User Tag List

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
202 sonuçtan 191 ile 202 arası

Konu: Audi Yetkil Servisinde Yaşananlar... Önerilerinizi Rica Ediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İş işten geçmiş de ben genel olarak kişiliğinle yapınla ilgili bir kaç kelam ettim abin olarak görürsen beni.
    Ustanın telefonunu vermesi, arkadaşça sohbet etmesi, gün sonunda senin problemini halletmiyor. Sürece değil sonuca bakardım ben. Sonuç ne? Sorun hala devam ediyor. Huzursuzluğun bitmedi. Ama müteahittin arabası halledildi. Anlatabildim mi.
    İstanbul'u masai mara savanlarına benzetirim. Acırsan acınacak duruma düşersin. Oyunun içinde kalmak için bazen oyunu kurallarına göre oynaman gerek. Gece yastığa başını koyduğunda kendini sorgulayacak duruma gelsen de bazen ayakta kalmak için böyle davranman gerek.

Ama özünde sakın ha sakın değişme. Merhametli ol ama bunu kime karşı kullanacağını bil. Derim susarım.

Sorun halledilir inşallah bir an önce

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Işık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikiz aynasını sökünce limp mode'a geçen araç mı var, anlamadım ne demek istediğinizi.
    Limp mode a dusecek kadar buyuk bir hata alamazsiniz, yani oyle birsey yok imkansiz demek istedim.Dusuk cumle kurdugum icin boyle oyle olmus

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın son durumu nedir acaba. Problemi çözebildinizmi ?

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    30 aralıktan beri sorun yok düzeldi çok şükür.Sorun çözüldükten sonra servis danışmanı aradı, dilerseniz pazartesi için doğuşun teknik heyeti gelip aracınızı inceleyebilir , o süre zarfı boyunca ikame araçta verebiliriz dedi.Bi problem kalmadığı için gerek yok dedim.Dünde bugünde aramış 3-4 kere açamadım bir sorun var mı diye merak ediyorlar heralde
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğuş ve audi servisleri aman yaa. 2004 model A6 2.7T aldım. Arabada Cruise control yok. Sürekli uzun yol yapıyorum o yüzden kullanıyorum. Servise sordum yaparız 3400+kdv dedi. Sinyal kolu değişecek gaz kelebek pompası takılacak falan dedi. Lan elektronik gaz kelebeği olan arabada gaz kelebek pompası ne yapacak dedim. Bunlarda var dedi salladı. Neyse Doğuş genel merkezde tanıdık vasıtasıyla maslak servise gittim. Usta baktı gitti içeri bişeyler sordu geldi 1070tl Sinyal kolu +işçilik + kdv dedi. Nette araştırdım gereken vagcom ve sinyal kolu. 75 Euroya sıfır sinyal kolunu aldım gümrüksüz geldi. Kurtezde kolu taktık sinyal kablolarını gerekli rölelere girdik vagcomdan cruise controlü aktif hale getirdik ve sorunsuz çalıştı. 1070+kdv nerede 75 Euro nerede.Parça çin malı falanda değik orjinal audi kutusunda balon torba içinde geldi.
    IN BOOST WE TRUST

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En son vakum testine sokulcak diyodun o parça değiştide mi düzeldi tam anlayamadım ?

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu bastan okudumda hic bir sey yazmamistim. Ben fiat servisinin beceriksizligini cektim gecen ay 3 kere git gel yaptim arizalari yapamadilar sonra baska servise yaptirdim yine yetkili bir bayiye. Dedim herhalde fiat dandikligi ama goruyorumki bir cok kisi yetkili servisten magdur olmus.
    Bu arada Passat var ken dsg konusunda rekor otomotiv sikintisiz halletmisti iyi niyetten memnun kalmistim

Ucanadamyoktur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla sabrına hayran kaldım abi geçmiş olsun inşallah tekrar sorun çıkmaz. Ayrıca adaşız bu sabır bi miktarı isimden mi geliyor acaba demeden edemedim kendime ama bende bu kadarı da yok malesef Benim de başımdan otokoçla ilgili bir mevzu geçti.

Babam artık arabaları ayıralım senin corollayla uğraşmana kurcalamana daynamıyorum diyerek kendine 2012 1.6 tdci mondeo aldı gayet iyi hoş ben araştırmalara başladım ettim arabayı izmirden izkar forddan buldum 50000de kazasız boyasız hoşuna gitti falan babam almaya gitti ben iş yerinden izin alamadığım için aracın hiçbir eksiği vs yok diye araç alındı araç neyse gelene kadar araştırıyorum internette bir çoğunda dijital ekranda hararet göstergesi mevcut. Neyse babam gelmiş ben işten dönüp eve girdim konuşuyoruz arabayla ilgili babam herşeyi anlattı etti ama bunun hararet göstergesi yok bir sıkıntı olduğunda nasıl bilicez ben bulamadım falan dedi o kadar araştırmadan diğer kadranlarda o harareti görünce yıkım başladı falan filan arabaya indim kurcalıyorum ben buldum harareti falan ama arabaya yabancı birinin yolculuk esnasında bulana kadar kaza yapmamak lüks bir durum olur muhtemelen. Dedim bari yarın gideyim otokoç'a. Nerden bileyim bu kadar .oktan bir yer olduğunu tam girdim konuyu aktardım birine ustalarımız yemekte 20 dakika sonra gelecek sizi bekleme odasına alalım zamanınız varsa falan tamam dedim problem yok en azından yeni mondiye bakarım karşılaştırırım nedir ne değildir bana da eğlence olur modunda takılıyorum. Baktım 20 dakika geçti özellikle bekledim ***** Türkiye burası yemekten sonra bi 10 dakika da çay sigara mevzusu var tam yarım saat sonra yine gittim dedim böyle böyle bir durum var anlattım ordaki kişi başkasına o başkasına o başkasına derken yine ilk gittiğim kişiye geldim beyfendi bekleyin bi usta çağıralım falan bekliyorum usta gelicek diye 10 dakika geçti gelmedi hala sabır gösteriyorum bekliyorum dedim hanımefendi ufak bir soru soracağım en fazla ustayla edeceğimiz muhabbet 1.5 2 dakika gelmiş olsa şu anda ben sizi darlamıyor olurum dedim geliyor bekleyin edin falan hala son damla ama bekliyorum inatla usta gelmedikçe sinir katsayım artmaya devam ediyor derken zoraki biri geldi anlattım durumu işte bilgisayarı bağlamam lazım etmem lazım öyle birşey var mı bakmak lazım ya biz güncellerken kadran yanarsa şöyle böyle işin için sıyrılmaya çalışıyor dedim sen yetkili servis değil misin sana bunu fordun mühendisleri üretiyor üstüne birşeyler daha koyup yeni yazılım yolluyor senin bunu yapman lazım ben birşey diyemem sizi bilmem ne beyle görüştürelim şöyle böyle tamam dedim gittik 1 saat boyunca anlattığım şeyi aynı kişiye tekrar anlattım şimdi beyfendi şöyle bir durum var güncelleme olsa bile bizde ücretli 200-250 lira civarında birşey demişti e bir çok kişi bunu ücretsiz yapıldığını söylüyor sizin farkınız ne diye sordum şirket politikamız böyle vırt zırt falan derken tamam dedim kim gelirse kucağa oturtma peşindesiniz siz niyet anlaşıldı dedim gözler büyüdü en azından bilgisayara bağlayalım görelim var mı yok mu yapın demiyorum dedim kablo bağlamanın ücreti 80 lira lafını söyledi artık dalga geçmeye başladım tamam dedim kabloyu getirin ben bağlarım yerini biliyorum da sizin yapacağınız işin içine s.çayım 1 saatimi yediniz diyip çıktım hani bi 2 3dakika daha beklesem 80 liraya bağlanan kabloyu birine bağlamak suretiyle olayları pisleştirebilme potansiyeline ulaşmıştım.

Etis forddan baktığımda arabanın hiçbir şekilde güncellemediğini gördüm gösterge abs/esp sistemi ve bir yer daha vardı bunun içinde izkar fordun başına ekşimem lazım sanırım artık izmire gittiğimde o işide artık çözüme kavuşturmak lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bıktık usandık bu servis saçmalıklarından yaşadıklarının fazlasını yaşadım eskişehir asil audi seat yetkili serviside berbat bir servistir bu arada buradanda bilgilendireyim bilmeyenlerde öğrenmiş olsun

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtngn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En son vakum testine sokulcak diyodun o parça değiştide mi düzeldi tam anlayamadım ?
    O testte hava kalitesi sensörü arızalı çıkmış onu değiştirip düzeltmişler bana söylenen bu.

Doğuşun değer ve ilgi servisi var hiç bekletilmeden direk arayıp ulaşabiliyorsunuz.Şikayetinizi-önerinizi dikkate alıp anında yaptırım uyguluyorlar.Buda bilgi olarak kalsın burda.
    Dr.Ecu

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @Enes-x şikayeti naptın çektinmi geri
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu aklıma geldi Türkiyede bir servise izletirmek lazım

Japonlar'da Muşteriye Saygi ve Hurmet ✔ - YouTube
    ...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler