User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
105 sonuçtan 96 ile 105 arası

Konu: Abiler toplaşın hele, tavsiyelerinize ihtiyacım var

Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vallahi hocam okurken bizzat hissettim yazdiklarini. Ben de senin aksine zaten o ortamlarda olan bir hatuna asik oldum yaklasik 5 bucuk senemi verdim ve neticede ne mi oldu?

Doktorumun bana koydugu teshis bipolar bozukluk, diger adiyla manik depresif. Degdi mi kendi beynimden yedigime? Bana sorarsan degmedi, fakat icimde ikinci bir ben var iyi ki sevmisim diyor hala. Diyecegim o ki sevmek, sevilmek elbette guzel seyler fakat dogru insan ile oldugu vakit guzel. Aksi halde kendinden yemeye basliyorsun ve inan icinden cikilamayacak bir dengesizlik, suphecilik, huzursuzluk yerlesip kaliyor insanin icine. Inan birinci dereceden akrabalar disinda hic kimse kendinden degerli degil.

Benim nacizane fikrim, git spora basla, yeni mesgaleler edin. Ne bileyim git resim ciz, elinin yatkin oldugu bir seylerle ugras, arkadaslarinla bulus, sohbet muhabbet et, dertlesin, gerekiyorsa birlikte gorun sisenin dibini fakat her gece sabahlara kadar icerek, kafani bulandirarak, kendi ic sesini dinleyerek bir sure sonra kendini icinden cikilamaz bir durumda bulacagina emin olabilirsin. Ha diyebilirsin su anda da farkli degil diye, sayet oyle olduguna kendini inandirdiysan gidip psikiyatrik destek al. Bir psikiyatr'in sana durumunu izah ettikten sonra ilac vermesi ve bir psikolog ile aydan aya yapacagin terapi seanslarinin olumlu etkisini iki uc ay icinde gorebileceginden emin olabilirsin.
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski arabacilardan kim kaldi, Vaktinde saatimi satsam vtec aliodum, Simdi satsam sifir iki type r alirim

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu aşk dokuz canlı ölmüyor dayı.

Tesadüfen aşık oluruz, kendi isteğimizle aşık kalırız.. Öyle bir duygu işte..
    viskiyi piç etme. at dolaba soğuk soğuk sek iç. level atla

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir insana nasil bu kadar baglanabiliyorsunuz cidden anlamiyorum Bence bir psikologa gorunun
    @kesici yakin zamanda toparlanman dilegiyle

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesici abicim @ öncelikle allah yardımcın olsun . 21 yaşındayım ve emin ol insan ömründe gerçekte bi kere sever ondada gider olmicak birini sever .
    Bide bu aşk sevmek bunları o kadar basitleştirdiler ki hoşlanmayı sevmek sanan insanlar var . Değil işte bambaşka bişey

Dicem o ki ben unut falan demicem unutulmuyo çünkü gerçekten seven arkadaşlar anlar beni . Allah yardımcın olsun uğraş biraz daha kendine ve ailene zarar vermeden. Unutma bi gün hisler değişir her şey değişir . Kendine verdigin zararla kalırsın .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin durum vahim kardesim. ALLAH yardımcın olsun.
    #KGdetanirlar

muratabdoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günaydın.

Samimiyetle okudum. Allah Kolaylıklar versin.

Paylaştığınız müziklerle okudum konuyu. Haftasonu sevincim g.tme kaçtı. Öldüreceksiniz adamı
    VW MKV GOLF GTI #MASKD 2021~ Los Angeles, CA
    VW Scirocco TSI #Blueoflove 2013-2017 ISTANBUL

Kutluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    AİLENİ düşün onları kaybetme ihtimalini düşün, elin kızını kaybetsen ne olacak namusun değil,anan değil,baban değil.. bırak ne hali varsa görsün sende tribe girme boş işler bunlar. Ailesi doğru olmayandan doğru bir aile kurmayıda bekleme. Haydi Allah sabır versin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten ne yapmak istediğini sormuşsun, halbuki bunun ilacı sende ve bizlere sorman mantıksız.
    Duygularını karşındakine anlatamadığın sürece, senin onun için hissettiklerini bilmeyecek, seviyorsan ve kendi ayaklarının üzerinde durabiliyorsan, kalbinin sesini dinle.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

muratabdoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıca belirtmek istedim,

Aşık olduğun zamanlarda 30 kilo vermişsin.

Bence sana en büyük hediye bu olmalı. Ona bunun için teşekkür et ve bu konuyu kapat. Neden mi ? Sırf onun yüzünden sürekli içiyorsun muhtemelen yanında yiyorsun da. Alkol bu, yedirir. Bu kadar şey yiyip içmeye devam ettiğinde tekrar o eski kilolu ve kendine güvensiz olduğun günlere dönmekten hiç mi korkmuyorsun ? Clublere gidiyorsun istediğini giyiniyorsun belki de çatur çutur manita trafiğindesin. Eskiden bunlar oluyor muydu ? O kadar kendine güvenmiyordun ki manitanla ilk tanıştığın gün konuşamadın tıkandın. selam bile diyemedin.

30 kilo vereceğini bilse senin yaşadığın bu aşk acısının iki katını çekmeye hazır çaresiz insanlar tanıyorum. Şükret.

Bence her insan yaşadıklarından bir hediye çıkarabilir kendine. Herkesten birşeyler öğrenebilirsiniz. Herkes birşeyler verebilir bizlere.
    VW MKV GOLF GTI #MASKD 2021~ Los Angeles, CA
    VW Scirocco TSI #Blueoflove 2013-2017 ISTANBUL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen aylarda bende bi konu açmıştım '' insan sevdiğiyle mi olmalı seni sevenle mi'' diye. Ben sevdiğimi seçtim şuan birlikteyiz 5 senedir ayrılıklarımız oldu ikilemlerde kaldığımda çok oldu unutmakta istedim senin yaşadığın durumların çoğunuda yaşadım belki. Ama seviyordum kopmak istemiyordum ve belkide onu bırakıp unutmaya çalışıp ilerde gerçekten pişman olacağımdan korktum. Şuan mutluyuz allah bozmasın Bu yaz adınıda koyucaz inşallah.
    Demek istediğim Seviyorsan git konuş Bence ilerde belki çok pişman olursun keşke konuşsaydım yanında olsaydım diye.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler