User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
39 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: İstanbul'da Park Yerleri - Free

YsfTzcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İstanbul'da Park Yerleri - Free

Selamlar, 4. Levent'te oturuyorum ve hergün Kadıköy Moda'ya gidiyorum. Araç ile gitmediğim zamanlarda Metrobüs ve biraz yürüyüş ile işe gidiyorum. Bir diğer seçenek Beşiktaş'tan vapur ile Kadıköy Rıhtıma geçiyorum.

Aslında hepimizin işine yarayacak bir bilgi paylaşımı yapabiliriz diye düşünüyorum.

İstanbul'da kendim için soracak olursam Beşiktaş'ta aracımı bırakıp, vapurla geçip akşam ise tekrar aracımı bıraktığımda yerde bulabileceğim bir yer var mıdır ?

İspark dışında gizli saklı köşelerde boş yerler gibi.

Bunun gibi alternatifler var mı ?
    Renault Sport

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maça gittiğimde abbasağa parkı civarlarına park ediyorum genelde, stada biraz yürüme mesafesi oluyor ama iskeleye yakın. İspark olmayan sokaklar var

ToyGun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabah saati icin cok emin olmamakla birlikte, genellikle serencebey yokusunda yer buluyorum aksamustu. Bazen askeriyeye kadar ciktgim oluyor.
    o tarafta yoksa da yan sokaklara, asariye cd, muvezzi cd kesin bos oluyor.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abbasağa parkımıdı orası , ara sokakta var bi tane, 5 tur attıgımı hatırlıyorum etrafında , bir ihtimal oralarda bulursun belki,ama sabah saatlerıde gitmişliğim var,o yüzden biraz zor diyorum

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yürümeye yokuşa üsenmem dersen Bahçeşehir Universinin önünden(ortaköye istikametine doğru) ilerleyip herhangibir sol dan içerlere dalarsan sokaklarda bayırlarda park edebilirsin
    1881 - 193

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yürümeye yokuşa üsenmem dersen Bahçeşehir Universinin önünden(ortaköye istikametine doğru) ilerleyip herhangibir sol dan içerlere dalarsan sokaklarda bayırlarda park edebilirsin
    Oradan araba çekiyorlar amacın ne emniyetle anlaşmalımısın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @fthdrn Mitin tarafında değil daha arkalara o dar yerlere çekicimi girer be

Ayrıca aramızdaki anlaşmalı tek çekici @ProdriveSTI
    1881 - 193

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @fthdrn Mitin tarafında değil daha arkalara o dar yerlere çekicimi girer be

Ayrıca aramızdaki anlaşmalı tek çekici @ProdriveSTI
    O çok çekici bir abimiz ayrıca sigortalarımız da tamir ediyor.
    Tamam tamam haklısın Çırağanın otoparkının tam karşısındaki ters dik rampaya girerseniz ilerlerde boş yer var. ilk sıra çırağana ait ama devamı yani conradın arkasına çıkan yolda sağda park yerleri mevcut. Ama oraya park edip iskeleye yürümek 5-6 dk sürer.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu nasıl bir öneridir?
    O dar sokaklarda çöp kamyonları geziyor. Ayrıca Barbarosa tepeden inmek için MIT'e kadar çıkıp "aa burası kapalıymış" diyen arabalar/minibusler vs de dolaşıyor o bahsettiğin daracık sokaklarda..
    Bu ara sokaklarda tekrar Çırağan Caddesine inmek isteyen araçlar o sokaklarda tıkandığında, sığmadığında geçemediğinde, park halindeki arabalara sürterek cayır cayır geçiyor acıma falan yok..
    Üzerine "sokak daraldı park etmiş arabalardan" diye polis aranırsa da yine o daracık sokaklara çekici giriyor, dans ediyorlar sonra hep birlikte..
    10 liranın hesabını yaparken binlerce liranızdan olmayın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsanların kapısının önü sizin otoparkınız mı? metrobüse binecek geliyor adamın evinin önüne park ediyor, akşamın bir saatine kadar, semt sakini sokağına aracını park edemiyor. Arabanı ya kapında bırak veya otoparka yada işine arabanla git.
    40 Alimi 1 Delille yendim, 1 Cahili 40 Delille Yenemedim. (İmam Şafii)

YsfTzcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YavuzNaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanların kapısının önü sizin otoparkınız mı? metrobüse binecek geliyor adamın evinin önüne park ediyor, akşamın bir saatine kadar, semt sakini sokağına aracını park edemiyor. Arabanı ya kapında bırak veya otoparka yada işine arabanla git.
    Emin ol bu konuda senden daha duyarlıyım. İnsanları sıkıntıya sokacak bir tip değilim çok şükür fakat hayat şartlarına nasıl uyum sağlayacağımı da senden öğrenecek değilim

İnsanların rahatsız etmeden, ne uygunsa onu yaparım.
    Renault Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir öneridir?
    O dar sokaklarda çöp kamyonları geziyor. Ayrıca Barbarosa tepeden inmek için MIT'e kadar çıkıp "aa burası kapalıymış" diyen arabalar/minibusler vs de dolaşıyor o bahsettiğin daracık sokaklarda..
    Bu ara sokaklarda tekrar Çırağan Caddesine inmek isteyen araçlar o sokaklarda tıkandığında, sığmadığında geçemediğinde, park halindeki arabalara sürterek cayır cayır geçiyor acıma falan yok..
    Üzerine "sokak daraldı park etmiş arabalardan" diye polis aranırsa da yine o daracık sokaklara çekici giriyor, dans ediyorlar sonra hep birlikte..
    10 liranın hesabını yaparken binlerce liranızdan olmayın.
    Gayet gördüğün gibi İstege uygun öneridir çöp kamyonu da tırda itfaiyede bilmem ne de girse konu açan bedava arkadaş yer aradıgından bahsettiği konuma yakın yerler oraları. Allahın tek araclık sokagından ve hertürlü araçta gecebilir veya kocaman yoldada birinin takıp gidebilecegini + hırsız girebilecegini + camı patlatılabilir olacagını hatta terör ve afet olayına denk gelme ihtimali her zaman mümkün.
    1881 - 193

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kabataştan gitmek isterseniz Ömer avni camisi arkasında kalan Taşlı çıkış sok.ve Muhtar Leyla ıldır sokaklara park edip oradan kabataş vapur iskelesinden gidebilirsiniz
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

therev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bahcesehirde okuyan biri olarak soyliyim hic kendinizi yormayin aylik uyelik alin carsi otoparkindan kafaniz rahat olsun 2 sene asariye caddesinde oturdum o caddeyide artik otoparkcilar ele gecirdi yarim saat 40 dakka yer arayip arabayi sokagin ortasinda birakip gittigimi hatirlarim. yurumek sorun degil diyosaniz dikilitasi oneririm en rahat oralarda park yeri bulursunuz 10 dakka yurursunuz iskeleye evlendirme dairesinin ordan.
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elin oğlu mars için tarih veriyor biz halen kesicide honda yürütüyoruz.
    RUH CZT

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yer bulabilirseniz abbasağa parkı etrafı.

Alıntı therev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahcesehirde okuyan biri olarak soyliyim hic kendinizi yormayin aylik uyelik alin carsi otoparkindan kafaniz rahat olsun 2 sene asariye caddesinde oturdum o caddeyide artik otoparkcilar ele gecirdi yarim saat 40 dakka yer arayip arabayi sokagin ortasinda birakip gittigimi hatirlarim. yurumek sorun degil diyosaniz dikilitasi oneririm en rahat oralarda park yeri bulursunuz 10 dakka yurursunuz iskeleye evlendirme dairesinin ordan.
    Kırmızı yüklü CZT var bazen görüyorum çarşının katlı otoparkına aracı bıraktığımda. Sizin herhalde araç.
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YavuzNaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanların kapısının önü, kendilerine ait değil kamu malıdır. Merkezi bir yerde oruruyorsan bazı sıkıntıları olucaktır illaki. Hiç anlamam burası benim kapımın önü benim yerim mantığındaki insanları

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ben 20 yıl serencebeyde oturmuş biriyim beşiktaşı avucumun içi gibi bilirim.. şu anda park yeri bjk de tam bir ızdırap .. aralar dereler her yer full.. birde bazı apartman iş yerleri önlerine bariyerler dubalar koyuyor oralarada park edemiyorsun..

çırağanda yer bulmak çok çok zor.. buldunuz diyelim cadde zaten dar geldiğinizde kaportanızda çizik falan görürseniz şaşırmayın.. en doğrusu gene otoparkdır gider abonelik yaptırırsınız ucuza gelir ..

illa park edicem ve kafam kulağım rahat etsin istiyorsanız barborusuda unutun oralarda full her yer ispark .. sabancı lisesi karşı yıldız tarafı ispark olmıyan yerlerede tabela falan yok diye güvenmeyin çekebilirler.. çekiyorlarda..

en garanti yerler fulyanın çarşıya yakın kısımları orda siteler falanda var sitelerin kendilerine ait olmasada yaptırdıkları cadde üstü park alanları var sabahları insanlar işe gittikleri için o alanlarda boş yer oluyor kafanız kulağınızda rahat eder.. ama çarşı içinden iskeleye baya yol yürürsünüz..

bende şu anda 4.leventte oturuyorum beşiktaşa scooterla iniyorum arkadan etilerin ordan ortaköyden açık oluyor hemde manzaralı yol bomboş.. iskelenin orda köprü altına motoru bırakıp karşıya öyle geçiyorum yada beşiktaşda oralarda işim varsa öyle hallediyorum..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Beşiktaş'a ineceğim zaman darphane çevresine bırakıyorum aracı oradan minibüs/taksi devam ediyorum. En rahatı öyle oluyor benim için.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hızlı olan kazanır yapacak birşey yok,ben kendi evimin önüne araba çekemiyorum diye milletin arabasına kış kış mı çekeyim,çekmiyorum çünkü o da kendi kapısının önüne koyamıyor.devletin kaldırım kenarı ..bina sahibinin varsa tapusu oranın o başka.

- Gültepe minibüs duraklarının oradan gidip ilerdeki yokuşta bulabilirsiniz park yeri.Veya darphanenin oradan girin oralardada bulursunuz.Evlendirme dairesinin oradanda dümdüz iskeleye gidersiniz.
    Ama 4 leventten otobüste minibüste gidiyor beşiktaşa,böyle birşeye gerek yok bence (: saat 8 de cıkarım evden bende leventteyim,yollar gayette boş oluyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler