User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
33 sonuçtan 20 ile 33 arası

Konu: Telefon seçimi hakkında yardım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abilerim yorumlar için teşekkür ederim. Ben stabil olduğundan bayadır Apple kullanıyorum. Arkadaşta Android sevdiğinden Apple'a yanaştıramıyorum. Şu anda HTC10 ile 6S arasında gidip gelmekte yorumlarınız sayesinde iPhone7'yi de alamazmış son parası 2500lıra daha çıkamam dedi Yorumlarınız için teşekkürler. Dediklerinizi de araştırıcaz
    1700 1600 lira 6s ler var 32gb falan. Temiz kullanilmis burda mevcut orayi bilmem ne kadar. Ben de dusundum 6s ama lgg5 aldim. 2. elleri dusunun bence. Bosuna 0 parasi vermeyin o kadar telefona. Bazen teshir urunleri vs. oluyor onlari kovalarsaniz ucuza ayni kaliteyi kapatabilirsiniz. tavsiyem bu olur yani bu durumda
    91 Miata - Sold
    06 Pug207 - Sold
    06 Sorento
    Laurel coming soon...

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha bugün aynı şey hakkında konuşuyorduk masada birinde iphone 7 biirnde samsung birinde gm falan var herkesin yaptığı aynı iş whatsapp resim çekme tektük face girme twiiter girme falan filan bunu bin tl lik tellede yapıyorsun kasmadan gayet hızlı seri 4 binliralık tellede yapıyorsun 3 bin liralık tellede yapıyorsun.. oyun oynıyanları bunun dışında tutuyorum ben oyunu pc de oynarım telde melde beni kesmiyor..

tel alıcaklar bu videoyu çok iyi izlesin adam o kadar güzel özetliyorki bugün çinde 2-3 fanrika var piyasadaki markaların apple dahil %99 bu fabrikalardan çıkıyor .. artık son nesil adı sanı duyulmamış markalar bile on numara telefon üretiyor.. hiç eskisi gibi değil..
    İyi kamera isteyen biri telefona iyi para vermek zorunda. 1000 liraya düzgün kameralı telefon yok maalesef.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kullanıcı tavsiyelerinden ziyade internette, özellikle yabancı sitelerdeki incelemeler ve karşılaştırmalara bakın derim. Şahsen ben android kullanamıyorum, alışamadım, en son kullandığım android telefonla da cins cins sorunlar yaşadım. Tekrar android alır mıyım? Hayatta almam. Şu an iPhone 5S kullanıyorum, hafızasının 16 gb olması dışında bir sorunum yok, hızından kamerasından vb ziyadesiyle memnunum.
    Dipnot: Piyasada LG G3 android'den soğutan, hatta küstüren telefon olarak bilinir, tonla sebebi internette mevcut.
    öyle işte.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son zamanlarda Lg v20 Camera olarak çok ön plana çıkmaya başlamış yabancı forumlarda karşılaştırmalarda ciddi anlamda s7 edge 7s ile arasında çok fark var doğrumu sizce bunlar
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone al geç düşünme gerek yok.

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Android olacaksa S7 diğer herşey için 6S.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Android in halimulis babası google phone ve onun eski versiyonu nexus serileridir.. direk a dan z ye bütün güncellemeleri direk googledan alıyorlar..

saf android kullanan modellerde iyidir arka planda çok fazla saçma sapa şey çalışmaz 2gb ram vardır ama 4 gm ramlik makinadan hızlı çalışır sırf arka planda bir şey çalışmadığı için..

ios stabildir akmaz kokmaz riski yoktur. androidlerde artık eskisi gibi değil gayet stabil %90 en azından.. onun dışında androidler neden karmaşık geliyor anlamıyorum ios dan çoda büyük menülerde fark yok.. eski 2 serislerinde 3 belki 4 sersilerinde karmaşıklık olabilir ama son sürümler gayet yalın ve sade hiç karmaşık değil..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Denizyaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamin aleykum oncellikle. Arkadasima telefon aramaktayiz. Bi kac tane telefonun arasinda kaldik. Fiyat araligimiz 2600tl ye kadar max. Uzun yıllar gotururebilecek pil bakimindan uzmeyecek bi tel ariyoruz.
    Arasında kaldığımız modelleri;

-Htc 10
    -Samsung S7 Edge
    -Sony Xperia XZ
    -iPhone 6S
    -LG G5
    -iPhone 6S'i hiçbir şeye değişmem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Android in halimulis babası google phone ve onun eski versiyonu nexus serileridir.. direk a dan z ye bütün güncellemeleri direk googledan alıyorlar..

saf android kullanan modellerde iyidir arka planda çok fazla saçma sapa şey çalışmaz 2gb ram vardır ama 4 gm ramlik makinadan hızlı çalışır sırf arka planda bir şey çalışmadığı için..

ios stabildir akmaz kokmaz riski yoktur. androidlerde artık eskisi gibi değil gayet stabil %90 en azından.. onun dışında androidler neden karmaşık geliyor anlamıyorum ios dan çoda büyük menülerde fark yok.. eski 2 serislerinde 3 belki 4 sersilerinde karmaşıklık olabilir ama son sürümler gayet yalın ve sade hiç karmaşık değil..
    Hocam bu androidlerde ne fark var nexus olanlar mı pahalı bir sistemi daha vardı adı gelmedi aklıma s7 edgelerde fiyat farkı çıkıyor bundan alırsan bu para bundan alırsan bu para diyor adam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu androidlerde ne fark var nexus olanlar mı pahalı bir sistemi daha vardı adı gelmedi aklıma s7 edgelerde fiyat farkı çıkıyor bundan alırsan bu para bundan alırsan bu para diyor adam
    firmaların kullandığı androidler kendileri tarafından yapılmış custom romlarla sunulmuş androidlerdir.. her firmanın kendine ait bir launcherı vardır saf androidde direk orjinalde google ın ne çıkıyorsa odur.

saf androidler ellenmemiş kurcalanmamış işletim sistemleridir yani firmaların yaptığı arayüzler eklentiler arka planda çalışan apuk sapuk şeyler olmaz.. her hangi bir donanımı ile oynanmamışdır işletim sisteminin haliyle stabildir ve çok hızlıdır.. saf android cihazlarda öyle sensörler abidik gubidik donanımlar eklentilerde olmaz ..

saf android cihazlarda direk google dan en son güncellemeleri alıyorlar.. nexus6 lar misal nougat7 güncellemesini aldı.. piyasada sıfır üretilen bir çok marka henüz daha nougat 7 ile üretim yapmıyor yada o sürüme güncellemedi pek çok modelini ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xperia göz ardı edilmemeli. Muhteşem bir telefon

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    firmaların kullandığı androidler kendileri tarafından yapılmış custom romlarla sunulmuş androidlerdir.. her firmanın kendine ait bir launcherı vardır saf androidde direk orjinalde google ın ne çıkıyorsa odur.

saf androidler ellenmemiş kurcalanmamış işletim sistemleridir yani firmaların yaptığı arayüzler eklentiler arka planda çalışan apuk sapuk şeyler olmaz.. her hangi bir donanımı ile oynanmamışdır işletim sisteminin haliyle stabildir ve çok hızlıdır.. saf android cihazlarda öyle sensörler abidik gubidik donanımlar eklentilerde olmaz ..

saf android cihazlarda direk google dan en son güncellemeleri alıyorlar.. nexus6 lar misal nougat7 güncellemesini aldı.. piyasada sıfır üretilen bir çok marka henüz daha nougat 7 ile üretim yapmıyor yada o sürüme güncellemedi pek çok modelini ..
    Samsung s7 edgelerde 2 ye ayrılıyor hocam hangisini almak lazım onların ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsung s7 edgelerde 2 ye ayrılıyor hocam hangisini almak lazım onların ?
    samsunglar hakkında bilgim yok onu bileni cevaplar .

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dodiiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi kamera isteyen biri telefona iyi para vermek zorunda. 1000 liraya düzgün kameralı telefon yok maalesef.
    1300 liraya sony Xperia M5 alırsın. Kamerası ilk 3e girer

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler