User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
109 sonuçtan 96 ile 109 arası

Konu: iPhone 6S 32 GB mi Samsung S7 Edge mi ?

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iphoneda gördüğüm kadariyla ne zaman bi telefon cikarsa ya da yeni bi sürüme geçse bi öncekini çöp yapıyor ama samsung da bu yok. Mesela suan iphone 4s falan kullanan kac ksii kaldi? Iphone 5 kullanan bile nadir halbuki mazisi cok cok eski degil. Teknoloji biraz da şans işi,s3 vardı ilk ciktiginda aldim. Telefon 1 hafta icinde garantiye gitti ekran morarmasi yüzünden. Hicbisey yapmayip geri gonderdiler. 2 hafta sonra gene gonderdim gene birşey yapmadilar. Ama iphone da direk degisim var.
    Benim s3 1.kattan düştü ama ekran kirilmadi,benimki garantiye gittiginde yedek s3ü kullandim arabadan inerken düştü ve ekran kirildi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iphoneda gördüğüm kadariyla ne zaman bi telefon cikarsa ya da yeni bi sürüme geçse bi öncekini çöp yapıyor ama samsung da bu yok. Mesela suan iphone 4s falan kullanan kac ksii kaldi? Iphone 5 kullanan bile nadir halbuki mazisi cok cok eski degil. Teknoloji biraz da şans işi,s3 vardı ilk ciktiginda aldim. Telefon 1 hafta icinde garantiye gitti ekran morarmasi yüzünden. Hicbisey yapmayip geri gonderdiler. 2 hafta sonra gene gonderdim gene birşey yapmadilar. Ama iphone da direk degisim var.
    Benim s3 1.kattan düştü ama ekran kirilmadi,benimki garantiye gittiginde yedek s3ü kullandim arabadan inerken düştü ve ekran kirildi
    Aslında gerçek durum söylediğiniz şeyin tam tersi bundan bir sene sonra s7 edge önemsiz bir telefon olacak s6 gibi. Geçen sene de s6 çıktığında aynı şeyler söylenmişti fakat durum ortada. Ve 1 senelik bir durum söz konusu. iPhone'da 1 sene de telefon çöp olsaydı zaten gidip 6s almazdım

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kanka yanılıyorsun durum tam tersi .
    imzasız..

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka yanılıyorsun durum tam tersi .
    Kanka benim hatunda suan 5s var,telefon donuyor. Garanti bitti yeni guncellemeyle %15 oldugu an telefon kapanıyor duzelmiyor bir türlü %15de samsungla ben 2 saatten fazla idare ediyorum
    Kisacasi hepsinde bi sorun var,lg g2 en iyi telefonu dediler batarya şişti,ekran donuyor,sol taraf felcli gibi basmıyor vs vs.
    Nerde o eski 3310lar hahahau

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ///Mpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında gerçek durum söylediğiniz şeyin tam tersi bundan bir sene sonra s7 edge önemsiz bir telefon olacak s6 gibi. Geçen sene de s6 çıktığında aynı şeyler söylenmişti fakat durum ortada. Ve 1 senelik bir durum söz konusu. iPhone'da 1 sene de telefon çöp olsaydı zaten gidip 6s almazdım
    s6 2015 in telefonu s7 edge geçen senenin telefonu ve halen en iyi fotoğraf çeken gram takılmayan şarjı iphondan daha iyi olan bir telefon

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Şu anda 4S,5S ve kullandığım 6S'im var. 6S'i mi es geçiyorum.
    -4S'te 9.3.5 ios var ve hafızanın 1/4'ü doludur 0 kasma.5 yıllık telefon bu seneye kadar güncelleme aldı.
    -5S'te ise 10.2 yüklü. 64lük ve 40 gb felan dolu. 2'sinde de kasma 0. Sadece 5S te ios10 kaynaklı geçişlerde mili saniyelik bir kasma oluyorsa oluyor.
    Çöp etme konusunda bence 0 sıkıntı. Hem stabilitesi aynı hem yeni model çıkınca samsung/sony gibi fiyat değeri kaybetmiyor.

Ben anlamıyorum sizin iphonelarınız nasıl donuyor yada biz şanslıyız ios 6 lı 3Gs bile var kutusunda sakladığımız. O bile çoğu 2-3 yıllık android i üzer kasma konusunda Ama batarya ve kamerasını geliştirmesi gerek apple 'ın plus olmayan modellerinde artık...
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ailemle birlikte elimizden bir çok android telefon geçti düşük yüksek model olsun. En son ablam note 5 aldı. Çok güzel telefon gerçekten. Fakat daha 7. ayında saçma salak donma problemleri yaşıyoruz ve uygulama hataları vermeye başladı keza bahsettiğim diğer telefonlar da aynı şekilde. iPhone kullanan bir ton arkadaşım var hiç birinden telefon ile ilgili bir şikayet duymadım bir kaçı iPhone 6 ilk çıktığında almıştı telefonlar hatalı çıkınca direk yenisini göndermişti zaten Apple onlara.

GKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ios'a mac ve iphoneda bir kere kullanıp alışan android zaten kullanmıyor.

ios her zaman için daha kullanıcı dostu ve herkesin kolaylıkla kullanıcağı bir işletim sistemi.

android sistemli cihazlar daha kolay bozuluyor.
    iphone düzgün kullanıldıktan sonra öyle kolay birşey olmuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    s7 edge kullanıyorum çok memnunum açıkçası ama ekranın yanlara taşmasından dolayı ekran filmi 2 haftada bir kalkıyor

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben s2 den sonra s3'e geçtim. s3 bin pişman etti beni. =) Ondan sonra iphone 5 aldım, sonra discovery air aldım. Şuan da 6s kullanıyorum. Şarjı sorunsuzluğu kullanım kolaylığıyla sanırım 2-3 sene daha kullanırım. =)
    Instagram: mutusgarage

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S7 kullanıyorum,

Şimdiki aklım olsa LG G5 alırdım. F/P olarak çok daha iyi telefon.

Allah kimseyi Samsung servisinin eline düşürmesin.

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla bana sorarsan android en son tercih olmalı ios olur windows phone bile olabilir lumia 950 ler güzel mesela
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    LG G5 kullanan var mıdır? Alınır mı

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dachosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LG G5 kullanan var mıdır? Alınır mı
    Anneme aldım, kısa süreli kullanma fırsatım oldu.

Özellikleri s7 ile aşağı yukarı aynı, G5'in kamerası daha iyi.

G5'in artısı pili çıkabiliyor ve değiştirilebiliyor, Samsung'ta ise o rezil servis ile muhatap olmanız lazım.

S7'nin artısı su geçirmemesi.

Benim için su geçirmemesinden çok pilinin çıkması önemli olduğu için G5 öne çıkıyor. Fiyatıda bildiğim kadarıyla S7'ye göre daha uygun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler