User Tag List

18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Laptop Tavsiye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Laptop Tavsiye

Eski laptop artik cop oldu. 7 yildir kahrimi cekti ama artik aciliyor hemen kapaniyor
    Yeni bir bilgisayara ihtiyacim var. Tek bir oyun oynuyorum o da cs go almisken biraz iyi bisey alayim diyorum ama kafam karisti. Piyasa da fiyatlar 2 haneye kadar cikiyor.

ASUS N552VW CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TB+256 SSD-15.6-GTX960M 4GB-W10 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

ASUS N752VX CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-24GB RAM-256SSD+1TB HDD-17.3"-4GB GTX950M-W10 - Vatan Bilgisayar

Yukari da ki 2 bilgisayar arasinda kaldim ama rakamlar oraya cikinca msi ve monster da isin icine giriyir. Birde casper excalibur var ama caspera o kadar para verilir mi bilemedim. Illa laptop olmak zorunda yeni laptop alan arkadas varsa fikrini almak isterim

@onursumer

Gar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar laptop u taşıyacaksanız sürekli 17inc zor olabilir ayrıca küçük olanın ekran kartı da daha iyi

Ama ben olsam bir masaüstü yanına küçük bir laptop alırdım fiyatlar bu aletlere bence çok fazla

Düşünürseniz bende bir teklif yapayım lenovo y50-70 laptop var elimde hiç kullanmıyorum uygun fiyata verebilirim

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hazır konu varken bende bir soru sorayım 3-3.5k arası masaüstü düşünüyorum toplama şeklinde mi daha iyi yoksa marka olarak almak mı?
    Samara 2109

Gar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Donanım konusunda bilginiz varsa ihtiyaçlarınıza daha uygun siz toplayabilirsiniz markalar genelde ortalama parçalar koyar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunlardan birini alana kadar masaüstü toplayıp yanına idareten bir dizüstü bilgisayar alın 17 inç yerine 23 inç de yaşarsınız oyun keyfini. Hemde daha ucuz fiyata daha çok verim alırsınız. Yıllardır yerinde saymayıp sistemin üstüne de eklersiniz zamanla bir şeyler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oyun dedin mi desktop olmalı bencede. Sadece Cs:go oynuyorsun zaten çok pahalı bir desktop olmasınada gerek yok. Desktop+laptop bencede mantıklı...

Y.Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    17.3" olanı ele direkt olarak bence. Lenovo'nun (ideapad 700);
    i7 6700hq
    16gb ram
    1tb hdd
    gtx950 ekran kartlı
    modelini 3.800e falan bulabilirsin. Üzerine m2sata ssd al 250liraya. 4000-4100'e istediğin özelliklerde bir bilgisayar sahibi olursun. 2010'dan beri lenovo kullanıcısı olarak söylüyorum mutlu eder, üzmez. Linkini attığın kasa asus kullandım kısa bir süre, lenovo daha iyi bence. İş/oyun performansı dışında, Ofis/internet kullanımı sırasında klavye ve mause eklentileri yetiyor zaten

fn tuşları tamamen iptal edilmiş ve touchpad apple hissizliği dışında gibi çalışıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende işyerinde arıza cihazı için laptop alacagım uygun performanslı önerebileceginiz var mı ?

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar laptop u taşıyacaksanız sürekli 17inc zor olabilir ayrıca küçük olanın ekran kartı da daha iyi

Ama ben olsam bir masaüstü yanına küçük bir laptop alırdım fiyatlar bu aletlere bence çok fazla

Düşünürseniz bende bir teklif yapayım lenovo y50-70 laptop var elimde hiç kullanmıyorum uygun fiyata verebilirim
    hocam bana tam özellekleri ile beraber(varsa seri numarası) garanti durumu vs. ve fiyatını atarmısınız.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok fazla taşıyormusun ? asus kullanıyorum bende ozellikle bu serinin kasası çok hoş ve kullanırken güzel bir his veriyor , büyüklük benim için sorun olduğunu duşunduğumden 15 inc gtx960 lı senin kullanımına fazla bile gelebilir

aslında msi vs birsuru seçenek var aşağı yukarı aynı ozelliklerde ama hiçbirinin kasası hoşuma gitmiyor benim zaten fiyat bandı nerdeyse aynı

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ASUS Rog GL552VW Bu ürünü kullanıyorum. Temmuzda amazondan 1100$'a (Dolar 2.75'di) almıştm. Şu an vatan 5000+ fiyata satıyor.

Bir ara satıp aynı özelliklerde güzel bi desktop toparlim dedim ama fiyatı daha ucuza gelmiyor. Şu an mobil olarak kullanıyorum. Yanına klavye+mouse+monitör+ laptop soğutucusu alıp evdeyken kasa niyetine, dışardayken dizüstü olarak kullanmayı düşünüyorum.

Laptop yorumuma gelince ürün gerçekten tatminkar. Performansı vs gayet başarılı. Ama ofisteki masaüstüm den aldığım tat apayrı. Bu yüzden evde yukarda dediğim işe kalkıştım=)

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle kendin topla hem daha uyguna toplarsın. Cunku hazır sistemler ortalama oluyor genelde fiyata göre. Toplama hakkındada illa birileri çıkar yardım olucak eğer istersen
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Az onceki cevap alıntılayamamışım. @yıldırımbyzt 'a o cevap

34 GNN 111 #308 21'

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az onceki cevap alıntılayamamışım. @yıldırımbyzt 'a o cevap
    Daha önce toplama PC kullandım o fiyata alınan başka bir PC ye göre daha iyiydi ama şimdi o fiyatlara toplamak mı yoksa Amerika'dan getirmek mı daha mantıklı onu belirliyemedim zaten çokta üst segment lazım değil ETS CS assetto Corsa kaldirsa yeter en önemli kriter uzun süre kullanmalık birşey lazım toplama olarakta onerebilceginiz bir site falan varsa bakarim
    Samara 2109

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski laptop artik cop oldu. 7 yildir kahrimi cekti ama artik aciliyor hemen kapaniyor
    Yeni bir bilgisayara ihtiyacim var. Tek bir oyun oynuyorum o da cs go almisken biraz iyi bisey alayim diyorum ama kafam karisti. Piyasa da fiyatlar 2 haneye kadar cikiyor.

ASUS N552VW CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TB+256 SSD-15.6-GTX960M 4GB-W10 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

ASUS N752VX CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-24GB RAM-256SSD+1TB HDD-17.3"-4GB GTX950M-W10 - Vatan Bilgisayar

Yukari da ki 2 bilgisayar arasinda kaldim ama rakamlar oraya cikinca msi ve monster da isin icine giriyir. Birde casper excalibur var ama caspera o kadar para verilir mi bilemedim. Illa laptop olmak zorunda yeni laptop alan arkadas varsa fikrini almak isterim

@onursumer
    Laptopta bu rakamlara çıkılıyorsa asus msi arasında tercih ederim, monsterdan şikayetçi bir kaç arkadaşım var adamlar parayı vermiş ürün 1 1.5 ayda anca gelmiş. Yanılmıyorsam normalde temin süreleri 10 15gün kadar olması lazım.

Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazır konu varken bende bir soru sorayım 3-3.5k arası masaüstü düşünüyorum toplama şeklinde mi daha iyi yoksa marka olarak almak mı?
    Kardeşim bütçeni belirt özelden pm at yardımcı olayım geçen arkadaşıma topladık mermi hızında 2.5k ya kasa.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Millet araya bir soru sorim bende.

Mevcut bulunan dizüstü bilgisayarıma artık oyun oynaması zevksiz olduğu için birkaç donanım almak istiyorum. Yapmak istediğim sistem dizüstü bilgisayara harici monitör, klavye ve fare alarak yeri geldiğinde odada kasa olarak kullanmak. Bunun için kafama takılan birkaç soru var. Cevaplar ve yardımcı olursanız sevinirim.
    dizüstü bilgisayarım Asus Rog GL552VW.

Bilgisayarı HDMI ile televizyona bağladığımda 0.5sn'ye yakın gecikme alıyorum. Monitör aldığımda da bu problemi yaşar mıyım?

Bilgisayar için:
    Soğutucu olarak Zalman NS2000
    Fare ve fare altlığı olarak Logitech G402 mouse + Logitech G440 mouse pad
    Ses sistemi olarak Creative T3300 aldım.

Monitör ve klavye şu an kalan eksiklerim. Monitör için aklımda Asus marka, 23.6'' büyüklükte birkaç model var. Sizlerin önerileri ne olur?

Klavye için ise maalesef hiçbir fikrim yok. Kullanımı rahat, konforlu ve yumuşak olması esasım(ofisimde kullandığım MK345'in klavyesi süper mesela). Makro yapabilmek, arkadan ışıklar saçılma, çok profesyonel olsun diye bir niyetim yok. Sizler klavye olarak ne önerirsiniz?

Cerberus klavye ve mouse 199tl olduğunu gördükten sonra logitech 402yi iade edip Asus seti alma fikri kafamda yer edinmeye başladı. Yorumlarınıza ihtiyaç vardır. Klavye nasıldır. Mouse karşılaştırması yapacak olsanız hangisini tercih edersiniz?

İyi akşamlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önce toplama PC kullandım o fiyata alınan başka bir PC ye göre daha iyiydi ama şimdi o fiyatlara toplamak mı yoksa Amerika'dan getirmek mı daha mantıklı onu belirliyemedim zaten çokta üst segment lazım değil ETS CS assetto Corsa kaldirsa yeter en önemli kriter uzun süre kullanmalık birşey lazım toplama olarakta onerebilceginiz bir site falan varsa bakarim
    Ets ile Cs zaten pek bir sistem gereksinimi istemiyor. Asetto corsa içinde 3-3.5 bin liraya cok rahat bir pc toplarsın bence. Vatan da bilgisayar bileşenlerinde indirim vardı geçende istersen bakın. 1050ti ekran kartı, 6500-6600 seri i5'li felan bi sistem kurabilirsin 3.5 milyara herhalde. Bu işlerle uğraşan bi abimiz daha yardımcı olur kolay gelsin

34 GNN 111 #308 21'

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ets ile Cs zaten pek bir sistem gereksinimi istemiyor. Asetto corsa içinde 3-3.5 bin liraya cok rahat bir pc toplarsın bence. Vatan da bilgisayar bileşenlerinde indirim vardı geçende istersen bakın. 1050ti ekran kartı, 6500-6600 seri i5'li felan bi sistem kurabilirsin 3.5 milyara herhalde. Bu işlerle uğraşan bi abimiz daha yardımcı olur kolay gelsin
    1050 ti şiddetle tavsiye etmem parasını haketmiyor şuan gpularda f/p oranı en başarılı rx 470 ve gtx 1060. Cs go için pek bir sistem istemeyebilir ama yağ gibi akması için iyi bir monitör şart 144hz 3d monitör almak lazım çünkü standart monitör 60fps gösterir ve üstüne çıkınca kırılmalar yaşanır.

3 hafta önce cs go manyağı bir arkadaşıma sistem topladık bütçesi yetmediği için iyi bir monitör alamadık maalesef. Sistem şu şekildeydi

msi rx 470 4gb
    gskill ddr4 8gb 2133mhz ram tek modül
    intel i5 6400
    asus b150m pro gaming ethernet killer mevcut
    zalman z1 600w kasa umduğumdan da kaliteli çıktı kablo gizleme yeri ve kalite olarak parasına göre iyi
    ocz trian 150 240gb ssd
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler