User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gopro problem

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Gopro problem

Selam yurtdışından hero 2 geldi neyse açtım çalıştırdım video falan çektim bilgisayara taktım düzenleme yapmam için gopro stüdyo indirdim ve kurcalarken güncelleme gibi bişey yaptım sonra cihazı açmaya çalıştım ancak açılmadı ve ekranda v312 yazıp ışıklar yanıyor ve sürekli güncelleme modunda çıkmıyor ve bir türlü açılmıyor bi yolu varmı düzeltmenin bide sd karta güncelleme yükledim ordan da atmayı denedim ama nafile galiba iyice çöktü anlayan birisi çıkarsa sevirim iyi geceler
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kart olmadan açmayı denediniz mi ? Hatalı bir güncelleme olabilir. İnşallah değildir.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

ulasoztas1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrar güncellemeyi deneyebilirsini?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kart olmadan açmayı denediniz mi ? Hatalı bir güncelleme olabilir. İnşallah değildir.
    Kartı da çıkarıyorum yine aynı takıyorum açıyorum hep güncellemede acaba güncelleme modunda bıraksammı ya açılır ya iyice gider sitesinde 3 dk da bitmesi lazım güncellemenin diyor
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ulasoztas1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar güncellemeyi deneyebilirsini?
    Zaten hep güncelleme içerisinde denedim 3-4 kere ama yine aynı bazı sitelerde boot ortamında güncelleme attım düzeldi diyor ama o kadar tecrübe yok bende bide hep yabancı formlarda var çözümleri pek bişey anlayamadım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler