User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Bu site ne sorunları çözdü,Allah aşkına bi el atın şunuda çözelim.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen sene arıza kaydı oluştura oluştura Allah'in dağına santralden eve hat çektirmıştim. Eğer donanımsal bir kusur varsa sorun altyapıda

Mayıs ayından itibaren akk konusunda güzel değişiklikler geleceği açıklandı. Ben su an vodafone.net kullanıyorum. Ttnet altyapısında daha kaliteli hizmet ve on tl farkla insan gibi kota alıyorum. Eğer fiber altyapısı olsaydı düşünmeden geçerdim

Ayrıca taahhütten vazgeçseniz dahi sadece bir aylık faturayı cayma bedeli olarak talep edebilirler. Ki geçeceğiniz kurum da genelde belli bir miktar cayma bedelini karşılar. Taahhüt sizi bağlamasin yanı.

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni taşındığım yerde fiber varmış .sanki nasa üstü kurar gibi kablolar modemler cift flan dedim bn bu hızla saniyede film indiririm. Smdi net yok telefonun interneti tablete paylaşıyorum. Arıza kaydi oluşturdum 2016 da hala gelecekler arıza icin. Ttnetin amk spor gazetesi.
    SWAT

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sercan AKCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kankacım fiber varsa dakika durma fibere geç beni bi dinle
    kankam fiber olsa dururmuyum sence.amk yerinde 2017 nin çorlusunda avrupanın orta yerinde fiber yok
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

emir91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün uydunete sövüyordum bende aynı şekilde bazen kafasına göre hızım aşırı düşüyor bazen düzeliyor wireless ile uzak sayılabilecek mesafeden bağlanmaya yordum ben ama gördüğüm kadarıyla çoğu kişide bu tarz sorunlar var

Serkan_UR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hemen hemen tüm internet sağlayıcıları Aynı altyapıyı kullanıyor Muhtemelende Telekomun altyapısı oluyor.Eğer bölgede Fiber yok ise alt yapısal olarak belli hızlara müsade eden klasik internet kullanım yoğunluğuna göre yetmemeye başlıyor.Bunu Su gibi düşünün mahalleye bir boru geliyor ve evlerde su kullanım saatlerinde herkese azar azar yada hiç gelmiyor.Tabi su depolanabilir birşey o ayrı bu durumda daha çaresiz kalınıyor Hızlar santrale yakınlığa göre değişiyor uzaklaştıkça düşüyor.Yakın zamanda Bostancıda hakkaten istanbulun göbeğinde 16mbite kadar olan internet 6 ları görüyordu arıza oluşturdum tanıdık vs.Geldiler 7,5 çıktı öpüp başınıza koyun dediler Yani alternatif bir alt yapı olmadığı sürece pek yapacak birşey yok.

Siz bireysel olarak belki 3g olarak çözebilirsiniz.Mobil hat sağlayıcılarının ev internet paketleri ücretleri ne seviyede bilemiyorum ama başka bir seçenek yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeri gelmişken bende yeni taşındığım yere internet bağlatayım dedim boş port yok şuan abonelik yapamyız dediler. Müdürlükten onay çıkıcakmış ona göre port eklenecekmiş yada birinin aboneliğini iptal ettirmesini beklicekmişim. Varmı müdürlükte falan baskı yapıcak bi yiğit ) İşim internet, kafayı yemek üzereyim.
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 5500 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeri gelmişken bende yeni taşındığım yere internet bağlatayım dedim boş port yok şuan abonelik yapamyız dediler. Müdürlükten onay çıkıcakmış ona göre port eklenecekmiş yada birinin aboneliğini iptal ettirmesini beklicekmişim. Varmı müdürlükte falan baskı yapıcak bi yiğit ) İşim internet, kafayı yemek üzereyim.
    telekom banada aynı numarayı çekti küfrettim kapattım, d-smart 2 gün sonra açtı interneti, ama ondanda memnun değiliz. hepsi aynı bunların...
    Barış

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler