User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
70 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: güncel fiyatlardan sonra telefon tavsiyesi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

güncel fiyatlardan sonra telefon tavsiyesi ?

1 senedir iphone 6s kullanıyordum ondan öncede 2013 yılından beri iphone5 kullanıyordum malesef elimden olmayan sebeplerden 6s sizlere ömür eski iphone 5imi kullanıyorum ama oda artık miyadını doldurmuş gibi youtubedan falan video açmıyor sanırım yazılımsal olarak falan var bir sıkıntılar günlük sosyal medya kullanımında da (whatsapp instagram v.b.) baya ağır kalıyor

şimdi yeni bir telefon alma düşüncem var ama güncel fiyatları + applenin bu günkü zammını da görünce kafam iyice karıştı şimdi ben aldığım telefonu ömrünün sonuna kadar kullanan sıradan bir kullanıcıyım bu yüzden yine güncel bir iphone alıp 3-4 sene kafa rahat mı olsun ancak 3 bin tl vermek hem beni zorlar hemde ne bileyim telefon sonuçta yada 1000 1200 tl ye orta seviye bir android cihaz alıp işimi görmek mi?

uzun süredir iphone kullandığım için android hakkında bilgim yok 1000 1200 tl civarı ne tavsiye edersiniz internete girmek whatsapp v.b. kullanımı için

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hb de xiaomi mi5 var. 4arkadaşım aldı bende xperia z2yi satabilirsem alacağım.Fiyatının çok üstünde bir cihaz vede tr garantili.

Dean's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz daha çıkılıp s6 edge alınabilir. Bende önceden sıkı Apple kullanıcısıydım. Aklımda soru işaretleri vardı alırken ama aldığım da çok memnun kalmıştım. Miladını tamamlamadan camını kırdım tabi ki. Camı o zaman tamir olmuyordu bende satıp note5 'e geçiş yapmıştım yapmaz olaydım.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    xiaomi mi5 lerde snapdragon işlemci var çok iyi ve hızlı.. meizu da iyi.. yeni gelen yeni nesil tellerin alayı artık android için diyorum 6 gb ramli..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    s6 edge cidden şahane bir tel tek sıkıntısı çevremde kimse varsa ekranı bir yerinden çatlak ve ekranın bildiğim kadarı ile yan sanayisi yok üretemiyorlar kavisli olduğu için illa orjinal alıcaksın oda bayağı pahalı imiş..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Dean's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s6 edge cidden şahane bir tel tek sıkıntısı çevremde kimse varsa ekranı bir yerinden çatlak ve ekranın bildiğim kadarı ile yan sanayisi yok üretemiyorlar kavisli olduğu için illa orjinal alıcaksın oda bayağı pahalı imiş..
    O zaman orjinal cam değişimi için bile yapsan parana yazık dikiş tutmaz demişlerdi. Zaten kaskosu vardı para iadesi talep ettim yaptılar.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Htc 10 der susarim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xiaomi mi5 lerde snapdragon işlemci var çok iyi ve hızlı.. meizu da iyi.. yeni gelen yeni nesil tellerin alayı artık android için diyorum 6 gb ramli..
    mi4c önerir misiniz? yaklaşık 2sene önce z2 aldım su geçirdi dokunmatik bozuldu cihazda bunu garantiye gönderip geldiğinde kardeşime vermeyi düşünüyorumda. Bide 1800tl vermiştim bir daha büyük meblağ veresim gelmiyor telefonlara 600-750max cihaz bakıyorumda. fb de çin xxxxx grupları var ama ordanda almayı düşündüm cihazda garantileri yok işte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hb de xiaomi mi5 var. 4arkadaşım aldı bende xperia z2yi satabilirsem alacağım.Fiyatının çok üstünde bir cihaz vede tr garantili.
    internette de çok bahsediliyor bu telefondan ancak tr garantisi yok diye yazmışlar genelde distirbitör falan yazmışlar birde ben hala esk kafadayım internetten alıverişe ufak tefek şeyler dışında alışamadım acaba elden görerek elleyerek alabileceğimiz biyer varmıdır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sevo16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    internette de çok bahsediliyor bu telefondan ancak tr garantisi yok diye yazmışlar genelde distirbitör falan yazmışlar birde ben hala esk kafadayım internetten alıverişe ufak tefek şeyler dışında alışamadım acaba elden görerek elleyerek alabileceğimiz biyer varmıdır
    kimi migroslarda var sanırım cihaz. Cihazın garantisi var ama hangi şirketti hatırlamıyorum sizin için sorarım.Tr garantisi olmayanlar varda onlar hb de satılmıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimi migroslarda var sanırım cihaz. Cihazın garantisi var ama hangi şirketti hatırlamıyorum sizin için sorarım.Tr garantisi olmayanlar varda onlar hb de satılmıyor
    teşekkür ederim cevabınız için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sevo16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim cevabınız için
    rica ederim ne demek. Bi arkadaşım xperia z5compact diğeri z2,biri daha z2den geçti vede cihaz çok çok iyi olduğunu söylediler

beast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de uzun süredir aynı aralıkta tel bakıyorum. Mi5 alacağım parayı ayarladım 50 lira zam geldi. Ben n11 den alacağım bu arada.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lg ye bakın derim. Birde ikince el 5s ler 1000 tl civarında düşünün derim temiz bir şey denk gelirse

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuanda mi5 oldukça revaçta. Ancak kasası pek dayanıklı değilmiş. Telefon cepteyken ayakkabı bağlarsanız haşırtheblackboard. O yüzden sürekli elde gezdirilmeli o telefon. Gerçi okadar kaliteliki elden düşürmüyorsunuz. Tüm telefonların amiral gemisi kendisi. Sadece tek sorun kasası işte. Çoğu mi5 delta garantili diye biliyorum 3 senedir zenfone6 kullanıyorum allahın izniyle bi ekranını kırabilirsem bende mi5 alıcam zaten. Zenfone elime yapıştı ama bi 3 sene daha kullanırım ben bunu tık yok namussuzda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    zenfonunda yenisi çıkdı baya baya iyi deluxe mu ne modelin ismi ama fiyatıda güzel .. zenfone ben çok düşünmüşüdmde intel işlemcili imiş ondan vazgeçdim.. mtk yada snapdragon tamamda atom işlemciyle kötü anılarım var

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1200 bütçeye alınabilecek telefonları yazıyorum distribütör garantili olması öncelik ama uymazsa ithalatçı almak gerekir tabi stabil ve sağlam olması lazım ithalatçıdan alacağın model.

Mi5(hızlı akıyor kamerada fena değil ama çok dayanıksız dikkatli kullanmak şart)>Redmi Pro(yine xiaomi yağ gibi hızlı bir model mi5 ile neredeyse aynı diyebliriz)>Huawei p9 lite(hızlı stabil mi5 değil ama peşinden koşar kameralar eşdeğer dayanıklı)>Asus zf2(eski ama hala güçlü hız olarak p9 liteyle yarışır dayanıklı)>GM 5 plus (Şaşırttı beni ilk kullandığımda kuzenimde mevcut gayet hızlı ve üzmeyecek bir cihaz kamerası hakkında pek fikrim yok şarjı iyi kasa sağlam)
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1200 bütçeye alınabilecek telefonları yazıyorum distribütör garantili olması öncelik ama uymazsa ithalatçı almak gerekir tabi stabil ve sağlam olması lazım ithalatçıdan alacağın model.

Mi5(hızlı akıyor kamerada fena değil ama çok dayanıksız dikkatli kullanmak şart)>Redmi Pro(yine xiaomi yağ gibi hızlı bir model mi5 ile neredeyse aynı diyebliriz)>Huawei p9 lite(hızlı stabil mi5 değil ama peşinden koşar kameralar eşdeğer dayanıklı)>Asus zf2(eski ama hala güçlü hız olarak p9 liteyle yarışır dayanıklı)>GM 5 plus (Şaşırttı beni ilk kullandığımda kuzenimde mevcut gayet hızlı ve üzmeyecek bir cihaz kamerası hakkında pek fikrim yok şarjı iyi kasa sağlam)

yurt dışı garantilide olur 700-750ye kadar z2den iyi cihaz varmı

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    j7 prime 1200 1400 semalarında fiyatıyla baya özellikleri yeterli ve güzel olan telefon siddetle tavsiye ederim
    1881 - 193

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler