User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
67 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Masaj tavsiye

TolgaEsentepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı N0M4dh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bizim kayseri'de can suyu diye bir yer var;

Sülük falan da yapıyor, adam hem belgeli (MEB ve sağlık bakanlığı) hemde nefesi kuvvetli bir abimiz, komple rektefiye ediyor ben diz kapağından gittim doktorun keseceğiz dediği diz kapağımı düzeltti en azından artık yürürken sıkıntı vermiyor, arkadaşımda bel fıtığı var 3 doktor operasyon dedi adam şimdi lat pull down u 60 kilo ile yapıyor..Adama güvenmesem annemi götürmem annem de hacamat yaptırdı.. Kısacası yolu düşen olursa çayımızı içer can suyuna gideriz.

Dipnot: özellikle uzun tatillerde ve alamancı mevsiminde sizin istinye park da göremediğiniz arabaları minicik dükkanın önünde görüyorum geçen s63 bile gördüm. adam sülüğünü kendisi yetiştiriyor.

nedir fiyatları belim çok sıkıntı benimde
    .

dragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar bizim kayseri'de can suyu diye bir yer var;

Sülük falan da yapıyor, adam hem belgeli (MEB ve sağlık bakanlığı) hemde nefesi kuvvetli bir abimiz, komple rektefiye ediyor ben diz kapağından gittim doktorun keseceğiz dediği diz kapağımı düzeltti en azından artık yürürken sıkıntı vermiyor, arkadaşımda bel fıtığı var 3 doktor operasyon dedi adam şimdi lat pull down u 60 kilo ile yapıyor..Adama güvenmesem annemi götürmem annem de hacamat yaptırdı.. Kısacası yolu düşen olursa çayımızı içer can suyuna gideriz.

Dipnot: özellikle uzun tatillerde ve alamancı mevsiminde sizin istinye park da göremediğiniz arabaları minicik dükkanın önünde görüyorum geçen s63 bile gördüm. adam sülüğünü kendisi yetiştiriyor.
    Nefesi kuvvetli - diz kapağı tedavisi - bel fıtığı iyileştirme - hacamat - sülük.. Tek adam mı yapyor hepsini? Merak ettim valla. S63 kendisinin bile olabilir bu şartlarda

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    belki 4 kere boynum tutuldu bu sene , ftrci arkadaşlarımı aradım hiç birşey yapılmaz dedi fakat ben iki nokta buldum oralara basınç uygulayınca ağrı hissi kayboluyor ve hareket kabiliyetim artıyordu sebebini sonradan öğrendim dokunmayı ileten sinirler ağrıyı ileten sinirlerden daha hızlı imiş.

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ediyorum cevaplar için. Yarın avcılar Hilton'u bi deneyeceğim inş memnun kalırız

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bu dediklerin benim spor salonunda var ama sabahları hala ağrı oluyor. Yastığı falan da değiştiricem boyun işi sakat

N0M4dh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaEsentepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nedir fiyatları belim çok sıkıntı benimde
    şimdi gittiğiniz zaman adam içeride sedyeye yatırıyor bakıyor mesela ben illa sülük istiyorum diyene adam pat diye kitleme yapmıyor adamın sevilmesinin sebeplerinden birisi bu her çıkan ağır memnun çıkıyor..

Ayrıca adam masör dersleri falanda veriyor, ben heveslendim 1 sene civarı dedi kurs hemde uygulamalı falan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nefesi kuvvetli - diz kapağı tedavisi - bel fıtığı iyileştirme - hacamat - sülük.. Tek adam mı yapyor hepsini? Merak ettim valla. S63 kendisinin bile olabilir bu şartlarda
    iskender ekzos gibi düşünün araba fark etmiyor ve herkes memnun.

ben şahsen gitmesem, annemi götürmesem bu söylenilenlere hayatta inanmam.. birde kırıkçı çıkıkçı dalga geçerdim ben resmi belgeleri görünce hadi deneyelim dedim.

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güneşlide bi arap isimli otel vardı 5 yıldızlı, ister mutlu sonlu ister normal masaj gayet cüzi miktarı var.

Acaba bir toplu gidiş yapsaksomu hafta sonu ?

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayseri bu konuda ünlüdür... Gitmeyin sakın böyle yerlere.

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ben şahsen gitmesem, annemi götürmesem bu söylenilenlere hayatta inanmam.. birde kırıkçı çıkıkçı dalga geçerdim ben resmi belgeleri görünce hadi deneyelim dedim.
    kendimin de dediği gibi RESMİ BELGELERİ..

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara için önerisi olan var mı ? Her sabah kalktığım da boyun ve bel ağrılarım var , çıtlatmak için garip garip hareketler yapıyorum bir gün sakat kalacağım Eskiden kalma kilolu dönemden dolayı da sanırım omurum eğri bu yüzden tamda dik duramıyorum onunda etkisi var sanırım.

Bu arada grupanya'da bir arkadaşım söyledi , bilinen otellerin masaj fırsatları oluyormuş uygun fiyata aklınızda olsun aynı şekilde İstanbulda da geçerlidir diye düşünüyorum.
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendimin de dediği gibi RESMİ BELGELERİ..
    Resmî belgelerde ne yazıyor? Hangi tıp fakültesi mezunu? Branş nedir? Ünvanı nedir?
    Geçin bu işleri..

Babam bundan 2 yıl önce Samsun'da böyle bir çıkıkçıya gitti bel fıtığı ile ilgili. Ne kadar gitme öyle kişilere dediysem de gitti. O ağrıyı çeken bilir deyince bişey diyemedim. 1.5 yıl boyunca her ay bir kere adama masaj yaptırdı, bundan yaklaşık 3 ay önce kitlendi kaldı. 84 yaşında.
    Bu sefer işin içine doktorlar mr lar tomografiler girdi.

Sonuç:
    Omurganın tamamında disk aralarında hepsinde onlarca fıtık var. Boyun dahil. Kimisi yeni kimisi eski. Doktorlar sen bunları yani fıtıkları ovalattın mı diye sordu direkt.. Geri dönüşümsüz bir şekilde deforme olmuş. Omurga üzerindeki her bir transfere ve Spinoza çıkıntıların bazıları masaj sırasında çatlamış sonra tekrar kaynamış. Omurganın tamamı ve omurlardaki bu tahribatın ve deformasyonun sebebi ise başta yaşlılık, daha sonra dışarıdan yapılan müdahaleler. Yani bu dallama herifin yaptığı masaj. Tüm bunların sonucunda da omurgada boylu boyunca olan aşırı kireçlenme.. Omurların arasındaki yastıklar ise hemen hemen erimiş durumda. Fizik tedavi bile kabul etmiyor artık zira kemik yapısında bozulma var kireçleme sebepli. 2 Aydır uğraşıyoruz hastanede, yavaş yavaş rahatlamaya başladı ama ağrılar az da olsa devam ediyor.

İsteyen gidip yaptırsın ne yaptıracaksa ama bu gibi platformlarda bu Sahtekar masajcıların yaptıklarını savunmayın, övmeyin, başkalarının sağlığını olumsuz yönde etkileyecek şeyler yazıp çizmeyin sebep olmayın. Modern tıp varken bu şerefsizlere kendinizi kaptırmışsanız başkalarının aklına girmeyin vebal almayın. Felç kalmaya kadar gider bu iş.

Resmî belgeymiş! Peh..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada o dallamanın da resmî belgeleri varmış. Vergi levhasına kadar.
    Adamın yaptığı şey çıkan fıtığı el yordamıyla içeri ittirmek. Fıtık yerine oturunca siniri sıkıştırmıyor dolayısıyla kişi de isterse koşabiliyor! E iki kat gelip koşan bir adam görünce de insanlar büyücü muamelesinde bulunuyor bu zibidilere.
    Ama bilmiyorlar ki içeride ne tahribatlar yapıyor.

GuneyOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bel fıtığı denilince hep bu video geliyor aklıma

Bel Fıtığı Tedavisinde Efsane Yontem - YouTube

GuneyOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmî belgelerde ne yazıyor? Hangi tıp fakültesi mezunu? Branş nedir? Ünvanı nedir?
    Geçin bu işleri..

Babam bundan 2 yıl önce Samsun'da böyle bir çıkıkçıya gitti bel fıtığı ile ilgili. Ne kadar gitme öyle kişilere dediysem de gitti. O ağrıyı çeken bilir deyince bişey diyemedim. 1.5 yıl boyunca her ay bir kere adama masaj yaptırdı, bundan yaklaşık 3 ay önce kitlendi kaldı. 84 yaşında.
    Bu sefer işin içine doktorlar mr lar tomografiler girdi.

Sonuç:
    Omurganın tamamında disk aralarında hepsinde onlarca fıtık var. Boyun dahil. Kimisi yeni kimisi eski. Doktorlar sen bunları yani fıtıkları ovalattın mı diye sordu direkt.. Geri dönüşümsüz bir şekilde deforme olmuş. Omurga üzerindeki her bir transfere ve Spinoza çıkıntıların bazıları masaj sırasında çatlamış sonra tekrar kaynamış. Omurganın tamamı ve omurlardaki bu tahribatın ve deformasyonun sebebi ise başta yaşlılık, daha sonra dışarıdan yapılan müdahaleler. Yani bu dallama herifin yaptığı masaj. Tüm bunların sonucunda da omurgada boylu boyunca olan aşırı kireçlenme.. Omurların arasındaki yastıklar ise hemen hemen erimiş durumda. Fizik tedavi bile kabul etmiyor artık zira kemik yapısında bozulma var kireçleme sebepli. 2 Aydır uğraşıyoruz hastanede, yavaş yavaş rahatlamaya başladı ama ağrılar az da olsa devam ediyor.

İsteyen gidip yaptırsın ne yaptıracaksa ama bu gibi platformlarda bu Sahtekar masajcıların yaptıklarını savunmayın, övmeyin, başkalarının sağlığını olumsuz yönde etkileyecek şeyler yazıp çizmeyin sebep olmayın. Modern tıp varken bu şerefsizlere kendinizi kaptırmışsanız başkalarının aklına girmeyin vebal almayın. Felç kalmaya kadar gider bu iş.

Resmî belgeymiş! Peh..
    Babanıza geçmiş olsun.

Benim herhangi bir mesajımda modern tıp'ın yerine bunlar tercih edilsin diye bir mesajım yok, benim diz operasyonumun iyileşme süresinden dolayı ben bu yolu tercih ettim ki zaten o acılı süreçten sonra operasyona girmeye hazır kişinin hiç bir şey umurunda olmuyor, benim çektiğim acıları anlatmaya burada kelimeler yetmez, yaşamayan da bilemez, izlediğim ameliyat videolarından dolayı psikolojimi tahmin bile edemezsiniz.

Vebal konusu ap ayrı bir konu; ben memnuniyetimi belirtmişim isteyen gidip benim ki gibi ALTERNATİF TIBBI deneyebilir veya denemeye bilir. Bahsettiğim yer çıkıkçı rüstemin yeri değil diye zaten en başında yazmıştım, bilakis bende sizin gibi düşündüğümü de ayrıca postum da var. Kaldı ki devletin izin verdiği bir kurumun sorumluluğu (vabali) bana düşmez, tıpkı tekel bayisi gibi bir örnek, isteyen gider isteyen gitmez zararı ve faydası tamamen kişinin kendi tercihi.

Devlet izin vermiş, vergisini almış - denetlemiş, varsa bir memnuniyetsizlik pek ala gidilip dava açılabilir, ilgili kuruma (sağlık bakanlığına) şikayet edilebilir!

Sahtekar masajcıların yaptıklarını savunup savunmama konusu kişiden kişiye değişir, ilk paragrafta yazdığım gibi ben memnun kalmışım belki benim gibi o acıları yaşamaktan kurtulmak isteyen varsa faydalansın, bu risk analizini yapmak kişinin kendi kararı / tercihi.

Bahsettiğimiz yer bir apartman dairesi değil, Sivas caddesinin ortası. Sizin hangi ilde yaşadığınızı bilmem ama burada elini sallasan önemli birisinin akrabası burası küçücük bir il herkesin her şeyden haberi var, ben espri ile karışık yazmışım ne kadar nufuzlu / farklı kişilerin geldiğini bu adamlardan bir tanesinin bir memnuniyetsizliği olursa zaten bu yerin "devam etme" gibi bir durumu kalmaz.

Dünyadaki en mükemmel doktorun %100 fıtık garantili ameliyat var mı? Ben biraz da bu işlerin kader olduğunu düşünenlerdenim, doktor dizimden iyileşme süremi şu biçimimi; yere basman 1 ay, tekrar koşman 6 ay, spora dönmem "imkansız" şeklinde açıkladı.

Ben konuyu daha fazla tartışma havasına çevirmemek için susuyorum, benim de babamın başına böyle bir şey gelse bende agresif olurum fakat benim babam memnuniyetsiz oldu diye dünyadaki tüm masörler / alternatif tıp kanalları "kötü" olur muydu orasını bilemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Babanıza geçmiş olsun.

Benim herhangi bir mesajımda modern tıp'ın yerine bunlar tercih edilsin diye bir mesajım yok, benim diz operasyonumun iyileşme süresinden dolayı ben bu yolu tercih ettim ki zaten o acılı süreçten sonra operasyona girmeye hazır kişinin hiç bir şey umurunda olmuyor, benim çektiğim acıları anlatmaya burada kelimeler yetmez, yaşamayan da bilemez, izlediğim ameliyat videolarından dolayı psikolojimi tahmin bile edemezsiniz.

Vebal konusu ap ayrı bir konu; ben memnuniyetimi belirtmişim isteyen gidip benim ki gibi ALTERNATİF TIBBI deneyebilir veya denemeye bilir. Bahsettiğim yer çıkıkçı rüstemin yeri değil diye zaten en başında yazmıştım, bilakis bende sizin gibi düşündüğümü de ayrıca postum da var. Kaldı ki devletin izin verdiği bir kurumun sorumluluğu (vabali) bana düşmez, tıpkı tekel bayisi gibi bir örnek, isteyen gider isteyen gitmez zararı ve faydası tamamen kişinin kendi tercihi.

Devlet izin vermiş, vergisini almış - denetlemiş, varsa bir memnuniyetsizlik pek ala gidilip dava açılabilir, ilgili kuruma (sağlık bakanlığına) şikayet edilebilir!

Sahtekar masajcıların yaptıklarını savunup savunmama konusu kişiden kişiye değişir, ilk paragrafta yazdığım gibi ben memnun kalmışım belki benim gibi o acıları yaşamaktan kurtulmak isteyen varsa faydalansın, bu risk analizini yapmak kişinin kendi kararı / tercihi.

Bahsettiğimiz yer bir apartman dairesi değil, Sivas caddesinin ortası. Sizin hangi ilde yaşadığınızı bilmem ama burada elini sallasan önemli birisinin akrabası burası küçücük bir il herkesin her şeyden haberi var, ben espri ile karışık yazmışım ne kadar nufuzlu / farklı kişilerin geldiğini bu adamlardan bir tanesinin bir memnuniyetsizliği olursa zaten bu yerin "devam etme" gibi bir durumu kalmaz.

Dünyadaki en mükemmel doktorun %100 fıtık garantili ameliyat var mı? Ben biraz da bu işlerin kader olduğunu düşünenlerdenim, doktor dizimden iyileşme süremi şu biçimimi; yere basman 1 ay, tekrar koşman 6 ay, spora dönmem "imkansız" şeklinde açıkladı.

Ben konuyu daha fazla tartışma havasına çevirmemek için susuyorum, benim de babamın başına böyle bir şey gelse bende agresif olurum fakat benim babam memnuniyetsiz oldu diye dünyadaki tüm masörler / alternatif tıp kanalları "kötü" olur muydu orasını bilemiyorum.
    Cevap falan yazmayacağım..
    Allah şifanızı versin..

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi istanbulda ben keyif için gevşeme için gideceğim. Vücutta ağrı falan yok Arleigh Burke class destroyer gibiyim çok şükür. Ama bayadır kese mese hamama da gitmedim sanki etim kartlaşmış gibi berberim bile traştan sonta iki masaj yapayım derken nefes nefese kalıyor. Nereleri önerirsiniz rakamlar nedir ?

dragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ben dalga geçmiyorum fakat hepsini tek kişinin yapması tuhaf geldi bana. Bu CAN SUYU dediğiniz yer ne kadar süredir var, bilginiz var mı acaba? Tahmini olarak 26-28 yıl kadar önce rahmetli babam bel fıtığı sorunu yaşıyordu. Yürüyemez hale gelmişti. O zamanlar da fıtık ameliyatları çok riskli denirdi hep. Babama Kayseri'de biri var demişler. Gitti,iyileştim diye geldi. Sadece masaj yapmış adam. 5 sene önce vefat edene kadar da şikayeti olmamıştı. Quantum arkadaşımızın dediği gibi; Fıtığı yerine itti ve olay bitti. He o dönem babamı kurtardılar sağolsunlar ama özellikle ilerlemiş vakalarda itme çekme vs hareketler büyük risk!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler