User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Ubisoft 30. Yaş Etkinliği Bedava Assassin's Creed 3 Dağıtıyor

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ubisoft 30. Yaş Etkinliği Bedava Assassin's Creed 3 Dağıtıyor

UBISOFT 30. YILI ŞEREFİNE ASSASSIN'S CREED 3'Ü BEDAVA DAĞITIYOR!
    1 Ay boyunca aşağıdaki linke girip oyunu uplay hesabınıza ücretsiz ekleyebilirsiniz. Nasıl mı?
    - Linke Gidin.
    - "Get the Game now"a tıklayın.
    - Eğer varsa uplay hesabınıza giriş yapın, yoksa hesap yaratın.
    - Uplay'i bilgisayarınıza indirip hesabınıza giriş yapın ve indirip oynayın.
    Lütfen abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın

Ubisoft 30. Yılı Şerefine Ucretsiz Assassins's Creed 3 Almak - YouTube

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hangi linke gidiyoz masaüstü bilgisayarmda 4gb ram ve 512 ekran kartı var kaldırırmı acaba oyunu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi linke gidiyoz masaüstü bilgisayarmda 4gb ram ve 512 ekran kartı var kaldırırmı acaba oyunu
    https://club.ubisoft.com/tr-tr/ubi30 link bu onu bilmiyorum sistem gereksinimlerine bakmanız lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hergün hangi linke giriş yapmamız gerekiyor?

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi brotherhood değil benim gözümde. Hatta black flag bile daha iyiydi. 3de optimizasyon ciddi sıkıntı ve sonu oldukça basitti. Benim için serinin bitme sebebidir hatta. Haber için teşekkürler ama öyle görünce yazmak istedim.

Origin, Uplay gördüğüm en başarısız oyun platformlarından birileri. Steam'in yanından bile geçemiyorlar. Serverları, çıkan oyunlardaki sorunlar ve bunlarla geç ilgilenilmesi, düzgün bir anti cheat sisteminin olmaması....

Bedava ac 3den daha fazlasını yapmalılar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi brotherhood değil benim gözümde. Hatta black flag bile daha iyiydi. 3de optimizasyon ciddi sıkıntı ve sonu oldukça basitti. Benim için serinin bitme sebebidir hatta. Haber için teşekkürler ama öyle görünce yazmak istedim.

Origin, Uplay gördüğüm en başarısız oyun platformlarından birileri. Steam'in yanından bile geçemiyorlar. Serverları, çıkan oyunlardaki sorunlar ve bunlarla geç ilgilenilmesi, düzgün bir anti cheat sisteminin olmaması....

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi kaç seri assassins creed oynadım fakat prince of persiadaki tat yok. bence Ubisoft prince of persia serisini yeniden cikartmali.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    The crew ve far cry blood dragon veriyorlar bugün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı irfanakbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi kaç seri assassins creed oynadım fakat prince of persiadaki tat yok. bence Ubisoft prince of persia serisini yeniden cikartmali.
    İlk üç oyundan sonra prince of persia da moka sardı hocam

Assasin's creed'de özgünlük kayboldu. Oyunun konu aldığı çağa uygun iki üç teknoloji getirip benzer şeyleri sürüyorlar piyasaya. O bile kaliteli olursa yine kapatıyor bir çok şeyi ama biri bana unity ile syndicate arasında aman aman farkları sayabilecek olursa bu konudaki fikrimden vazgeçerim

Prince of persia sands of time, warrior within çocukluğumun en keyifli oyunlarıydı. Two thrones da ise ayyuka çıkmıştı oynarkenki heyecanım. Ara ara 2-3 oyun hala oynarım. O derece keyif veren oyun sayısını unuttum.

Allah mmorpg'lerin belasını versin, kaliteli oyun çıkmayışının en büyük sebeplerinden birisi de onlar. 50-100 tane farklı karakterle 5e5 aynı haritada yarım saatlik oyun oynatıp o oyun üzerinden dünyalar kazanınca kimse eskisi gibi kasıp da kurgusudur, grafiğidir vs'dir uğraşmak istemiyor

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ezio reyiz gitti mertlik bozuldu
    1881 - 193

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk üç oyundan sonra prince of persia da moka sardı hocam

Assasin's creed'de özgünlük kayboldu. Oyunun konu aldığı çağa uygun iki üç teknoloji getirip benzer şeyleri sürüyorlar piyasaya. O bile kaliteli olursa yine kapatıyor bir çok şeyi ama biri bana unity ile syndicate arasında aman aman farkları sayabilecek olursa bu konudaki fikrimden vazgeçerim

Prince of persia sands of time, warrior within çocukluğumun en keyifli oyunlarıydı. Two thrones da ise ayyuka çıkmıştı oynarkenki heyecanım. Ara ara 2-3 oyun hala oynarım. O derece keyif veren oyun sayısını unuttum.

Allah mmorpg'lerin belasını versin, kaliteli oyun çıkmayışının en büyük sebeplerinden birisi de onlar. 50-100 tane farklı karakterle 5e5 aynı haritada yarım saatlik oyun oynatıp o oyun üzerinden dünyalar kazanınca kimse eskisi gibi kasıp da kurgusudur, grafiğidir vs'dir uğraşmak istemiyor
    Aynen hocam goruslerinize katılıyorum mmorpg olayı bu tarz oyunları bitirdi. Prince of persia t2t hiç bitmesini istemedigim oyunlardan biridir en az 3 kez farklı zorluk modlarında bitirmisimdir.oynun konusu, kurgusu, iç atmosferi, başkahramanın dönüşüm geçirmesi olsun Oyun sonunda sunulan Jackie chan tarzı kamera arkası görüntüler falan büyüleyici bir yapısı vardı, 2008 de cikan eli pençeli sürümü ne yalan söyleyeyim beni pek etkilemedi t2t deki büyüsü yoktu, pek sürükleyici bulamadım açıkçası. the forgetten sands yani son oyunu ile iyi bir donus yaptı bence oyun gayet tatmin edici nitelikteydi ama assasin's creed in daha çok rağbet görmesi nedeni ile devamı gelmedi oynamadiysaniz eğer the forgetten sands tavsiye ederim. benim gözümde prince of persia t2t kült oyunlarin başında gelir. Görsel olarak revize edilip bir kaç ekleme ile yeniden piyasaya sürülse eminimki baya bi prim yapar.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ubisofttan Bedava 7 Oyun Alma (The Crew,Assassins Creed3 Vb..) - YouTube

18 aralık tarihine kadar ücretsiz 7 oyun veriyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler