User Tag List

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
139 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: EDY Coffe ile ticari anlaşmazlık, ödemesini yapmıyor, emeğimin karşılığı yok!

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Allah, işçinin hakkını ödemeyenlere hasımdır. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed; “İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz" buyurur. Duvarınıza yaptırdığınız resmin yarı ücretini iş başlamadan ödeyip yarı ücretini ödemedikten sonra emek veren kişiye "seninle anlaşan müdür işten çıkartıldı, git ondan al" diyen bir firma bu dünyada ne kadar zengin olursa olsun, diğer tarafta bu kul hakkının hesabını veremez. Herkes bilsin, gideceği yerin zihniyetini bilerek seçsin..

yazdım facebook duvarlarına
    herkes yazsın benzer birşeyler

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben girdi en düşük puanı verdim sayfasından.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Farketmez adamı ifşa edecek değilsin. Kişinin sana attığı mail'in uzantısı - imzasında temsil ettiği yer önemli.

Bu adam senden bu hizmeti firmanın bilgisi olmadan mı aldı ? Hayır. Kocaman resim yapmışsın mekanına.

Yaptıkları en hafif tabiriyle hak yemek. Sen şimdi mekana gidip kahve içsen kardeş hesabı da arka masadan al desen olur mu ? Olmaz.

Şu telefonu tamir etmeyince mekana kamyonla dalan abi vardı onu kayseriye gönderelim lütfen

Üzüldüm inan emek vermişsin ama hakkını yemişler ....ler.

(Eğer paylaşılan linkteki resmi sen yaptıysan ayrıca tebrik ederim harika görünüyor)

stak67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah, işçinin hakkını ödemeyenlere hasımdır. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed; “İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz" buyurur. Duvarınıza yaptırdığınız resmin yarı ücretini iş başlamadan ödeyip yarı ücretini ödemedikten sonra emek veren kişiye "seninle anlaşan müdür işten çıkartıldı, git ondan al" diyen bir firma bu dünyada ne kadar zengin olursa olsun, diğer tarafta bu kul hakkının hesabını veremez. Herkes bilsin, gideceği yerin zihniyetini bilerek seçsin..

yazdım facebook duvarlarına
    herkes yazsın benzer birşeyler
    Abi çok sağol. Sanırım çok pişman olacaklar ama iş işten geçmiş olacak

Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle bir yeteneğim olsaydı hiçbirşeyi düşünmeden gidip gece duvarını camını çerçevesini neyi varsa boyardım
    Düşündüm onuda ama haklıyken haksız konuma düşmeye gerek yok.

Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben girdi en düşük puanı verdim sayfasından.
    teşekkürler

Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farketmez adamı ifşa edecek değilsin. Kişinin sana attığı mail'in uzantısı - imzasında temsil ettiği yer önemli.

Bu adam senden bu hizmeti firmanın bilgisi olmadan mı aldı ? Hayır. Kocaman resim yapmışsın mekanına.

Yaptıkları en hafif tabiriyle hak yemek. Sen şimdi mekana gidip kahve içsen kardeş hesabı da arka masadan al desen olur mu ? Olmaz.

Şu telefonu tamir etmeyince mekana kamyonla dalan abi vardı onu kayseriye gönderelim lütfen

Üzüldüm inan emek vermişsin ama hakkını yemişler ....ler.

(Eğer paylaşılan linkteki resmi sen yaptıysan ayrıca tebrik ederim harika görünüyor)
    Teşekkür ederim. Konuştuğum arkadaş zaten hep onlar adına konuştu. Şunu istiyorlar yapabilir miyiz diye sürekli soruyordu. Sanırım höt deyince susacak sanıyorlar herkesi.

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkes yazıyı kopyalayıp direk sayfalarına yapıştırsın abi @Evrenoz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forum olaya el attı yakında çözülür

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Biz değerlendirmeye başladıktan sonra yıldızları 2.1 e düşmüş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adamlar diyecek ne oluyor lan

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahhaha. facebook sayfası on numara olmuş. 1.5 puan ve onlarca kişi hırsız yazmış.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet 1 yıldızlar artıyor devam devam.

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Evren abiden alıntı yaparak bende bunu yazdım face duvarına ve puanlamasına , inşallah emeğinin karşılığını alırsın

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şurda dursun, bakarsın presler sonuç getirir öderler paranı. (Umarım)

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ben de destek verdim. Sende var mısın @Berkan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaş bu modeller hep böyle. Yalova marinada bir restoran dış mekanı için elektrikli ısıtıcı dışında webasto istedi. Adama anlattık abi alan çok büyük verimli olmaz sıcak hava uçar gider dedik. Yok ben üstünü kapatıcam camların arasını kapatıcam. Abi koca göle yoğurt çalmaya benziyor 3 tane makine ile olmaz falan yok istiyorum da istiyorum. Tamam dedik montajı siz yapın tamamdır. Montaj ücreti şu kadar ok. Montaj elden veririz hadi ok. Gittik montaja gündüz çalışıyoruz Kasım ayı hava buz. Adamın suratı asık; geldi yaa gürültü oluyor müşteri gelmiyor başka türlü yapalım dedi. Abi bilmem kaç tane kasa var onları deliyoruz nasıl olucak dedik. Gece kapattıktan sonra çalışsanız dedi. Hadi ona da eyvallah. Bilmem kaç tane odundan kasa ama içinden sürekli metal kalın çivi çıkıyor punch bozuluyor haydee yeni punch. Bu arada da sabah başlamadan adama sorduk yemekleri dışarıda nerede yiyebiliriz diye adamda saçmalamayın burası varken menüden seçin dedi. Bizde ayıp olmasın diye sürekli çalışana çıkan tabldot istedik. Neyse bütün gece çalıştık bitmedi en azından delme işini bitirdik ertesi günü montaj sürdü akşama montaj bitti çalıştırdık. Koca mekanın uç kısmı ısınıyor fena değil ama giriş tarafı soğuk çünkü koca açıklık var hemde makine oraya kadar sıcak hava basamıyor debili olarak. Neyse adamın suratı asıldı falan filan. Ödeme yapacak şimdi bu iş istediğim gibi olmadı ama yapacak bişey yok dedi. Biz sana anlatmaya çalıştık dedik vs. Tamam ödemenizi yaparım eksik malzemeler gelince dedi. Eksik malzemede 1 tane menfez vidalarken çatladı adam yok bu değişsin dedi ok dedik.Yollarız dedik yok siz takıcaksınız dedi. iyi eyvallah. Eve döndük sabah malzemeyi aldık gittik taa yalovaya taktık. Tamam hesap kitap yapalım borç harç kalmasın dedi. Dedik montaj parası belli. Yok o değil dedi. Alla alla dedik oturduk. Adam yediğimiz yemekten içtiğimiz çaya içtiğimiz suya kadar hesap çıkarmış 410 lira hesabı önümüze koydu. Bi tane de bira var ama o da benden olsun dedi. Çayı biz istemedik sürekli kendileri getirdiler. E dedim çay neyin nesi e gece burada kaldınız içeride uyudunuz onun için dedi. Uyuduğumuz yerde restoranın içinde sandalyede uyuduk 1-2 saat sabaha karşı. Şimdi bu herif Almancı senelerce Almanyada çalışmış geri dönmüş restoran açmış 5 vakit namaz kılıyor içki içmiyor ama satıyor. İstediğini yapabilir isterse kaşar peynire tapsın beni ilgilendirmiyor. Şimdi bu herife sen ne dersin abi.
    IN BOOST WE TRUST

HalilMacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adnan Aksu adıyla Yorum yapıldı. 1 Yıldız verildi. Yalnız yeteneğin çok iyiymiş. Tebrik ederim.

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 puan verdik bakalım
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzgunuz bu gonderiye su an ulasilamiyor kaldirilmis olabilir diye hata aliyorum , puan verirken.
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş bu modeller hep böyle. Yalova marinada bir restoran dış mekanı için elektrikli ısıtıcı dışında webasto istedi. Adama anlattık abi alan çok büyük verimli olmaz sıcak hava uçar gider dedik. Yok ben üstünü kapatıcam camların arasını kapatıcam. Abi koca göle yoğurt çalmaya benziyor 3 tane makine ile olmaz falan yok istiyorum da istiyorum. Tamam dedik montajı siz yapın tamamdır. Montaj ücreti şu kadar ok. Montaj elden veririz hadi ok. Gittik montaja gündüz çalışıyoruz Kasım ayı hava buz. Adamın suratı asık; geldi yaa gürültü oluyor müşteri gelmiyor başka türlü yapalım dedi. Abi bilmem kaç tane kasa var onları deliyoruz nasıl olucak dedik. Gece kapattıktan sonra çalışsanız dedi. Hadi ona da eyvallah. Bilmem kaç tane odundan kasa ama içinden sürekli metal kalın çivi çıkıyor punch bozuluyor haydee yeni punch. Bu arada da sabah başlamadan adama sorduk yemekleri dışarıda nerede yiyebiliriz diye adamda saçmalamayın burası varken menüden seçin dedi. Bizde ayıp olmasın diye sürekli çalışana çıkan tabldot istedik. Neyse bütün gece çalıştık bitmedi en azından delme işini bitirdik ertesi günü montaj sürdü akşama montaj bitti çalıştırdık. Koca mekanın uç kısmı ısınıyor fena değil ama giriş tarafı soğuk çünkü koca açıklık var hemde makine oraya kadar sıcak hava basamıyor debili olarak. Neyse adamın suratı asıldı falan filan. Ödeme yapacak şimdi bu iş istediğim gibi olmadı ama yapacak bişey yok dedi. Biz sana anlatmaya çalıştık dedik vs. Tamam ödemenizi yaparım eksik malzemeler gelince dedi. Eksik malzemede 1 tane menfez vidalarken çatladı adam yok bu değişsin dedi ok dedik.Yollarız dedik yok siz takıcaksınız dedi. iyi eyvallah. Eve döndük sabah malzemeyi aldık gittik taa yalovaya taktık. Tamam hesap kitap yapalım borç harç kalmasın dedi. Dedik montaj parası belli. Yok o değil dedi. Alla alla dedik oturduk. Adam yediğimiz yemekten içtiğimiz çaya içtiğimiz suya kadar hesap çıkarmış 410 lira hesabı önümüze koydu. Bi tane de bira var ama o da benden olsun dedi. Çayı biz istemedik sürekli kendileri getirdiler. E dedim çay neyin nesi e gece burada kaldınız içeride uyudunuz onun için dedi. Uyuduğumuz yerde restoranın içinde sandalyede uyuduk 1-2 saat sabaha karşı. Şimdi bu herif Almancı senelerce Almanyada çalışmış geri dönmüş restoran açmış 5 vakit namaz kılıyor içki içmiyor ama satıyor. İstediğini yapabilir isterse kaşar peynire tapsın beni ilgilendirmiyor. Şimdi bu herife sen ne dersin abi.
    böyle durumlarda benim içimden sürekli burnuna kafa atmak geçiyor zaten agresif bir yapım var tartışmayı pek becerebilen birisi değilim muhtemelen burnunu kırardım sonrası boka sarardı belki ama keşke burnunu kırsaydınız
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 puan verildi. facebook kapak fotoğrafı manidar...
    2012 Seat Leon 1.6 TDI DSG Style/2013 Acura ILX 2.0 Premium Pack /2022 VW Golf 1.0 TSI Impression

2023 Nissan Qashqai e-power / 2022 Honda PCX / 2013 Seadoo RXP 260 X

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler