapis cezası filan olacak, bakalım o zaman da bu kadar fazla çakarlı sirenli araç olur mu.
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ülkede bu kodaman olduğu sürece kimseye birşey yapamazlar...

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi arkadaşım şoforluk yapıyor , iş adamı topluluğu vs taşıyorlar vip minibuslerle plakaları emmiyete kayıtlı bu sonradan yapıp trafikte gezenleri opmeye başlayacaklar yakında en azından sadece gerçekten yetkisi olanlar kullanabilicek

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En sağ şeritteysem onların geldiğini görünce öyle bir noktada duruyorum ki geçemiyor. Bir şey de diyemiyor bana, bariz bi şekilde şeritten çıkıp önünü kesmiyorum çünkü. Deli oluyorum o çakallara

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşam haberlerde verdi, artık kim kime çakar göreceğiz hep beraber
    üstad 192tl nedir, altında 200binlik audi var adamın, 192 tl yi umursarmı, çakar geçer valla ötvye zam yapacaklarına keşke trafik cezalarını ağırlaştırsalar. zararsız app nin bile cezası daha ağır

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bu kadar bu işe rahat izin verilirse insanlara bu özgüven ve rahatlık bu kadar rahat aşılanırsa size diyim bunun bir adım sonrası artık araba polis aracı havasına girdiya ikinci adımda aracın içindekiler girer polis havasına...
    bir polis hırkası alıp kendiside polis taklidi yapabilirler..

kurtlar vadisinde eskilerden bir bölümde mematiyi polisler almaya geliyorda memati kapıyı açıp polise kimsiniz diyor polisde polisiz görmüyormusun üstümüzdeki kıyafeti diyor mematide ver bana 20 tl o kıyafetin aynısını mahmut paşada sana yaptırıyım diyor.

insanlara böyle bir özgüven verilmemeli..

Devletin kolluk gücünün taklidini yapmak ne demek ya aklım almıyor.. bu kadar rahat olmamalı bu iş.. bu kadar eds teds mobese kameralar var o emniyet şeridinden geçen araçları nasıl görmüyorlar anlamıyorum..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sabah tv de söylüyordu cezası 192 TL diye güldüm. Kim kimi nerde bulup ta yazacak o cezayı.

Haberi dinledim işe geliyorum arkamdan bitane clio geliyor parklara beyaz çakarlı lamba takmış, parklar Amerikan ama %100 yanıyor nerdeyse o kadar belirgin.

Aynı araca sahip olduğumdan utandım bir an, öyle eğreti duruyor anlatılmaz.

Caydırıcı ceza lazım ve bu ürünlerin ülkeye girişini engellemek. Devre olarak her türlü yapılır ama hiç olmazsa piyasada her köşe başında bulunmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lamba takan kendini polis sanıyor ve havaya giriyor aynı zamanda %90 ı polis değil . Polis olanda göreve gitmiyor ...
    ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizimkilerde Cumhurbaşkanlığı A sınıfı kartı var meclis , bakanlık , belediyelere de izin var diye biliyorum .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizimkilerde Cumhurbaşkanlığı A sınıfı kartı var meclis , bakanlık , belediyelere de izin var diye biliyorum .
    Açıkken de uygulamaya da girdim ceza yemedim henüz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler