User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: F30 donanım paketini anlayan gelsin

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

F30 donanım paketini anlayan gelsin

Arkadaşlar biliyosunuzdur son dönemde bi 10 gündür f30 bakıyorum. İşte, efiicient dynamics, sportline, modernline, m sport, m sport plus, luxury line. Yani anlayacağınız bende hatlar iyice karıştı.

M paket iç dış araba bakıyorum, araçta elektrikli koltuk ve elektrikli ayna yok. Sportline a bakıyorum elektrikli koltuk ve ayna var. Luxury line a bakıyorum recaro koltuk yok, ama koltuğun ısıtması bile var.

Şu paketlerin açılımı vede tutulan modeller üzerine bana açıklama yapabilecek olan varmı?

Benim vardığım en son kanı; sportline alıp m direksyon ve m body kit koyunca en istikrarlı hali alıyor
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    M joy ile m plus arasındaki farktan kaynaklanıyor

arada katlanır ayna hafızalı koltuk vs gibi farklar olması lazım

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi şasinin son 7 hanesini bana gönder bakayım donanımı nedir
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    luxury line -modern line -sport line - m ve düz bunların hiç biri olmayan 5 çeşit var

opsiyonsuz standar çıkışlarını yazıyorum

luxuryde kapı cevresi cıtalar böbrek egzoz ve arka tampon citası ve ön tamponda sis cevresinde krom detaylar var, içinde siyah ahsapla gelir ve alt cizigisi gri renk olur. standart olarak jantları ince sık kolludur

sportline: luxuryde krom olan yerlerin alayı siyah krom çıkar sis cevreside piano black cıkar, koltuklar baldır destekli, iç kaplama piano black ve alttan kırmızı cizgi geçer, siyah kumaş koltukları mevcut. 2ye bolunmüş 5 kollu jantı var

modern: konsol direksiyon hatta kadranlar gögüs krem rengi cıkar diger modellerde saygıdım krom veya siyah krom yerler mat krom olur (brushed aliminum kıvamında) içide odun gibi yapılı bir malzeme var yine alt cıtası gridir. luxury line jantına benzeyen ama kolları daha iri jantı mevcut

M zaten belli ön arka tampon marspiyel koltuklar jantlar farklı. sportline koltuguyla M koltugu aynı sadece kumaşları farklıdır.

onun dışında saydıgınız tüm elektrik koltuk ısıtma deri cart curt opsiyon. ilk cıktıgı 2012 de hepsi ayrı ayrıydı

teknoloji paketinde mesela bixenon geliişmiş gösterge paneli falan vardı, park sensorü olan pakette geri görüş kamerası yoktu elektrikli ayna ve koltuk ayır ayrı alınıyordu hatta M pakette yoktu o senede dogal olarak m direksiyon diye opsiyonda yoktu

2013 de degişti galiba ggp yi opsiyona aldılar kamera park sensorüne dahil oldu elektrikli koltukla bir paket yaptılar şuan yanlısım yoksa sportline da sadece m direksiyon alınabiliyor gibi gibi aklıma gelenler.

son 40.yıl donanımları gırtlak spor harman kardondan ısıtmadan geniş ekranlı navigasyondan falan hepsini doldurdular
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peki fiyatsal olarak ne durumda bu paketler.

Sportline alıp body kit yapınca m plus oluyor galiba
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Sonradan yapmak için uğraşılmak istenmiyorsa 40.yıl donanımı almak en mantıklısı.

2.el daha hızlı olur ..

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki fiyatsal olarak ne durumda bu paketler.

Sportline alıp body kit yapınca m plus oluyor galiba
    ondan çok haberim yok ama ilk zamanlarda

sport-modern-luxury aynı paraydı sallıyorum 1000€

M bunlardan daha pahalıydı 3000€ gibiydi

veya bunların hiç birini almayıp dümdüzde alınabilir.

kısmen olabilir eger bunlar var elektrikli koltuk, ayna, gelişmiş gösterge paneli joy plus farkı (eksik veya hatırlamadıgım1-2 Tane daha fark olabilir)
    1881 - 193

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    baldır destekli koltuklar normallere göre çok daha fazla alçalıyor buda bir dip not olsun. Sportline ve m'deki koltuk zaten aynı. Sadece kumaşları farklı. Ön tarafında aşağı yukarı ayarı var normal koltuğa göre ekstra olarak birde yandaki destekleri sıkıştırabiliyorsunuz düğmeyle.
    Bence en mantıklısı kırmızı sportline almak ve style 397 veya 373ler ile basmak. 397 yüksekken çok güzel durmuyor ama basınca çok yakışıyor 373 zaten bulmak imkansız gibi.

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    M direksiyon ve bodykit ile Sportline en ideali olur diye düşünüyorum. en azından ben f30 alsam bu şekilde tercih ederdim.
    Life is Too Short To Stay Stock

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar gerçek m sport pakette elektrikli koltuk ve ayna yok. Bu benim açımdan büyük dezavantaj. M sport un m plus olanlarında bunlar var. O pakette pek yok.

Gelişmiş göstergeyi nasıl anlıyoruz. Birde sos var veya yok olması ne değiştirşr

cosekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bildiklerimi yazayım

Plus olan paketlerde hifi, hafızalı elektrikli koltuk ve katlanır ayna geliyor yanlış bilmiyorsam...
    Coskun ARIKAN

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sportline dışında birde sportline plus var. Deri + elektrikli koltuklu falan oluyor.

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence en mantıklı donanım sport line plus donanımı hi-fi ses sistemi hafızalı spor deri koltuk sunroof ışık paketi ve kırmızı şeritlerle fiyat performans açısından çok güzel, eğer bütçe yetiyorsa tabiki 40. yıl serisi çok daha iyidir
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Ahmet.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun süredir bakıyosunuz inşallah gönlünüze göre olur. Ben sportline alıp bir tanede başka araba aldım kurcalamak için ama tek araba alıcak olsam 40. Yıl alırdım temiz full dolu araç.

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gerçek m sport pakette elektrikli koltuk ve ayna yok. Bu benim açımdan büyük dezavantaj. M sport un m plus olanlarında bunlar var. O pakette pek yok.

Gelişmiş göstergeyi nasıl anlıyoruz. Birde sos var veya yok olması ne değiştirşr
    gelişmiş gösterge

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

gelişmemiş gösterge

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz karışık iş, benim f30 3.20d'de mesela 2014 model comfort techno paket, ısıtmalı koltuk geri görüş katlanır ayna vs. var. Ama arkadaşımın aynı yıl aynı model 3.20d'de katlanır yok ısıtma var geri görüş yok. Biraz karışık açıkcası uçsuz bucaksız bende anlamadım
    .

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    antrasit tavan ve estoril mavi renk icin mpaket alinir...
    mjoyda elektrikli katlanır ayna, gelişmiş gösterge ve hafızayı gectim koltuk ısıtmanın olmaması beni cildirtiyor(du)...

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eklemeyi unuttum şimdi aklıma geldi ikimizdede gelişmiş gösterge var mesela ayrıca onda harman kordon var bende yok, böyle 1-2 tane daha var fakat aklıma gelmedi şu an
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gelişmiş gösterge farkını anlayamadım örneklerden. Orta konsokdakinde geri görüş varsa gelişmiş omu demek

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler