User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
41 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Müşteri memnuniyeti nedir ? Ürünün arkasında nasıl durulur hakkında güzel bir örnek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Logitech her zaman candır canandır ya.. Bozulmaz, plastik kalitesi, ürünleri, F/P harikulade bir firma.. Müşteri ilişkileri de öyleymiş öğrenmiş olduk..
    Bu arada HP nin de Allah belasını versin..

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani firmayı cidden tebrik ediyorum takibat yapmaları, bu forumda yazdığım link'i paylaşmıştım okuyup teşekkür etmeleri ne bileyim biz alışkın değiliz toplumsal olarak böyle şeylere sanırım.

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Darısı, müşteri memnuniyeti nedir? kavramından bir haber, ilahi, ermiş, lastik tanırısı MICHELIN firmasının başına.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Logi̇tech Z213 2+1 Ses Si̇stemi̇ 14w 980-000942 - n11.com

peki logi'nin bu ürününü kullanan ve tavsiye eden var mı ? Küçük bir odaya sahibim ps4 ve tv ve film bazlı kullanıcam yeterli olur sanırım. Fiyatı piyasanın en iyisi şu an.
    imzasız..

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bundan arkadaşımda var Anıl oda içinde film ve ps4te gayet yeterli çapına fiyatına göre
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan arkadaşımda var Anıl oda içinde film ve ps4te gayet yeterli çapına fiyatına göre
    Kardozo satıcıyla görüştüm de analog girişi varsa televizyonun olur dedi,ben yabancıyım bu işlere nerden anlarım la girişi var mı yok mu diye
    imzasız..

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardozo satıcıyla görüştüm de analog girişi varsa televizyonun olur dedi,ben yabancıyım bu işlere nerden anlarım la girişi var mı yok mu diye
    Onu bende bilmiyorum
    1881 - 193

ZX-636R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Darısı bizim firmaların başına, işte marka olmak bu
    Umarım sanayideki ustalarımızda bu haberi okur.
    Bizde amaç parayı almak ve sonrasında duvar olmak.
    Ne telefon ne yüzyüze görüşme sonuç vermez

semehe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim z5500 ses sistemim için komple sıfır kontrol paneli yolladılar,ardından elimde olan gaming mouse ın taban padlerini ve alıcısını gönderdiler
    firmanın müşteri memnuniyeti mükemmel

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3,5 mm bildiğin aux çıkısından bahsediyor sanırım. eğer oyleyse ben tavsiye etmem. Sound bar alın daha tok ve daha iş görücü olacaktır.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Firmaya bravo gercekten ama sizde şanslıymışsınız. Bana denk gelse bu olay urun gondermeyi gectim ana avrat kufur eder yaka paca atarlar simdiye kadar sadece apple'ın garantisi işime yaradı

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    logictech bunu eskiden çok yapıyordu büyük ürünler dahil ama bizim ölücü milletimiz bokunu çıkardı.Özellikle forumdonanım ahalisi.Bi üyenin z5500 ü bozuluyor.Yurtdışına mail atıyor adamlar fatura ve seri no istiyorlar , gönderiyor eleman , logitech elemana sıfır z5500 gönderiyor , bunun konusunu açıyor forumdonanımda.. Bunu duyanlar eski bozuk z5500 leri vs alıp sahte fatura kestirip mail atıyorlar logitech e ürünümüz bozuldu diye ve sıfır ürünler alıyorlar yurtdısından sonra logitech farkına varınca desteği kesiyor turkiyeye.Size yardım etmişler çok şaşırdım sanırım ufak ucuz birşey oldugu için yoksa artık yurtdısı destek vermiyor tr ye bu mezarcılar yüzünden.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen sene bana da alıcı göndermişlerdi. sağolsunlar. umarım değişmelerine sebep olmayız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Logi̇tech Z213 2+1 Ses Si̇stemi̇ 14w 980-000942 - n11.com

peki logi'nin bu ürününü kullanan ve tavsiye eden var mı ? Küçük bir odaya sahibim ps4 ve tv ve film bazlı kullanıcam yeterli olur sanırım. Fiyatı piyasanın en iyisi şu an.

Anıl ben 2. el s220 aldım sahibinden üzerinden (50TL) daha önce de kullanmıştım dükkanda.
    Özelliklerine baktım sanki s220 buna göre 1 tık iyi. Ama bence fazlasıyla iş görür. Soundbar önerisi iyi ama maliyet artıyor.
    Tv de kulaklık çıkışı varsa kullanabilirsin.

Alıntı McKrop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Firmaya bravo gercekten ama sizde şanslıymışsınız. Bana denk gelse bu olay urun gondermeyi gectim ana avrat kufur eder yaka paca atarlar simdiye kadar sadece apple'ın garantisi işime yaradı
    Ben daha önce sony''ye z2 gönderdim kamera pembeleşti diye adamlar geri sıfır z2 gönderdiler.
    Art niyetli hareket etmedim ama hiçbir zaman hakkım olanı istedim, biraz da şans işi bana kalsa.
    Ama firma yaklaşımı emin ol senin düşündüğün gibi değil. Bana gelen usb alıcı ilk çalışmadı.
    Adamlara ben birşey yazmadım, bu konunun linkini atmıştım oradan okuyup bana driver link'i göndermişler.
    Şuan klavye aktif çalışıyor. Mousda sanırım fiziksel bir sıkıntı var çalışmıyor ama önemi yok benim için.

Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    logictech bunu eskiden çok yapıyordu büyük ürünler dahil ama bizim ölücü milletimiz bokunu çıkardı.Özellikle forumdonanım ahalisi.Bi üyenin z5500 ü bozuluyor.Yurtdışına mail atıyor adamlar fatura ve seri no istiyorlar , gönderiyor eleman , logitech elemana sıfır z5500 gönderiyor , bunun konusunu açıyor forumdonanımda.. Bunu duyanlar eski bozuk z5500 leri vs alıp sahte fatura kestirip mail atıyorlar logitech e ürünümüz bozuldu diye ve sıfır ürünler alıyorlar yurtdısından sonra logitech farkına varınca desteği kesiyor turkiyeye.Size yardım etmişler çok şaşırdım sanırım ufak ucuz birşey oldugu için yoksa artık yurtdısı destek vermiyor tr ye bu mezarcılar yüzünden.
    Bunu bilmiyordum ben forumda @arda35'in açtığı bir konu üzerine ö.m dan konuştuk fikri ondan alıp hareket ettim.
    Yani dehşete düşüyorum okuyunca hakkı olmayanı almak için bu kadar alçalmak çok yazık. Ne desek boş.
    Ben talep etmiyor olmama rağmen gönderdiler usb alıcıyı sağ olsunlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anıl ben 2. el s220 aldım sahibinden üzerinden (50TL) daha önce de kullanmıştım dükkanda.
    Özelliklerine baktım sanki s220 buna göre 1 tık iyi. Ama bence fazlasıyla iş görür. Soundbar önerisi iyi ama maliyet artıyor.
    Tv de kulaklık çıkışı varsa kullanabilirsin.

Ben daha önce sony''ye z2 gönderdim kamera pembeleşti diye adamlar geri sıfır z2 gönderdiler.
    Art niyetli hareket etmedim ama hiçbir zaman hakkım olanı istedim, biraz da şans işi bana kalsa.
    Ama firma yaklaşımı emin ol senin düşündüğün gibi değil. Bana gelen usb alıcı ilk çalışmadı.
    Adamlara ben birşey yazmadım, bu konunun linkini atmıştım oradan okuyup bana driver link'i göndermişler.
    Şuan klavye aktif çalışıyor. Mousda sanırım fiziksel bir sıkıntı var çalışmıyor ama önemi yok benim için.

Bunu bilmiyordum ben forumda @arda35'in açtığı bir konu üzerine ö.m dan konuştuk fikri ondan alıp hareket ettim.
    Yani dehşete düşüyorum okuyunca hakkı olmayanı almak için bu kadar alçalmak çok yazık. Ne desek boş.
    Ben talep etmiyor olmama rağmen gönderdiler usb alıcıyı sağ olsunlar.

Odam küçük sadece ps4 +film + müzik için kullanacağım. Siparişi verdim inşallah memnun kalırım. Çok daha iyi ürünler var ama şu pahalılıkta hiç gerek yok işimi görsün yeterli düşüncesindeyim
    imzasız..

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün Logitech g430 kulaklığımın usb 7.1 ses kartı bozuldu. internetten muadil usb ses kartlarına baktım da kaliteli olanları 200 liralardan başlıyor. Ucuzlar da işimi görmüyor. Acaba bende bir mail yazsam mı bu arkadaşlara.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Logitech g430 kulaklığımın usb 7.1 ses kartı bozuldu. internetten muadil usb ses kartlarına baktım da kaliteli olanları 200 liralardan başlıyor. Ucuzlar da işimi görmüyor. Acaba bende bir mail yazsam mı bu arkadaşlara.
    Niye soruyorsun ki? Yaz elbette. Gerekirse onlar hayır-olmaz desin
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence de mail yazmaktan bir sakınca gelmez elbet.

Destek olacakları bir durum var ise yardımcı oluyorlar.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya bu mesajı atmışım daha sonra 25.02.2017 de logitech destek bölümüne yardım talebinde bulundum. yaklaşık 10 gün sonra dönüş yaptılar. Ürün seri no yu istediler. Ben de ürün seri no yu gönderdim. Ürünün kendi tarafımdan da bozulmuş olabileceğini içeren bi mesaj attım. Benden adres bilgilerimi istediler. 22.03.2017 de Ups kargo ile ürünü göndermişler. İstanbul'a inmiş 1-2 güne elimde olur herhalde. Bu mesajı da yazıyorum ki internette arama yapıldığında görülsün

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler