User Tag List

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
139 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: EDY Coffe ile ticari anlaşmazlık, ödemesini yapmıyor, emeğimin karşılığı yok!

stak67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Google a " Edy cafe " yazınca çıkmıyor bu konu.. Halbu ki insanlar genelde Edy Cafe diye aratmış. Edy cafe olarak biliyor insanlar sanırım daha çok.. Gerçi başlık Edy cafe olmadığı iyi olmuş. Facebook ta bile Edy cafe yazmamışlar. Doğrusu Edy Cafe değil demek ki.. Edy cafe yazınca da google da çıksın o zaman.. Edy cafe Kayseri diye aratınca da çıksın..
    Bence Edy Cafe diye arayanlarda Edy Cafe'nin nasıl bir işletme olduğunu anlamalı. O yüzden Edy cafe diye arayan insanlarıda bilgilendirmek boynumuzun borcudur. Ekşi sözlük içinde bir arkadaşla iletişime geçtim Edy cafe yada doğrusu Edy coffee oradanda sanırım reklam edilecek Foursquare'de Edy Cafe işletme sahipleri bol bol puan kasmışlar ben orayada müdahale ettim. Umarım Edy Cafe hak ettiğini bulur.

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam kapıya devren satılık yazmış
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekşi sözlük böyle konular hakkında bayağı duyarlı. Varsa tanıdığınız bir yazara başlık açtırın bence, forumda da illaki yazar vardır muhakkak. Geçmiş olsun...
    ekşi sözlükte yazarım. konu sahibi görüştüğü kişiyi vs özelden yazarsa direk yazarım

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar instagram sayfasını daha güncel tutuyorlar sanırım. 2 gün önce paylaşım var, oradan daha etkili olabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brs852 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forum olaya el attı yakında çözülür
    Bence sosyal medyanın gücünün farkında değiller ama farkettiklerinde çok geç olacak.

Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz değerlendirmeye başladıktan sonra yıldızları 2.1 e düşmüş
    Forum çok büyük etken gerçekten. Hayatları boyunca düzeltemeyecekleri bir facebook sayfaları var şuan

Alıntı brs852 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamlar diyecek ne oluyor lan
    Beni her yerden engellemese arayıp sosyal medyanız mükemmel görünüyor diyecektim

Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahhaha. facebook sayfası on numara olmuş. 1.5 puan ve onlarca kişi hırsız yazmış.
    Tüm tanıdıkları sayfayı takipte. Kendi çevrelerine rezil olmaları bile yeterli

Alıntı dodiiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet 1 yıldızlar artıyor devam devam.

Alıntı AhmetKaratay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah, işçinin hakkını ödemeyenlere hasımdır. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed; “İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz" buyurur. Duvarınıza yaptırdığınız resmin yarı ücretini iş başlamadan ödeyip yarı ücretini ödemedikten sonra emek veren kişiye "seninle anlaşan müdür işten çıkartıldı, git ondan al" diyen bir firma bu dünyada ne kadar zengin olursa olsun, diğer tarafta bu kul hakkının hesabını veremez. Herkes bilsin, gideceği yerin zihniyetini bilerek seçsin..

Evren abiden alıntı yaparak bende bunu yazdım face duvarına ve puanlamasına , inşallah emeğinin karşılığını alırsın
    Din tüccarı bunlar zaten. Kendilerini ehli müslim gösterip her haltı yiyen tipler.

Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şurda dursun, bakarsın presler sonuç getirir öderler paranı. (Umarım)

Sonuç getirse bile bu konuyu kaldırtmayı düşünmüyorum Aradığımda vermiyorum lan ne yaparsan yap diyen adama elimden geleni yaparım.

Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de destek verdim. Sende var mısın @Berkan
    Eyvallah

Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş bu modeller hep böyle. Yalova marinada bir restoran dış mekanı için elektrikli ısıtıcı dışında webasto istedi. Adama anlattık abi alan çok büyük verimli olmaz sıcak hava uçar gider dedik. Yok ben üstünü kapatıcam camların arasını kapatıcam. Abi koca göle yoğurt çalmaya benziyor 3 tane makine ile olmaz falan yok istiyorum da istiyorum. Tamam dedik montajı siz yapın tamamdır. Montaj ücreti şu kadar ok. Montaj elden veririz hadi ok. Gittik montaja gündüz çalışıyoruz Kasım ayı hava buz. Adamın suratı asık; geldi yaa gürültü oluyor müşteri gelmiyor başka türlü yapalım dedi. Abi bilmem kaç tane kasa var onları deliyoruz nasıl olucak dedik. Gece kapattıktan sonra çalışsanız dedi. Hadi ona da eyvallah. Bilmem kaç tane odundan kasa ama içinden sürekli metal kalın çivi çıkıyor punch bozuluyor haydee yeni punch. Bu arada da sabah başlamadan adama sorduk yemekleri dışarıda nerede yiyebiliriz diye adamda saçmalamayın burası varken menüden seçin dedi. Bizde ayıp olmasın diye sürekli çalışana çıkan tabldot istedik. Neyse bütün gece çalıştık bitmedi en azından delme işini bitirdik ertesi günü montaj sürdü akşama montaj bitti çalıştırdık. Koca mekanın uç kısmı ısınıyor fena değil ama giriş tarafı soğuk çünkü koca açıklık var hemde makine oraya kadar sıcak hava basamıyor debili olarak. Neyse adamın suratı asıldı falan filan. Ödeme yapacak şimdi bu iş istediğim gibi olmadı ama yapacak bişey yok dedi. Biz sana anlatmaya çalıştık dedik vs. Tamam ödemenizi yaparım eksik malzemeler gelince dedi. Eksik malzemede 1 tane menfez vidalarken çatladı adam yok bu değişsin dedi ok dedik.Yollarız dedik yok siz takıcaksınız dedi. iyi eyvallah. Eve döndük sabah malzemeyi aldık gittik taa yalovaya taktık. Tamam hesap kitap yapalım borç harç kalmasın dedi. Dedik montaj parası belli. Yok o değil dedi. Alla alla dedik oturduk. Adam yediğimiz yemekten içtiğimiz çaya içtiğimiz suya kadar hesap çıkarmış 410 lira hesabı önümüze koydu. Bi tane de bira var ama o da benden olsun dedi. Çayı biz istemedik sürekli kendileri getirdiler. E dedim çay neyin nesi e gece burada kaldınız içeride uyudunuz onun için dedi. Uyuduğumuz yerde restoranın içinde sandalyede uyuduk 1-2 saat sabaha karşı. Şimdi bu herif Almancı senelerce Almanyada çalışmış geri dönmüş restoran açmış 5 vakit namaz kılıyor içki içmiyor ama satıyor. İstediğini yapabilir isterse kaşar peynire tapsın beni ilgilendirmiyor. Şimdi bu herife sen ne dersin abi.
    Sizinkide ayrı bir hikaye olmuş Profiller çok benzer.

Alıntı HalilMacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adnan Aksu adıyla Yorum yapıldı. 1 Yıldız verildi. Yalnız yeteneğin çok iyiymiş. Tebrik ederim.
    Teşekkür ederim

Alıntı TigeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 puan verdik bakalım
    Teşekkürler.

Alıntı ErkanCanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzgunuz bu gonderiye su an ulasilamiyor kaldirilmis olabilir diye hata aliyorum , puan verirken.
    Sanırım senide engellediler

Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle durumlarda benim içimden sürekli burnuna kafa atmak geçiyor zaten agresif bir yapım var tartışmayı pek becerebilen birisi değilim muhtemelen burnunu kırardım sonrası boka sarardı belki ama keşke burnunu kırsaydınız
    Yapılır ama haklıyken haksız duruma düşmek sinir bozucu.

Alıntı DKB34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 puan verildi. facebook kapak fotoğrafı manidar...
    İlk defa bir etkisini görecekler sanırım

Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosyal medyanın etkisini birazdan çok iyi görecek

Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    167 kişi beğenmiş sayfayı, şöyle bi en az 1000 kişi beğenmiş olsaydı daha iyiydi
    o 167'nin tamamı kendi tanıdıklarıdır asıl onlara rezil olmaları iyi oldu.

Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fake hesaplardan puan ve yorumlar ile işlem tamam. En azından fb üzerinden
    Teşekkürler. Fake hesaba gerek yok aslında yeterince gerçek hesap düşüncesini iletti.

Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamın üstüne düştüğünü hayal ettim bi an.

Şuan tapudaymış. Yoğunmuş. Akşama bunu farkeder

Alıntı phoenixs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendim memurum babam senelerce esnaflık yaptı allah esnafların yanında olsun.Mal satmak sattığın malın parasını almak o kadar zor ki hocam peşini bırakmayın 15 kuruşa maal olan çayı 5'tl ye satıyorlarsa senin ücretini el emeğini hakkını eşşek gibi ödeyecekler zaten hiç sevmem Kayseri'yi
    Ankara'da olsa gider gelir uğraşırdım ama 1000 lirayı almak için 1000 lira harcarım kafayı taksam O yüzden arayıp Allah çıkarsın çıktıkça da beni hatırlayın dedim.

Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hacı uygulamayı yaptıgın yer dükkan dışında olsaydı git 1k liralık adamsınız yaz komple dicektim de de dükkanın içindeymiş.geçmiş olsun :/
    Aynen içerde duvarlar

Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekşi sözlük böyle konular hakkında bayağı duyarlı. Varsa tanıdığınız bir yazara başlık açtırın bence, forumda da illaki yazar vardır muhakkak. Geçmiş olsun...
    Bir arkadaşa ilettim bakalım. Halledebilirse güzel olacak. Forumdan da varsa eğer yazar olan çok daha iyi olur.

Alıntı dodiiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    caglar adlı kullanıcı fake mi bilmiyorum ama ne güzel yazmış öyle
    Muhtemelen aramızda

Alıntı Gar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Böyle işletmelerin aldığı her kuruş haram. 1 puan verdim 1.2 oldu şuan ortalamaları
    Bu ortalama yükselmez artık

Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ada sahin olarak islem tamam. Bole insanlara acaip uyuz oluyorum. Ins hakketiklerini bulurlar.
    İnşallah. teşekkür ederim.

Alıntı DenizKaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @stak67
    Kanka eve gidiyim bende basıcam eksiyi basıcam eksiyi.
    Bence diğer yerleride yaz kanka.
    Hepsi aynı boku yemiyor mu, yarısını verip diğer yarısının üstüne çöküyolar.
    Ya diğerleri bunun gibi değildi. Hakkaten hevesle işyeri açıp tutturamayan insanlar. Onlara bir darbede ben vurmayayım dedim

Alıntı burak10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun. fatura kestinizmi şirkete?
    Kesmeyi talep ettim ama istememişlerdi.

Alıntı mkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam kapıya devren satılık yazmış
    sosyal medyalarına kilit vurabilir hakkaten.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar instagram sayfasını daha güncel tutuyorlar sanırım. 2 gün önce paylaşım var, oradan daha etkili olabilir.
    Aynen. Ama hemen siliyor ordan Uyanık.

Alıntı burak10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekşi sözlükte yazarım. konu sahibi görüştüğü kişiyi vs özelden yazarsa direk yazarım
    Hemen dönüş yapıyorum.

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olsun artık Fake hesaplarda fake olmaktan bi öte haldeler şuan biri 6senelik hesap 1.5-2senedir girmiyordum bi gireyim dedim bu olay için. Umarım akılları başlarına gelir,böyle bir sanat eseri karşılıksız bırakılamaz

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edy coffee direk numarasından arasak nasıl olur

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    selam konunun adini degistirebilir miyim?

Bu sekilde yazarsaniz, aranizda anlasma saglanirsa, KONUYU ASLA DEGISTIRMEYECEGIZ VE SILMEYECEGIZ.

Ona gore karar verin.
    Built to fall....

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    konu başlığı düzenlendi
    Built to fall....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 yıldız verildi Evren abinin kalıp copy-paste yapıldı.. Akşam olsun işler biraz sakinlesin farklı sosyal medya hesaplarına gerekli saldırıları yapacağım

Konu sahibi arkadaş gerçekten on numara bir resim yapmışsın yalnız

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Layıkıyla 1 puan verildi. Yapılacak ne olabilir başka

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben konuyu açan kardeşimi olayın dışında tutarak bir şey sormak istiyorum
    Tamamen şeytanın avukatlığı olsun bu yazım

Şimdi biz konuyu açan kardeşimizin söylediklerine koşulsuz inandık ve adamı karalama kampanyası başlattık
    Peki nasıl bu kadar eminiz? Belki tutar 1000 değil de 100 dü vsvs

Şimdi ben birinin mekanına gitsem adamla hır gür olsa ve gelip burda konu açsam desem ki bu adam benim paramı vermedi böyle böyle oldu haydeee forumca yüklensek sosyal medyadan gömsek sonra adam haklı çıksa ne olur

Lütfen kimse yanlış anlamasın konuyu açan arkadaşımızı kardeşimizi olayın dışında tutuyorum ama belki bilmeden birinin ekmeği ile oynanıyor

not : çok vurmayın bana
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Destek verildi. Umarım hakkını alabilirsin.
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abi sevgi neydi sevgi emekti. Biz de arkadaşın emeğine sahip çıktık sevdik kolladık.

Ama senin senaryo da iyiymiş. Şahsen öyle bi durum olsa kimse konu açmaz mutlaka patlar bir yerden.

Biz de gider 1 leri 5 yaparız en çok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş bu modeller hep böyle. Yalova marinada bir restoran dış mekanı için elektrikli ısıtıcı dışında webasto istedi. Adama anlattık abi alan çok büyük verimli olmaz sıcak hava uçar gider dedik. Yok ben üstünü kapatıcam camların arasını kapatıcam. Abi koca göle yoğurt çalmaya benziyor 3 tane makine ile olmaz falan yok istiyorum da istiyorum. Tamam dedik montajı siz yapın tamamdır. Montaj ücreti şu kadar ok. Montaj elden veririz hadi ok. Gittik montaja gündüz çalışıyoruz Kasım ayı hava buz. Adamın suratı asık; geldi yaa gürültü oluyor müşteri gelmiyor başka türlü yapalım dedi. Abi bilmem kaç tane kasa var onları deliyoruz nasıl olucak dedik. Gece kapattıktan sonra çalışsanız dedi. Hadi ona da eyvallah. Bilmem kaç tane odundan kasa ama içinden sürekli metal kalın çivi çıkıyor punch bozuluyor haydee yeni punch. Bu arada da sabah başlamadan adama sorduk yemekleri dışarıda nerede yiyebiliriz diye adamda saçmalamayın burası varken menüden seçin dedi. Bizde ayıp olmasın diye sürekli çalışana çıkan tabldot istedik. Neyse bütün gece çalıştık bitmedi en azından delme işini bitirdik ertesi günü montaj sürdü akşama montaj bitti çalıştırdık. Koca mekanın uç kısmı ısınıyor fena değil ama giriş tarafı soğuk çünkü koca açıklık var hemde makine oraya kadar sıcak hava basamıyor debili olarak. Neyse adamın suratı asıldı falan filan. Ödeme yapacak şimdi bu iş istediğim gibi olmadı ama yapacak bişey yok dedi. Biz sana anlatmaya çalıştık dedik vs. Tamam ödemenizi yaparım eksik malzemeler gelince dedi. Eksik malzemede 1 tane menfez vidalarken çatladı adam yok bu değişsin dedi ok dedik.Yollarız dedik yok siz takıcaksınız dedi. iyi eyvallah. Eve döndük sabah malzemeyi aldık gittik taa yalovaya taktık. Tamam hesap kitap yapalım borç harç kalmasın dedi. Dedik montaj parası belli. Yok o değil dedi. Alla alla dedik oturduk. Adam yediğimiz yemekten içtiğimiz çaya içtiğimiz suya kadar hesap çıkarmış 410 lira hesabı önümüze koydu. Bi tane de bira var ama o da benden olsun dedi. Çayı biz istemedik sürekli kendileri getirdiler. E dedim çay neyin nesi e gece burada kaldınız içeride uyudunuz onun için dedi. Uyuduğumuz yerde restoranın içinde sandalyede uyuduk 1-2 saat sabaha karşı. Şimdi bu herif Almancı senelerce Almanyada çalışmış geri dönmüş restoran açmış 5 vakit namaz kılıyor içki içmiyor ama satıyor. İstediğini yapabilir isterse kaşar peynire tapsın beni ilgilendirmiyor. Şimdi bu herife sen ne dersin abi.
    Ben ****** çocuğu derim sadece.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kayserili olarak yazıyım artık bayramda seyranda bile gitmek istemiyorum kayseriye ... Kayserinin yerlisi diye bir kavram var genelde doğma büyüme oralı olanlar için söyleniyor, kayserinin yerlisi olanların dini imanı para nerdeyse her meslek grubu için bu böyle ... Tabiki herkes böyle diyemeyiz ama çoğu böyle ...
    ...

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslen Kayserili olmama rağmen harbiden utanıyorum, daha yüzlercesi var bunun gibi.
    Arkadaşımı 3 ay sigortasız çalıştırıp beş kuruş vermeden işten attılar.
    Daha ne hikayeler var duymanız lazım, çaldıkları parayla Umreye gidenler, cami için toplanan parayla alem yapanlar..
    Ağzından Allah kitap düşürmeyen, namaz vakti geçince içkisini içen, zina eden, pavyonuna giden bir sürü çakma "hacı" var o memlekette.
    Çok geçmiş olsun, kimsenin hakkı kimse de kalmaz merak etmeyin.
    En çok üzüldüğüm nokta da sorsanız bunlar gerçek Müslüman. Ben ise bunları söylediğim için değilim.

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben konuyu açan kardeşimi olayın dışında tutarak bir şey sormak istiyorum
    Tamamen şeytanın avukatlığı olsun bu yazım

Şimdi biz konuyu açan kardeşimizin söylediklerine koşulsuz inandık ve adamı karalama kampanyası başlattık
    Peki nasıl bu kadar eminiz? Belki tutar 1000 değil de 100 dü vsvs

Şimdi ben birinin mekanına gitsem adamla hır gür olsa ve gelip burda konu açsam desem ki bu adam benim paramı vermedi böyle böyle oldu haydeee forumca yüklensek sosyal medyadan gömsek sonra adam haklı çıksa ne olur

Lütfen kimse yanlış anlamasın konuyu açan arkadaşımızı kardeşimizi olayın dışında tutuyorum ama belki bilmeden birinin ekmeği ile oynanıyor

Böyle bir durum çıkarsa gider özür dileriz, mevcut durumda yaptığımızı konu sahibi kişiye yaparız.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler