User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Özel hastahanenin acil servis ücreti talebi

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gunes G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kalp krizi geciren babami bir acibademden baska bir acibademe sevk edip, sevk etmek icin sirf kendi ambulanslarindan da para gecirmek icin 45 dakika adami beklettiler, haliyle adamin yolsa kalbi durdu, guc bela sokla calistirip stent taktilar da hayata dondurduler.

Simdi siki durun, bu isleme acil degil dediler. Aciklama olarak ta baska hastahaneden geldi dediler. 25bin TL fatura cikarttilar.

Ilk hastahane kozyatagi acibadem, ikinci hastahane acibadem acibadem.

Bilin diye yaziyorum, gitmeyin, aleni hirsiz ve potansiyel katiller.
    Bu mesaja alıntı yapacaktim yanlış olmuş. Düzeltme.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorsan derler ki 20 sene önce gece 4te ilaç kuyruğuna girerdik Arkadaş bırakta 20 sene öncekiyle aynı olmayalım bi zahmet ! Bunu meziyet gibi göstermiyorlar mı..

SGK’dan muayene ucretlerine yuzde 20 ile 60 arasında zam – Sozcu Gazetesi

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayir anlamadigim su, yesil mavi kirmizi vs vs .. yaniben nerden biliyim olumcul mu degil mi?? Midem bulaniyo basim donuyo diyelim... beyin kanamasi da geciriyo olabilirim, yorgunluktan da olabilir mesela.. eee is bittikten sonra siz cok acil deilmissiniz para verin diyolar.. ben hasta olarak oncesinde karar vermek zorunda kaliyorum.. ya param yoksa ve o zaman vazgecsem doktora gorunmekten.? Ama aslinda beyin kanamasi geciriyorsam?? Yesil kirmizi vs siralamasini oncelik olarak yapin ama parasal boyle bi hakkiniz yok...

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bende acilden konak hastanesine girp apandistim patlsmış olduğu için acil ameliyat oldum 150 tl fark aldılar. Cidden ülkede torpil olmazsa yaşayamıyorsun 4 sene önce beynimde kist olduğunu farketiklerinde bir cihaza girmemi söylediler 2 aylık sıra varmış zorzar gece 11 e 4 gün sonra girdim...
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

slowmotion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu sahibi arkadaşım, aldıklari para normal. Zaten sigorta şirketlerinin ekmegine yağ sürüyor bu fiyatlar.

Ayrica şunu aklınızdan çıkarmayın, hastanelerin hepsi devlet hastaneleride buna dahil artık ticarethane oldu bilginize.
    AmcaPolo

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağlık konusunda, devlet hastanesinde hamile kadına bağardıklarını görünce (Antalya) eşimi özel hastaneye götürüp 2bin tl yi bayıldım.

Sağlıkta reform yaptılar. Kuyruk bitti, hastaneler süper lüks.

Ancak anladığınız üzere ben malın önde gideni olduğum için 2bin özele bayıldım. Aylık kontroller Vs hariç.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @erh

2 sene olmuştur herhalde annem kafasını pencerenin köşesine çarptı yakın diye apar topar devlet hastanesine götürdüm.

Kapıdaki gerizekalı neyi var dedi böle böle diye özet geçtim, yeşil alana geçin dedi ! Ulan kadın beyin kanamasımı geçiriyor, iç kanaması mı var nerden görüyon biliyonda saniyeler içinde karar veriyosun.. Böyle saçma sapan bi sistem var.

Kafamın almadığı başka bir olayda; Hastaya önce kayıt açılıyor sonra müdahale ediliyor. Yılbaşı sabahı anneannem kalp krizi geçirdi daha doğrusu geçirdiğini orda öğrendik. Kadın baygın halde kayıt açın gelin diyolar ulan serefsiz ne olduğu belli değil beyin kanaması mı kalp krizi mi ? Bi dil altı hap ver,serum tak müdahele et ne bilim bisey yap. Zor bela kayıt işini hallettik ve HİÇBİR MÜDAHALE edilmeden kan tahlili,tomografı,ekg derken aradan 25 dakika geçti bu arada tekrar bi kriz geçirse, beyne pıhtı atsa bisey olsa ne olacak ?

Yemin ederim şansa yaşıyoruz...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler