User Tag List

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
169 sonuçtan 153 ile 169 arası

Konu: Anadolu yakası patlama sesi

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Canlı bombanın videosu düşmüş

Bu hain planı yapanın allah beterini yaşatsın

izlediğim an tansiyon gitti bende orda olabilirim

Canımız bu kadar ucuz mu dedim kendi kendime
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canlı bombanın videosu düşmüş

Bu hain planı yapanın allah beterini yaşatsın

izlediğim an tansiyon gitti bende orda olabilirim

Canımız bu kadar ucuz mu dedim kendi kendime
    Dün geceden beri bölük pörçük uyudum sinirimden , şansa kadere yaşıyoruz bu ülkede, o kendini güvende hissedenlere tek lafım yok zaten.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    üzülüyorum gerçekten ama gerçekten üzülüyorum insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı biz halk olarak bunları haketmiyoruz allah sonumuzu hayır etsin inşallah kim eyer bu işlere bilerek destek oluyorsa ve kimler de bunlara alet oluyorsa allah onların da belalarını versin hakkımı hiçbirine helal etmiyorum
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı LnchCntrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün geceden beri bölük pörçük uyudum sinirimden , şansa kadere yaşıyoruz bu ülkede, o kendini güvende hissedenlere tek lafım yok zaten.
    2 saatlik uykuyla duruyorum bende

Sabaha kadar dört döndüm

Allah bu şekilde bugüne kadar ölen her kardeşimizin mekanını cennet eylesin

Küfür bile rahatlatmıyor beni daralıyorum haberleri izliyorum şuan sinirlerim bozuluyor
    Dr.ECU

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amk çocukları daha dış mihraklar destek veriyor diyor, dağdan inen kalleşleri davul zurnayla karşıladı şimdide dış mihrak diyor.

Kafayı yicem galiba.

Amk çocukları.
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polisseniz vatanin heryerinde arkadasiniz dostunuz kardesiniz vardir. Kimi okuldan, kimi calistigin sehirlerden, kimi bir gorevde sadece 10 dk cay icip muhabbetten, kisacasi polisseniz kaybedecegi cok olansinizdir, her patlamada telefona kosmaktir polis olmak. Hendek operasyonlarinda, bombali eylemlerde, hain saldirilarda o kadar cok kardesimizi gardasimizi kaybettik ki, sabah uyandigimizda gruplara bakmaya korkar olduk. Bizler sizlerden destek bekliyoruz en ufak bir desteginizde moral buluyoruz. Vatanimizi seviyoruz bayragimizi milletimizi seviyoruz, ölmenin sagi solu olmaz olamaz, bazen insan gormek istiyor inanmak istiyor arkasinda gormek istiyor sizleri. Neden bu ayrimcilik neden hala parti elestirmeleri ? Elestirmeyin destek verin bize. Ölüyoruz 1er 2şer degil onlarca yuzlerce ölüyoruz bu vatan icin bayrak icin ezan icin millet icin ölüyoruz. Siz birlik olamadiginiz icin ölüyoruz. Silopide okuldan bozma bir kogusta ailesinden, sevdiginden, cocugundan uzak 15 kisinin arasinda bir ranzanin alt katindan henuz ölmemisken yaziyorum bunlari, psikolojimiz kalmadi demek artik basit kaliyor icimiz icimize sigmiyor, telefonunu acmaya korkuyorum annemin o titrek sesiyle "nasilsin oglum" diyisini duyarda aglarim diye, iyi degiliz... icimi buraya dokmek istedim erkek erkeğeyiz diye kusuruma bakmayin. Allah tekerinize tas degdirmesin Allaha emanet olun.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RSX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polisseniz vatanin heryerinde arkadasiniz dostunuz kardesiniz vardir. Kimi okuldan, kimi calistigin sehirlerden, kimi bir gorevde sadece 10 dk cay icip muhabbetten, kisacasi polisseniz kaybedecegi cok olansinizdir, her patlamada telefona kosmaktir polis olmak. Hendek operasyonlarinda, bombali eylemlerde, hain saldirilarda o kadar cok kardesimizi gardasimizi kaybettik ki, sabah uyandigimizda gruplara bakmaya korkar olduk. Bizler sizlerden destek bekliyoruz en ufak bir desteginizde moral buluyoruz. Vatanimizi seviyoruz bayragimizi milletimizi seviyoruz, ölmenin sagi solu olmaz olamaz, bazen insan gormek istiyor inanmak istiyor arkasinda gormek istiyor sizleri. Neden bu ayrimcilik neden hala parti elestirmeleri ? Elestirmeyin destek verin bize. Ölüyoruz 1er 2şer degil onlarca yuzlerce ölüyoruz bu vatan icin bayrak icin ezan icin millet icin ölüyoruz. Siz birlik olamadiginiz icin ölüyoruz. Silopide okuldan bozma bir kogusta ailesinden, sevdiginden, cocugundan uzak 15 kisinin arasinda bir ranzanin alt katindan henuz ölmemisken yaziyorum bunlari, psikolojimiz kalmadi demek artik basit kaliyor icimiz icimize sigmiyor, telefonunu acmaya korkuyorum annemin o titrek sesiyle "nasilsin oglum" diyisini duyarda aglarim diye, iyi degiliz... icimi buraya dokmek istedim erkek erkeğeyiz diye kusuruma bakmayin. Allah tekerinize tas degdirmesin Allaha emanet olun.
    Basimiz sagolsun kardesim allah yardimciniz olsun. Aranizda oladar iyi insanlar varki gecen bir durumdan dolayi muhattap oldugum polisi arayip hal hatir sormak istiyorum taziye dilemek istiyorum.
    Sizi en cok uzeninde saldirida hayatini kaybedenleri gordugunuzde ogrendiginizde sayinin abartilip abartilip soylenip durmasi bizden cok sizi uzuyodur eminim. Allah yardimciniz olsun

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskişehirli şehit Uğur yakın akrabam. Neredeyse yaşıtız. Çocukluğumuz beraber geçti. Daha 3 aylık memurdu.

Birilerinin masadaki hesapları yüzünden gencecik kardeşlerimizi kaybediyoruz. Planlayanlar, alet olanlar, destekleyenler şu evdeki acıyı en kısa zamanda misliyle yaşayın inşallah. Hakkımı hiç birinize helal etmiyorum.

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ve acı haber...Şehit olan polislerden biri arkadaşımın kardeşi.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Allah sabır versin kalanlara o kadar zor ki

6 aylık İkiz bebeği olan şehidi gördüm içim bir daha parçalandı

Haber izlemek istemiyorum

Dün akşam 20 yaralı nasıl diyebiliyorlar gerçeği ne kadar saklayabilirsin ki

Bu teknoloji olmasa demek ki nasıl şeyler olacak
    Dr.ECU

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah sabır versin kalanlara o kadar zor ki

6 aylık İkiz bebeği olan şehidi gördüm içim bir daha parçalandı

Haber izlemek istemiyorum

Dün akşam 20 yaralı nasıl diyebiliyorlar gerçeği ne kadar saklayabilirsin ki

Bu teknoloji olmasa demek ki nasıl şeyler olacak
    deseler ne olacak yiğit, anca yandaşlarını kandırmaya devam ediyorlar. ben daha dün 60 şehit olduğunu yabancı kaynakları inceleye inceleye izledim, her şeyi de tüm çıplaklığıyla izledim. bizimkiler 60 rakamını anca haftaya verirler iş soğuyunca.

Bizim insanımız kendi çocuğu öldüğünde bile yeter be diyemiyor. Vatan sağolsun diyor. Sanki gavurla savaşıyormuşuz gibi. Halbuki ölen müslüman öldüren müslüman.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RSX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canını skma devrem. Bnde cizre den biliyorum durumları. Kurtaracaksa vatani benim canım varsin çıksın bogazimdan ama böyle bombali saldiri kallesce. Cok can aldim cok can verdim. Kan durmayacak burda. Allah geride kalanlara sabır versin.
    Inna lillah ve inne ileyhi raciun.
    SWAT

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Nazlı çelik gibi 10 tane delikanlı yok şu medyanın hepsinde. Yarın Fikirtepede öğle namazında şehidimizi uğurlayacağız. Müsait olanlar son görevimizi yapmak için gelsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Comments

Bu paşayı ilk defa izledim ama hasta oldum bize böyle komutanlar lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haber izledikçe parça parça oluyoruz. Allah şehitlerimize rahmet eylesin. Biriside kalkıp bu hpd tarzı gavatların yaşamaya hakkı var derse gidip onu vuralım açık ve net..
    Coğrafya kaderdir

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sokakta yürürken belki de yanımızdan geçiyor bu ****** çocukları,ya da trafikteyken belki de 2 araba önümüzdeler. Allah belanızı versin. Kıydığınız her can için bir kere de ben sikeyim ananızı.
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıkıldım ya ekşide izledim şimdi patlama anını. İnsan hayatı bu kadar mı ucuz bu kadar mı aciz bir devletiz biz.

Yazım 1 saniye de bir sürü polis hayata çok acı bir şekilde veda etti.

Dayanmıyor yüreğim artık bunlar okumaya izlemeye. Allahım ailelerini düşünüyorum göğsüm daralıyor kan basıncım yükseliyor.

20 yaralıymış ta bık bık bık Söz yok bitti.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler