User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
52 sonuçtan 39 ile 52 arası

Konu: "Babamiz yok kapiyi acamayiz"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmir'de, adliyede gerçekleştirilen bombalı hain terör saldırısında Fethi Sekin ve adliye görevlisi Musa Can şehit olmuş, 9 kişi ise yaralanmıştı. Çatışmaya giren trafik polisi Fethi Sekin, teröristlerin büyük bir katliamını önleyerek büyük bir facianın önüne geçti. Nevvar Salih İşgoren Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Erol Urgun ise şehit polis Fethi Sekin'in çocuklarına özel eğitim yardımı yapılacağını duyurdu. Urgun, "İzmir Adliye binası önünde gerçekleşen hain saldırıyı şiddetle, nefretle kınıyoruz. Bu saldırıların ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef aldığı ortadadır. Hain olay sırasında polisimiz Fethi Sekin'in kahramanlık göstererek gerçekleştirdiği müdahale büyük bir faciayı önledi. Biz Nevvar Salih İşgören Vakfı olarak şehit ve gazilerimizin çocuklarına burs veriyoruz. Şimdi de İzmir'i büyük faciadan kurtaran kahraman şehit polisimizin çocuklarına eğitim hayatları boyunca özel eğitim yardımı yaparak minnet borcumuzu ödemek istiyoruz. Bu vesile ile şehit polisimize ve şehit olan adliye çalışanımıza Allah’tan rahmet, başta yakınları olmak üzere İzmirlilere başsağlığı, hain saldırıda yaralananlara acil şifalar diliyoruz" dedi.

Ayrıca Galatasaray kulübüde altınorduda futbol oynayan Polis abimizin oğlu için altyapı kapılarını açtı.Acılarını dindirmez ama hiç olmazsa sahipsiz olmadıklarını göstermiş oldular.

yigitblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.İsminin bir polis okuluna verilmesi lazım.Polis nasıl olunur bundan daha güzel anlatılamaz.

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bır komsusunu buldum,bakalım ulasabılıcekmıyım. Acılarıda taze,bır sekılde ıhtıyaclarını ogrenebılırsem mutlu olucagım.
    Abi ulaşabilirsen bizi de haberdar et, senin üzerinden ben de yardımcı olmak isterim mahsuru yok ise.

On dakikaya yakındır yazıp yazıp siliyorum, bu konuya siyaset bulaştırmayayım diyorum ama her kapı aynı yere çıkmıyor mu Allah aşkına bende mi sorun var?
    Ohal mohal bir halta yaramıyor, sıkıyönetim lazım.
    Dev gibi yüreği varmış abimizin, hiç tereddüt etmeden üzerlerine yürüdü ama bir tabanca ile iki tane kaleşnikof kullanan adama karşı nasıl mücadele edebilir?
    Sürekli teçhizatını kuşanmış asker denetimi olmadığı sürece bizim canımız daha çok yanar.Adamların pardon şerefsi zlerin getirdiği mühimmat bile (rpg-7 atgm el bombası) askerin ilgi alanında.
    Abimizin yeleğinin bile olduğunu sanmıyorum.Vurulduktan sonra o düşerken nefesim kesildi, sanki ben vuruldum.Yeter artık bu kaçıncı can ne yapmak gerekir bu duruma biz nasıl farkındalık yaratacağız...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rabbim Mekanını Ali Eylesin geride kalanlara sabır ihsan eylesin

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cenazeden sonra ilk temasi sagliyacagim. Suan yardim etmek isteyen cok oluyor ama 2-3 ay sonra sular duruldugunda kimse kalmiyor. Onemli olan kalici olmak. Yurdumuz fakir,elbet herkese yetemeyiz ama gucumuz yettigince destek olmaliyiz.

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CRX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptığı kahramanlıkla herkese trafik polislerini sevdirdi şehidimiz, hatta utandırdı da. Allah gani gani rahmet eylesin.
    aynen öyle oldu

EmreS13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Galatasaray kendi sitesinde açıklama yapmış. Umarım gerçekleşir.
    http://www.galatasaray.org/haber/kul...zumuzdur/34430

Galatasaray Spor Kulübü olarak dün İzmir’de meydana gelen alçak terör saldırısına tek başına meydan okuyan ve canı pahasına onlarca insanımızın hayatını kurtaran kahraman polisimiz Fethi Sekin’e bir kez daha Allah’tan rahmet; eşine, üç evladına, yakınlarına, silah arkadaşlarına ve milletimize sabır diliyoruz.

Bu elim olaydan sonra, rahmetli Fethi Sekin’in çok iyi bir Galatasaray taraftarı olduğunu, oğlu Burak Tolunay’ın da Altınordu altyapısında futbol oynadığını öğrenmiş bulunmaktayız.

Galatasaray, bugüne kadar kamuoyunun bildiği ya da bilmediği pek çok toplumsal olayda, bu ülkenin temel taşlarından biri olmanın sorumluluğu ile hareket ederek üzerine düşen her görevi yerine getirmiştir. Bu sefer de yapacağından hiç kimsenin endişesi olmamalıdır.

Biliyoruz ki Sekin Ailesi’nin acısı henüz çok taze. Bu tür kararları almak için vakit çok erken. Ancak tüm kamuoyunun şunu bilmesini isteriz: Galatasaray altyapısının kapıları, şehidimizin emanetine ardına kadar açıktır. Bu konuda eğitim bursu verilmesi dâhil her türlü imkan Galatasaray camiasının Sekin Ailesi’ne ve Türkiye’ye sözüdür.

Saygılarımızla.

Galatasaray Spor Kulübü

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmir Ticaret Odası 3 çocuğununda Tüm eğitim masrafını üstleneceğini açıkladı..

Aynı şekilde İzmirin en büyük yardımseveri olarak nitelendirilebilecek Nevvar-Salih İşgören çiftinin vakfıda Tüm eğitim masraflarını özel bursla üstleneceğini açıkladı..

Bu KAhramanın ailesini ömür boyu rahat ettirmek hepimizin boynunun borcudur..

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boynumuzun borcu. Tüm şehitlerimize borcumuz.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kampanya imzalandı. Allahım rahmet eylesin. Adamım diye sokakta dolaşanlara adamlık dersi vermiş.

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu arkalara düşmüş.
    Var mı organize edebilecek, İzmir'de ikamet eden biri? @997TT
    Abi var mı gelişme?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malesef yok,aradım ama acmadılar. Bana bıldırıceklerdı ama sanırım bıze sıra gelmedı....

Aero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef yok,aradım ama acmadılar. Bana bıldırıceklerdı ama sanırım bıze sıra gelmedı....
    İzmir Barosu tarafından kampanya başlatıldı.

İzmir Barosu | HaberDetay yardim kampanyasi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunun gıbı bır cok oda yada dernek baslattı zaten. Ben dırekt aıleye ulastım. Sanırım her yerden bır cok arayan yada yardım eden oldugundan,kafaları cok dolu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler