User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
53 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Hoff, biz neye binecez dayı ya?

Yekworks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hoff, biz neye binecez dayı ya?

Selamun Aleyküm dostlar.
    Babamı kandırdım, Europayı sattım,
    Kafayı İES'e taktım, güvenlik paket bulamadım.
    Söyleyin hangi şehire gideceğiz?
    La gardaş biz neye bineceğiz?

Konu özetli şiirim ile birlikte sizden yorum almaya geldim. 25-30 bin lira bütçemiz var. Neye binelim ne alalım?

Önce 1.8T Passat düşündüm B5 kasa olarak geçiyo sanırım makyajsız olan, yakıtını makıtını geçtim eski bir araç gibi geldi gözüme.
    Accent Era'ya baktım, sonra bişey aklıma geldi; benim babam 180 boyunda, 120 kilo bi adam
    190E,200E,E200 baktım, temiz bir araç denk gelmedi önüme. (tabi onlar da o araçlara verilecek paralar çerçevesinde.)
    Megane2 baktım Dynamique ful paket, bilmem olmaz dediler, arkalar dingilli dediler ne dediler ne dediler.

Söyleyin dostlar biz ne edelim? Neye binelim?
    فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
    Emrolunduğun gibi dosdoğru ol.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.5 dCi Symbol alabilirsin 2013 70xxx 80xxx lerde.
    Elimde birtane 3 parca lokal boyalı var, düşünürsen ilan veririm bakarsn.
    #KGdetanirlar

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Temiz b5 adama kral hissi verdirir.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Çağlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir milletin kültür düzeyi üç safhada; devlet, düşünce ve ekonomideki çalışma ve başarılarının özüyle ölçülür.
    Mustafa Kemâl ATATÜRK

pejoemre07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pejo 407 bakabilirisniz güzel araçtır bütce 35k olursa dolusunu filanda bulursunuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kafa İES'e takıldıysa, bütçe 15-25 arasındadır diye tahmin ediyordum, B5 Kasa Passat'a gönül kayınca 20-25 arasında gidip geldiğini varsıyorum.

Yerinizde olsam, eski de olsa D Segment araç alırdım. Era, Symbol almanın mantığı yok gerçekten yok.

Opel Vectra,
    B5 Passat,
    Toyota Avensis,
    Hyundai Elantra,
    vb.

Hele de ailede 1.80m-120 kg birisi var ise.

SNGR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    golf 4 1.8 higline + r32 tampon bbs rc 17 jant 3.5mm yay

msk_bmw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ///M Rulez...

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mk 3 Mondeo bakabilirsiniz.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Passat iyidir iyi
    Samara 2109

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Focus mk1 temiz olmak kaydiyla
    30a linea,punto da olur, corsa olur. Olurda olur

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde bulunursa 1.9 vectra güzel tercih olur
    Samara 2109

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    düşük kmli olsun donanım ve konfor olarak tatmin olayim sıkıntısız bineceğin yürütme maliyetleri az olan bir araç düşünüyorsan hyundai elantrayı öneririm ama performans olarak çok bir şey beklenecek bir araç değil torku az çok mükemmel şeyler yapamıyor ama düşük devirde gücünü güzel veriyor gaza küçük dokunmalarla ilerletebiliyorsun araba boşken tatmin edici bir performansı var bi kaç kişi bindiğinde torkun azlığı hissediliyor zamanında sıfır aldık 12 sene ve 100 bin kmdir kullanıyoruz başımızı ağrıtmadı çok şükür
    gözüme çarpan ilanlardan biri
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane 2 expression kasa kullanıcısı olarak megane 2yi tavsiye ederim yakıtı aşırı tatminkar gidişi de fena sayılmaz çoğunda hız sabitleyici, far sensörü, yağmur sensörü, perde vs. var özellikli bir araba kullanırsınız ayrıca içi aşırı ferahtır bagajda keza yine öyle baya iyi bir hacime sahip. Belirlediğiniz fiyat aralığının altında da rahatça bulabilirsiniz satmak istediğinizde de elinizden rahatlıkla çıkartabilirsiniz diye düşünüyorum.

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reklam amaçlı kesinlikle paylaşmıyorum, zaten adamları da tanımıyorum.
    İzmirde tanay otomotiv diye biyerde bitane audi a4 var 1.8t. Eski model ama o paraya benim hoşuma gitti. Ben bu aralar yeni araç almayacağım, gidip bir bakın derim. Ben tabi aracıb durumunu falan bilmiyorum. Sahibindende ilanı var.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle lafımı yanlış anlamayın, hatam varsa afbuyrun.
    Burada söylediğiniz herşeye kulp takıyorum gibi gelebilir, yapmaya çalıştığım şey bilgili insanlardan birşeyler öğrenmek, ecük bücük kurcalayıp doğru bir karar vermek. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

İstiyorum ki gülelim, kaynaşalım, muhabbet edelim, hepi topu 4 camlı teneke için kalp kırmayalım ve fikir alışverişi yapalım.
    @KGüneyli Hocam Renault grubunda yeni bir araç alacaksam kesinlikle Megane2 den başkası olmayacak, o da sırf donanımları hatrına. @GokhanRS aynı düşüncede'ydim, ta ki makyajlı kasada yol bilgisayarı vs. görene kadar. Şuan yine öncelik olarak Passat görünüyor ama, makyajlı kasada olanları gördükçe bi ciğer görmüş kedi gibi oluyorum açıkcası. @Çağlayan 2-3 Gün kadar önce Malatya'dan 25 bine siyah, 1.6 benzinli, 2 parça değişen, tavan altı komple boyalı, 10 bin tramerli 2009 model Focus getirdik bu kasadan ve HB olması lazım. Açıkcası biraz kötü görüncem gözünüze ama, değişen takıntım var diyebilirim O da arabayı satma sorunundan. Gardaş bura niye değişti, taklalı mı tuklalı mı diyen ölücü kurnacılar yüzünden değişenli araçlara pek yanaşmak istemiyorum, ayrıyeten bir araca da 30 bini verdikten sonra bırakalım bi damı olsun arada bi kafamızı neyim çıkarırız olmaz mı 30 bin bence az bir miktar değil ve 30 bini bir araca verdikten sonra hiç yoktan bi sunroofu olsun ya iyi kötü yanlış mıdır düşüncem? @pejoemre07 Peugeot grubu hiç aklımdan geçmedi açıkcası. Sanayideki muhabbetler yüzünden yanaşılmıyor ki gavurun icadına. Yok sanayiden çıkmazmış bilmem neymiş... @ckrc Ankara'da 25 bine değişensiz, güvenlik paket iES sadece bir hayal ürünü kardeşim. iES için 27-28 bini gözden çıkarttım, yine de kafama yatan bir araç bulamadım.
    Diğer araçlara gelince, Özellikle Hyundai gibi araçlar benim gözümde sadece plastik kokan ve bi yerden götürmeye yarayan tekerlekli basit götürgeçler gibi geliyo. La arkadaş arabada azıcık tip olur, nası bi mühendis şekil vermiş bu araçlara, güzellikle göreceli bi kavram ama; Avensis ve Elantra bence çirkin araçlar Araç dediğin park ettiğin yerde dönüp bir daha baktırmalı ya. Yoksa niye satıyım gül gibi Eropamı @SNGR doktor ilaç tarifi yapıyorsun ama benim dermanım başka @msk_bmw Parça ve yakıt masraflarıma sponsor ol hemen alalım haha @220T Mondeo Benim de düşündüğüm bir araçtı. Şu makam korumaları geçiyo ya vızır vızır gördükçe ulan alıcam bi mondeo verecem bende bunların peşlerine diye geçiyo peşimden ama, maalesef ülkemizde tutulan araç Mondeo yerine Focus olduğu için, satmakta zorluk çekeceğim için pek gelemiyorum o köye. @yıldırımbyzt bana hala en yakın araç Passat, gidişi olsun 1.8T harici düşünmüyorum zaten. Araç böyle bişey ya. Araç dediğin zıplayacak kafayı kodum mu oturtacak yerine Amma velakin, makyajlı kasayla kıyaslandığındaki eksiklikleri, bir de yıkıntı bi Passat'a denk gelirsek; bu araç 150 bg olsa, bu zamana kadar 20si kendinden ölse, 20sini eski sahipleri kurban niyetine kesse, kısaca bu araca iyi bakılmamışsa ben ne yaparım diye düşünmekten kendimi alamıyorum... @Drive Fast üstad bilmiyorum Elantra'yı şuana kadar 2 kişi önerdi, hiç bakmadığım bi araçtı tipinden dolayı. Listeme ekliyorum diyebilirim
    @AşkınS Mk1 değil de, Mk2'lere çok baktım, beğendiğim araçların o parayı etmeyeceğini düşündüm açıkcası ya. @yıldırımbyzt 1.9 vectra mı varmış ya D Yeminle ilk defa şuan duyuyorum ben tam bir kara cahilim @BAT9 aynen usta. Megane2 ye çok bakıyorum bakıyorum, Expression makyajlı olanı sanıyorum, onun makyajsız olanları daha çarpıcı geliyor gözüme. Ancak Renault grubunun motor konusunda "BANA" dayanabileceğini pek düşünmüyorum, ben Europaya jant lastik yay atıp, vazgeçmeyip torsiyonu bile basıp gezen biriyim ve o araçta motor konusunda gidiş yönünden değil de, dayanıklılık konusundan çok canım yandı. İki kesiciye girmeye gelmiyor yahu. ( 98 model eropadan ne bekliyosam, K7M kodlu megane1 motoru vardı.)
    ve ben 18 yaşımda henüz toy bir delikanlıyım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Octane a4 passata yakınlığı konusunda kafama yatan bir araç, ancak huyu nedir suyu nedir ne yer ne içer hiçbir fikrim yok ya. Bu yüzden ılımlıyım.

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o paraya bineceğin en güzel araçlardan birisi Mondeo MK3 olur. Ghia dizel olursa tadından yenmez

_AS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mk2 Alfa Romeo 156.
    Yine olsun yine alirim.

Su namussuzu aldigimdan beri hanimin mk3 leonunu kullanmaz oldum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler