User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
131 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Karlı Havalarda Yollarda Çektiğimiz İşkencenin Sebebi Sorumsuz Arkadaşlar

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk defa kış lastiği ile bukadar kullanım gerçekleştirdim. dün geldiğim yolda eminim normal lastik olsaydı 1 adım gitmezdi araç. ara sokakların halini biliyorsunuz buz ve sadece yol izi var arabanın ortası kar a sürterek gidiyor zaten.zorlandığım zamanlarda oldu ama okadar olur 4 çeker değil araç ufacık punto zaten yol izi nereye götürürse araba oraya gidiyor.

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün gündüz saat 3 gibi çıkayım biraz yanlayalım dedim çıkmaz olaydım
    gene kış lastiği alamayan bütün fakirler yolları kilitlemiş
    üstüne birde benim arka sağ lastik patlamasınmı abooovv tam macera oldu

benzin istasyonunda lastiği değişirken etrafı da seyrettim
    valla insanların hali içler acısı, nasıl rezillik çekiyorlar yahu inanamadım, adamlar işkenceyi seviyor ya
    ortam bir kargaşa, herkes marketten o osuruktan plastik kar paletlerinden almak için yarışıyor,
    sonra dışarda onu takmaya çalışanlar falan, bir sürü arabanin içinde ne yapacağını bilemeden sağa sola bakınanlar

hemen arkada biri vardı benim lastiği değişmem heralde 15dk sürdü
    yahu bu herif 30cm lik mesafede vır vır vır vır patinaj çekip durdu
    zavallı fakirler çok acıdım hallerine yaw, hepsine kış lastiği alıp hediye edesim geldi

hee tabi benim araba 3 kış lastiği + 1 ince yedek lastikle hiç sıkıntısız yoluna devam etti ehehehe

not: fakir dediğime bakmayın ha, bütün arabalar en az 100 bin tl lik yani anlayın fakirlerin durumunu.

Konu Maxi tarafından (13-01-2017 Saat 08:05 ) değiştirilmiştir.

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi o fakirler çektiler işkencesini, aldılar ödüllerini.
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burda yollar bu şekilde şuan. + geceleri -17 gündüzleride -10 ile -6 arasında bu hafta.

Neredeyse kaza sayısı 0, zero desem abartmış olmam. Hiç denk gelmedim, dün bu karda tüm belgradı gezdim eğlencesine. Yok abi, ne bir kaza, ne aniden önüne atlayan, ne rampada kalan. Yok dedim ben görmüyorumdu. Gazetelere baktım magazin haberleri, arada putin yalakalığı filan başka bişi yok.

It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kuru zeminde her bulduğu boşlukta el frenine asılan, her boş toprak yolda tozu dumana katan Apaçi tayfasına ne oldu, ortalıkta görünmüyorlar. Dün akşam yazlık lastiklerle dışarı çıkıp, üstüne yolda kalıp yolu kilitleyen ve utanmadan da keyif benim size ne öylede böylede otomobilimle dışarı çıkarım diyen bir Apaçi'yi pataklamışlar.
    Nitekim bende az kaldı dün 2 tanesini pataklayacaktım. Herif gidemiyor, bari uyarayım da ben yanından geçip gideyim dedim, sanki ben kornaya benim önüme kır diye bastım. Tam 3 defa aynı iki ayaklı sırf onu geçmeyeyim diye her hamlede yolu kapatmaya çalıştı. Kabiliyet yok, donanım yok, bilgin yok bir zahmet ya yola çıkma ya da gidebilene yol ver.
    Bencil yaratık, ben gidemiyorsam sen nasıl gidersin düşüncesiyle yol vermiyor; ama 3 kere yaptığını 4.kere yapamadı, solundan bastım gittim. Aynadan baktığımda halen bocalıyordu. Otobanda da aynı şekilde en sol şeritten 20km/h ve hatta daha düşük hızla gidenler yüzünden hiç istemeyerek herkese makas atarak ilerledim. Kesin arkamdan bana küfürü basmışlardır ama madem korkuyorsun, madem donanımın yok, madem tecrüben ve kabiliyetin yok, o zaman birader ayrıl o sol şeritten de bari ben gideyim.
    Ben bir kez daha gördüm kü, bu memlekette herkes kuru zemin şoförü ve kuru zeminde kendini Makinen zannedenler ıslak ve kaygan zeminde hem kendini hemde başkasını tehlikeye atıyor. İşte, ben öyle her moku bilirim düşüncesiyle bu kadar oluyor.
    Gel birader, kuru zeminde Doblo ile attığın makasları gel şimdi at hadi, olmuyor değil mi? O zaman, bencillik yapmayıp bana yol vereceksin ya da karda Subaru'dan makası yiyeceksin.

SFD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Michelin 4 mevsim lastiklerle ilk yağdığı günden beri çıktım.Tam İstanbul lastiği.Karın keyfini arkadan itiş arabamla çıkardım.Yaz lastiğiyle çıkıp yolda kalanlar düşünsün.

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben zaten bu kafayı hiç anlamıyorum en az 200.000 tl araca ver,3.000 kayme verip lastik alma,trafiğin içine et,sonra gel yalvar abi saplandım çıkarır mısın deyu.
    Bence lastiğe'de kredi çıksın en azından milleti teşvik etmiş olurlar.
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuru zeminde her bulduğu boşlukta el frenine asılan, her boş toprak yolda tozu dumana katan Apaçi tayfasına ne oldu, ortalıkta görünmüyorlar. Dün akşam yazlık lastiklerle dışarı çıkıp, üstüne yolda kalıp yolu kilitleyen ve utanmadan da keyif benim size ne öylede böylede otomobilimle dışarı çıkarım diyen bir Apaçi'yi pataklamışlar.
    Nitekim bende az kaldı dün 2 tanesini pataklayacaktım. Herif gidemiyor, bari uyarayım da ben yanından geçip gideyim dedim, sanki ben kornaya benim önüme kır diye bastım. Tam 3 defa aynı iki ayaklı sırf onu geçmeyeyim diye her hamlede yolu kapatmaya çalıştı. Kabiliyet yok, donanım yok, bilgin yok bir zahmet ya yola çıkma ya da gidebilene yol ver.
    Bencil yaratık, ben gidemiyorsam sen nasıl gidersin düşüncesiyle yol vermiyor; ama 3 kere yaptığını 4.kere yapamadı, solundan bastım gittim. Aynadan baktığımda halen bocalıyordu. Otobanda da aynı şekilde en sol şeritten 20km/h ve hatta daha düşük hızla gidenler yüzünden hiç istemeyerek herkese makas atarak ilerledim. Kesin arkamdan bana küfürü basmışlardır ama madem korkuyorsun, madem donanımın yok, madem tecrüben ve kabiliyetin yok, o zaman birader ayrıl o sol şeritten de bari ben gideyim.
    Ben bir kez daha gördüm kü, bu memlekette herkes kuru zemin şoförü ve kuru zeminde kendini Makinen zannedenler ıslak ve kaygan zeminde hem kendini hemde başkasını tehlikeye atıyor. İşte, ben öyle her moku bilirim düşüncesiyle bu kadar oluyor.
    Gel birader, kuru zeminde Doblo ile attığın makasları gel şimdi at hadi, olmuyor değil mi? O zaman, bencillik yapmayıp bana yol vereceksin ya da karda Subaru'dan makası yiyeceksin.
    Ellerine sağlık dövenlerin.. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş.. Herkesin anladığı dilden..

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ILongBoardDude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben zaten bu kafayı hiç anlamıyorum en az 200.000 tl araca ver,3.000 kayme verip lastik alma,trafiğin içine et,sonra gel yalvar abi saplandım çıkarır mısın deyu.
    Bence lastiğe'de kredi çıksın en azından milleti teşvik etmiş olurlar.
    lastiğe değil beyine kredi çıksın bence
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

By CrAzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SFD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Michelin 4 mevsim lastiklerle ilk yağdığı günden beri çıktım.Tam İstanbul lastiği.Karın keyfini arkadan itiş arabamla çıkardım.Yaz lastiğiyle çıkıp yolda kalanlar düşünsün.
    4 Mevsimlik diye lastık varmı ya ? Yani 4 mevsimlik lastik ile hem buzlu -15 20 hemde çacık 40 45 de yol alabiliyormuyuz :?

TechTurkey Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı By CrAzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 Mevsimlik diye lastık varmı ya ? Yani 4 mevsimlik lastik ile hem buzlu -15 20 hemde çacık 40 45 de yol alabiliyormuyuz :?
    1001 in 1 atari oyunlarında nasıl o kadar oyunu oyna oyna bitiremiyorsan 4 mevsimlik lastiklede -20 derecede aynı performansı alırsın diye düşünüyorum.

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl sevindim buna bilemezsin, iyi olmuş anguta

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kış lastiğim yok, kar lastiğim de yok, hiiiiç bu havada arabayı çıkarıp ta macera aramam yürümek iyidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olgar abi @Caesar

SFD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam yaz lastiği ile kış lastiğinin arasında.İstanbul'da iş görüyor.Dün -5 ti , yazında 35-40 ları görüyoruz rahat yol aldırıyor.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kar paletleri cacik midir ? illa zincir mi takilmali ? zincir nasil takilir bir video ceker misiniz ?

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha dar bir aralık olarak düşünmek lazım. biraz ondan, biraz ondan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı by.gkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha dar bir aralık olarak düşünmek lazım. biraz ondan, biraz ondan.
    O zaman 4 mevsim olmaz olsa olsa 3 olur

TechTurkey Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kışı mevsimden saymayın zaten. Kış ayı bildiğin afet ayı anormal şartlar. o 4 mevsim her bokta garanti cart curt kısmında karınca duası ile "normal şartlar altında" ibaresi geçer. Bu normal şartlarda herhangi bir problemde "biz normal şartlar olarak dubaiyi baz alıyoruz bakın dubaideki arkadaş ocak ayında hiç sıkıntı çekmeden kullanabiliyor" tepkisiyle karşılaşmayın yani.

4 mevsim kelimesi çok tehlikeli bir kelime nerenin 4 mevsimi? rusya mı? alaska mı? dubai mi?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler