User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
79 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Kedi evi koydular diye salırıya uğrayan gençler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecmıs olsun annemıze de noldukı ? ben kedının saldırdıgı ınsan pek duymadım
    selçuk evin kapisinda hayvan sever! bir vatandasin koydugu kutuya dolusan kedilerden biri aksam yuruyusten donerken validenin gozune atlamisti , goz kapaginda kasinin sag ustunde boynunda ve el bileginin arkasinda tirnak izleri duruyor hala , ve sag elindeki tirnak neredeyse kopma noktasindaydi mesela ve hala senin benim gibi duz cikmiyor yamuk yumuk cikiyor kokten.mahallede bagirip cagirmama ragmen kimse korkudan kafasini camdan cikaramadi ki arabayla ustunden geceyim pezevengin herkes bana dokunmayan yilan bin yasasinci , hayvani ac susuz bieakinmi diyoruz arayin belediyeyi iviri ziviri asisini yemegini suyunu uygun biyere biraksinlar.dalga gecen arkadaslarada beddua etmiyorum fakat umarim ailenizden bir ferdi oyle gorursunuzde demek istedigimi anlarsiniz benim durumumu , nasil saldirganlasacaginizi tahmin bile edemessiniz basiniza gelmeden

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @atituti
    Çok geçmiş olsun abicim,ben böyle birşeyi ilk kez duydum açıkcası.O yüzden bi yorum yapamam.Belki 50 tane kedi beslemişimdir bugüne kadar,klasik tırmalama dışında bir vukaatlarını görmedim.

Tekrar geçmiş olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eyvallah onur , kedi göze atlar aksam karanlıgında bizimde başımıza geldi yapacak birşey yok .işin boktan tarafı aşı bile yapmak istememişlerdi valideye alerji var diye.birde yüz yılın modası köpegi kediyi sokağa salıp birşey yapmaz yapmaz diyenler ,eleman pit'i salmış tasmasız gezidiyor kardeşim sana yapmaz ona yapmaz buna yapmaz bize yaptı ? korkuluyorsa rahatsız olunuyorsa koymayacaksın kapıların onune daha uygun biryere koyacaksın yemegi suyu evi, bende gelip senin kapının onunde ya da bahcende tavuk kumesi kurayım istersen ? o kokunun içinde mahalleye giremessin , malesef insanlar düşüncesiz.ben balkonda neredeyse 10 15 gün civciv besledim kokudan apartmana girilmiyordu , kendim beslememe ragmen rahatsız olmuştum apartman sakinleri birşey soylemeden gittim evi müsait birine bıraktım polonezköy tarafında.

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Af dileyerek bir link veriyorum, yorumsuz...

Kadıkoy’de kedi evi cinayeti! Unlu psikolog Alper Engeler olduruldu

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şaşırmaya devam ediyorum kedi evi yüzünden cinayet işlenmiş nasıl insanlar olduk hayret.

Kadıkoy’de kedi evi cinayeti! Unlu psikolog olduruldu – Sozcu Gazetesi

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnanılmaz bişey insan öldürmek ne kadar kolay olmuş.hakkaten inanılmaz !!

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı taytay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaşırmaya devam ediyorum kedi evi yüzünden cinayet işlenmiş nasıl insanlar olduk hayret.

Kadıkoy’de kedi evi cinayeti! Unlu psikolog olduruldu – Sozcu Gazetesi
    tuylerım dıken dıken oldu,bu nasıl bır serefsızlık ya

emir91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başka bir hayatta yaptığımız kötülüklerin cezası türkiyede bir hayat olabilirmi acaba

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Yok arkadaş bireysel silahlanma şart çıkarıcan sıkıcan önce sıkan kazanır. Artık hak hukuk memleketinden çok uzağız hemde çok.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seyfettin777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avustralyadaki kuzenim dün Ataköy Atriumdaki köpeklere sahip çıkılması haberini oradaki bir medya kanalıyla paylaştı.

7-8 senedir gelmiyor TR'ye, sanki ben kötülüyorum memleketi gibi oldu halbuki ben doğruları konuşurum. oradaki tüm Türkiyeden gidenler yobaz olunca burası hakkında hiç bilgisi yok haliyle a haber kıvamında bilgi sahibiler..

Bende heryeri bu şekilde sanma insanlar artık bildiğin gibi değil falan dedim. Burda hayvan seviyorum besliyorum dersen yerine göre adam öldürürler diye konuşuyorduk, Üsküdardaki mevzuya inandıramadım la abartıyosun falan diyordu daha dün akşam.

Aha bunuda gönderdim uyanınca baksın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya arkadas sana ne zarari var o kedievinin orda niye sacma sapan haraketler yaparsin,
    Benim babannem 70 yasini gecti hala kapisinin onunde yem ve su var, tek sikayeti kapinin onune iseyip sicmalari, oda yasindan dolayi zorlandigi icin temizlemeye,
    Bizde karda evin arkasindaki bos kileri actik bi gece kedi aglamalarini duyunca yiyecek ve mama koyduk, yaza kapatiriz kisin tekrar acariz,
    Millet artik neye bulasicagini sasirmis, Allah yardimcimiz olsun,

Er34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakın 25 yaşında delikanlıyım. Köpekten korkuyorum. Geceleri 3-5 tanesi bir araya gelsin. Gülersiniz bana.
    Tek bir hayvan bulayım severim, koklarım hiç problemim yok. Ancak kar yağdı dışarda kartonu serdim hayvanın altına, mamasını verdim. İç huzurumu size anlatamam. Hala korkuyorum ama cana saygısı olmayanın canına saygım olmaz.
    Sevgili belediyeler hayvanları kısırlaştırsa ve barınaklarda adam gibi baksa. Büyükşehirlerde uzun vadede sokak hayvanı kalmaz.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunların hesabı biiirr biirr sorulur inşallah öbür tarafta

ozzywan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insan öldüren adamdan hayvanın yaşama hakkına saygı nasıl beklersin.
    Miata
    Is
    Always
    The
    Answer ------ https://www.instagram.com/ozanbalta/

OzanCELENK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şirketimin önüne tasarlayıp yaptığım kedi evim.
    Vatandaşlar sağolsun her geçişinde mamasını vs bırakıp geçiyor.
    Jazz yapıcak adamada tasarımı yapar yollarım
    Çok değişik insan bile diyemeyeceğimiz insanlar mevcut.
    if it ain't BOEING..I'm not going..!

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lütfenden anlamazlar,silip sadece dokunmayın skrm falan yazmak gerek.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Er34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakın 25 yaşında delikanlıyım. Köpekten korkuyorum. Geceleri 3-5 tanesi bir araya gelsin. Gülersiniz bana.
    Tek bir hayvan bulayım severim, koklarım hiç problemim yok. Ancak kar yağdı dışarda kartonu serdim hayvanın altına, mamasını verdim. İç huzurumu size anlatamam. Hala korkuyorum ama cana saygısı olmayanın canına saygım olmaz.
    Sevgili belediyeler hayvanları kısırlaştırsa ve barınaklarda adam gibi baksa. Büyükşehirlerde uzun vadede sokak hayvanı kalmaz.
    hocam hayvanların yeri barınaklar değil.Sokaklar ve insanların yanı.Sokakların hayvanlarla dolup taşmasında bir sorun yok.Sorun kötü davranılan aç kalan hayvanlarla sokakların dolması.Dayak yiyen şiddet gören hayvan agrasif olur.İyi bakılan sevilen hayvanlar sevecen olur.Bizim sokak da 8 tane kocaman köpek var.Ama gel gör şeker gibi hayvanlar , çocuklar evden çıkıcan sokagın aşagısına kadar onlarla yürüyorlar.Seni gördüklerinde hepsi kuyruklarını sallaya sallaya koşarak geliyor yanına.Neden çünkü herkes seviyor dövmüyor taş atmıyor besliyor... Git başka mahalleye oranın köpegi sana saldırdı diyelim bil ki orası pis bir mahalledir insansı pistir.Bir mahalleye mi taşınıcaksın ? Git sokak hayvanlarına bak hemen yanına geliyorlarsa sana sokuluyorlarsa taşın o mahalleye iyi bir muhittir orası ama hayvanlar kaçıyorsa uzaklaş o muhitten..

Şunu unutmamamız lazım bu dünyada misafir olan onlar değil biziz.Biz 200.000 (iki yüz bin) yıl önce bu dünyada yürümeye başladık.Onlar ? 600.0000.000 (altı yüz milyon) yıl önce Biz onların yaşam alanları yıktık yaktık beton döktük şimdi onlara vefa borcumuz var , insan isen bakacaksın abi besliceksin bu senin diyetin , ödeyeceksin.Ben bakmam ben beslemem yok.. Zorundasın , insan isen zorundasın borcunu ödeyeceksin.

Doğa senin sevgini hisseder bitkiler bile onlara iyi yaklaştıgında ortama seratonin salgılıyor (insanı mutlu eden hormon) kötü yaklaştıgında ise karbondioksite dönüyor.Doğa seni hissediyor seni tanıyor.Ayrıca doğa çok acımasızdır mazallah kanser eder çürütür adamı , "what comes around goes around " yani ne verirsen onu on misli alırsın doğadan....
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu video da yukardaki mesajıma ek olarak dursun.4 yıllık bir video ama hala oraya gittiğimde koşarak gelirler yanıma.

Yiğit Guney - Yiğit Guney hat ein Video in seiner Chronik... | Facebook
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabah haberlerde kedi evi tartışması yaşamış bir psikoloğun bıçaklanarak öldürüldüğünü duydum şimdi... Söyleyecek bir şey bulamadım....
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler