User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
71 sonuçtan 58 ile 71 arası

Konu: e36 kasa bir bmw alsam nelere dikkat etmeliyim?

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlış anlamayında o boy ve kilo varsa zaten 36 da rahat seyehat edemezsiniz. 39 sizin için ideal bi araç olacaktır. Misal bu e39 u 3 yıl önce satmıştım O arkadaş hala her görüştüğümüzde teşekkürünü iletir. Yan sanayi M değil. sapına kadar orjinal(di) hala o konforu, sıkıntısızlığı ve keyfi ararım.

Hondafatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Estafurallah gerçekleri saklayamayız boncuk gibi maşallah tabiri caizse arabayı görünce yağlarım eridi
    Honda Eg
    Mk 6,5 Fiesta
    Mk 7 Fiesta
    Kuş Serial 90 Doğan L
    Honda Ek

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracı aldığım zamandan sattığım zamana kadar çoğu yerini değiştirdim orjinale sadık kalarak güzel bi para harcamıştım fakat buna değecek bir araç oldu. yinede dediğim gibi konfor konusunda eline su dökecek tanımam (e38 7 serisi ve mercedes s ve eski sel serisi hariç)

Hondafatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Year One Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı aldığım zamandan sattığım zamana kadar çoğu yerini değiştirdim orjinale sadık kalarak güzel bi para harcamıştım fakat buna değecek bir araç oldu. yinede dediğim gibi konfor konusunda eline su dökecek tanımam (e38 7 serisi ve mercedes s ve eski sel serisi hariç)
    dur hele girme seriye şimdi 39 bakınıyorum
    Honda Eg
    Mk 6,5 Fiesta
    Mk 7 Fiesta
    Kuş Serial 90 Doğan L
    Honda Ek

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bende de orjinal m paket 5.30 E39 var aile aracı olarak almıştım herkes bayıldı arabanın genişliği rahatlığı ve ben biraz basık biniyorum sert olmasına rağmen tok araç konforlu orjinale dönmeyi planlıyorum artık.
    Yaptığım harcamalara gelir isek,

Termostat,
    Devirdaim,
    Fan Termiği,
    şarj dinamosu,
    Su borularını kesinlikle yenileyin su boşalttı hararet yükselirken farkettim su ekleyip boruyu kesip bir daha kelepçe ile sıktım boruları değiştim risk almayın,

şu sıralar da sunroof çalışmıyor onu yaptıracağım

Eski araç olduğunu göz önünde bulundurarak yağ değişimine dikkat edin 7 bin km'de 2 kez yağ değiştim 10 bin bakımı diye beklemeyin sıfır araç değil sonuç olarak.
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son durum nedir? 4 senedir e36 kullaniyorum ve suan ikinci e36imi aldim sorusu olana yardimci olurum bu aractan herkes korkar a ben bir aldim 4 sene binip sattim bidaha e36 aldim gozmumu bile kirpmadim ��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle merhabalar. Ben de aynı şekilde ilk defa BMW marka araç almayı düşünüyorum. Meslek hayatıma yeni başlayacağım az kaldı. Tıp okuyorum. Temiz 318is e36 düşünüyorum. Sizce bugünlerde çok iş açar mı? https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...51128482/detay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmozaze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhabalar. Ben de aynı şekilde ilk defa BMW marka araç almayı düşünüyorum. Meslek hayatıma yeni başlayacağım az kaldı. Tıp okuyorum. Temiz 318is e36 düşünüyorum. Sizce bugünlerde çok iş açar mı? https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...51128482/detay
    Bu araba, bugün, bu fiyata bedavadan az pahalı. Kötü düşünmesek de tedbirli olmak lazım. Mutlaka bilinen bir BMW servisinde baktırın.

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle merhabalar. Ben de aynı şekilde ilk defa BMW marka araç almayı düşünüyorum. Meslek hayatıma yeni başlayacağım az kaldı. Tıp okuyorum. Temiz 318is e36 düşünüyorum. Sizce bugünlerde çok iş açar mı? https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-e36-318is-kazasiz-aile-araci-
    951128482/detay
    Açıklamada yazdığı gibi 2 parça lokal ise ve motorda zincir sesi yoksa alınır. İyi bi ekspere gösterilip. 80 e de bulursun ama illa masraf çıkarır bide bu araç 98 model 4 airbag var recaro dijital klima alınır yani km normal
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence direksiyona bakınca bütün hikayeyi görür gibi olursun
    PROSTOCK GARAGE

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence direksiyona bakınca bütün hikayeyi görür gibi olursun
    abi bir kılıf ile bu kadar ön yargı güzel değil bence, ben de bazı arabalarımda böyle dikme kılıf kullandım, bir çok arabam da mekanik olarak emsallerinden çok daha iyi durumdaydı.

Fotoğraftan kılıftan vites topuzundan aracın durumunu anlamak bana enteresan geliyor.

son sattığım araba 485 bin km deydi, mekaniği de oldukça düzgündü.

bmw den anlamam ama götürülür baktırılır uyarsa alınır.

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    91 modeline 8,5 senedir biniyorum. Siz bakımları zamanında yaptıktan sonra kesinlikle arıza çıkaracak bir araç değildir. Bizim millet elinde olmayanı gömmeyi sever. O yüzden BMW'ye karşı atış serbesttir, kulak asmayın. Unutmayınız ki her ne kadar yaşlı da olsa zamanının BMW'sinden bahsediyoruz. O tarihlerde ondan daha iyi bir otomobil daha yoktu sonuçta. Size tavsiyem parayı alırken verin, temizini alın ve temiz tutun. Göreceksiniz en ufak bir problem yaşatmayacak. Motor olarak da 2.0 ve üzerine bakmanız gerektiğini de ekleyeyim.
    M50b30 - Bumblebee...

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi şaka gibi 318is almak istiyorum desek, ilanda alınabilir araba yok gibi bir şey
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    M42 ve M44 özelinde çok ince detay yok gibi bir şey. Eskiden sanki s14 gibi zor bir motor gibi halkın arasında bir hurafe gibi yayılmıştı.
    Ama çok atla deve değil. Korkulacak çok bir şeyi de yok. Tüm hortumları sağlam oldukça ve beyin tesisatı saçma sapan şekilde evveliyattan oynanmamış ise üzmez mutlu eder.Sensörler vs biraz maliyetli ama unutmamak lazım bir bmw sonuçta.

Son yıllarda artık 6 silindir 2.5 2.8 çok pahalı olduğu için ufaktan millet 4 silindir is makinaya dönüş yapıyor. Tabi is-ti alıp turbolanıp enteresan güçler çıkması da buna etken elbetteki.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler