User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 20 ile 34 arası

Konu: Duvara Tüneyen Apaçiler

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş dövmek çözüm değil bu ırkı dövmek davalarında daha da agresif olmaya itiyor onları
    Kibarca dövünce laftan anlıyorlar.

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeytinburnunda bir lisenin yaninda dukkanim. Semtin etrafinda da cok bunlardan. Ben dukkan cevresinde gordummu cikip rahatsiz ediyorum. Gerci semtin cocuklari hep ordalar. Sikayet ediyolar sanirim SIk SIk yunus polisler gelip bi tek siraya dizip fircaliyor. Isin garibi gozumle kac sefer sahit oldum. Camdan kizlar gelene gidene salca oluyolar. Bu salaklara iki laf attilar o gun bugundur oralarda surtuyolar ekmek cikar diye. Okul mudurunede sikayet etmek lazim sizin kizlar da rahat durmuyor diye. Onun disinda cikip dovsen hem basina bela aliyosun. Hemde o grup gidiyor bi kac gun sonra baska grup geliyor. Dovmekle bitmez bu degisikler.
    Başkan bazı kızlarda acayip hoşlanıyor bu bebelerden anlam veremiyorum

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan bazı kızlarda acayip hoşlanıyor bu bebelerden anlam veremiyorum
    Sorma moruk ya. Camdan bagiriyor bunlara , bakiyorum kizin eli ayagi duzgun ana kuzusu. Yazik gunah ya.

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bu tipleri dövmek iş değil ki sevdiğim saydığım bir abim geçen sene bizim lisenin önünde birisini firçalıyor iki tokat atıyor ertesi gün nerden bulduğu belli olmayan bir silah ile 4 delik açtı adamda
    Samara 2109

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adana'da Kurttepe Endüstri Meslek Lisesi var karşısında da özel bir okul, Gündoğdu.

Meslek lisesine giden çocuklar genelde okuldan kaçarlar.Okullarının çıkışına da hem Gündoğdu'dan çıkan kızları kesmek hem de devamsızlıktan ötürü okula gelmek zorunda olan arkadaşlarını almak için Cg125 tarzı motorlarıyla gelirler.

Adana Büyükşehir Belediye başkanı Hüseyin Sözlü'nün yeğeni de bu Gündoğdu'da okuyor.Çocuğun yanındaki kıza bu kekocanlar laf atıyorlar, çocuk da haklı bir şekilde onlara karşılık veriyor.Bu kekolar bıçak falan çekince çocuğun yanındaki korumalar da silah çekiyor.Abi dur ne oluyor derken bunları güzelce eziyorlar.O gün bu gündür Kurttepe Endüstri'nin etrafında keko göremedim.

Adamın yeğenini sevmem, zaten cins bir adam.İnternette Hüseyin Sözlü'nün yeğeni diye aratırsanız az çok kendisini de tahmin edersiniz ama, bu durumda kekolardan iyi bence.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seyfettin777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adana'da Kurttepe Endüstri Meslek Lisesi var karşısında da özel bir okul, Gündoğdu.

Meslek lisesine giden çocuklar genelde okuldan kaçarlar.Okullarının çıkışına da hem Gündoğdu'dan çıkan kızları kesmek hem de devamsızlıktan ötürü okula gelmek zorunda olan arkadaşlarını almak için Cg125 tarzı motorlarıyla gelirler.

Adana Büyükşehir Belediye başkanı Hüseyin Sözlü'nün yeğeni de bu Gündoğdu'da okuyor.Çocuğun yanındaki kıza bu kekocanlar laf atıyorlar, çocuk da haklı bir şekilde onlara karşılık veriyor.Bu kekolar bıçak falan çekince çocuğun yanındaki korumalar da silah çekiyor.Abi dur ne oluyor derken bunları güzelce eziyorlar.O gün bu gündür Kurttepe Endüstri'nin etrafında keko göremedim.

Adamın yeğenini sevmem, zaten cins bir adam.İnternette Hüseyin Sözlü'nün yeğeni diye aratırsanız az çok kendisini de tahmin edersiniz ama, bu durumda kekolardan iyi bence.
    ağzıyla içememiş belli ki. Biz polise insan gibi ehliyet ruhsat uzatıyoruz bazıları bi havalarda. Bu tipler bulsa ya birbirini.

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi zaten ehliyeti bile yoktu bu mevzu olduğunda.

Kaç sefer makam arabasının direksiyonunda gördüm kendini böyle bir şey olacağı belliydi...

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de hiç unutamadığım bir anımı anlatayım madem,
    Liseyi Batıkentte okudum ama dersaneden tanıştığım bi kızı görmeye Aydınlıkevler lisesine gittim. ( bilenler bilir, bu lise tam bir bela tam bir badass yuvasıdır)
    Kızı okuldan alıp Kızılay'a gececeğim güya, bana tek mi geleceksin diye sordu. (Şimdi benim akılda sorular canlandı, niye böyle sordu ki acaba, hayırdır falan diyorum kendime. Bir de karşı cinsi okuldan almak nedense o yıllarda çok karizmatik geliyordu, halbuki akıl mı yok sende, kıza kızılayda buluşalım desene. Yaptığın da mal gibi kızı koluna takıp okuldan çıkmak yani. Çok karizmaaa. )
    Neyse dedim gazamız mübarek olsun, bindim dolmuşa indim okul yakınlarında. Okula yaklaştıkça tiplerin barzo katsayısı fena yükseliyordu. Buram buram çakma davidof parfüm kokusu alıyordum. Oltu taşından yapılma tespih seslerini, çakma nixe ve adodos eşofman hışırtılarını duya duya okula girdim. Giydiğim lise ceketinde koskocaman BATIKENT LİSESİ yazıyordu bu arada. ( Bu arma bulunmayan öğrenciler okula alınmazdı, herkese zorla satıldı bu arma. Gitti 5 lira.)
    Sonradan öğrendiğim acı bir tecrübeye göre bir lisede okuyan kız sadece o okuldan bir erkekle beraber olabilirdi, bu namus meselesi gibi birşeydi. Dışarıya kız alınıp verilmez hesaaabı. Ben ne bileyim abi bunu, gayet saf ve iyi bir niyetle girdim okula.
    Kızı gördüm karşıdan el etti, bende hafiflikten uçan bir poşet gibi koştum kıza doğru. Yaklaşık 2-3 adım kalmıştı ki kulağımın arkasında acı ve yanma arası birşey hissettim ve o an kulaklarımda Angara şivesi ile " Hayırdır galdaşşşşş" sorusu yankılandı. Okuldaki barzoların istihbarat şubesi beni görmüş meğer girerken, benim ve kimliğim hakkında bilgi almış olacaklar ki kıza yaklaşmadan tepemde bittiler.
    Hayatımda o kadar temiz dayak yediğimi hatırlamıyorum, haklarını vermek lazım. Kemal Sunal filmlerindeki gibiydi, resmen bir saatten sonra ben yumruğa koşuyordum. Yumruğun bana gelmeye niyeti yoktu, dayak arsızı olmuştum. O ara birinin ( nasıl olduysa) burnunu dağıtmışım. Can havliyle heralde.
    Kız da o ara yapmayın etmeyin diyor ama bir ara baktım o kadar güzel dayak yiyorum ki kız bile seyre daldı. 7 kişi araya aldılar, 9 aylık oynar gibi havada sektiriyorlar beni. Sonra hiç yüzüme bakmadı tabii.
    İşin komiği 2 sene sonra beni dövdüren reyizle kanka olduk iyi mi? Bizim okulda bir kız varmışta ben onun numarasını alacakmışım. Hay hay abicim dedim, emrin başım üstüme. ( deme de göreyim vallah adamı çizerler.)
    Lafın kısası uzak duracan böyle tiplerden. Dövsen nolacak, amip gibi çoğalır bunlar. Kızlar lise zamanında böyle pi.lere bayılır, üniversite bitip herkes iş güç sahibi olup bu barzolar böyle ortada kalınca zamanında yüzüne bakmadıklarına ağız eğerler hemen, ama yemezler gülüm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Çağlayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dövmek gerçekten onlar için çok basit, sürekli kavga ile günleri geçiyor.

Birde bir anda toplanabiliyorlar. 1 liralık tespih alırlar, nike ya da adidas parlak eşofman üstü giyerler, yaz kış çıkarılmayan yağlanmış bir şapka, gardaş geçen bi goydum varya diye muhabbetler. Ciddi anlamda iticilik abidesi oluyorlar.
    Nasıl dövdüğünüze bağlı 2 tokatlayıp bırakmayacaksın çare levye, Çıkaracaksın levyeyi eklem yerlerine çalışacaksın yürüyerek eve gidemeyecek duruma gelecekler "mission completed"

Raindrops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de hiç unutamadığım bir anımı anlatayım madem,
    Liseyi Batıkentte okudum ama dersaneden tanıştığım bi kızı görmeye Aydınlıkevler lisesine gittim. ( bilenler bilir, bu lise tam bir bela tam bir badass yuvasıdır)
    Kızı okuldan alıp Kızılay'a gececeğim güya, bana tek mi geleceksin diye sordu. (Şimdi benim akılda sorular canlandı, niye böyle sordu ki acaba, hayırdır falan diyorum kendime. Bir de karşı cinsi okuldan almak nedense o yıllarda çok karizmatik geliyordu, halbuki akıl mı yok sende, kıza kızılayda buluşalım desene. Yaptığın da mal gibi kızı koluna takıp okuldan çıkmak yani. Çok karizmaaa. )
    Neyse dedim gazamız mübarek olsun, bindim dolmuşa indim okul yakınlarında. Okula yaklaştıkça tiplerin barzo katsayısı fena yükseliyordu. Buram buram çakma davidof parfüm kokusu alıyordum. Oltu taşından yapılma tespih seslerini, çakma nixe ve adodos eşofman hışırtılarını duya duya okula girdim. Giydiğim lise ceketinde koskocaman BATIKENT LİSESİ yazıyordu bu arada. ( Bu arma bulunmayan öğrenciler okula alınmazdı, herkese zorla satıldı bu arma. Gitti 5 lira.)
    Sonradan öğrendiğim acı bir tecrübeye göre bir lisede okuyan kız sadece o okuldan bir erkekle beraber olabilirdi, bu namus meselesi gibi birşeydi. Dışarıya kız alınıp verilmez hesaaabı. Ben ne bileyim abi bunu, gayet saf ve iyi bir niyetle girdim okula.
    Kızı gördüm karşıdan el etti, bende hafiflikten uçan bir poşet gibi koştum kıza doğru. Yaklaşık 2-3 adım kalmıştı ki kulağımın arkasında acı ve yanma arası birşey hissettim ve o an kulaklarımda Angara şivesi ile " Hayırdır galdaşşşşş" sorusu yankılandı. Okuldaki barzoların istihbarat şubesi beni görmüş meğer girerken, benim ve kimliğim hakkında bilgi almış olacaklar ki kıza yaklaşmadan tepemde bittiler.
    Hayatımda o kadar temiz dayak yediğimi hatırlamıyorum, haklarını vermek lazım. Kemal Sunal filmlerindeki gibiydi, resmen bir saatten sonra ben yumruğa koşuyordum. Yumruğun bana gelmeye niyeti yoktu, dayak arsızı olmuştum. O ara birinin ( nasıl olduysa) burnunu dağıtmışım. Can havliyle heralde.
    Kız da o ara yapmayın etmeyin diyor ama bir ara baktım o kadar güzel dayak yiyorum ki kız bile seyre daldı. 7 kişi araya aldılar, 9 aylık oynar gibi havada sektiriyorlar beni. Sonra hiç yüzüme bakmadı tabii.
    İşin komiği 2 sene sonra beni dövdüren reyizle kanka olduk iyi mi? Bizim okulda bir kız varmışta ben onun numarasını alacakmışım. Hay hay abicim dedim, emrin başım üstüme. ( deme de göreyim vallah adamı çizerler.)
    Lafın kısası uzak duracan böyle tiplerden. Dövsen nolacak, amip gibi çoğalır bunlar. Kızlar lise zamanında böyle pi.lere bayılır, üniversite bitip herkes iş güç sahibi olup bu barzolar böyle ortada kalınca zamanında yüzüne bakmadıklarına ağız eğerler hemen, ama yemezler gülüm.
    Geçmiş olsun hocam ama istemsizce güldüm kusura bakmayın Aydınlıkta oturuyorum dediğiniz gibi ordakiler dayakla akıllanacak tipler değildi. Şimdi yine eli ayağı düzgün tipler var az da olsa düzeldiler.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Raindrops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam ama istemsizce güldüm kusura bakmayın Aydınlıkta oturuyorum dediğiniz gibi ordakiler dayakla akıllanacak tipler değildi. Şimdi yine eli ayağı düzgün tipler var az da olsa düzeldiler.
    Yok hocam ne kusuru, gülelim diye anlattım zaten Eskiden çok fenaydı, dediğiniz gibi şimdi biraz daha düzelmiş diyor arkadaşlarım da

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Çağlayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En az 3 kere şahsen kendim aradım.

Okul müdürü ve öğretmenleri sürekli arayıp şikayet ediyor.

Bir tanesi tanımadığım bir kıza laf attı önümde inip dövdüm, karakolluk oldum.

Sonuç; 1-2 saate bir polisler geçiyor. Sadece geçiyor ama.
    bilerek konuşmuyorum tabiki ama bence genç bir kızın panikleyerek araması işleri daha fazla ciddileştirecektir.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Grimlord, 18 yıl Aydınlıkevlerde oturdum. Tüm ailem hala orada. Liseyi de meşhur lisenin yanındaki Aydınlıkevler Anadolu Lisesi'nde okudum. Sınıf arkadaşlarımdan birisi okul çıkışında torbacılık yapıyordu kapı önünde. Hakikaten fantastik bi çevredir

dahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu ankara itfaiyenin orda meslek lisesinin arka tarafına bildigin kanepe koyup oturuyolardı tabi seneler önce şimdi okul duruyomu durmuyomu onu ile bilmiyom ankaradaki liselerin önü hep böyle bazı liselerin önünde polis bile bekliyo... bir keresindede arkadaş lisede bir arkadaş var onu görecem bir gidelim dedi tamam dedim o dış kapıdan içeri girdi bende tam sınırdayım ben öle biri bile degilim liseylede hiç işim olmaz ilk defa yabancı bir liseye gitmiştim içimdede hiç birşey yok haa neyse yolun karşısında bir araba sellektör yapıyo bi baktım polis, zulaya yatmış liseyi izliyo eliyle beni çagırdı gittim bana ne işin varlan orda dedi hiktir git seni birdaha görmeyim diye azarlamıştı beni baya bi rencide etmişti ama akadaş kurbanı oldum yapack bişe yok yani

Slipshod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arayın hocam polisi, torbacılık yapıyorlar galiba sürekli okulun etrafındalar falan deyin belki işe yarar.
    Emniyet kemeri sizi koltuğa değil hayata bağlar!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler