User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
50 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Uludag Hakkında Bilgi Yardımı.

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation Uludag Hakkında Bilgi Yardımı.

Merhabalar,şu karlı günlerde hep hayalim olan ama bir türlu gidemedigim uludağa kız arkadaşımla beraber gitmek istiyorum.Birkaç sorum olacak;
    1-Bookingten hotellere bakiyorum uygun fiyatlılar sanırım kayak merkezlerine uzaklar.Yakın olanlar çok pahalı geliyor.Mesafe cokmu?Ulaşımı nasıl sağlarım.
    2-Kayak ekipmanlarını kiralayabilecegimiz yerler var sanırım.Botuydu,montuydu,kayağıydı fiyatlar nedir ortalama?
    şu iki sorumu cevaplarsanız çok makbule geçicek.Sımdiden tesekkurler
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkinci bölge otellerine bak tavsiyem

Pistler yeni başlayanlara daha uygundur.

Pantolon (askılı olsun) ve mont mutlaka kayağa uygun olsun.

Bel el ve ayak bilekleri lastiklidir. Isı yalıtımı çok iyidir, usumezsin.

Gözlük ve yüz maskesi kesin tavsiye ederim rahat kayarsiniz.

Kayak veya snowboard ikinci bölgede otelin kayak odasından kiralayin.

3-5 gün keyif var, ordan oraya board kayak taşımak çile oluyor.

Otelden kiralarsan vakit harcamadan piste çık kay, yoruldum gir otele bi çay kahve iç dinlenme sonra devam

Çocuk oldu olalı gidemedik hanımla, bu sene maaile gidicem bende snowboard ogreticem ogluma

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XSi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinci bölge otellerine bak tavsiyem

Pistler yeni başlayanlara daha uygundur.

Pantolon (askılı olsun) ve mont mutlaka kayağa uygun olsun.

Bel el ve ayak bilekleri lastiklidir. Isı yalıtımı çok iyidir, usumezsin.

Gözlük ve yüz maskesi kesin tavsiye ederim rahat kayarsiniz.

Kayak veya snowboard ikinci bölgede otelin kayak odasından kiralayin.

3-5 gün keyif var, ordan oraya board kayak taşımak çile oluyor.

Otelden kiralarsan vakit harcamadan piste çık kay, yoruldum gir otele bi çay kahve iç dinlenme sonra devam

Çocuk oldu olalı gidemedik hanımla, bu sene maaile gidicem bende snowboard ogreticem ogluma
    tesekkur ederim bilgiler için
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben ayın 10 ve 12 si arasında erta soyak otelde yer ayırdım 650 tl 2 gece 3 gün 2 kişi tam pansiyon bakalım ne çıkıcak

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,şu karlı günlerde hep hayalim olan ama bir türlu gidemedigim uludağa kız arkadaşımla beraber gitmek istiyorum.Birkaç sorum olacak;
    1-Bookingten hotellere bakiyorum uygun fiyatlılar sanırım kayak merkezlerine uzaklar.Yakın olanlar çok pahalı geliyor.Mesafe cokmu?Ulaşımı nasıl sağlarım.
    2-Kayak ekipmanlarını kiralayabilecegimiz yerler var sanırım.Botuydu,montuydu,kayağıydı fiyatlar nedir ortalama?
    şu iki sorumu cevaplarsanız çok makbule geçicek.Sımdiden tesekkurler
    Kardeşim hangi otellere bakıyorsan bana haber ver.
    Uygun fiyat alabiliriz belki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde ets turdan rez yaptıranlara %25 indirim varmış öyle yazıyor sitesinde malzeme kiramalarında ve kar aracı kiralamada

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uludağda yatak fiyatı nispeten ucuz otellere gitmeyin derim naçizane tavsiye

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orman Köşkleri var tavsiye ederim.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gözlük-Kask-Buff'u gitmeden temin edin. Uludağda veya başka bir yerde bulabilme şansınız pek yok.
    Bu 3 ekipmanının mont ve pantolondan önce alınması gerekiyor. Gerçekten bu üç ekipman çok önemli.

Mont-Pantolon tr şartlarında 4k lik ve üzeri yeterlidir, uzun süre gidecekseniz 4-5 gün gibi günlük kıyafete 30-40 lira verip, kullanılmış ürünleri almaktansa kıyafetleri Decathlon 250-300 TL'ye kapatırsınız.
    Sadece board ve kayak kiraları ise günlük 50 TL ile 65 TL arasında değişiyor. Polis Moral Eğitimde ekipman kiraları ortalama %25 daha ucuz.
    Kesinlikl gitmeden, kaliteli buff- kask ve gözlük alın, bufflar %100 pamuk, yün gibi su tutucu maddeler yerine, 6 karbonlu malzemeler ile karışım olsun..

10k lık mont alıp, buffsız kullananlar var, üşüyorum diyorlar. Uludağ gereksiz pahalıdır ve İTÜ'den, Yıldız'dan, Bursa'dan "AGA YEDİTEPELİ-ÖZYEĞİNLİ-KOÇLU KIZLAR GELİYOMUŞ KESİN EKMEK DÜŞER" mantığıyla gelen 4-5 sap takılan, spring-party tayfa çoktur. Kesinleşmiş bir durum yok ise, amacınız kayak tatili ise, yurt içinde ki diğer alternatifleri düşünebilirsiniz. Hem daha huzurlu hem de daha ucuza güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Pantolon alacaksanız kesinlikle askılı olsun, Mont tercihi size kalmış, görünür parlak renkler tercih edin siste gözükemeyebiliyorsunuz.
    Ben mont içerisine pamuklu t-shirt giyip takılıyorum, zaten hareket ettiğiniz ve buff+gözlük+kaskdan dolayı ısı kaybınız pek olmadığı için fazla üşümüyorsunuz.

4 veya 5 gün tatil yapacaksanız;
    Mont+Pantolon+Kask+Gözlük+Buff'u gitmeden alın,
    Kayak-Boardı ise kiralayın, 2-3 sezon gidip ona göre alırsınız.

Ulaşım ile alakalı, her gittiğimizde biz yaz lastiği+zincir kombinasyonu ile çıkmıştık, kış lastiği dahi olsa dahi zorunlu olarak zincir taktırıyorlar sizlere o yüzden araçta zincir bulundurun. 50 liralık zincire, uludağda 100 lira vermeyin.

serkanaygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özellikle Uludağ'a gitme durumu yoksa Bulgaristan alternatifleri de değerlendirilebilir. Bansko ve Pamporovo düşünülebilir. Mesafe olarak da Çorlu - Bursa, Çorlu - Bulgaristan çok fark etmeyecektir diye düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanaygün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle Uludağ'a gitme durumu yoksa Bulgaristan alternatifleri de değerlendirilebilir. Bansko ve Pamporovo düşünülebilir. Mesafe olarak da Çorlu - Bursa, Çorlu - Bulgaristan çok fark etmeyecektir diye düşünüyorum.
    Plan bansko ise o konuda da bilgi verebilirim.

serkanaygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Plan bansko ise o konuda da bilgi verebilirim.
    Yazarsan güzel olur, illa ki düşünen kişiler vardır aramızda.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir turizmci olarak, uludağ' nın en uygun otellerinden biri BECEREN OTEL ' dir.
    Bookin' den fiyat aldıktan sonra oteli birde arayıp otelden fiyat alın. sabah öğle akşam full
    Yılbaşı günü 2 gün 3 gece 800 lira fiyat aldım.
    ortalama 100 ' e falan da eşyaları kiralayabilirsin.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam iyi günler
    Ben Allah'ın Kırşehir Kaman lı bir insanıyım
    Uludağ hayaldi benim içinde gerçek oldu
    Senelerdir winterfest ve whitefest kapsamın da hayalini kuramayacağım otellere gittim Ağaoğlu ,karinna , grand yazıcı
    Buna ek olarak fiyatı uygun olarak tavsiye edebileceğim büyük otel olur hocam kiralama da otel içinden yapabilirsiniz 4-5 günlük kira parasına sahibinden üzerinden kendinize şet bile alabilirsiniz

Kesinlikle tavsiyem festival kapsamında en güzel ötele en uygun fiyatlı gitmeniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanaygün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazarsan güzel olur, illa ki düşünen kişiler vardır aramızda.
    Merak edenler için kayak ağırlıklı biraz da eğlence için bansko rehberim;
    Banskoya gitmeyi mi düşünüyorsunuz? Are you cola seviyesinden 1 tık daha fazla İngilizce biliyor musunuz?

1-Kazıklanmama Gezimakinesi, gezikulübü, zart organizasyon, zurt turizm aracılığı ile boktan otellere, boktan odalara, boktan otobüslerle banskoya 350-400 €' ücret ödeyip gitmeyin.

2- Konaklama Planlama Açın banskoyu google mapsden Gondola'yı bulun, 500-600 mt bir mesafe belirleyip, gondolaya yakın otellere bakın, bu çok önemli, ayağınızda board botu veya kayakla gondoladan yürüyeceksiniz. Kafanizda ki otelleri belirlediniz, fiyat/performans olarak en düşük oranda olan biraz gondoladan uzak, arayıp gondolaya ring var mı sorun, bu da tamamsa otelin yurtdışı sitelerinde ki yorumlara ve fotoğraflara bakın. Hatta instagramdan o otelde taglenmiş fotoğraflarına bakın. Google mapste resimlerde mevcut, biraz dolaşın banskoyu gitmeden.

3- Konaklama Ayarlama Otelin fotoğrafları ve yorumlar içinize sindi mi? Çok güzel arayıp rezervasyon yaptırıyorsunuz, İngilizcenin iyi ise, ve güven verebilirseniz oteliniz hiç bir ödeme almadan rezervasyonunuzu tamamlıyor. Gitmeden önce kafanizda ki bütün ayrıntıları sorun. Ucuz oteller, nadiren yarım pansiyondur, banskoda ki otellerin çoğu oda+kahvaltıdır bu ayrıntıyı sorun. (kısıtlı bütçeniz var ise akşam yemeği önemli). Çalışanlar, Türk turizmcisi gibi ilgisiz veya bilgisiz değiller, misafir olmayacaksınız bile olsanız sorularınızı cevaplarlar. Sorularınızı sorup cevapları aldınız rezervasyonunuzu tamamlayın. Ortalama yıldızlı bir otelse, kapalı havuzu olup olmadığını sorun. O sıcacık su 7-8 saat kayak yaptıktan sonra ilaç gibi geliyor. Konaklama kısmında size bir öneride bulunamam bu konuda kimsenin ahını almak istemiyorum. Ancak Kişi başı 200 Leva ile 5 gün Gondola'nın karşısında kalabileceğiniz gibi, günlük 200 Leva'da vereceğiniz oteller mevcut. (Kayak için gidip, şehirde zaman geçirecekseniz ortalama konaklama 5 gün için 300-350 TL civarında oluyor.)

4- Ulaşım 3 Yolumuz mevcut, Uçak,Araba,Otobüs.
    Uçak ile gidecek iseniz otelin belirli havaalanlarından transferi olabilir bu konuda otelden bilgi alıp öyle bilet alın. Havaalanı shuttlesinin kişi başı ortalama 15-20 € Gibi bir ücreti vardır. Onun dışında direk Bansko'ya Haremden otobüsler var ve bu milleti 350-400 euro söğüşleyen bilmemne turizm,zart organizasyonların araçlarından da bilet alabilirsiniz. Banskoya götüren firmaları gideceğiniz gün arayıp fiyat alabilirsiniz. Banskoya 30-40 liraya bile götürüyorlar boş yer varsa. Geçen sene Haremdan kalkan otobüsler 65 TL idi bu senede 75 TL imiş. Otobüsle gidecekseniz, 12-16 saat arası bir yolculuğa hazır olun. 2-3 Kişi iseniz otobüsle gitmek en mantıklısı, orada araca ihtiyacınız yok.Bunu arabasına 10 dakika dahi erişemeyecek olduğunda, çıldıran birisi olarak söylüyorum. BANSKODA ARABAYA GERÇEKTEN İHTİYACINIZ YOK. Arabanızla daha önce yurtdışına çıkmadıysanız, turing fedarasyonuna para vermek istemiyorsanız, 600-700 kmyı arabayla gitmek içmek Mavi Sigorta+Turing Fed. Ehliyet Parası+Vekalet(Araç sahibi sizinle gelmeyecek ise) vs. derken uçaktan daha pahalıya geliyor.
    Tekrar tekrar söylüyorum, küçük çocuk yok ise bir heves yapıp arabayla gitmeyin, küçük çocuğunuz var ise banskoya gitmeyin zaten Araba masrafı yerine uçakla gelip-gidin. 2 Gün kayak için kazancınız olur, kaza bela derdiniz olmaz, kötü bir durumda (kaza,bozulma vs.) eliniz kolunuz bağlı kalmaz.

5- Bansko'da yaşam Oteli ayarladınız, ulaşımı ayarladınız yola çıkmaya hazırsınız. Sakın sadece dolar,euro veya TL ile gitmeyin. Burada harcamalarınıza göre Leva bozdurup gidin. (Geçen sene TR'de leva 1,7 TL'ye bozdurulurken, Banskoda ki şark kurnazları 2-2,2 TL'den bozuyorlardı.) Levanın dışında TL yerine dolar,euro alın yanınıza.

4-Kayak Malzemesi-Kiralama Kiyafetinizi kiralamayı düşünmeyin euro paritesinden kiralama bedeli ile TR'den sıfır ürünler alabilirsiniz. Kıyafetleri gitmeden buradan alın, Banskoya'da 4k Mont 4k Pantolon yeterlidir. (Decathlondan 350-500 TL arasında 4k Mont+Eldiven+Pantolon+Çoraplar alabilirsiniz. bu da günlük 70 TL eder yaklaşık 17,5 Euro. Kiralama bedeli 7-10 € arasında döndüğünüzde aldığınız ekipmanları uygun fiyatla satabilirsiniz) Yukarıda da yazdım, mont+pantolon+eldiven yeterli değil. kask, buff ve termal gözlüğü kesinlikle alın. Buff çok önemli tekrar tekrar söylüyorum Buff çok önemli.
    KASK ALMAYI UNUTMAYIN, KASKSIZ O PİSTE ÇIKMAYIN, ACEMİSİNİZDİR BOARDLA BİR DÜŞERSİNİZ VEYA ACEMİ DEĞİLSİNİZDİR AMA BANSKOYA STRİP CLUP, KUMARHANE GÖRMEYE GELEN BERKECAN KAYAMAYIP ÜZERİNİZE DÜŞER O BOARD KAFANIZA KESİT DİKİNE ÇARPAR, KAFANIZI YARMANIN ÖTESİNDE, GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN HASARLAR ALIRSINIZ.
    Kıyafeti hallettik, kayak-board için şehirde pek çok alternatif var, otelinizin de bu konuda yardımcı olabilir, fiyatlar çoğu yerde aynıdır. (10€-12€ arasında board-ski) Esnaflıklarını beğendiğim için bu konuda gerçekten öneri vermek istiyorum. Tsakiris Rent hemen Gondolanın karşısında, Europhia'nın azıcık ilerisinde. Gidin orada ki insanları görün, esnaflığı, iyi niyeti, ilgiyi görün. (ingilizce biliyorsanız ve karşılıklı anlaşabiliyorsanız çook sıcakkanlılar, en azından ben hiç bir sorun yaşamadım.) Bir de ekipmanların TR'de ki "Boyun gaç- ayak numaran gaç, he al istediğini buradan" diye size sunulan pürüzsüz olması gerekirken, çizik içerisinde ki boardlarla alakası yok.

Strip Clup-Kumarhane Buraya sadece bunun için gidenler var ama Kumarhanesi öyle ahım şahım değil, Kumar amacıyla gidiyorsanız, Banskoyu unutun. Kumarhane'ye kendinizi çok fazla kaptırmayın. Kumarhaneye giderken cebinize limitli miktarda koyun, öyle gidin başka bir kredi kartı,para almadan gidin o kumarhaneye. İçki ücretsiz, ortam çok hareketli, Bir kapılırsanız, saatti farketmezsiniz kayak tatiliniz daha 1 gün kaymışken sabah 8lere kadar poker oynarken bitebilir. Ben genelde dışarıda ki mekanda içkiye vereceğim kadar cebimize para koyup kumarhaneye gidiyorduk, içkilerimi içip, paramı kaybedip(bazen kazandığımda oluyordu.) ayık kafayla çekemeyeğim bansko gece hayatına devam ediyordum. Sap gidiyorsanız, oradabn kız düşmez. Bunu asla düşünmeyin, hedeflemeyin eğlenmenize bakın. bizim gittiğimiz zaman yabancıların gitmediği zamana denk geliyor. Strip Clup'la genelev aynı şey değil, bunun farkında olup gidin. Orası herhangi bir bardan farklı değil,arkadaşlarınızla oturun 2,3 bira içip ,sohbet etmek için gidin. Ortam ile eğlenin. Farkında olmadan, telefon, gopro vs. çıkartmayın, çıkartıyorsanız çekim yapmayın. Biz erkek erkeğe gittiğimizde birası ucuz, müzik daha kısık sesle çalınıyor diye gidiyorduk. Başka amaçlarınız varsa bunun için en yanlış yer Strip Cluplar. Kız arkadaşınız ile strip clup'a gitmeyin, mekan değil de mekanda ki barzolar yüzünden boş yere gerilirsiniz.

Restorantlar- Mekanlar Bu konuda şunu kesinlikle yapın diye bir önerim yok ama EUROPHIA'ya ve LONDON PUB'a gitmeyin. Gereksiz kalabalık, Gereksiz bir Türk yoğunluğu var. Şehri keşfe çıkın, mekanlar keşfedin. Bir gece kesinlikle La Skara'ya gidin. Çınaraltı tarzı mangalbaşı,kendin pişir kendin ye bir mekan, türk pek fazla yoktur. Bulgar rakısı Mastika için, bulgar sosisi dedikleri, görüntüsü bizim sucuğumuza benzeyen, At etinden bir ürünleri var muhteviyatını bilmiyorum(Domuz eti içermiyor ancak domuz yağı veya başka bir ürün içeriyor mu sormadık) sorun etmiyorsanız kesinlikle yiyin. 4 kilo et yiyip, 4 şişe mastika içip 400-500 Leva'ya mekandan çıkmıştık. Oradan hesabınızı yapın. Çok memnun kalmıştım. Özetle, 5 Gün sonunda ben İstanbul'da harcadığım kadar para harcayıp gelmiştim. (Teleski ve Kiralama Bedelleri Hariç)
    Fiyatlar, Ne Harcarız? Restorantlar arasında fiyat olarak uçurumlar yok, Fiyatlar, burada ki cadde üzerinde ki restorantlar, cafelerin yemek fiyatları ile eşdeğer veya %10-20 arasında daha ucuz. İçkiler ise %60'lara kadar ucuz. Mekan önerisi vermeyeceğim ama özetle türk ne kadar az ise restorant o kadar kalitelidir. İşletmecisi Türk olan yerlerden uzak durun! Türk garson varsa iki sefer uzak durun! Ortalama Kuzu-Dana etli bir yemek 15-25 Leva arasında değişiyor. Domuz etli ürünlerde 10-15 Leva diyebiliriz. Alkol fiyatları ise Türkiye'ye göre çok ucuz, kısıtlı bütçeniz var ve içmeyi seviyorsanız kumarhaneyi
    kullanın. Teleski ücreti tam gün fullpass geçen sene öğrenci için 55 Leva civarındaydı, bu senede 60-65 arasında olacağını tahmin ediyorum.Öğrenci kartı edinin gitmeden. YETKİLİ YER HARİCİ KİMSEDEN TELESKİ ALMAYIN, "GONDOLADA BEN BUGÜN GİDİYORUM KARDEŞİM BÜTÜN GÜN SERBEST 50 LİRAYA VEREYİM SANA DİYEN ŞARK KURNAZLARINDAN TELESKİ ALMAYIN" Limitlesspass kart çıkar. 3,5 binmeden sonra kart çalışmaş tepede perişan olursunuz. Gidin paşa paşa teleski kartınıızı alın, daha sonra her gün, günlük yükletin. Bir anda 5 günlük teleski almayın ne olur ne olmaz.

Daha başka sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1. Maddeye istinaden,
    Bu firmaların size sunduğu imkanların hepsi ile aynı veya eşdeğer şekilde kendinizin ayarlayacağı konaklama+ulaşımı kapsayan paket 500-650 TL arasında değişiyor. 1400 TL(350€) Nere, 650 TL Nere.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ckrc

İtü lülerin nesi varmış sorması ayıp

diğer okullardan gelenler salon beyefendisi mi? onlar kimseye yazmıyor mu? 3-4 sap bir arada gezmiyor mu?

onlarda aynı amaçlar ile gitmiyor mu uludağa

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaslar onumuzdeki hafta bende gunubirlik kartepeye gitmeyi dusunuyorum. daha once gitmis olan arkadaslar biraz bilgi verirse sevinirim. kar motoru ve kizak vs. kiralamak istiyorum fiyatlari nasildir. aracimdaki kislik lastiklerle cikabilirmiyim? ulasimi nasil oluyor
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XSi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ckrc

İtü lülerin nesi varmış sorması ayıp

diğer okullardan gelenler salon beyefendisi mi? onlar kimseye yazmıyor mu? 3-4 sap bir arada gezmiyor mu?

onlarda aynı amaçlar ile gitmiyor mu uludağa
    Hahaha, ITU'lulerin bir sucu yok, hepsi pamuk gibi insanlar ama ITU-YTU Insaat, Makine, EE Muhendislik Fakultesi diyip susuyorum.
    Genelde, Ozyegin, Bilgi, Sabanci vb. okullardan gelenler, kiz-erkek oraninda 1 e yakin bir oran yakaliyorlar.
    En azindan biz her uludag gittigimizde oyleydi bizim ekibimiz. Her gittigimizde de gozleri fildir fildir donen, ITU'lu, Yildizli, Fatih Universiteli arkadaslar oluyordu. On yargi degil, tecrubeyle sabit )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler