User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
48 sonuçtan 39 ile 48 arası

Konu: Kısa dönem askerlikte otopark sorunu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiç bir yer bulamazsan gel benım evın otoparkına çek benım arbanın arkasına koyarsın anahtarınıda al sende kalsın istediğinde çarşı izinlerınde internetten açar kontrol edersın kamera sisteminden. bahcelıevlerde evim aklında olsun. yada merterde kapalı otopark var ben işe gittiğimde oraya bırakıyorum ara sıra kontrol ederım aracını sıkıntı olmaz aklında olsun.

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorum yazan herkese teşekkür ederim gerçekten.Forumdaki üyelerin abilerimizin, kardeşlerimizin ,yaşıtlarımızın ne kadar yardımsever olduğunu bir kez daha gördüm böyle konuda bile.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kağıthane de oturduğum yer site, arabana arada gelip bakacak birisi varsa getir koy. Yardımcı olurum.
    Bizim kendi arabamız 7 aydır olduğu yerde yatıyor dokunan eden yok.

HKND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Askerken araç kullanmak yasak, olur da araç kullanırken başına birşey gelirse prosedürle uğraş dur. Ek olarak şuan ki ortamda öyle her hafta çarşı izni yok çoğu birlik 2 haftada 1 gün çarşıya çıkartıyor lakin bu hafta ile 3 haftadır çarşıya çıkartmıyolar birde bu kayserideki patlama tuz biber olur gelecek haftada çarşı iznimiz olmaz büyük ihtimal, yani her hafta araba kullanırım düşüncesiyle aracını götürme ��

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim teklifiniz için çalışmalarınızı takip ediyorum forumdan bu teklifle Gönülleri birkez daha fethettiniz��
    Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok şık hareket
    saolun beyler o sızın guzellığınız..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir tavsiye vereyim kışlaya teslim olmaya giderken ehliyetini götürme yada saklayabilirsen al yanımda değil dersin ehliyetini teslim edersen eğer terhis olduguda anca alırsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı asscutter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir tavsiye vereyim kışlaya teslim olmaya giderken ehliyetini götürme yada saklayabilirsen al yanımda değil dersin ehliyetini teslim edersen eğer terhis olduguda anca alırsın
    Teşekkür ederim tavsiye için aklımda bu da evet.Arkadaşım geçen sene yedek subay olarak yaptı o da bu tavsiye de bulundu.Ama çarşı izninde araba kullanmak pek derdim değil zaten.Yalnızca atıyorum burda 300 ödeyip yatıracağıma aylık orda 100-150 ödeyeyim kapalı müsait otopark varsa kafam da cebimde rahat etsin.Çıkınca yanına gidip çalıştırsam arada bir ileri geri yapsam yeter.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısmetse şubat ayında kısa dönem askere gideceğim.Mecidiyeköyde oturuyorum aracım normalde abone olduğum kapalı otoparkta kalıyor.Ücret olarak zaten yüksek Bi mebla 300 lira ödüyorum.Bu sabah baktım yazı koymuşlar araca 330 olacak diye.Anahtar istemeyen Bi yer benim bıraktığım otopark.Diğerleri hep apartman altı ileri geri oynatan sürekli otoparklar.Daha uygun fiyatlı uzun süreli araca bişey olmayacak şekilde güvenli otopark bilen arkadaşlarımız var mı?Valla askerlikten daha çok araba dert oldu bana.Yılda 4 bin lira otopark ücreti cidden yüksek bir rakam çünkü.
    selam can,
    bende m köy deyim, lisenin sokağında.
    tam olarak konumun neresidir ? Eğer askere giderken bırakacak isen, trump uygun sanırım
    aylık 165 veriyormuş, yakınsan tavsiye ederim. 24 saat açık olanlarda laf ediyor..
    Gülbağ taraflarındaysan, okulun yanında ki ispark a da fiyat sorabilirsin, aklıma gelen idealler bunlar..
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısmetse şubat ayında kısa dönem askere gideceğim.Mecidiyeköyde oturuyorum aracım normalde abone olduğum kapalı otoparkta kalıyor.Ücret olarak zaten yüksek Bi mebla 300 lira ödüyorum.Bu sabah baktım yazı koymuşlar araca 330 olacak diye.Anahtar istemeyen Bi yer benim bıraktığım otopark.Diğerleri hep apartman altı ileri geri oynatan sürekli otoparklar.Daha uygun fiyatlı uzun süreli araca bişey olmayacak şekilde güvenli otopark bilen arkadaşlarımız var mı?Valla askerlikten daha çok araba dert oldu bana.Yılda 4 bin lira otopark ücreti cidden yüksek bir rakam çünkü.
    Çağlayanda Ramada Suites otel var otopark güvenilirdir ilk iki katı çalıştığım gazetenin diğer katları otel ve abonelere ait kendileri park eder kendileri çıkarır isteğe göre isterseniz kendiniz park edip çıkarada bilirsiniz en son sorduğumda 150 lira diyordu fazla bile dese elimden geleni yaparım ben sorun değil otelin yeri Çağlayan adliyenin orada Milliyet Vatan gazetelerinin yanında hemen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam can,
    bende m köy deyim, lisenin sokağında.
    tam olarak konumun neresidir ? Eğer askere giderken bırakacak isen, trump uygun sanırım
    aylık 165 veriyormuş, yakınsan tavsiye ederim. 24 saat açık olanlarda laf ediyor..
    Gülbağ taraflarındaysan, okulun yanında ki ispark a da fiyat sorabilirsin, aklıma gelen idealler bunlar..
    Ben Mecidiyeköy Profilo'nun orda oturuyorum.Trump değilde aylık 200 liraya Çağlayan park otoparkı düşünüyorum.Gülbağda okulun ordaki otopark yaramaz 1.5 sene çektim araçlarımı oraya en son gelen çalışanlarla takıştım adam değiller.İçerideki kapasiteden fazla araç alıp aboneleri mağdur ettiler defalarca.
    Alıntı KoramiraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çağlayanda Ramada Suites otel var otopark güvenilirdir ilk iki katı çalıştığım gazetenin diğer katları otel ve abonelere ait kendileri park eder kendileri çıkarır isteğe göre isterseniz kendiniz park edip çıkarada bilirsiniz en son sorduğumda 150 lira diyordu fazla bile dese elimden geleni yaparım ben sorun değil otelin yeri Çağlayan adliyenin orada Milliyet Vatan gazetelerinin yanında hemen
    Teşekkür ederim bilgi için bilmediğim etrafta ne kadar otopark varmış

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler